منو
سبد خرید شما

آمبرلا | Umbrella

برند آمبرلا و محصولات آمبرلا در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران فعالیت می کنند. محصولات آمبرلا توانسته است با استفاده از فرمولاسیون سوئیسی محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیتی را تولید کند. همچنین به روز بودن و استفاده از تکنولوژی های روز  باعث شده تا برند آمبرلا محصولاتی را با توجه به تمام نیازها تولید کند. 

آمبرلا محصولات مراقبت از پوست است که سعی بر این دارد تا سلامت پوستی جامعه را افزایش دهد و از آنجایی که سلامت پوستی افراد به مواردی همچون:خواب مناسب، تغذیه مناسب، انجام فعالیت های ورزشی روزانه، نداشتن استرس و یک روتین پوستی مناسب نیازمند است تیم آمبرلا سعی بر این دارد که یک سبک زندگی سالم را تشویق و ترویج دهد. ما باور داریم که در کنار شما همیاران سلامتی عزیز میتوانیم نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه تاثیر شگفتی بر سلامت زندگی پوستی مردم بگذاریم.


آمبرلا مراقب پوست شماست.

خرید محصولات آمبرلا

دئودورانت زنانه کیس میس اینویزیبل آمبرلا Umbrella Kiss Miss Invisible Deodorant یک مام زیر بغل ضد تعریق مخصوص بانوان از محصولات آمبرلا است. حجم کلی دئودورانت ضد تعریق زنانه آمبرلا 90 میلی لیتر است و دارای خاصیت اینویزیبل برای جلوگیری از ایجاد لک بر روی لباس است. این ویژگی در دئودورانت ضد تع..
166,400 تومان 179,000 تومان
دئودورانت زنانه اسنو اینویزیبل آمبرلا | ضدتعریق بدون آلومینیوم با محافظت 48 ساعته دئودورانت زنانه اسنو اینویزیبل آمبرلا | ضدتعریق بدون آلومینیوم با محافظت 48 ساعته
جدید -7 %
دئودورانت زنانه آمبرلا مدل اسنو اینویزیبل Umbrella Snow Invisible Deodorant for Lady یک خوشبو کننده و ضد تعریق زنانه از محصولات آمبرلا است. مام زیر بقل زنانه آمبرلا مدل اسنو، محافظت کننده در برابر تعریق و با رایحه خوش و زنانه می تواند یک گزینه مناسب برای بانوان باشد.  مدل های اینوی..
166,400 تومان 179,000 تومان
دئودورانت زنانه اسپا اینویزیبل آمبرلا | ماندگاری 48 ساعته بدون آلومینیوم دئودورانت زنانه اسپا اینویزیبل آمبرلا | ماندگاری 48 ساعته بدون آلومینیوم
جدید -7 %
دئودورانت زنانه آمبرلا مدل اسپا Umbrella SPA Invisible Deodorant یک ضد تعریق زنانه خوشبو از محصولات برند آمبرلا است. دئودورانت زنانه اسپا اینویزیبل آمبرلا خوشبو کننده بدن و محافظت کننده در برابر تعریق و بوی نامطبوع بدن است که با رایحه ای خوش برای بانوان طراحی شده است.  مام ضد تعریق..
166,400 تومان 179,000 تومان
دئودورانت زنانه دریم اینویزیبل آمبرلا Umbrella Dream Invisible Deodorant for Lady یک مام زیر بقل زنانه از محصولات آمبرلا است. استیک یا دئوکرم زنانه آمبرلا در واقع به جای اینکه با بستن منافذ پوست باعث ضرر رسیدن به پوست شود، می تواند با ترکیبات خود باکتری های مولد بو را از بین برده و از بوی نامطبوع بد..
166,500 تومان 179,000 تومان
دئودورانت ضد تعریق سفید کننده زنانه آمبرلا Umbrella White Deodorant for Women یک استیک دئودورانت ضدتعریق زنانه از محصولات برند آمبرلا است. استیک ضد تعریق زنانه سفید کننده آمبرلا دارای ترکیبات موثر در جهت جلوگیری از بوی نامطبوع تعریق است و همچنین دارای رایحه ای خوش و زنانه برای بانوان است. &..
120,900 تومان 130,000 تومان
دئودورانت ضد تعریق زنانه انرژی و فرش آمبرلا Umbrella Energy + Fresh Deodorant استیک ضد تعریق زنانه از محصولات آمبرلا است. استیک دئودورانت ضد تعریق زنانه انرژی + فرش آمبرلا حاوی ترکیبات ویژه جهت جلوگیری از تعریق زیر بقل با رایحه ای دلنشین برای بانوان طراحی و فرموله شده است.  شاید نت..
120,900 تومان 130,000 تومان
دئودورانت ضد تعریق زنانه سافت + کلییر آمبرلا Umbrella Soft+ Clear Deodorant یک دئودورانت زنانه از محصولات آمبرلا است. دودورانت ضدتعریق آمبرلا مدل سافت پلاس کلیر حاوی موادی است که در اثر استفاده‌ی مکرر و منظم، منجر به نرم و لطیف‌شدن پوست ناحیه‌ی زیر بغل می‌شود و همچ..
120,900 تومان 130,000 تومان
دئودورانت مردانه آمبرلا اسمارت من Umbrella Smart Man Deodorant یک رول ژله ای خوشبو کننده مردانه از محصولات آمبرلا است. دئودورانت استیک مردانه آمبرلا مدل اسمارت من دارای رایحه ای خوش و مردانه برای جلوگیری از تعریق زیاد و همچنین خوشبو نگهداشتن بدن است.  دودورانت استیک خوشبو کننده بدن..
120,900 تومان 130,000 تومان
دئودورانت مردانه توتال کر آمبرلا Umbrella Total Care Deodorant Men دئودورانت استیک خوشبو کننده بدن آقایان از محصولات آمبرلا است. دئودورانت مردانه آمبرلا مدل توتال کر حاوی ترکیبات موثر در تغذیه بدن و همچنین جلوگیری از ایجاد بوی بد بدن می شود. استیک دئودورانت مردانه آمبرلا مدل Total Care..
120,900 تومان 130,000 تومان
استیک ضد تعریق مردانه جنتل اینویزیبل آمبرلا Umbrella Gentle Invisible Deodorant for Man یک دئودورانت ضدتعریق از محصولات آمبرلا است که دارای خواص ویژه و محافظت بالا از بوی نامطبوع بدن است. دئو کرم یا دئودورانت مردانه جنتل اینویزیبل آمبرلا با محافظت بالا در برابر بوی تعریق و رایحه عالی می تواند مناسب ..
166,400 تومان 179,000 تومان
دئودورانت مردانه هیرو من آمبرلا Umbrella Men Hero Man Deodorant یک خوشبو کننده و مام زیر بغل مردانه از محصولات آمبرلا است. دئودورانت مردانه هیرومن آمبرلا با رایحه ای مخصوص به آقایان طراحی شده است که می تواند بوی ناخوشایند تعریق را از بین برده و احساس تمیزی و پاکیزگی را به بدن دهد. این دئودو..
120,900 تومان 130,000 تومان
دئودورانت مردانه وایلد اینویزیبل آمبرلا | ضد تعریق با محافظت 48 ساعته دئودورانت مردانه وایلد اینویزیبل آمبرلا | ضد تعریق با محافظت 48 ساعته
جدید -7 %
استیک ضد تعریق مردانه آمبرلا مدل وایلد Umbrella Wild Invisible Deodorant for Man یک ضد تعریق مردانه از محصولات آمبرلا است. دئودورانت مردانه وایلد آمبرلا با رایحه ای خوش و مردانه می تواند با محافظت طولانی مدت خود از تعریق بیش از حد جلوگیری کند.  مام زیر بقل مردانه آمبرلا مدل وایلد ا..
166,400 تومان 179,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات