منو
سبد خرید شما

تجهیزات پزشکی بانوان

تجهیزات پزشکی بانوان
آی یو دی میرنا | جلوگیری از بارداری با اطمینان بالا
فروش فقط حضوری
آی یو دی میرنا IUD MIRENA آیودی میرنا IUD MIRENA  تاثیر گذاری و ضریب اطمینان آن نسبت به سایر روش ها در حدود 99.3% است. برخلاف سایر کنترل کنندگان هورمونی ، آی یو دی میرنا تخمک گذاری را به طور کامل خنثی نمی کند. ماندگاری این آیودی در بدن 5 ساله می باشد. آی یو دی میرنا جریان خون قائدگ..
4,575,000 تومان
بیبی چک مدیکور مدل Midstream:برای انجام تست بارداری در خانه بهترین و سریع‌ترین روش استفاده از بی بی چک است. با استفاده از این وسیله کاربردی و البته ارزان قیمت می‌توانید یک آزمایش سریع انجام داده و از اینکه باردار هستید یا نه مطمئن شوید. بیبی چک‌ها از طریق بررسی هورمونی در ادرار به..
28,000 تومان 30,000 تومان
مشخصات دیلاپن اس کاردان اکسیر :یک دیلاتور هیگروسکوپیک اسموتیک است که از یک هیدروژل آکواکریل با ثبات عمل تضمین شده، ساخته شده است. این وسیله یک میله ژلاتینی سفت و محکم است که در اثر جذب مایعات افزایش حجم پیدا کرده در نتیجه به تدریج موجب دیلاتاسیون سرویکس میشود. پس از ۶-۲ساعت ، میله سه میلی م..
377,000 تومان
مشخصات پساری :بدون نیاز به بیهوشی ساخته شده از جنس سیلیکون ( بدون لاتکس ) قابل جایگذاری در درمانگاه و مطب بدون نیاز به بستری در بیمارستان جهت درمان غیر جراحی مؤثر و بدون عارضه و با مناسب ترین هزینهپساری یک وسیله قابل انعطاف از جنس سیلیکون و قابل گذاشتن و برداشتن است ک..
4,100,000 تومان
کیت تست امنی شور (آمینو شور) کاردان اکسیر کیت تست امنی شور (آمینو شور) کاردان اکسیر
ارسال غیر رایگان
 مشخصات کیت تست امنی شور (آمینو شور) کاردان اکسیر : تست آمینو شور آزمایشی غیر تهاجمی است که برای زنان بارداری که علامت و نشانه هایی از پارگی کیسه آب جنینی دارند بسیار کمک کننده است. این تست، تشخیص دقیق و به موقع و ساده را میسر می سازد و به پزشکان اجازه می دهد تا با تصمیمات به م..
228,000 تومان
کیت تعیین زمان تخمک گذاری مکث 14 یک کیت تشخیص دقیق برای تعیین زمان تخمک گذاری در بانوان است. تخمک گذاری یعنی آزاد شدن تخمک از تخمدان که در این زمان تخمک آزاد شده در رحم قرار گرفته و آماده لقاح با اسپرم است. در واقع بیشترین احتمال بارداری برای زمانی است که تخمک طی 24 ساعت وارد لوله تخمدانی می شو..
76,000 تومان
آی یو دی مونالیزا مدل NT Cu380 | جلوگیری مطمئن از بارداری در بانوان
-29 % ناموجود
آی یو دی مونالیزا مدل NT Cu380:آی یو دی مونالیزا مدل NT Cu380 مخصوص خانم هایی که زایمان داشته اند و دوره استفاده این محصول پنج ساله است. گرچه بیش از ۲۵ درصد از زنان به قرص پیشگیری از بارداری اعتماد می‌کنند، برخی از زنان نمی‌خواهند قرص مصرف کنند و یا سختی به خاطر آوردن مصرف آن را داشته ..
490,000 تومان 690,000 تومان
بی بی چک وی ور | تست دقیق و سریع بارداری بی بی چک وی ور | تست دقیق و سریع بارداری
ناموجود
بیبی چک ویور:یکی از روش های تست بارداری معمول و ساده، استفاده از بی بی چک هاست. این محصولات به دلیل استفاده آسان و ثبت نتیجه با درصد بالا امروزه بین خانم ها بسیار رایج است. بی بی چک وی ور نیز با عملکردی ساده، سریع و حساس یکی از بی بی چک های مطرح در محصولات تست بارداری است.   ..
7,500 تومان
بیبی چک abon | ضریب اطمینان بالا
ناموجود
 بیبی چک abonبیبی چک ایبون دقت تشخیص و ضرب اطمینان  بسیار بالایی دارد.  نحوه مصرف  بیبی چک Abon:     بخش مشبك موجود در سر كاست را حداقل 15-10 ثانيه زير جريان ميانه ادرار قراردهيد.      مي توانيد ميانه ادر..
8,000 تومان
کاتتر ورد کوپر سرجیکال | کمک به درمان کیست بارتولن
-28 % ناموجود
کاتتر ورد کوپر سرجیکال Cooper surgical Word Bartholin Gland Catheter یک بادکنک است که توسط پزشک در غده بارتولن قرار می گیرد تا امکان تخلیه مداوم و اپیتلیالیزاسیون مجدد مجاری برای زهکشی بعدی فراهم شود. این مبحث روش برش ، تخلیه و قرار دادن یک سوند ورد را برای درمان کیست بارتولین یا آبسه بررسی می کند. ..
1,000,000 تومان 1,390,000 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات