منو
سبد خرید شما

سافت ژل رنانکس کارنیک دارو | کمک به خرد کردن و دفع سنگ کلیه

سافت ژل رنانکس
-1 %
سافت ژل رنانکس کارنیک دارو | کمک به خرد کردن و دفع سنگ کلیه
 • موجودی: موجود
 • مدل: Karnic Darou Renanex - 60 Softgels
 • SKU: 3545
234,800 تومان
237,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

سافت ژل رنانکس کارنیک دارو Karnic Darou Renanex Softgels یک کپسول ژلاتینی برای حل کردن، خرد کردن و دفع سنگ کلیه است. سافت ژل رنانکس کارنیک دارو همچنین برای رفع اسپاسم و درد کلیه ها و عفونت مجاری ادراری مورد استفاده قرار می گیرد و در نتیجه باعث کاهش درد ناشی از کولیک کلیوی و مجاری ادراری می شود.

ترکیبات سافت ژل رنانکس کارنیک دارو شامل پینن (آلفا و بتا)، کامفن، فنچون، سینئول، بورنئول و آنتول است. ترکیبات جانبی نیز در این محصول مانند روغن زیتون، ژلاتین و گلیسرین وجود دارد. کپسول رنانکس کارنیک دارو یک محصول مناسب برای کاهش عوارض ناشی از عفونت های مجاری ادراری است. کپسول های رنانکس، کپسول های ژلاتینی نرم زرد رنگ و کروی مقاوم در برابر اسید معده هستند. بنابراین این محصول در روده کوچک  آزاد می شود تا تاثیر بیشتر و جذب بهتری برای عملکرد آن وجود داشته باشد.

 

به این نکته توجه کنید که همیشه سافت ژل رنانکس را مطابق توصیه پزشک خود مصرف کنید. در صورتی که از مقدار مصرف این فرآورده اطمینان ندارید با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید. کپسول های رنانکس را به طور کامل بلعیده و از جویدن و خرد کردن آنها خودداری کنید.

 

سایر محصولات مرتبط با کلیه و مجاری ادراری را مشاهده کنید.

 

رنانکس کارنیک دارو برای دفع سنگ کلیه

 


 

ترکیبات مکمل رنانکس چگونه به دفع سنگ کلیه و عفونت مجاری ادراری کمک می کند؟

پینن:

بتا پینن، آلفا پینن، مانند برادر هستند و بیشتر به دلیل فواید ضد التهابی شان مشهور هستند. پینن برای بیماری هایی مانند آرتریت، کرون و مولتیپل اسکلروزیس مفید هستند. ... آلفا پینن همچنین می تواند اثرات ناخواسته THC مانند اضطراب و حافظه کوتاه مدت را خنثی کند. علاوه بر این، آلفا و بتا پینن از اجزای داروهای کلیوی و کبدی هستند. تفاوت اصلی بین آلفا و بتا پینن این است که آلفا پینن کمی محلول در آب است در حالی که بتا پینن در آب محلول نیست. آلفا پینن  یک ترکیب آلی از گروه پلی فنلی ترپن است. این جزء بسیاری از گیاهان رژیمی معطر مانند نعناع، ریحان، آمفور، بوپلوروم و پسیدیم است.

آلفا پینن در همکاری با THC به عنوان یک برونکودیلاتور عمل می کند و راه های هوایی را در سطوح کم قرار گرفتن در معرض، برای کمک به شرایطی مانند آسم باز می کند

پینن دارای طیف گسترده ای از خواص آنتی بیوتیکی است که در برابر بیماری هایی مانند MRSA عمل می کند. آلفا پینن همچنین می تواند اثرات ناخواسته THC مانند اضطراب و حافظه کوتاه مدت را خنثی کند. این دارو با مهار فعالیت استیل کولین استراز در مغز عمل می کند، که به شما کمک می کند تا خاطرات را به طور موثرتری حفظ کنید.

 

از دیگر فواید آن می‌توان به سرخوشی، افزایش هوشیاری، کاهش تولید چربی در پوست‌های چرب و از همه جالب‌تر خواص ضد سرطانی اشاره کرد. مطالعات نشان می دهد که آلفا پینن می تواند رشد تومور را متوقف کند و مکمل درمان های شیمی درمانی باشد.  با تمام نیروهایی که در برابر التهاب، درد، حافظه و مشکلات تنفسی، باکتری ها، ویروس ها و تومورها دارد، بدون شک آلفا پینن یک فرمول پزشکی قوی است. کارایی دیگر پینن خواص ضد التهابی آن است که باعث می شود در برابر التهاب در کلیه و سنگ کلیه موثر باشد.

 

پینن در رنانکس کارنیک دارو

 

کامفن:

کامفن درد و التهاب را کاهش می دهد و همچنین دارای خواص ضد قارچی است. به غیر از شاهدانه، کامفن را می توان در ریحان مقدس، جوز هندی و رزماری نیز یافت. کامفن  برای کاهش وزن، پیشگیری از سرطان، درمان سرطان و درمان برونشیت و درمان عفونت ها و التهابات کلیوی استفاده می شود.

 

کامفن در کپسول رنانکس کارنیک دارو

 

فنچون:

دانه های رازیانه می توانند سنگ های کلیه و اسید اوریک را در بافت ها تجزیه کنند. فنچون یکآنتی اکسیدان طبیعی است و خواص آنتی اکسیدانی قوی دانه های رازیانه التهاب را کاهش داده و پوست را نرم می کند. همچنین دارای خواص ضد پیری است.

 

فنچون در ژل رنانکس کارنیک دارو

 

سینئول:

سینئول یک مونوترپن طبیعی است که به نام اکالیپتول نیز شناخته می شود. این ترکیب اصلی بسیاری از اسانس های گیاهی است که عمدتاً از روغن اکالیپتوس گلوبولوس استخراج می شود. به عنوان یک ترکیب جدا شده، 1،8-سینئول به دلیل اثر موکولیتیک و اسپاسمولیتیک خود بر روی دستگاه تنفسی با اثربخشی بالینی ثابت شده شناخته شده است. 1،8-سینئول همچنین مزایای درمانی در بیماری های التهابی راه هوایی مانند آسم و بیماری انسداد مزمن ریه (COPD) نشان داده است.

مطالعات آزمایشگاهی شواهد قوی نشان می دهد که 1،8-سینئول فرآیندهای التهابی و تولید واسطه ترشح بیش از حد موکوس ناشی از عفونت یا التهاب را با عملکرد خود به عنوان اصلاح کننده ضد التهابی به جای یک عامل موکولیتیک ساده، کنترل می کند.

 

سینئول در کپسول رنانکس کارنیک دارو

 

بورنئول:

بورنئول که به طور گسترده در طب گیاهی استفاده می شود، جزء اسانس انواع توت های ادویه مانند اسطوخودوس، آویشن ولگاریس است. بورنئول یک عنصر اصلی در طب گیاهی چینی، بورنئول برای تسهیل هضم، بهبود گردش خون و کاهش درد ناشی از بیماری های روماتیسمی و کلیوی استفاده می شود. گیاه‌پزشکان چینی همچنین از بورنئول با طعم تلخ برای درمان برونشیت، سرفه و سرماخوردگی استفاده می‌کنند و در عین حال ویژگی‌های کاهش استرس آن را می‌شناسند.

 

بورنئول در سافت ژل رنانکس کارنیک دارو

 

آنتول:

آنتول رایحه اصلی و ترکیب فعال زیستی ادویه های بادیان، رازیانه و بادیان ستاره ای و بیش از 20 گونه گیاهی دیگر است. به طور گسترده ای به عنوان طعم دهنده در صنایع غذایی و سایر صنایع، در لوازم آرایشی، عطرسازی و داروسازی استفاده می شود. در چند سال اخیر، مطالعات مختلف اثرات مفید متعدد آنتول را برای سلامت انسان نشان داده‌اند، مانند خواص ضد التهاب، ضد سرطان و پیشگیری کننده از بیماری های کلیوی، ضد دیابت، تعدیل کننده سیستم ایمنی، محافظت کننده عصبی یا ضد ترومبوتیک، که با مدولاسیون چندین مسیر سیگنالینگ سلولی انجام می‌شود.

 

آنتول در کپسول ژلاتینی رنانکس کارنیک دارو

 


 

مشخصات کپسول ژلاتینی رنانکس کارنیک دارو:

 • خرد کردن و دفع سنگ های کلیوی و مجاری ادراری
 • کاهش اسپاسم و درد کلیه و مجاری ادراری
 • کاهش درد ناشی از کولیک کلیوی و مجاری ادراری
 • کاهش عوارض ناشی از عفونت های مجاری ادراری

 

 


 

نحوه مصرف سافت ژل رنانکس کارنیک دارو:

در بزرگسالان:

1 تا 2 عدد کپسول خوراکی 3 بار در روز با فاصله زمانی مختلف میل گردد. 

در کودکان ۶ تا ۱۴ سال:

1 عدد کپسول ۲ بار در روز نیم ساعت قبل از غذا مصرف گردد.

 

رنانکس باید با معده خالی و نیم ساعت قبل از وعده های غذایی مصرف گردد.

 

 


 

ترکیبات سافت ژل رنانکس کارنیک دارو (در هر سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

پینن (آلفا+ بتا)

31 mg

کامفن

15 mg

فنچون

4 mg

سینئول

3 mg

بورنئول

10 mg

آنتول

4 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سافت ژل رنانکس:

 • در صورت حساسیت به هر یک از اجزای این فرآورده از مصرف رنانکس خودداری نمایید.
 • در صورت مصرف فرآورده بیشتر از مقدار توصیه شده، فورا با پزشک و یا داروساز خود مشورت نمایید.
 • در صورت ابتلا به بیماری های مزمن و یا مصرف داروهای ضد انعقاد خون نظیر وارفارین و داروهایی که در کبد متابولیزه می شوند، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.
 • توصیه می شود در دوران بارداری و شیردهی از این محصول استفاده نشود.
 • سافت ژل رنانکس را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری کنید.
 • رنانکس را در بسته بندی اصلی، در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد و دور از نور و رطوبت نگهداری نمایید.

 

فراموشی مصرف رنانکس:

 • برای جبران دوز فراموش شده کپسول رنانکس، دوز مصرفی خود را افزایش ندهید. بلکه به محض یادآوری تا قبل از زمان مصرف دوز بعدی، آن را استفاده کنید. سپس مصرف دوز بعدی خود را در زمان معمول ادامه دهید.

 

عوارض جانبی:

 • آزردگی گوارشی خفیف و موقتی
 • حالت تهوع

در صورت تشدید و ادامه هر کدام از عوارض و یا مشاهده هر عارضه ای که در برگه راهنما ذکر نشده است، لطفا با پزشک یا داروساز تماس حاصل نمایید.

 

مشخصات کلی
مقدارسافت ژل: 60 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات