منو
سبد خرید شما

آلفا ویتامینز | Alfa Vitamins

 شرکت آلفا ویتامینز،در سال 2000 تاسیس شده که محصولاتی در زمینه محافظت از استخوان ها و مفاصل تولید میکند.این محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و مورد تایید سازمان غذا و دارو میباشد.این شرکت آمریکایی  محصولاتی به فرم پودر،کپسول،، قرص و مایعات تولید میکند.این محصولات با کیفیت باعث تامین ویتامین های مورد نیاز بدن میشوند.شرکت آلفا ویتامینز دارای تاییدیه از سازمان جهانی غذا و دارو است.محصولات این شرکت توسط شرکت دیگری به نام آریان سنا که شرکتی در زمینه فروش تجهیزات پزشکی است،پخش میشوند.

​​​

محصولات آلفا ویتامینز ساخت ایران وتحت لیسانس آمریکا میباشند.

آزمایشگاه هایاین شرکت دارای آخرین فناوری و ظرفیت تولید 250000 بطری در روز در پنج خط تولید هستندو بخش های توسعه و کنترل کیفیت، و آزمایشگاه داخلی برای تجزیه و تحلیل فیزیکی-شیمیایی و میکروبیولوژیکی دارد.

شرکت آلفا ویتامینز فضایی به مساحت 160460 فوت مربع را در بر گرفته که 95000 فوت مربع آن به راحتی دارای تهویه مطبوع است. این فضاشامل دفاتر اداری، تولیدی و انبارها می شود.

ساشه جی جن آلفا ویتامینز Alfa J-Gen sachets یک مکمل ویژه از محصولات آلفا برای کمک به جوانسازی پوست، از بین بردن چروک های پوستی و یک آنتی اکسیدان قوی است. ساشه جی جن آلفا مکملی است که می تواند باعث به سلامت پوست مو و ناخن کمک کرده و همچنین باعث تحریک ساخت کلاژن طبیعی در بدن شود. پودر جی جن آ..
129,700 تومان 165,000 تومان
ساشه سوپر ایمیون سی آلفا Alfa Super Immune C sachets یک مکمل ویژه از محصولات برند آلفا ویتامینز است تا به سلامت پوست، مو و ناخن به همراه سیستم ایمنی بدن کمک کند. تقریبا می توان گفت که دوزهای مورد استفاده شده در ساشه سوپر ایمیون سی آلفا بیشترین مقدار دوز در مکمل ها به شمار می آید که می تواند تاثیر ای..
138,900 تومان 165,000 تومان
قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز Alfa Alflexil مکملی برای حفظ سلامت مفاصل و استخوان با 4 ترکیب موثر از محصولات آلفا ویتامینز است. قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز حاوی گلوکوزامین کندروئتین و ام اس ام برای سلامت مفاصل است و ترکیب دیگر یعنی کلاژن نیز برای تکمیل ترکیبات آلفلکسیل استفاده شده است.   ..
287,100 تومان
مشخصات قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز :غضروف سازی و افزایش نرمی، انعطاف پذیری و حرکت مفاصل کمک به درمان و پیشگیری از آرتروز، درد و خشکی مفاصل کاهش درد و التهاب در بیماران مبتلا به آرتریت بهبود عملکرد مفاصل و جلوگیری از تخریب آنها بازسازی و ترمیم ساختمان مفاصل رفع درد و التهاب مفاصل..
567,600 تومان
قرص جوشان آلفلکسیل آلفا Alfa Alflexil EFF قرص جوشانی برای سلامت غضروف ها و مفاصل از محصولات آلفا ویتامینز است. قرص جوشان آلفلکسیل آلفا حاوی 4 ترکیب موثر در سلامت مفاصل و غضروف هاست که اینبار به شکل قرص جوشان طراحی و فرموله شده است.  قرص جوشان آلفلکسیل آلفا به دلیل طراحی به شکل قرص ..
198,000 تومان
قرص جوشان آلکوژن آلفا Alfa Alcogen Eff مکملی برای کمک به سلامت پوست و مو از محصولات برند آلفا ویتامینز است. قرص جوشان آلکوژن آلفا این بار به شکل قرص های جوشان طراحی شده است که می تواند قدرت جذب ترکیبات موثر این محصول را در بدن افزایش دهد و همچنین برای افرادی که برای مصرف قرص و کپسول مشکل دارند، مناس..
205,900 تومان 252,500 تومان
قرص مولتی دیلی آلفا 60 عددی Alfa Multi Daily یکی از بهترین مولتی ویتامین های موجود در بازار است که این بار در بسته بندی ۶۰ عددی تولید شده است. قرص مولتی دیلی آلفا یک مولتی ویتامین کامل است که می تواند نیاز روزانه بدن را به ویتامین های و مواد معدنی مهم و ضروری تامین کند.قرص مولتی ویتامین مولتی د..
321,600 تومان 429,000 تومان
مشخصات کپسول آلکوژن با ویتامین C آلفا ویتامینز :تهیه شده از شکل طبیعی پروتئین و به شکل هیدرولایز شده برای جذب بهتر در بدن ترکیب شده با ویتامینc، موثر در تحریک و شبیه سازی بهتر کلاژن حفظ سلامت استخوان ها و بافت های بدن کمک به حفظ سلامت غضروف و مفاصل بهبود کیفیت پوست، مو و ناخنها افزا..
239,900 تومان 257,400 تومان
کپسول آلکوژن و ویتامین C آلفا ویتامینز Alfa Alcogen + Vitamin C در واقع مکمل کلاژن و ویتامین سی از محصولات قدیمی برند آلفا ویتامینز اما با بسته بندی جدید و ۶۰ عددی است. قرص آلکوژن با ویتامین ث آلفا حاوی کلاژن هیدرولیز شده برای حفظ سلامت پوست و مو و ناخن و جلوگیری از ایجاد چین و چروک پوست می شود. ..
643,900 تومان 801,900 تومان
کپسول استرس فرمولا آلفا Alfa Stress Formula مکملی برای تقویت سیستم عصبی بدن از محصولات آلفا است. قرص استرس فرمولا آلفا ویتامینز مکملی حاوی ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی است که می تواند چندین فایده را برای ارتقای سلامت عمومی بدن به خصوص سیستم عصبی بدن داشته باشد.  کپسول استرس فر..
158,900 تومان 213,000 تومان
کپسول استرس فرمولا آلفا Alfa Stress Formula مکملی برای ارتقای سلامت عمومی بدن به خصوص سلامت سیستم عصبی بدن از محصولات آلفا ویتامینز است. قرص استرس فرمولا یک قرص کاهش استرس برای آرام بخشیدن به رشته های عصبی است.  مواد موثره در کپسول استرس فرمولا آلفا، شامل ویتامین های کامل گروه ب اس..
310,900 تومان 392,000 تومان
قرص مولتی دیلی آلفا 30 عددی Alfa multi daily 30 Caps یکی از مولتی ویتامین های کامل و محبوب از محصولات شرکت آلفا است که می تواند به سلامت عمومی بدن کمک کند. کپسول مولتی دیلی آلفا حاوی 19 ترکیب موثر و مهم برای سلامت بدن است که می تواند بخشی از نیاز روزانه بدن به این ترکیبات مهم را تامین کند. ..
213,900 تومان 221,100 تومان
کپسول ویژن ساپورت آلفا Alfa Vision Support یک مکمل اختصاصی برای سلامت بینایی و چشم ها از محصولات آلفا ویتامینز است. قرص ویژن ساپورت آلفا را هم می تواند برای جلوگیری از ضعف بینایی استفاده کرد و هم می تواند برای بهبود وضعیت بینایی و چشم ها مورد استفاده قرار داد.  از جمله ترکیبات ترکی..
198,900 تومان 264,000 تومان
سافت ژل امگا 3 آلفا ویتامینز 60 عددی | حاوی روغن ماهی برای افزایش سلامتی بدن
-23 % ناموجود
سافت ژل امگا ۳ آلفا ویتامینز:کپسول ژلاتینی امگا 3 فیش اویل آلفا ویتامینز Alfa Vitamins Omega3 Fish Oil حاوی روغن ماهی و ترکیبات فعال روغن ماهی یعنی EPA و DHA است. در هر سافت ژل امگا ۳ آلفا ویتامینز 180 میلی گرم EPA و 120 میلی گرم DHA وجود دارد. تنها گیاهان قادر به تولید اسیدهای چرب امگا 3 هستند...
85,900 تومان 111,200 تومان
سافت ژل کو کیوتن آلفا ویتامینز | افزایش سطح انرژی بدن و سلامت قلب
ناموجود
 مشخصات سافت ژل کو کیوتن آلفا ویتامینز: موثر در عملکرد آنتی اکسیدان‌ها کمک به افزایش سطح انرژی بدن محافظت از سلامت قلب پشتیبانی از سیستم ایمنی و سلامت اعصاب کاهش فشار خون 30 عدد سافت ژل تحت لیسانس آمریکاکو کیو تن یک ماده مغذی طبیعی است که به نام ..
98,000 تومان
قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامینز 60 عددی | مولتی ویتامین کامل برای دوران بارداری و شیردهی قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامینز 60 عددی | مولتی ویتامین کامل برای دوران بارداری و شیردهی
-32 % ناموجود
قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامین:قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامینز Alfa Prenatal یک مکمل مولتی ویتامین حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز در دوران بارداری و شیردهی است. آلفا پریناتال حاوی ۱۴ ترکیب مغذی و مورد نیاز است که بدن مادران را در دوران بارداری و شیردهی تغذیه می کند. از جمله این ترک..
157,900 تومان 231,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 31 (2 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات