منو
سبد خرید شما

کیمیا دارو سپهر | Kimia Darou Sepehr

شرکت کیمیا دارو سپهر در زمینه تولید، تامین و توزیع محصولات مرتبط با صنایع داروهای شیمیایی، داروهای طبیعی و مکمل ها در سال 1385 تاسیس گردید. احداث کارخانه در سه طبقه بر اساس اصول GMP به بهره برداری رسید. از ویژگی های شرکت کیمیا دارو سپهر رعایت و پیروی از استانداردهای GMP و WHO (سازمان بهداشت جهانی) و ISO 9001-2015 در کلیه امور می باشد.

در این شرکت کنترل های دقیق و مستمر در کلیه مراحل، از زمان خرید مواد اولیه تا محصول نهایی در آزمایشگاه کنترل کیفیت و تضمین کیفیت بر اساس استانداردهای فوق انجام می پذیرد. شرکت محصولات خود را با برند کیمیا داروسپهر در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می دهد.

اکنون محصولات این شرکت در داروخانه آنلاین داروکالا موجود و در معرض فروش قرار گرفته است.

شربت کی دی اس زنیان کیمیا دارو سپهر Kimiadarou sepehr K.D.S Zenian Syrup یک مکمل گیاهی برای درمان زخم معده و به عبارتی یک شربت معده است. شربت کی دی اس زنیان دارای مکانیسم آنتی اسید بوده که باعث بهبود درمان زخم های پپتیک نظیر زخم معده می شود.زنیان گیاهی است که با نام عمومی Ajowan نیز شناخته می شو..
45,000 تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات