منو
سبد خرید شما

کلیه و مجاری ادراری

کلیه و مجاری ادراری
سافت ژل رنانکس کارنیک دارو Karnic Darou Renanex Softgels یک کپسول ژلاتینی برای حل کردن، خرد کردن و دفع سنگ کلیه است. سافت ژل رنانکس کارنیک دارو همچنین برای رفع اسپاسم و درد کلیه ها و عفونت مجاری ادراری مورد استفاده قرار می گیرد و در نتیجه باعث کاهش درد ناشی از کولیک کلیوی و مجاری ادراری می شود. ..
234,800 تومان 237,000 تومان
مشخصات قرص سیستون هیمالیا : جلوگیری از اشباع شدن عوامل سنگ ساز در کلیه فعالیت ضد میکروبی، ضد التهابی و ضد اسپاسمی درمان انواع سنگ های کلیوی از جمله سنگ های اگزالاتی، فسفاتی، اوریک اسیدی و کرستالوردی مؤثر در درمان انواع سوزش، عفونت و التهابات مجاری ادراری داروی کمکی در درمان بی اختیاری..
158,900 تومان 180,000 تومان
معرفی قرص پروستاتان گل دارو طبق مطالعات انجام شده، بزرگ شدن غده پروستات ناشی از فعالیت ماده آندروژنی شدیدالاثر ۵- آلفا دی هیدروتستوسترون است. قرص گیاهی پروستاتان گل دارو با خاصیت مهار کنندگی آنزیم ۵- آلفا ردوکتاز که عامل اصلی تبدیل تستوسترون به شمار می‎رود، غلظت این ماده را در سرم کاهش داده و..
60,000 تومان
قطره سنکل گل دارو: قطره گیاهی سنکل گل دارو Goldaru Sankol Herbal Drop یک محصول مناسب با ترکیبات گیاهی برای دفع سنگهای کلیه و مجاری ادرار است. قطره سنکل همچنین ضد اسپاسپم و دردهای کلیوی بوده و به دفع سنگ های خرد شده بعد از استفاده از دستگاه های سنگ شکن کمک می کند.   قطره گیاهی سنکل علاو..
52,500 تومان
محلول عصاره اورتیکا زردبند: این عصاره از پیکر رویشی گیاه گزنه (Urtica dioica) تهیه شده است که در مزارع شرکت دارویی زردبند کشت و فرآوری می گردد. گیاه انجدان رومی یا اورتیکا در گذشته به عنوان گیاهی مدر مورد استفاده قرار می گرفته است. این گیاه آرام بخش، ضد میکروب و ضد اسپاسم بوده و از ریشه آن برا..
240,000 تومان
کپسول کرن بایوکام بنیان طب آکام Akam Teb Cran Biokam یک مکمل مناسب حاوی عصاره کرن بری و پروبیوتیک هایی است که برای کمک به درمان عفونت های ادراری در بانوان و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول کرن بایوکام بنیان طب آکام مکملی مناسب برای پیشگیری و درمان عفونت های ادراری و تناسلی در بانوان و همچنین..
160,000 تومان
کپسول کرنبری 500 هربالیو Herbalio Cranberry 500mg مکملی طبیعی و حاوی عصاره میوه کرنبری است. کپسول کرن بری هربالیو در هر کپسول حاوی 500 میلی گرم عصاره میوه کرن بری است. از کپسول کرنبری 500 هربالیو برای پیشگیری و درمان عفونت های ادراری و همچنین کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن استفاده می شود. تحقیق..
291,000 تومان
قرص ارومکس گلدن لایف | بهبود عفونت و التهاب مجاری ادراری
-1 % ناموجود
قرص ارومکس گلدن لایف قرص ارومکس گلدن لایف  حاوی عصاره کرن بری و ویتامین C می باشد. این محصول فرآورده ای جهت درمان و جلوگیری از عفونت های مجاری ادراری است که علاوه بر بهبود التهابات و عفونتهای مجاری ادراری، سبب کمک به درمان ناهنجاری های خونی، ناراحتی های معده، مشکلات کبد، از دست دادن اشتها و ..
138,600 تومان 139,600 تومان
قرص دورالایف کیدنی فاران شیمی 60 عددی | مکمل بیماران با نارسایی مزمن کلیوی
-0 % ناموجود
قرص دورالایف فاران شیمی: قرص دورالایف کیدنی فاران شیمی Duralife Kidney Support Formula یک مکمل و محصول مغذی کلیه است که حاوی ویتامین ها و مواد معدنی خاص با فرمولاسیون مناسب برای بیماران با نارسایی مزمن (CKD) طراحی شده است. محصول مغذی کلیه دورالایف برای فراهم کردن بهترین عملکرد کلیه ها طراحی و فرم..
91,400 تومان 91,600 تومان
قرص نفروتونیک زهراوی 100 عدد | مخصوص بیماران کلیوی
-24 % ناموجود
  قرص نفروتونیک زهراوی 100 عدد   قرص مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی مخصوص افراد با ناراحتی کلیوی فرموله شده است. عواملی مانند محدودیت در رژیم غذایی بیماران کلیوی و بی‌اشتهایی آنها جذب ریزمغذی‌ها را به مخاطره می‌اندازد. به عنوان بخشی از درمان، برای جلوگیری از پیشرفت ..
70,500 تومان 92,600 تومان
قرص نفروویت اسوه 100 عددی | مولتی ویتامین مخصوص بیماری های مزمن کلیوی قرص نفروویت اسوه 100 عددی | مولتی ویتامین مخصوص بیماری های مزمن کلیوی
ناموجود
مکمل نفروویت داروسازی اسوه: قرص نفروویت اسوه، یک مولتی ویتامین برای بیماری های مزمن کلیوی یا CKD است. این محصول حاوی 11 عنصر مورد نیاز بدن به خصوص مواد مفید فایده برای کلیه می باشد. از جمله ترکیبات نفروویت می توان به ویتامین های گروه ب، اسید آسکوربیک یا ویتامین ث، ویتامین ای و زینک اشاره کرد. ..
92,650 تومان
قرص پرورنال نفروسوتیکالز | جبران کمبود ویتامین ها و مواد معدنی در بیماران مزمن کلیوی
ناموجود
مشخصات قرص پرورنال نفروسوتیکالز : محرک قوای ذهنی تقویت قوای جسمی رفع ضعف جسمانی و خستگی پیشگیری از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی مناسب برای جبران کمبود ویتامین ها و مواد معدنی در بیماران مزمن کلیوی مولتی ویتامین پرورنال جهت رفع ضعف جسمانی و خستگی و پیشگیری از کمبود ویتامین ها و ..
79,500 تومان
قرص کانفرون بیونوریکا 60 عدد | درمان عفونت های ادراری و مثانه و سوزش ادرار
-2 % ناموجود
قرص کانفرون بیونوریکا 60 عدد کانفرون یک فرآورده دارویی گیاهی سنتی است که به عنوان درمان کمکی در مشکلات حاد مرتبط با بیماری های التهابی مجاری ادراری استفاده می شود. این دارو با تاثیری که بر افزایش قدرت خروج ادرار دارد، می تواند به پیشگیری از رسوب شن های کلیوی کمک کند.   التهاب مثانه یا ..
239,100 تومان 244,000 تومان
قطره کانفرون بیونوریکا | فرآورده طبیعی برای بهبود عفونت های ادراری قطره کانفرون بیونوریکا | فرآورده طبیعی برای بهبود عفونت های ادراری
-1 % ناموجود
قطره کانفرون بیونوریکا Bionorica Canephron Oral Drops محصولی برای جلوگیری و بهبود عفونت های ادراری از محصولات بیونوریکا است. قطره خوراکی کانفرون بیونوریکا یک فرآورده طبیعی و گیاهی برای کمک به سلامت کلیه ها و مجاری ادراری است.    کانفرون به عنوان یک درمان کمکی در درمان بیماری های مرتب..
198,000 تومان 200,000 تومان
پودر جوشان کرنکس بهشاد دارو 30 عدد | مکمل طبیعی برای جلوگیری و بهبود عفونت ادراری
-10 % ناموجود
پودر جوشان کرنکس بهشاد دارو: پودر جوشان کرنکس کرنبری بهشاد دارو Crannex تها پودر حاوی کرنبری به صورت جوشان است که یک راهکار طبیعی برای پیشگیری از عفونت ادراری می باشد. پودر جوشان کرنکس حاوی 360 میلی گرم عصاره استاندارد کرنبری (سیستی کرن) معادل با 36 میلی گرم گرم پرو آنتوسیانیدین A با طعم مطلوب کر..
234,900 تومان 261,000 تومان
کپسول رواتینکس روا 30 عددی | درمان سنگ کلیه، بیماری های کلیوی و مجاری ادراری کپسول رواتینکس روا 30 عددی | درمان سنگ کلیه، بیماری های کلیوی و مجاری ادراری
ارسال غیر رایگان ناموجود
کپسول رواتینکس روا Rowa Rowatinex یک مکمل معروف برای درمان سنگ کلیه و دفع سنگ کلیه است. رواتینکس ساخت ایرلند است و یک محصول مناسب جهت بهبود و درمان بیماری های کلیوی و عفونت مجاری ادراری می باشد. کپسول رواتینکس روا دارای ترکیبات طبعی و گیاهی برای تسهیل عبور سنگ های کلیه و مجاری ادراری است.  ..
140,100 تومان
نمايش 1 تا 16 از 17 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات