منو
سبد خرید شما

لایف | Life

 

رنگ موهای برند لایف ایتالیا life hair color دارای کیفیت مناسب و قیمت ارزان هستند. رنگ موی لایف حاوی شماره های متعدد و تن های رنگی متنوع برای بانوان است که قصد دارند موهای خود را به صورت طولانی مدت رنگ کنند. از مزیت های رنگ مو لایف این است که این رنگ موها حاوی عصاره های گیاهی و ویتامین ها و روغن های طبیعی برای تغذیه موهاست. عصاره گل آفتابگردان از عصاره های ثابت در این رنگ موهاست.. همچنین در تولید رنگ موی لایف از آمونیاک استفاده نشده است و رنگ موی لایف یک رنگ موی بدون آمونیاک است. ماسک مو همراه در کیت رنگ موی لایف، حاوی مواد مغذی و نرم کننده برای تغذیه موها برای بعد از رنگ کردن موهاست.

پوشش عالی این محصول نیز می توان به طور کامل موهای خاکستری را پوشش داده و به صورت طولانی مدت رنگ مو را حفظ کند. نسبت ترکیب رنگ مو به اکسیدان در رنگ موهای لایف 1:1.5 است.

رنگ مو لایف ساخت ایتالیا و وارد کننده محصولات لایف شرکت ماه آرا می باشد. این محصول در شرکت ماه آرا بسته بندی شده است. اکنون داروخانه آنلاین داروکالا محصولات لایف را بررسی و در دسترس همراهان خود قرار داده است. شما می توانید با مطالعه این رنگ موها بهترین رنگ مو را انتخاب و به راحتی خرید خود را انجام دهید. داروکالا سعی بر این دارد تا با بررسی تخصصی و بی طرفانه درباره محصولات شما را در انتخاب بهترین محصولات یاری کند.

 

رنگ مو لایف ایتالیا

 

 

 

مزایای رنگ کردن موها:

اگر مانند اکثر بانوان هستید، به احتمال زیاد یکی دو بار رنگ موی جدید را امتحان کرده اید. معمولاً وقتی رنگ کاملاً جدیدی را انتخاب می کنیم، به این دلیل است که از ظاهر "همان قدیمی همان قدیمی" رنگ قبلی خود خسته شده ایم. آیا می دانستید رنگ مو علاوه بر اینکه راهی آسان برای تغییر ظاهرمان است، فواید دیگری نیز دارد؟ ما فهرستی از روش‌های خارق‌العاده‌ای که رنگ مو می‌تواند به دنیای شما بیافزاید، گردآوری کرده‌ایم.

  

خرید رنگ مو لایف

 

ویژگی های خود را تعریف کنید:

ما همیشه با بهترین رنگ مو برای ویژگی ها و رنگ پوست خود متولد نمی شویم. گاهی اوقات طبیعت به كمك كمی نیاز دارد و تغییر رنگ به رنگ مكمل‌تر می‌تواند رنگ چشم‌های شما را برجسته كند و ظاهر پوست شما را درخشان كند. آیا تا به حال به کسی نگاه کرده اید و فکر کرده اید که همیشه خسته به نظر می رسد؟ به احتمال زیاد، آنها رنگ موی نامناسبی برای رنگ پوست خود داشتند.

درخشش و حجم موها را اضافه کنید:

یک رنگ‌شناس خوب می‌تواند سایه‌هایی به شما بدهد که نور را به روش‌های مختلف منعکس می‌کند تا به جذابیت، عمق، و درخشش غنی و زیبای موها بیافزاید.

اضافه کردن حجم مو:

رنگ مو ساقه های مو را حجیم می کند، که می تواند به طور موقت به موهای شما حجم اضافه کند. این به ویژه برای کسانی که دارای موهای نازک هستند، مفید است.

اضافه کردن سرگرمی:

رنگ موهای شما نشان دهنده شخصیت و خلق و خوی شماست. تغییر رنگ یک راه فوق العاده برای ایجاد ظاهری است که منعکس کننده درونیات شماست و فردیت شما را به جهان منتقل می کند!
 

رنگ مو لایف

  

کیت رنگ موی لایف شماره 1 | رنگ موی مشکی - کج جعبه
-10 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 1 Life Intensive Caring Hair Color No 1.0 کیت رنگ مو با ترکیبات گیاهی و با نسبت ترکیب رنگ به اکسیدان 1:1.5 از جمله رنگ موهای مناسب برای بانوان است. رنگ موی زنانه لایف شماره ۱ رنگ موی مشکی طبیعی و با ماندگاری بالاست. کیفیت رنگ موی لایف و قیمت رنگ مو لایف را می توان متناسب ارزیا..
154,400 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 10 | رنگ موی بلوند پلاتینوم - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 10.0 Life Intensive Caring Hair Color رنگ موی زنانه لایف با رنگ بلوند پلاتینوم است که یکی از پرطرفدارترین رنگ موها است. کیفیت رنگ موی لایف و قیمت رنگ مو لایف قابل قبول و مناسب است. کیت رنگ موی لایف یک رنگ موی بدون آمونیاک بوده و در ترکیبات این محصول از آمونیاک استفاده نشده است..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 10.1 | رنگ موی بلوند خاکستری بسیار روشن - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 10.1 Life Intensive Caring Hair Color با رنگ بلوند خاکستری فوق العاده روشن است که از زیبایی خاصی برخوردار است. کیت رنگ موی لایف شماره 10.1 یک رنگ موی مناسب برای بانوان است که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار بوده و ترکیبات مورد استفاده در این رنگ مو نیز حاوی عصاره های گیاهی و و..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 10.5 | رنگ موی بلوند طلایی خیلی روشن - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 10.1 Life Intensive Caring Hair Color از سری محصولات لایف و یک رنگ موی مخصوص بانوان با تنوع رنگی بالا و کیفیت مناسب است. رنگ مو لایف شماره 10.5 لایف حاوی عصاره گل آفتاب گردان و با روغن های گیاهی است. رنگ موی های لایف حاوی نرم کننده با مواد مغذی برای مو می باشند و نسبت اکسیدان ..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 3 قهوه ای خیلی تیره - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره ۳ Life Intensive Caring Hair Color No 3.0 رنگ موی زنانه با رنگ قهوه ای خیلی تیره است. کیفیت رنگ موی لایف و قیمت رنگ مو لایف را می توان متناسب ارزیابی کرد. این محصول توسط شرکت لایف ایتالیا تولید و در ایران بسته بندی شده است. رنگ مو های لایف حاوی ویتامین سی برای تقویت و تغذیه مو..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 4 قهوه ای تیره - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 4 قهوه ای تیره  Life Intensive Caring Hair Color No 4.0 کیت رنگ مو مخصوص بانوان با رنگ قهوه ای تیره و با تاثیر طولانی مدت است. رنگ مو لایف شماره ۴ لایف حاوی عصاره گل آفتاب گردان و با روغن های گیاهی است. رنگ موی های لایف حاوی نرم کننده با مواد مغذی برای مو می باشند و نسبت ..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 5 | رنگ موی قهوه ای لایف - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی زنانه لایف شماره 5 Life Intensive Caring Hair Color یک رنگ موی طبیعی با ترکیبات و عصاره های گیاهی است. رنگ موی لایف شماره ۵ دارای رنگ پرطرفدار قهوه است. رنگ موی لایف یک رنگ مو زنانه با اثر طولانی مدت بر موها از جمله بهترین رنگ موهای زنانه است.رنگ موی زنانه لایف حاوی یک تیوب رنگ ..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 6 | رنگ موی قهوه ای روشن - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 6 Life Intensive Caring Hair Color رنگ موی مناسب برای بانوان است. رنگ موی لایف شماره ۶ یکی از پرطرفدارترین رنگ موهای محصولات برند لایف با رنگ ویژه است. رنگ موی زنانه لایف شماره ۶ حاوی رنگ قهوه ای روشن است که یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین رنگ مو برای بانوان است. در کنار ش..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 6.2 | رنگ موی بلوند تیره دودی - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 6.2  Life Intensive Caring Hair Color یک رنگ مو با رنگ خاص و بسیار زیبا است. کیت رنگ موی لایف دارای کیفیت مناسب و قیمت مناسبی است و برتری این محصول عدم وجود آمونیاک در ترکیبات آن است. رنگ مو شماره 6.2 لایف رنگ موی مخصوص بانوان با رنگ بلوند تیره دودی است.ترکیبات مورد ..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 6.3 | رنگ موی بلوند زیتونی تیره - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 6.3 Life Intensive Caring Hair Color رنگ موی مخصوص بانوان با رنگ جذاب بلوند زیتونیتیره است. کیت رنگ مو لایف 6.3 دارای انعکاس بسیار زیبا می باشد. کیفیت رنگ مو لایف و قیمت رنگ مو لایف ایتالیا قابل قبول بوده و برای رنگ کردن موهای بانوان مناسب است. نکته مهم درباره رنگ موهای ل..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 6.65 | رنگ موی بلوند شکلاتی تیره - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 6.65 Life Intensive Caring Hair Color رنگ مو با شماره خاص 6.65 است. کیفیت رنگ مو لایف و قیمت رنگ مو لایف مناسب بوده و ترکیبات مورد استفاده در این رنگ مو نیز مناسب است. همچنین این رنگ مو فاقد آمونیاک است که این یک برتری نسبت به سایر رنگ موها است. سایر محصولات رنگ ..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 7.1 | رنگ موی بلوند خاکستری - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 7.1 Life Intensive Caring Hair Color از جمله رنگ موهای زیبای برند لایف است که دارای رنگ بلوند خاکستری است. رنگ مو لایف شماره 7.1 دارای تاثیر طولانی مدت است و می تواند به طور کامل موهای خاکستری را پوشش دهد. در رنگ مو بانوان لایف از عصاره گل آفتاب گردان استفاده شده است تا تاثیر ..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 8.2 | رنگ موی بلوند دودی روشن - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 8.2 Life Intensive Caring Hair Color رنگ موی با کیفیت لایف است که برای بانوان طراحی شده است. رنگ موی 8.2 لایف با رنگ جذاب بلوند دودی روشن یک رنگ موی خاص برای بانوان است. رنگ موی لایف یک رنگ موی با کیفیت و با قیمتی به صرفه است که تاثیر طولانی مدت رنگ را روی موی سر نگه می دارد. ..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 8.3 | رنگ موی بلوند زیتونی روشن - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 8.3 Life Intensive Caring Hair Color رنگ موی مخصوص بانوان است. رنگ موی لایف ایتالیا حاوی ترکیبات موثر برای رنگ کردن موها با تاثیر طولانی است. رنگ موی زنانه لایف شماره 8.3 با رنگ بلوند زیتونی روشن می تواند موهای خاکستری را به طور کامل پوشش دهد. سایر محصولات برند ل..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 9 | رنگ موی بلوند روشن - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 9.0 Life Intensive Caring Hair Color رنگ موی مناسب با رنگ پر طرفدار بلوند روشن مناسب برای بانوان جذاب است. کیت رنگ موی لایف شماره 9 یک رنگ نرمال بلوند است که در میان بانوان طرفداران زیادی دارد. رنگ مو لایف شماره 9 بدون آمونیاک است. این یک مزیت بزرگ در رنگ مو به حساب می آید. چر..
70,000 تومان 171,600 تومان
کیت رنگ موی لایف شماره 9.1 | رنگ موی بلوند خاکستری خیلی روشن - کج جعبه
-59 % ناموجود
کیت رنگ موی لایف شماره 9.1 Life Intensive Caring Hair Color رنگ موی با رنگ زیبای بلوند خاکستری بسیار روشن است که مخصوص بانوان طراحی شده است.  کیت رنگ مو لایف شماره 9.1 یک رنگ موی بدون آمونیاک است و در ترکیبات این رنگ مو از آمونیاک استفاده نشده است. همچنین علاوه بر عدم وجود آمونیاک در این محصول،..
70,000 تومان 171,600 تومان
نمايش 1 تا 16 از 18 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات