منو
سبد خرید شما

سافت ژل امگا مامز پارادوکس 30 عددی | امگا ۳ برای دوران بارداری و شیردهی

امگا مامز پارادوکس
امگا مامز پارادوکس
-58 % ناموجود
امگا مامز پارادوکس
امگا مامز پارادوکس
سافت ژل امگا مامز پارادوکس 30 عددی | امگا ۳ برای دوران بارداری و شیردهی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Paradox Omega Mums - 30 Softgels
 • SKU: 2234
 • بارکد: 626224810176
34,500 تومان
81,800 تومان
اشتراک گذاری در :

سافت ژل امگا مامز پارادوکس Paradox Omega Mums یک مکمل حاوی روغن ماهی امگا ۳ برای بانوان قبل از بارداری، دوران بارداری و دوران شیردهی است. سافت ژل امگا مامز پارادوکس علاوه بر روغن ماهی امگا ۳ حاوی ویتامین د۳ و ویتامین ای نیز می باشد. ویتامین ای و ویتامین د۳ دو ترکیب مهم و ضروری برای مادران در دوران بارداری و شیردهی است.

ویتامین ای یک آنتی اکسیدان قوی است و علاوه بر خواص مفید دیگر برای پوست و سیستم ایمنی، بدن مادر را در  برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت می کند. ویتامین د۳ نیز با کمک به افزایش جذب کلسیم باعث حفظ سلامت مفاصل و استخوان خواهد شد. در کپسول ژلاتینی امگا ۳ پارادوکس 1.2 واحد ویتامین ای و 24 واحد ویتامین د۳ وجود دارد.

 

در هر کپسول ژلاتینی امگا مامز پارادوکس 900 میلی گرم روغن ماهی امگا ۳ وجود دارد. در این مقدار به میزان 162 میلی گرم EPA وجود دارد و همچنین در هر سافت ژل امگا مامز به میزان 108 میلی گرم DHA فرموله شده است. این دو ترکیب اصلی و قابل جذب در بدن از اسیدهای چرب هستند که تاثیرات امگا ۳ را برای بدن به ارمغان می آورند.

به طور کلی سافت ژل امگا مامز پارادوکس یک مکمل مناسب برای بانوان بیشتر از ۱۸ سال برای تامین امگا ۳ مورد نیاز بدن است. از خواص دیگر امگا ۳، حفظ سلامت قلب و عروق و همچنین کنترل و کاهش کلسترول بدن را می توان نام برد. امگا ۳ همچنین به تکامل سیستم عصبی جنین در دوران بارداری کمک کرده و یکی از ترکیبات مهم برای مادران در این دوران و دوران شیردهی است. از ترکیبات دیگر مورداستفاده در امگا مامز پارادوکس، می توان به روغن زیتون و روغن لیمو اشاره کرد.

سافت ژل امگا مامز پارادوکس، تحت لیسانس شرکت پارادوکس انگلستان و در ایران تولید شده است.

 

سافت ژل امگا مامز پارادوکس

 


 

اهمیت مصرف امگا مامز پارادوکس:

مصرف کافی اسیدهای چرب امگا 3 در دوران بارداری بسیار مهم است، زیرا آنها بلوک های ساختمانی حیاتی مغز و شبکیه جنین هستند. اسیدهای چرب امگا 3 نیز ممکن است در تعیین طول بارداری و پیشگیری از افسردگی پری ناتال نقش داشته باشند.  امگا ۳ امگا مامز پارادوکس یک مکمل عالی برای مادران است.

 

چرا روغن ماهی امگا 3 در دوران بارداری مهم است؟ 

مصرف کافی چربی های امگا 3 برای حفظ تولید متعادل مواد هورمون مانند به نام پروستاگلاندین ضروری است. پروستاگلاندین ها به تنظیم بسیاری از عملکردهای فیزیولوژیکی مهم از جمله فشار خون، لخته شدن خون، انتقال عصبی، پاسخ های التهابی و آلرژیک، عملکرد کلیه ها و دستگاه گوارش و تولید هورمون های دیگر کمک می کنند. بسته به نوع اسیدهای چرب در رژیم غذایی، انواع خاصی از پروستاگلاندین ها ممکن است در مقادیر زیاد تولید شوند، در حالی که برخی دیگر ممکن است اصلا تولید نشوند. این عدم تعادل پروستاگلاندین می تواند منجر به بیماری شود.

 

اهمیت امگا ۳ در دوران بارداری

 

نقش امگا 3 در تولید پروستاگلاندین های مفید ممکن است توضیح دهد که چرا نشان داده شده است که آنها فواید سلامتی زیادی دارند، از جمله پیشگیری از بیماری قلبی، بهبود عملکرد شناختی و تنظیم التهاب. دوزهای بالای امگا 3 برای درمان و پیشگیری از اختلالات خلقی استفاده شده است و مطالعات جدید فواید بالقوه آنها را برای طیف وسیعی از شرایط از جمله سرطان، بیماری التهابی روده و سایر بیماری‌های خودایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید شناسایی کرده‌اند. تحقیقات علمی به طور مداوم دانش ما را در مورد نیازهای تغذیه ای در بارداری گسترش می دهد. یکی از جدیدترین پیشرفت‌ها در این زمینه، اهمیت اسیدهای چرب امگا 3 هم در رشد کودک سالم و هم در سلامت مادر است.

 

مشخص شده است که امگا 3 برای رشد عصبی و بصری اولیه کودک ضروری است. با این حال، رژیم غذایی استاندارد غربی به شدت در این مواد مغذی حیاتی کمبود دارد. این کمبود رژیم غذایی امگا 3 با این واقعیت ترکیب می شود که زنان باردار از امگا 3 کاسته می شوند زیرا جنین از امگا 3 برای رشد سیستم عصبی خود استفاده می کند. امگا 3 پس از تولد نیز برای تولید شیر مادر استفاده می شود. با هر بارداری بعدی، مادران بیشتر ضعیف می شوند. تحقیقات تأیید کرده است که افزودن EPA و DHA به رژیم غذایی زنان باردار تأثیر مثبتی بر رشد بینایی و شناختی کودک دارد. مطالعات همچنین نشان داده اند که مصرف بیشتر امگا 3 ممکن است خطر ابتلا به آلرژی را در نوزادان کاهش دهد. اسیدهای چرب امگا 3 اثرات مثبتی بر خود بارداری دارند. نشان داده شده است که افزایش مصرف EPA و DHA از زایمان و زایمان زودرس جلوگیری می کند، خطر پره اکلامپسی را کاهش می دهد و ممکن است وزن هنگام تولد را افزایش دهد. کمبود امگا 3 نیز خطر افسردگی مادر را افزایش می دهد. این ممکن است توضیح دهد که چرا اختلالات خلقی پس از زایمان ممکن است بدتر شود و با بارداری های بعدی زودتر شروع شود.

 

امگا ۳

 

فواید و دوز روغن ماهی امگا 3:

امگا 3 خانواده ای از اسیدهای چرب غیر اشباع با زنجیره بلند هستند که مواد مغذی ضروری برای سلامتی و رشد هستند. متأسفانه، اینها توسط بدن انسان سنتز نمی شوند و بنابراین باید از رژیم غذایی یا مکمل دریافت شوند.
با این حال، رژیم غذایی معمولی آمریکایی به شدت در امگا 3 کمبود دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که دو امگا 3 مفید EPA (ایکوزاپنتانوئیک اسید) و DHA (دوکوزاهگزانوئیک اسید) هستند. اگرچه EPA و DHA به طور طبیعی با هم وجود دارند و با هم در بدن کار می کنند، مطالعات نشان می دهد که هر اسید چرب دارای مزایای منحصر به فردی است.
EPA از قلب، سیستم ایمنی و پاسخ التهابی پشتیبانی می کند. DHA از مغز، چشم ها و سیستم عصبی مرکزی پشتیبانی می کند، به همین دلیل است که برای زنان باردار و شیرده بسیار مهم است.

 

امگا مامز پارادوکس

 

کدام غذاها حاوی روغن ماهی امگا 3 هستند؟

بهترین منابع EPA و DHA ماهی های آب سرد مانند سالمون، تن، ساردین، آنچوی و شاه ماهی هستند. بسیاری از مردم به طور موجه نگران جیوه و سایر سموم موجود در ماهی هستند، به خصوص در دوران بارداری. به همین دلیل، مکمل‌های روغن ماهی خالص اغلب امن‌ترین منبع EPA و DHA هستند. یک مکمل روغن ماهی با کیفیت بالا از یک سازنده معتبر مانند امگا ۳ فرمولیتید ساینس مزایای سلامتی EPA و DHA را بدون خطر سمیت ارائه می دهد.

بسیاری از مردم فکر می کنند که بذر کتان یا روغن بذر کتان حاوی امگا 3 است. اما دانه کتان حاوی امگا 3 با زنجیره کوتاه تر، ALA (آلفا لینولنیک اسید) است که با زنجیره بلندتر EPA و DHA متفاوت است. EPA و DHA امگا 3 هایی هستند که بدن برای سلامتی و رشد بهینه به آنها نیاز دارد. در حالی که زمانی تصور می شد که بدن انسان می تواند ALA را به EPA و DHA تبدیل کند، تحقیقات فعلی نشان می دهد که چنین تبدیلی به ندرت و به طور ناکارآمد اتفاق می افتد. روغن ماهی منبع قابل اعتمادتری از EPA و DHA است.

مصرف روغن ماهی با کیفیت در دوران بارداری بی خطر است. ماهی تازه اغلب می تواند حاوی سموم محیطی مانند جیوه باشد که در طول عمر آن انباشته می شود. این سموم را می توان در طی ساخت و فرآوری روغن ماهی، با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و فرآیند تصفیه پیشرفته، از بین برد.

 

سافت ژل امگا مامز پارادوکس

 


 

مشخصات کپسول ژلاتینی امگا مامز پارادوکس:

 • کمک به سلامت قلب
 • کاهش کلسترول و کاهش التهاب
 • کمک به حفظ سلامت سیستم عصبی
 • کمک به تکامل سیستم عصبی جنین و نوزاد
 • مناسب برای قبل از بارداری، دوران بارداری و شیردهی
 • حاوی ویتامین ای و ویتامین د۳
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی
 • حاوی روغن زیتون و روغن لیمو

 

 


 

نحوه مصرف سافت ژل امگا مامز پارادوکس:

بانوان بیشتر از ۱۸ سال روزانه ۱ عدد کپسول امگا مامز پارادوکس مصرف نمایید.

 

 


 

ترکیبات امگا مامز پارادوکس (در هر سافت ژل):

نام ترکیب

مقدار

Fish Oil

900 mg

Of Which:

EPA

162 mg

DHA

108 mg

Olive Oil

90 mg

Lemon Oil

10 mg

Vitamin D3

24 IU

Vitamin E

1.2 IU

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف امگا مامز:

 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید.
 • در دوران بارداری و شیردهی بهتر است قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده از مصرف این مکمل خودداری شود.
 • در صورت مصرف دارو یا مکمل های دیگر، قبل از مصرف این مکمل با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول ژلاتینی: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی16828011519283
جنسیت مصرفبانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس انگلستان)
بارکد6262248101763

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات