منو
سبد خرید شما

قرص آرتی کولیشن اسی | بازسازی و کاهش درد مفاصل و استخوان

قرص آرتی کولیشن اسی | بازسازی و کاهش درد مفاصل و استخوان
ناموجود
قرص آرتی کولیشن اسی | بازسازی و کاهش درد مفاصل و استخوان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: ESI - Articulation NoDol
452,900 تومان
اشتراک گذاری در :

مشخصات قرص آرتی کولیشن اسی 60 عددی :

  •     کاهش درد در بیماران مبتلا به آرتریت
  •     افزایش انعطاف پذیری و عملکرد صحیح مفاصل
  •     کمک به تسکین درد در موارد استئو آرتریت، آرتروز و التهابات مزمن مفصلی
  •     بهبود عملکرد مفاصل و جلوگیری از تخریب آن ها
  •     بازسازی مفاصل

 

قرص آرتی کولیشن اسی یک مکمل مناسب برای رفع علائم استئو آرتریت یا آرتریت روماتوئید است. این قرص دارای گلوکوزامین، کندروئیتین و عصاره گیاه پنجه شیطان است. به همین دلیل در کاهش دردهای آرتریت روماتوئید موثر است و اثر ضدالتهابی دارد. همچنین قرص آرتی کولیشن اسی موجب افزایش انعطاف پذیری و عملکرد صحیح مفاصل می شود.

 


 

نحوه مصرف قرص آرتی کولیشن اسی:

روزانه 1 قرص همراه با مایعات میل شود.

 


 

احتیاط و هشدار مصرف قرص آرتی کولیشن اسی:

    در دوران بارداری و شیردهی مجاز نمی باشد.
    در افرادی که دچار ناراحتی های گوارشی هستند منع مصرف دارد.
    در کودکان و افراد تحت نظر توصیه نمی شود.

 


 

شرایط نگهداری قرص آرتی کولیشن اسی:

  دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
    در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 


 

 

مکمل غذائی  آرتی کولیشن اسی در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد؟

 

  Arthrosis :

آرتروز یک بیماری پیش رونده و تباه کننده بافت غضروفی است، به تدریج غضروف را نازک و ضعیف کرده و فضای بین مفصلی را کاهش داده و متعاقب آن سطح تماس استخوان ها به یکدیگر نزدیک شده و ساییده می شوند.

 

 Osteoarthritis :

استئوآرتریت، التهاب مزمن مفصلی است که به علت کاهش غضروف محافظ آن ها ایجاد می گردد. دارای دو علامت اصلی بیماری است.

الف) درد، که درموقع حرکت، شدت آن بیشتر می شود و همچنین رطوبت و آب و هوای سرد به شدت آن می افزاید.

ب) محدودیت در کارهای روزانه، صبح ها شدت آن بیشتر است، به علت ورم مفاصل و ضخیم شدن انتهای استخوان. این مکمل به دلیل داشتن ترکیبات متنوع موجب سلامت غضروف و انعطاف پذیری بیشتر مفاصل می شود.

اثرات اصلی مواد مؤثر و فعال :

- گلوکوزامین : یک Amino Sugar اساسی و لازم برای سنتز و تولید Glycoprotein و Proteoglycan موجود در غضروف می باشد. به همین دلیل گلوکوزامین در تمام بافت های بدن و با غلظت بالا، در سطح مفصل موجود است.

Proteoglycan قابلیت فوق العاده ای در جذب مولکول های آب دارد. مطالعات زیادی تائید کرده، مقدار گلوکوزامین موجود در سطح مفصل مستقیماً با مقدار Proteoglycan تولید شده متناسب است. در بدن ما گلوکوزامین توسط سلول های بالغ غضروفی (Chondrocytes) تولید می شود و نشان داده شده که افزایش غلظت مولکولی در سطح این سلول ها، سنتز این سلول ها را افزایش می دهد و متعاقب آن فعالیت حفاظتی بر روی مفاصل و فعالیت انعطاف پذیری غضروف ها افزایش می یابد. فقدان Glucosamine موجب سخت شدن غضروف ها و دردهای مفصلی می گردد.

 

درمان با گلوکوزامین موجب می گردد بیماری و نشانه های Osteoarthritis به تدریج و به آهستگی بهبود یابد. گلوکوزامین در درمان اوستئو آرتروزیس نه تنها به صورت خوراکی بلکه به شکل موضعی به طور گسترده مصرف می شود. در یک مطالعه کلینیکی که در استرالیا انجام شده، 63 بیمار که زانوی آنها دچار استئو آرتروزیس بود درمان انجام گردید، اثرات درمانی به طور مؤثر ثابت شد، درد زانو کاهش یافت، فقط بعد از 4 هفته درمان علائم واضح و روشنی از بهبودی ظاهر گردید.

 

 Chondroitin Sulfate :

یک Glycosaminoglycan می باشد که اثر محافظتی و عامل محرک (Chondrocytes) سلول های اصلی تشکیل دهنده غضروف می باشد. با ساختمان خاصی که دارد موجب جذب آب و نگهداری آن می گردد. این ماده جهت غذا رسانی و لغزندگی مفاصل بسیار لازم و ضروری است. Chondroitin Sulfate موجب کاهش درد و بهبود عملی مفاصل در استئو آرتریت با شدت کمتر و متوسط می گردد. کوندروایتین سولفات همراه با Glucosamine، تشکیل دهنده اصلی غضروف ها هستند.

 

Chondroitin Sulfate نسبت به گلوکوزامین اثر ضد التهابی بیشتری داشته و علاوه بر آن در بهبود و اصلاح غضروف ها و سلامت آنها به حالت اولیه مؤثرتر است. گلوکوزامین و کوندروایتین غالباً در درمان استئو آرتریت و جلوگیری و درمان حوادث استخوانی–مفصلی که بیشتر در بعضی فعالیت های ورزشی که فشار زیادی بر روی مفاصل وارد می آید و یا مفاصل سنگینی بیش از حدی را متحمل می گردند به کار می رود.

این دو ماده، از فرسودگی غضروف ها جلوگیری و ممانعت به عمل آورده و موجب تولید غضروف های جدید می گردند.

 

 MSM) Methyl Sulfonyl Methane) : دارای منشأ طبیعی از سولفورهای آلی می باشد. این ماده به عنوان درمان کمکی در بسیاری از بیماری ها که با درد و التهاب همراه است به کار می رود. سولفور خاصیت نفوذ پذیری سلول ها را افزایش داده و در خارج نمودن سموم از سلول ها کمک می کند. بنابراین MSM موجب تسکین درد که اغلب به علت افزایش تدریجی مواد سمی در سطح مفاصل، ماهیچه هاو آب میان بافتی، ایجاد می گردد می شود. در بیولوژی MSM به عنوان ماده کاهش دهنده سموم تقسیم بندی می گردد.

 

  Manganese :

این ماده در بسیاری از فعالیت های متابولیکی بدن شرکت داشته ولی اثر اصلی آن خاصیت آنتی اکسیدان بودن آن است، سلول های بدن را از خسارات وارده از طریق رادیکال های آزاد محافظت می نماید. منگنز برای استخوان سالم و بهبود و سلامت غضروف ها بسیار ضروری است. منگنز همراه با سایر فاکتورها جهت جلوگیری از پوکی استخوان ضروری بوده و همچنین در متابولیسم چربی و قند مداخله کرده و به انعقاد خون کمک می کند. دوز پیشنهادی روزانه منگنز، بین 1 تا 10 میلی گرم می باشد. کمبود منگنز در رژیم غذایی ممکن است موجب تظاهرات بعضی از بیماری ها گردد، که می توان از میان آن ها تغییرات در قند خون، ضعف و نا توانی جسمی، تأخیر در رشد و درد مفاصل را نام برد. 

 

Devils Claw :

گیاه پنجه شیطان، در طب گیاهی به عنوان درمان کننده طبیعی ضد التهابات به کار می رود. ماده اکتیو و اساسی که این اثر درمانی را نشان می دهد هارپاگوزاید (Harpagoside) نام دارد. Devils Claw، جهت درمان درد مزمن یا درمان های طولانی مدت، به علت این که هیچ گونه عوارض جانبی بر روی معده نداشته و به خوبی تحمل می گردد، تجویز می شود. ریشه گیاه فوق معمولاً مورد استفاده قرارمی گیرد، در تسکین علائم آرتریت روماتوئید، آرتروز و به طور کلی انواع التهابات و تورم از قبیل آماس تاندون ها (زردپی)، کوفتگی و خون مردگی، التهاب و درد کمر و درد مفاصل، بدون عوارض جانبی و منع مصرف به کار می رود. همچنین در اصلاح و افزایش حرکات مفصلی کاربرد دارد. 

 

Aloe Vera :

یکی از مهمترین اثرات درمانی Aloe Vera خاصیت ضد التهابی آن است. ترکیبات اصلی ژل Aloe، پلی ساکاریدها با وزن مولکولی بالا، املاح (کلسیم، فسفر، پتاسیم، آهن، سدیم، منیزیم، منگنز، مس، کرم، روی)، آمینو اسیدها (اساسی یا غیر اساسی)، آنزیم ها (فسفاتاز، آمیلاز ، لیپاز، Bradkinase) می باشند. تمام این عناصر و مواد موجود در Aloe Vera، علاوه بر خاصیت ضد التهابی، همچنین در سوء هاضمه و در سازندگی و حیات بخشی و پر طراوت کردن پوست مصرف دارند. توجه : این محصول صرفاً مکمل رژیمی غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری و یا درمان نمی باشد. (برگرفته از سایت www.asaldarookish.com)

 

چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان ناباروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

مشخصات کلی
مقدار60 عدد
کد بهداشتی1228163401
کشور سازندهایتالیا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات