منو
سبد خرید شما

روا | Rowa

رواتینکس از برند روا ساخت کشور ایرلند است. همانطور که گروه روا به رشد خود ادامه می دهد، هدف آن گسترش شبکه های خود و حفظ یک رابطه قوی و سودمند با شرکای خود در سراسر جهان است. ROWA متخصصان واجد شرایطی را استخدام می کند که مسئول توسعه محصول، امور نظارتی، تولید، کیفیت و بازاریابی هستند.

کیفیت و مشتری مداری ارزش هایی هستند که پایه و اساس خود را برای آینده بر اساس آنها بنا می کنیم. با توجه به رفاه بیماران به عنوان مهمترین دغدغه، ROWA با پشتیبانی نیروی کار با تجربه و بسیار ماهر، به ماموریت خود برای تبدیل شدن به یک شرکت داروسازی پیشرو در این بازار همیشه در حال تغییر ادامه خواهد داد.

 

حضور بین المللی

با توجه به مراقبت های بهداشتی مردم در سراسر جهان به عنوان دغدغه اصلی ما، هدف ROWA تقویت حضور جهانی ما است. محصولات ما در سراسر جهان توزیع می شوند که نمایندگان حرفه ای ما در مورد هر جنبه ای از محصولات ما آموزش می بینند.

در دسترس بودن محصولات ROWA در بیش از 70 کشور جهان گواهی بر توانایی این شرکت در تولید محصولات با استاندارد بالا و کیفیت عالی برای برآوردن نیازهای بازار در سراسر اروپا، آمریکای مرکزی و جنوبی، کارائیب، خاورمیانه، خاور دور و آفریقا

 

صادرات جهانی

بخش صادرات ما توزیع را در هر منطقه هماهنگ می کند تا اطمینان حاصل کند که تولید، ساخت، بسته بندی و حمل و نقل مطابق با استانداردهای نظارتی دقیق رخ دهد. محصولات ROWA توسط نمایندگان بسیار آموزش دیده ما بین داروسازان، بیمارستان ها و متخصصان پزشکی و داروخانه های آنلاین توزیع می شود.

ما با همکاری با نمایندگان بین المللی خدمات چند زبانه ارائه می دهیم. بخش طراحی گرافیک ما همه آثار برای بسته بندی، بروشورهای اطلاعاتی و مواد تبلیغاتی را برای همه بازارها تولید می کند.

 

کپسول رواتینکس روا 30 عددی | درمان سنگ کلیه، بیماری های کلیوی و مجاری ادراری کپسول رواتینکس روا 30 عددی | درمان سنگ کلیه، بیماری های کلیوی و مجاری ادراری
ارسال غیر رایگان ناموجود
کپسول رواتینکس روا Rowa Rowatinex یک مکمل معروف برای درمان سنگ کلیه و دفع سنگ کلیه است. رواتینکس ساخت ایرلند است و یک محصول مناسب جهت بهبود و درمان بیماری های کلیوی و عفونت مجاری ادراری می باشد. کپسول رواتینکس روا دارای ترکیبات طبعی و گیاهی برای تسهیل عبور سنگ های کلیه و مجاری ادراری است. ..
140,100 تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات