منو
سبد خرید شما

توسعه آلفا | Rejuderm

رژودرم محصولی از شرکت توسعه آلفا است. هسته ی اولیه ی آلفا در سال 1989 توسط موسس آن با بنا نهادن یک گروه تحقیقاتی با هدف کلی ارتقائ سلامت عمومی شکل گرفت شد. پس از تاسیس شرکت توسعه الفا، پایه ی فعالیت های شرکت مطابق آنچه در اساسنامه شرکت تصریح شده است بر "تحقیقات" استوار میباشد .

مهمترین محصولات و مطرح ترین محصولات شرکت توسعه آلفا، کرم ترمیم کننده رژودرم، پماد آلفا 30 گرمی و کپسول لینولایف است. 

پماد سوختگی آلفا:پماد آلفا Alpha Ointment یک محصول برای بهبود و تسکین درد و التهاب پوست است. ترکیبات طبیعی این پماد به شما کمک می کند التهاب و زخم بر جای مانده از سوختگی و سوانح دیگر را سریع تر ترمیم کنید. ترکیبات اصلی و موثر پماد آلفا شامل عصاره گیاه حنا و زردچوبه است که خواص بسیاری برای تسکین ..
63,700 تومان 75,000 تومان
کرم اسکار رژودرم Rejuderm Scar Cream یک فرآورده طبیعی و موثر و دارای ترکیبات موثر و ویژه ای است که باعث می شود تا جای زخم ناشی از تروما، بخیه و ... ترمیم شود. کرم رژودرم یک کرم ترمیم کننده جای جوش، سوختگی و لک های پوستی است که می تواند به خوبی جای اسکارهای مختلف را از بین ببرد.   ..
132,900 تومان 150,000 تومان
کپسول لینولایف رژولاین آلفا Alpha Linolife یک مکمل ویژه و اختصاصی برای تنظیم و کنترل پاسخ سیستم ایمنی بدن از محصولات شرکت توسعه آلفا سازنده رژودرم و پماد آلفا می باشد. کپسول لینولایف در واقع برای اختلالات خود ایمنی بدن طراحی شده است و باعث بهبود این اختلالات می باشد. تحقیقات اثبات نموده است..
474,900 تومان 500,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات