منو
سبد خرید شما

ساشه سوپر ایمیون سی آلفا | 5 عدد | حاوی کلاژن ویتامین سی و زینک

سوپر ایمیون سی ساشه
سوپر ایمیون سی ساشه
سوپر ایمیون سی ساشه
-16 %
سوپر ایمیون سی ساشه
سوپر ایمیون سی ساشه
سوپر ایمیون سی ساشه
ساشه سوپر ایمیون سی آلفا | 5 عدد | حاوی کلاژن ویتامین سی و زینک
 • موجودی: موجود
 • مدل: Alfa Super Immune C - 5 sachets
 • SKU: 4992
 • بارکد: 626185450203
138,900 تومان
165,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

ساشه سوپر ایمیون سی آلفا Alfa Super Immune C sachets یک مکمل ویژه از محصولات برند آلفا ویتامینز است تا به سلامت پوست، مو و ناخن به همراه سیستم ایمنی بدن کمک کند. تقریبا می توان گفت که دوزهای مورد استفاده شده در ساشه سوپر ایمیون سی آلفا بیشترین مقدار دوز در مکمل ها به شمار می آید که می تواند تاثیر این محصول را دو چندان کند. 

 

ساشه سوپر ایمیون سی آلفا برای بدن دو هدف را دنبال می کند و مهمترین هدف این محصول تقویت سیستم ایمنی بدن است. علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن، ترکیبات سوپر ایمیون سی آلفا می تواند تاثیر بسزایی بر سلامت پوست، مو و ناخن بگذارد که باعث جوانسازی پوست، جلوگیری از ریزش موها و افزایش استحکام ناخن ها می شود. 

اما سوپر ایمیون سی آلفا حاوی 4 ترکیب موثر به نام های کلاژن، ویتامین سی، ویتامین د3 و روی یا زینک است. این 4 ترکیب هم در تقویت سیستم ایمنی بدن موثر هستند و هم می توانند باعث ارتقای سلامت پوست، مو و ناخن شوند. علاوه بر این، ویتامین سی یکی از ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی است که می تواند به سلامت عمومی بدن از جمله سیستم ایمنی و پوست کمک کند. 

پودر سوپر ایمیون سی آلفا حاوی 5 عدد ساشه است. هر ساشه حاوی دوز بالایی از کلاژن هیدرولیز شده است. هر ساشه وزنی برابر با 16 گرم دارد که 8.8 گرم آن را کلاژن هیدرولیز شده تشکیل می دهد. یعنی هر ساشه سوپر ایمیون سی آلفا حاوی 8800 میلی گرم کلاژن است که بیشترین میزان کلاژن در مکمل های موجود در بازار است که می تواند باعث ارتقای سلامت پوست، مو و ناخن شوند. 800 میلی گرم ویتامین ث در هر ساشه سوپر ایمیون سی این اطمینان را حاصل می کند که ویتامین سی کافی (و حتی بیش از نیاز روزانه) خود را دریافت خواهید کرد که می تواند کمک شایانی به سلامت پوست و سیستم ایمنی بدن کند. 

زینک نیز در ساشه سوپر ایمیون سی آلفا به میزان بالای 40 میلی گرم در هر ساشه وجود دارد که از نوع زینک گلوکونات است. میزان ویتامین د3 نیز در این محصول بالاست و هر ساشه حاوی 4000 واحد ویتامین د3 است

شما می توانید انواع دیگر مکمل های کلاژن را با کلیک بر روی نوشته آن مشاهده کنید. همچنین می توانید برای خرید پودر کلاژینو، خرید پودر کلاژینو صورتی یا کلاژینو بیوتی، خرید کلاژن ای سی ای، خرید قرص کلاژن یوروویتال، خرید کلاژن پلاس آپوویتال ، خرید کلافیکس استار ویت ، خرید قرص رویال کلاژن ایکس مارت ، ساشه کلاژن بیوتین یوروویتال و ساشه کلاژن درمابست و کوکونات کلاژن و خرید قرص هیرتامین ادونس فرمولا بر روی نام آنها کلیک کنید.

سوپر ایمیون سی آلفا ویتامینز

سوپر ایمیون سی یک مکمل ویژه:

کلاژن هیدرولیز شده:

 درباره مزایای کلاژن برای پوست و حتی مفاصل بارها در داروخانه آنلاین داروکالا توضیح داده شده است اما شاید سوال پیش بیاید که کلاژن چه ارتباطی با سیستم ایمنی دارد.؟ 

ابتدا باید بگوییم که کلاژن مورد استفاده در سوپر ایمیون سی آلفا به شکل کلاژن هیدرولیز شده است، به این معنی که قطعات کلاژن به قطعات کوچکتر و قابل هضم تری تبدیل شده تا جذب آن توسط بدن بهتر شود. پاسخ به این سوال باید گفت که کلاژن حاوی اسید آمینه گلوتامین است. این اسید آمینه بازسازی سلول‌های اپیتلیال موجود در پوشش روده شما را تقویت می‌کند، جایی که میکروب‌های روده در آن قرار دارند. کلاژن با ارتقای سلامت پوشش روده، اساساً سلامت روده و به نوبه خود سیستم ایمنی بدن شما را نیز بهبود می بخشد. تراکم کلاژن می تواند فعالیت سلول T را نیز تنظیم کند. فعال سازی سلول T شامل تشکیل یک سیناپس ایمونولوژیک بین یک سلول T و یک سلول ارائه دهنده آنتی ژن است. مطالعات قدیمی‌تر نشان داده‌اند که یک محیط با کلاژن متراکم می‌تواند بر این تعامل تأثیر بگذارد و فعال‌سازی سلول‌های T را کاهش دهد. کلاژن به عنوان یک نوع پروتئین به حفظ سلامت سیستم گوارشی ما کمک می کند و در نتیجه از سیستم ایمنی بدن ما حمایت می کند و از سرماخوردگی جلوگیری می کند. در طول زمستان، زمانی که سلامتی ما با هوای سرد و استرس آزمایش می شود، مصرف کلاژن می تواند به روش های مختلفی کمک کند.

 

 

ویتامین سی:

توضیح راجع به ویتامین سی، شاید توضیح واضحات باشد. تقریبا همه ما از مزایای ویتامین سی به خصوص برای سیستم ایمنی بدن اطلاع داریم. ویتامین سی در هر ساشه سوپر ایمیون سی آلفا به مقدار 800 میلی گرم وجود دارد که مقدار بالایی برای کمک به بدن به شمار می آید. البته نباید نگران این مقدار شد چرا که میزان اضافه ویتامین سی به سرعت بدن دفع می شود و بزرگسالان می توانند تا روزانه 2000 میلی گرم از ویتامین سی استفاده نمایند. اما 800 میلی گرم ویتامین سی موجود در سوپر ایمیون سی آلفا ویتامینز می تواند به تنظیم بهتر عملکرد سیستم دفاعی بدن کمک کرده و همچنین کمک شایانی به جذب کلاژن موجود در این محصول کند. 

 

سایر محصولات تقویت سیستم ایمنی را ببینید.

ساشه کلاژن ویتامین سی زینک آلفا

زینک:

زینک نیز یک ماده معدنی مهم در ترکیبات ساشه سوپر ایمیون سی آلفا است که تاثیر بسزایی در سلامت سیستم ایمنی بدن و همچنین سلامت پوست و مو دارد. زینک نیز به میزان 40 میلی گرم در هر ساشه سوپر ایمیون سی وجود دارد که می تواند تاثیر بسزایی در سلامت بدن از جمله سیستم دفاعی و موها داشته باشد. از آنجایی که برای عملکرد سلول های ایمنی و پیام رسانی سلولی ضروری است، کمبود آن می تواند منجر به ضعیف شدن پاسخ ایمنی شود.  مکمل های روی سلول های ایمنی خاصی را تحریک کرده و استرس اکسیداتیو را کاهش می دهند.

 

ویتامین د3:

ویتامین D نقش کلیدی در سنتز کلسیم و فسفات دارد و یک ماده مغذی ضروری برای سلامت استخوان است. برخی مطالعات انجام شده در هند نشان داده است که حتی در کودکان به ظاهر سالم نیز شیوع بالایی از کمبود ویتامین D مشاهده شده است. در حالی که گذراندن زمان در نور خورشید به عنوان بهترین منبع ویتامین D شناخته شده است، منابع غذایی مانند ماهی، تخم مرغ، چربی/روغن، محصولات شیر و غیره را نباید دست کم گرفت. ویتامین D عملکردهای مهمی فراتر از کلسیم و هموستاز استخوان دارد که ساشه سوپر ایمیون سی آلفا از این بخش نیز استفاده کرده است. عملکرد دیگر ویتامین دی شامل تعدیل پاسخ‌های ایمنی ذاتی و تطبیقی است. کمبود ویتامین D در بیماری های خودایمنی شایع است. سلول های سیستم ایمنی قادر به سنتز و پاسخ به ویتامین D هستند. ترکیب ویتامین سی و د3 نیز می تواند موثرتر عمل کند. تحقیقات نشان می‌دهد که مکمل‌های روزانه ویتامین C ممکن است به کاهش شدت و طول مدت سرماخوردگی کمک کنند، اما به طور کلی از آن جلوگیری نمی‌کنند. مکمل های روزانه ویتامین D برای محافظت در برابر عفونت های حاد تنفسی، به ویژه برای بیمارانی که کمبود ویتامین D دارند، مشخص شده است.

پودر سوپر ایمیون سی آلفا

 


 

 

مشخصات ساشه سوپر ایمیون سی آلفا ویتامینز:

 • برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به سلامت پوست مو و ناخن
 • حاوی 8800 میلی گرم کلاژن هیدرولیز شده
 • کمک به جوانسازی و ضد چروک پوست
 • حاوی 800 میلی گرم ویتامین سی در هر ساشه
 • حاوی 40 میلی گرم زینک در هر ساشه
 • کمک به افزایش سلامت استخوان به واسطه وجود 4000 واحد ویتامین د3
 • افزایش جذب کلاژن به واسطه وجود ویتامین ث
 • با طعم پرتقال

 

 


 

نحوه مصرف پودر سوپر ایمیون سی آلفا:

روزانه یک پیمانه (16 گرم)، 2-1 بار در هفته مصرف شود. پودر سوپر ایمیون سی به آسانی هضم می گردد و در مایعات سرد و گرم محلول است. به راحتی می توان آن را به آب، اسموتی، شیک و آب میوه اضافه کرد. 

 

 


 

ترکیبات سوپر ایمیون سی آلفا (در هر ساشه):

ترکیبات

مقدار

کالری

70

چربی کل

0 g

چربی اشباع شده

0 g

چربی ترانس شده

0 g

کلسترول

0 g

سدیم

152 mg

کربوهیدرات کل

6.4 g

فیبر رژیمی

0 g

شکر

4 g

پروتئین

8 g

ویتامین D۳

100 mcg

کلسیم

0 mg

آهن

0 mg

پتاسیم

0 mg

ویتامین C

800 mg

زینک (گلوکونات)

40 mg

هیدرولیزات کلاژن

8.8 g

آلانین

719 mg

آرژنین

755 mg

آسپارتیک اسید

509 mg

سیستین

9 mg

گلوتامیک اسید

882 mg

گلیسین

1891 mg

هیستیدین

70 mg

هیدروکسی پرولین

1072 mg

ایزولوسین

125 mg

لوسین

230 mg

لیزین

299 mg

متیونین

61 mg

فنیل آلانین

131 mg

پرولین

1057 mg

سرین

291 mg

ترئونین

170 mg

تیروزین

44 mg

والین

186 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض سوپر ایمیون سی:

 • در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود.
 • در صورت مصرف دارو و یا مکمل های دیگر، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک و یا داروساز مشورت نمایید.
 • در دوز مصرفی توصیه شده، عارضه جانبی مشاهده نشده است.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید.
 • در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده از مصرف این فرآورده خودداری شود.
 • این فرآورده مکمل بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نمی باشد.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارساشه: 5 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1675001001663768
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد6261854502032

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات