منو
سبد خرید شما

ترمیم کننده

ترمیم کننده
اسپری آنتی سپتیک کننده طباسپت Tebasept Antiseptic Solution محلولی است برای ضد عفونی کنندگی زخم های جدید و همچنین ترمیم کننده ای برای بهبود زخم های کهنه است. اسپری ضد عفونی کننده طباسپت حاوی فرمولاسیون قدرتمند آنتی میکروبیال پیشرفته ای است که می تواند به بهبود زخم ها و عفونت ها کمک کند. &nbs..
183,000 تومان
اسکار ژل دیجی درم Scar Gel DG Derm ژل ترمیم کننده پوست برای از بین بردن جای زخم و همچنین بازسازی پوست آسیب دیده به دلیل اسکار، جوش و سوختگی های خفیف است. ترمیم کننده پوست اسکار ژل دی جی درم، همچنین می تواند باعث برطرف شده خطوط به جا مانده از تغییرات وزنی ناشی از بارداری و یا چاقی و لاغری روی سط..
395,000 تومان 427,900 تومان
محلول رزشید Rose Sheed یک محلول ترمیم کننده موضعی پوست است. رزشید ترمیم کننده زخم های سطحی، زخم بستر و زخم های ناشی از بریدگی یا اعمال جراحی است. همچنین از رزشید می توانید در بهبود و ترمیم پوست بر اثر جراحات باقی مانده در لیزر درمانی، میکرودرم، اپیلاسیون و پیلینگ و ... استفاده کنید.محلول رزشید ..
108,800 تومان 120,000 تومان
پماد سوختگی آلفا:پماد آلفا Alpha Ointment یک محصول برای بهبود و تسکین درد و التهاب پوست است. ترکیبات طبیعی این پماد به شما کمک می کند التهاب و زخم بر جای مانده از سوختگی و سوانح دیگر را سریع تر ترمیم کنید. ترکیبات اصلی و موثر پماد آلفا شامل عصاره گیاه حنا و زردچوبه است که خواص بسیاری برای تسکین ..
63,700 تومان 75,000 تومان
پماد سوختگی ریکاو توسن دارو:پماد سوختگی ریکاو توسن دارو تسکین دهنده سریع درد و سوزش ناشی از سوختگی است. پماد ریکاو با جلوگیری از ایجاد تاول های جدید باعث تسریع در روند بهبودی و کاهش ادم و ترشحات دارد. پماد ریکاو دارای آثار درمانی بسیار خوبی در بهبود انواع سوختگی، ادرار سوختگی، زخم بستر و زخم دیا..
54,900 تومان 57,700 تومان
پماد کالندولا دینه 15 گرمی Dineh Calendula ointment پمادی محتوی عصاره گل های کالندولا برای رفع التهابات پوستی از محصولات دینه است.  اولین سوالی که شاید درباره کالاندولا برای شما پیش بیاید این است که پماد کالاندولا برای چیست، خواص آن برای پوست چیست و به چه منظور استفاده می شود. پما..
32,500 تومان 35,000 تومان
پماد کالندولا دینه 30 گرمی Dineh Calendula ointment یک پماد ضد التهاب و حاوی عصاره کالاندولا از محصولات دینه است. پماد کالاندولا محتوی عصاره گل های کالندولا افیسینالیس از و یک فرآورده طبیعی برای رفع التهابات پوستی و همچنین کمک به بازسازی و ترمیم پوست می باشد. پماد کالاندولا دینه 30 گرمی، عل..
58,600 تومان 63,000 تومان
ژل استراتادرم 10 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم پوست
ارسال غیر رایگان
مشخصات ژل استراتادرم استرات فارما 10 گرم:ژل درمان اسکار کاهش قرمزی و تغییر رنگ زخم جلوگیری از تشکیل زخم های غیر نرمال رفع خارش و هرگونه ناراحتی همراه با زخم مؤثر در نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده پیشگیری و درمان اسکارهای کلوئیدی و هیپرتروفیک در سه سایز 5، 10 و 20 گرم ساخت ..
1,122,500 تومان
ژل استراتادرم 20 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم پوست
ارسال غیر رایگان
مشخصات ژل استراتادرم استرات فارما 20 گرم:ژل درمان اسکار کاهش قرمزی و تغییر رنگ زخم جلوگیری از تشکیل زخم های غیر نرمال رفع خارش و هرگونه ناراحتی همراه با زخم مؤثر در نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده پیشگیری و درمان اسکارهای کلوئیدی و هیپرتروفیک در سه سایز 5، 10 و 20 گرم ساخت ..
1,658,700 تومان
ژل استراتادرم 5 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم پوست ژل استراتادرم 5 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم پوست
ارسال غیر رایگان
مشخصات ژل استراتادرم استرات فارما 5 گرم:ژل درمان اسکار کاهش قرمزی و تغییر رنگ زخم جلوگیری از تشکیل زخم های غیر نرمال رفع خارش و هرگونه ناراحتی همراه با زخم مؤثر در نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده پیشگیری و درمان اسکارهای کلوئیدی و هیپرتروفیک در سه سایز 5، 10 و 20 گرم ساخت س..
788,200 تومان
ژل استراتامد 10 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم
ارسال غیر رایگان
مشخصات ژل استراتامد استارت فارما 10 گرم : کاهش قرمزی و تغییر رنگ زخم ژل درمان اسکار جهت مصارف پزشکی جلوگیری از تشکیل زخم های غیر نرمال رفع خارش و هرگونه ناراحتی همراه با زخم بدون نیاز به استفاده از پوششهای محافظتی مؤثر در نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده قابل استفاده ..
1,280,000 تومان
ژل استراتامد 20 گرم استرات فارما | ترمیم کننده زخم
ارسال غیر رایگان
مشخصات ژل استراتامد استارت فارما 20 گرم : کاهش قرمزی و تغییر رنگ زخم ژل درمان اسکار جهت مصارف پزشکی جلوگیری از تشکیل زخم های غیر نرمال رفع خارش و هرگونه ناراحتی همراه با زخم بدون نیاز به استفاده از پوششهای محافظتی مؤثر در نرم کردن و صاف کردن زخم های برآمده قابل استفاده ..
2,081,100 تومان
مشخصات ژل سیلیکونی رژواسیل اسکار هیل 10 گرم :مؤثر در درمان زخم های کلوئید ، هیپرتروفیک ، زخم های ناشی از عمل های جراحی ، تروماتیک ، سوختگی ها دارای ترکیباتی همچون Squalene وShark Oil , Emu Oil و ویتامین C جهت افزایش تأثیر گذاری در روند درمانشرکت اسکار هیل با 23 سال سابقه درخشان در زمینه گست..
838,000 تومان
مشخصات ژل سیلیکونی رژواسیل اسکار هیل 30 گرم :مؤثر در درمان زخم های کلوئید ، هیپرتروفیک ، زخم های ناشی از عمل های جراحی ، تروماتیک ، سوختگی ها دارای ترکیباتی همچون Squalene وShark Oil , Emu Oil و ویتامین C جهت افزایش تأثیر گذاری در روند درمانشرکت اسکار هیل با 23 سال سابقه درخشان در زمینه گست..
1,750,000 تومان
ژل درمان زخم طباسپت Tebasept Wound Healing Gel یک ژل پیشرفته برای درمان زخم های مختلف از محصولات تریتا است. ژل درمان زخم طباسپت می تواند باعث کلاژن سازی و ترمیم بافت پوست شود. ژل طباسپت باعث شکستن سد دفعای میکروارگانیسم های و کاهش علائم التهابی شده و به این طریق جای زخم و اسکار را بهبود می بخشد.&nbs..
224,400 تومان
نمايش 1 تا 16 از 60 (4 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات