منو
سبد خرید شما

امید طب کوشا | Omid Teb

قرص جویدنی کارا سی امید طب کوشا Omid Teb Kara C مکملی برای تقویت سیستم ایمنی بدن از محصولات امید طب کوشا است. قرص کارا سی حاوی دو ترکیب مهم در حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن و کمک به حفظ عملکرد طبیعی سیستم دفاعی بدن است.  قرص کاراسی حاوی ویتامین سی و رزهیپ است. هر قرص جویدنی کارا سی امی..
172,900 تومان 204,000 تومان
پماد ویونا کوش سی امید طب کوشا Viona Koosh c یک پماد گیاهی برای درمان خارجی سرفه های خشک است. پماد ویونا کوش سی فرآورده ای از طب سنتی ایرانی است و حاوی عصاره گیاه بنفشه و موم سفید برای رفع سرفه های خشک در کودکان و بزرگسالان است. پماد وینا کوش سی یک نرم کننده سینه است که با استفاده از این پماد سرفه ه..
74,900 تومان 81,800 تومان
کپسول کارابیکول امید طب | حاوی کلاژن، هیالورونیک اسید و بیوتین و ویتامین ث کپسول کارابیکول امید طب | حاوی کلاژن، هیالورونیک اسید و بیوتین و ویتامین ث
خرید بصرفه -15 %
کپسول کارابیکول امید طب کوشا Omid Teb KaraBicol مکملی برای سلامت پوست، مو و ناخن از محصولات امید طب کوشا است. قرص کارا بیکول حاوی 4 ترکیب مهم و موثر برای افزایش سلامت پوست، جلوگیری از ریزش موها و افزایش استحکام ناخن است که بدن شما به آن نیاز دارد.  کپسول کارابیکول امید طب حاوی کلاژ..
146,800 تومان 172,900 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات