منو
سبد خرید شما

آاسکولاپیوس | Aesculapius Farmaceutic

Aesculapius ،برندی ایتالیایی،که در سال 1959 تأسیس شد، در سال 1981 توسط خانواده Moroni خریداری شد، که از آن زمان فعالیت‌ها را در همکاری با Magis Farmaceutici Srl مدیریت می‌کنند.

در طول بیست سال گذشته آاسکولاپیوس، علاوه بر بازاریابی داروهای اخلاقی، به مفهوم و توسعه مواد غذایی نوآورانه نیز اختصاص داده شده است.
به همین دلیل، آاسکولاپیوس نه تنها در فرمول‌های جدید سرمایه‌گذاری کرده است، بلکه با حمایت تحقیقات بالینی، ارزش مشخصی را بر اساس اسناد منتشر شده در مجلات علمی ملی و بین‌المللی به محصولات خود ارائه می‌کند. گسترش شرکت نیز از طریق تحقیق و تثبیت مشارکت های تجاری با شرکت های دارویی فعال در حوزه های درمانی تحت درمان دنبال می شود.  

آ محصولات اسکولاپیوس

برای تولید محصولات خود، آاسکولاپیوس با تجهیزات درجه یک که دارای گواهینامه های مطابق با قوانین GMP و/یا UNI ISO هستند، همکاری می کند که سطوح کیفیت عالی را تضمین می کند.

دپارتمان امور رگولاتوری مسئول مدیریت فعالیت هایی با هدف اخذ مجوزهای بازاریابی و نگهداری آنها در اروپا و سراسر جهان است. حتی تخصص در مکمل های غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی در چارچوب امور نظارتی گنجانده شده است.

در مورد مدیریت فعالیت های نظارت دارویی، آاسکولاپیوس دارای یک ارائه دهنده خارجی است که اجرای الزامات قانونی فعلی و تبادل اطلاعات بین المللی در مورد ایمنی محصولات دارویی مجاز را تضمین می کند.

گسترش این شرکت از طریق تحقیقات و تثبیت مشارکت های تجاری با شرکت های دارویی فعال در زمینه های مختلف درمانی دنبال می شود.

ژل موضعی هموروئید ونوپلنت پروکتوژل آ اسکولاپیوس | رفع احساس ناراحتی و تحریک ناحیه معقدی
ارسال غیر رایگان
ژل موضعی ونوپلنت پرکتوژل: ژل هموروئید ونوپلنت پروکتوژل اسکولاپیوس درمانی جدید و موثر برای علایم هموروئید و همچنین رفع احساس ناراحتی و تحریک ناحیه مقعد است. این فرآورده حاوی اسین، زانتالن، هپارین، عصاره گیاه سنتلا، عصاره گیاه ملیلوتوس می باشد. ترکیبات موجود در فرمولاسیون ونوپلنت پروکتوژل د..
346,000 تومان
کرم ژل واریس ونوپلنت آ اسکولاپیوس | 100 گرم | کمک به بهبود تورم ناشی از واریس
ارسال غیر رایگان
کرم ژل ونوپلنت واریس آ اسکولاپیوس:این فرآورده حاوی مواد موثری می باشد که بعنوان محافظت کننده از عروق خونی شناخته می شوند و در مواردی نظیر ورم پاها، احساس سنگینی پاها، بیقراری شبانه پاها و نیز ورم ناشی از انجام اعمال جراحی و یا ضربه، باعث بهبود جریان خون در عروق خونی کوچک و حفظ قدرت کششی آنها می ..
415,000 تومان
ساشه آرجیویت‌ (آرژی ویت) آاسکولاپیوس | 14 عدد | تقویت قوای جنسی
ناموجود
 مشخصات پودر خوراکی آرجیویت‌ ( آرژی ویت ) : تقویت عمومی قوای ( ج ن س ی ) و افزایش احتمال بارورسازی افزایش میزان گردش خون عضلات و اندام های ( ت ن ا س ل ی ) تأمین و حفظ انرژی حین فعالیت ( ج ن س ی ) و بازیابی ذخایر انرژی پس از آن بهبود عملکرد سیستم عصبی و تقویت سیستم..
117,000 تومان
محلول خوراکی ممویت ب ۱۲ آاسکولاپیوس | رفع کمبود ویتامین ب ۱۲
ناموجود
مشخصات محلول خوراکی ممویت ب ۱۲ آاسکولاپیوس :کمبود ویتامین ب ۱۲، خصوصاً افرادی که در رژیم غذایی آنها کمتر از گوشت و فرآورده‏ های حیوانی استفاده می ‏شود پس از گاستروکتومی و یا برداشتن وسیع روده کوچک بیماران دچار مگالوبلاستی ناشی از نیتروز اکساید اختلال عصبی ناشی از کمبود ویتامین..
69,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات