منو
سبد خرید شما

همورویید و واریس

همورویید و واریس
قرص ونوویتال دینه Dineh Veinovital یک محصول گیاهی و طبیعی از محصولات دینه برای کمک به درمان و کنترل علائم واریس، هموروئید و واریکوسل است. در واقع قرص ونوویتال دینه یک مکمل گیاهی مناسب برای کمک و بهبود به نارسایی مزمن وریدی است که این نارسایی ممکن است باعث واریس، بواسیر و واریکوسل شود.  ..
55,100 تومان 58,000 تومان
مشخصات قرص پایلکس هیمالیا :هموروئید (بهبود شقاق، کاهش درد، خارش و خونریزی) رگ های واریسی این فرآورده حاوی منیزیم استئارات به عنوان ماده جانبی می باشد. 60 عدد قرص   مواد مؤثر قرص پایلکس هیمالیا 60 عدد:Balsamodendron Mukul Shilajeet (Purified) Me..
110,900 تومان 120,000 تومان
لوسیون ام جی باریج اسانس Barij MG Barij Lotion یک ترکیب گیاهی است مانند سایر محصولات باریج اسانس که برای درمان علائم هموروئید (بواسیر) و درمان شقاق معقد یا بواسیر مورد استفاده قرار می گیرد. لوسیون موضعی ام جی باریج از گیاه مورد برای این کار استفاده کرده است. گیاه مورد ضد باکتری و ضد قا..
83,700 تومان 92,000 تومان
پماد آنتی هموروئید ام جی باریج:پماد مقعدی ام جی باریج اسانس یک محصول برای درمان و بهبود بواسیر درجه I و II و شقاق مقعد می باشد. پماد مقعدی باریج حاوی 6 اپلیکاتور مقعدی برای استفاده و درمان بواسیر است. بیماری هموروئید، بیماری شایع ناحیه مقعد و رکتوم و یکی از شایع‌ترین علل خونریزی از این ناحی..
100,000 تومان 110,000 تومان
پماد مقعدی رکتول 20 گرم خرمانپماد مقعدی رکتول 20 گرم خرمان معمولا برای درمان شقاق و هموروئید بسیار موثر است. علاوه بر وجود یک پماد مقعدی درون جعبه این محصول، 8 عدد گاز نخی به همراه اپلیکاتور یک بار مصرف نیز درون جعبه فراورده قرار گرفته است. نحوه مصرف این دارو به این صورت است که ابتدا پیستون رکتو..
89,900 تومان 100,000 تومان
مشخصات پماد پایلکس هیمالایا :بهبود هموروئید بهبود شقاق بهبود رگ های واریسی 30 گرم کاهش درد، خارش و خونریزی ناشی از هموروئیدبیماری بواسیر با نام علمی هموروئید به صورت تورم و التهاب مویرگ‌های موجود در خروجی دستگاه گوارش یعنی مقعد بروز می‌کند. دیواره‌ها‌ی درونی مقعد چهار..
117,500 تومان 120,000 تومان
ژل موضعی ونوپلنت پرکتوژل: ژل هموروئید ونوپلنت پروکتوژل اسکولاپیوس درمانی جدید و موثر برای علایم هموروئید و همچنین رفع احساس ناراحتی و تحریک ناحیه مقعد است. این فرآورده حاوی اسین، زانتالن، هپارین، عصاره گیاه سنتلا، عصاره گیاه ملیلوتوس می باشد. ترکیبات موجود در فرمولاسیون ونوپلنت پروکتوژل د..
342,700 تومان
کرم مقعدی آنتی فیشر باریج | برطرف کننده شقاق مقعد کرم مقعدی آنتی فیشر باریج | برطرف کننده شقاق مقعد
جدید -9 %
کرم آنتی فیشر باریج Barij Anti Fissure یک کرم مقعدی با ترکیبات گیاهی برای از بین بردن شقاق یا ترک های پوستی مقعد از محصولات باریج است. شقاق مقعدی یک عارضه ناخوشایند و آزاردهنده است که باعث به صورت بریدگی یا پارگی روی پوست و پوشش مقعد ایجاد می شود. پوشش روی مقعد بسیار نازک است و احتمال بریدگی و پارگی..
40,900 تومان 45,000 تومان
کرم ونوویتال دینه Dineh Veinovital Cream یک کرم موضعی برای درمان واریس های سطحی، احساس درد و ورم در عضلات پا و همچنین احساس سنگینی می باشد. کرم ونوویتال دینه با ترکیبات گیاهی خود از جمله عصاره شاه بلوط هندی به تسکین و بهبود دردهای واریسی کمک می کند. در هر گرم کرم گیاهی ونوویتال 10 میلی ..
34,700 تومان 36,500 تومان
کرم ژل ونوپلنت واریس آ اسکولاپیوس:این فرآورده حاوی مواد موثری می باشد که بعنوان محافظت کننده از عروق خونی شناخته می شوند و در مواردی نظیر ورم پاها، احساس سنگینی پاها، بیقراری شبانه پاها و نیز ورم ناشی از انجام اعمال جراحی و یا ضربه، باعث بهبود جریان خون در عروق خونی کوچک و حفظ قدرت کششی آنها می ..
357,700 تومان
قرص دافلون 500 سرویه 30 عددی | کمک به درمان هموروئید و واریس
-1 % ناموجود
قرص دافلون 500 سرویه یک محصول برای درمان اختلالات گردش خون وریدی نظیر ورم پا و یا پای بی قرار، واریس و همچنین درمان اختلالات ناشی از هموروئید حاد مصرف می شود. ماده اصلی و موثر قرص دافلون 500، دیوسمین است که برای درمان اختلالات رگ های خونی بسیار موثر عمل می کند. پزشکان نیز معمولا این دارو را برای درم..
178,900 تومان 180,000 تومان
قرص ونوگارد 500 بهشاد دارو 30 عددی | بهبود وارید و هموروئید مزمن
ناموجود
قرص ونوگارد بهشاد دارو Behshad Darou Venogaurd 500 حاوی دو ماده موثره با نام دیوسمین و هسپریدین است. قرص ونوگارد بهشاد دارو حاوی فلاونوئیدهای خالص و طبیعی دیوسمین و هسپریدن است که باعث کاهش علائم و درمان نشانه های نارسایی مزمن وریدی در اندام های تحتانی بدن است.قرص ونوگارد بهشاد دارو احساس درد و..
68,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات