منو
سبد خرید شما

مسواک کودک

مسواک کودک
مسواک انگشتی یومامی Umomy Finger Toothbrush یک مسواک کوچک مخصوص نوزادان و کودکان نوپا برای حفظ سلامت دندان ها و لثه از محصولات یومامی است. مسواک انگشتی سیلیکونی یومامی از جمله لوازم کودک است که غالبا در سیسمونی کودک تهیه می شود تا از لثه و دندان کودک محافظت کند. مسواک انگشتی یومامی دارای قاب محافظ ب..
60,600 تومان 80,800 تومان
 مسواک کید پروکلین تریزا مسواک کید پروکلین تریزا دارای برسی با  الیاف نرم است که بدون اسیب زدن به دندان ها یا لثه، دندان های شیری کودکان را به خوبی از هرگونه جرم و آلودگی پاک می کند. مسواک کید تریزا  به دلیل داشتن سری کوچک و برسی نرم، قابل استفاده برای بچه های 3 تا 6 ..
135,500 تومان 154,000 تومان
مسواک یانگ تریزا مدل اسمارت کلین Trisa Young Smart Clean Toothbrush یک مسواک مناسب برای کودکان و برای پاکسازی دندان کودکان از سری محصولات برند تریزا است. مسواک یانگ اسمارت کلین تریزا مناسب برای کودکان بیش از ۶ سال است.مسواک یانگ تریزا اسمارت کلین دارای الیاف کاملا ته گرد است تا از مینای دند..
142,600 تومان 162,000 تومان
یدک مسواک برقی تریزا مدل Young Edition:زمان استفاده از هر مسواک به طور معمول هر 3 ماه یک بار با توجه به کیفیت مسواک است. مسواک های برقی نیز از این قاعده مستثنا نیستند و بعد از مدتی استفاده می بایست سری مسواک تعویض گردد. محصولی که مشاهده می کنید پک دو عددی یدک مسواک برقی تریزا مدل سونیک پاور باتر..
293,900 تومان 334,000 تومان
مسواک برقی سونیک پاور تریزا مدل یانگ ادیشن | طراحی آرگونومیک و مناسب برای نوجوانان مسواک برقی سونیک پاور تریزا مدل یانگ ادیشن | طراحی آرگونومیک و مناسب برای نوجوانان
-10 % ناموجود
مسواک برقی سونیک پاور تریزا مدل Young edition:مسواک برقی نوجوانان سونیک پاور تریزا مدل یانگ ادیشن Trisa Sonic Power Battery Young Edition یک مسواک عالی برای نوجوانان با استفاده از تکنولوژی اولترا سونیک با 20000 لرزه نرم در هر دقیقه ساخته شده است. استفاده از این تکنولوژی در مسواک برقی سونیک پاور ..
288,000 تومان 320,000 تومان
مسواک بیبی اکسترا سافت تریزا | مخصوص کودکان زیر 3 سال
-10 % ناموجود
 مسواک بیبی اکسترا سافت تریزا مسواک بیبی اکسترا سافت تریزا دارای برسی با الیاف بسیار نرم است که بدون ایجاد آسیب به دندان ها یا لثه، دندان های شیری کودکان را به خوبی از هرگونه جرم و آلودگی پاک می کند. مسواک بیبی اکسترا سافت تریزا به دلیل داشتن سری کوچک و برسی فوق العاده نرم، قاب..
76,400 تومان 84,940 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات