منو
سبد خرید شما

اسپری ضد عفونی کننده طباسپت تریتا | ترمیم کننده و ضد عفونی کننده انواع زخم

اسپری طباسپت برای چیست
اسپری طباسپت برای چیست
اسپری طباسپت برای چیست
اسپری طباسپت برای چیست
جدید
اسپری طباسپت برای چیست
اسپری طباسپت برای چیست
اسپری طباسپت برای چیست
اسپری طباسپت برای چیست
اسپری ضد عفونی کننده طباسپت تریتا | ترمیم کننده و ضد عفونی کننده انواع زخم
 • موجودی: موجود
 • مدل: Treetta Tebasept Antiseptic Solution - 30, 60 & 250ml
 • بارکد: 626907160031
0 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

اسپری آنتی سپتیک کننده طباسپت Tebasept Antiseptic Solution محلولی است برای ضد عفونی کنندگی زخم های جدید و همچنین ترمیم کننده ای برای بهبود زخم های کهنه است. اسپری ضد عفونی کننده طباسپت حاوی فرمولاسیون قدرتمند آنتی میکروبیال پیشرفته ای است که می تواند به بهبود زخم ها و عفونت ها کمک کند. 

 

میکروارگانیسم های مقاوم به درمان و بیوفیلم از عوامل اصلی تاخیر در بهبودی زخم هستند و درمان شدن عفونت زخم ها یکی از مشکلات اساسی در درمان زخم و اسکار است. فرمولاسیون پیشرفته طباسپت تریتا، حاوی ترکیباتی همچون پلی هگزانید یا PHMB و سورفکتانت بتائین می باشد که نه تنها بر طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها موثر عمل می کنند بلکه میکروارگانیسم هایی که به درمان مقاوم هستند را نیز تخریب می کنند. این ترکیبات برای پاکسازی، ضد عفونی کردن و رطوبت رسانی و بهبود و ترمیم زخم ها موثر عمل می کنند. 

اسپری ضد عفونی کننده طباسپت تریتا در 3 سایز با توجه به زخم و نیاز مصرف کننده تولید و فرموله شده است. علاوه بر اختلاف در سایز ها، شکل ظاهری این اسپری ها نیز با توجه به سایز آنها متفاوت است. به این نحو که اسپری 30 میلی لیتری که کوچکترین سایز از این محصول است، دارای سری بلند برای زخم های موجود در قسمت های حساس و یا زخم های کوچک تر است تا بتوان از محلول به طور دقیق تری بر روی زخم استفاده کرد. اسپری 60 میلی لیتری طباسپت فقط به شکل سری اسپری و پاچشی است که می توان از آن در زخم های در دسترس تر استفاده کرد. اسپری 250 میلی لیتری نیز با سری سیلیکونی در زخم های شدید تر و بزرگتر می تواند پوشش بهتری ایجاد کند. به این نکته دقت کنید که از نظر کارایی و ترکیبات این 3 سایز هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته و تنها با توجه به نیاز مصرف کننده در 3 اندازه طراحی شده است. 

 

جهت مشاهده و خرید دیگر انواع محصولات ترمیم کننده پوست می توانید بر روی آن کلیک نمایید.

اسپری ضد عفونی کننده طباسپت تریتا

پلی هگزانید یا PHMB چیست؟

شاید سوال پیش بیاید که پلی هگزانید چیست و چگونه در اسپری آنتی سپتیک طباسپت تریتا عمل می کند. در پاسخ باید گفت که پلی هگزانید به دلیل اثرات آنتی میکروبیال (ضد میکروبی) و ماهیتی سازگار با بدن و پوست، ترکیبی بسیار مناسب برای کنترل و درمان عفونت زخم ها به شمار می آید.  این ماده تاثیر زیادی در مدیریت و کنترل میکروب ها داشته و میزان ترشحات زخم را کاهش می دهد. 

پلی هگزانید همچنین در ضد عفونی کردن و پاکسازی زخم نیز موثر عمل می کند. منظور از ضد عفونی کردن و پاکسازی کردن زخم این است که این ماده می تواند باعث از بین رفتن ناخالصی های قابل مشاهده در زخم شده و میکروب ها و باکتری ها را از بین ببرد

 

سورفکتانت بتائین چیست؟

سورفکتانت بتائین نیز یک ترکیب عالی برای پاک کنندگی است که قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و از این راه باعث کاهش کشش سطحی بین دو مایع یا بین یک مایع و یک جامد می شود که این امر باعث جداسازی راحت تر میکروارگانیسم ها و بیوفیلم ها از سطح زخم می شود. این ویژگی در پاکسازی زخم از بیوفیلم ها نقش به سزایی خواهد داشت. زخم های مزمن پوستی معمولا با بافت نکروزه و یا بیوفیلم پوشانده می شوند. از بین بردن این پوشش ها بسیار دشوار است و  ممکن است روند بهبود طبیعی زخم را به تاخیر بیندازد. 

مکمل های ترمیم کننده پوست را مشاهده کنید.

اسپری آنتی سپتیک طباسپت

در چه زخم هایی طباسپت کاربرد دارد؟

استفاده از محلول یا اسپری ضد عفونی کننده طباسپت تریتا تاثیر زیادی بر زخم و روند بهبود آن دارد. فرمولاسیون خاص طباسپت سبب مزایایی شامل کاهش درد و کنترل عفونت بیماران، حفظ رطوبت زخم و زیست سازگاری و عدم آسیب به سایر سلول های زخم می گردد. 

در پاسخ به این سوال که طباسپت در چه نوع زخم هایی می توانند کمک کننده باشد، باید گفت که از این محصول در زخم بستر، زخم های دیابتی، زخم های جراحتی، ضایعات پوستی، گزش حشرات و ناحیه استومی و زخم های ناشی از رادیوتراپی کاربرد دارد. علاوه بر این از اسپری آنتی سپتیک طباسپت تریتا می توان در سوختگی ها نیز استفاده کرد. طباسپت در انواع سوختگی ها نظیر زخم های حرارتی و شیمیایی، بهبود سوختگی های درجه 1 و 2 و سوختگی های شیمیایی نیز استفاده می گردد.  به دلیل خواص ضد عفونی کننده و ضد میکروبی اسپری پیشرفته آنتی میکروبیال زخم طباسپت در عفونت های باکتریایی و قارچی، زخم های ایجاد شده پس از عمل های جراحی و همچنین برای محل ورودی کاتترهای پزشکی مانند سوند ادراری، لوله های تخلیه و لوله های PEG/PEJ نیز کاربرد داشته و می توان از این محصول استفاده کرد. 

از بهترین محصولات ترمیم کننده پوست می تواند به کرم های استراتادرم، کرم های استراتامد، کرم رژواسیل و کرم اسکار استاتیک اشاره کرد. 

طباسپت برای ترمیم زخم

 


 

مشخصات اسپری آنتی سپتیک زخم طباسپت تریتا:

 • اسپری پیشرفته آنتی میکروبیال زخم 
 • ضد عفونی کننده و ضد میکروب
 • ترمیم کننده زخم های دیابتی و زخم بستر
 • مناسب برای سوختگی های درجه 1 و 2
 • از بین برنده عفونت های باکتریایی و قارچی
 • ترمیم زخم های پس از عمل های جراحی زیبایی
 • ترمیم کننده گزش حشرات 
 • در 3 سایز 30، 60 و 250 میلی لیتری

 

 


 

نحوه مصرف اسپری طباسپت تریتا:

 • دست های خود را بشویید و از دستکش استریل استفاده نمایید.
 • گاز استریل اغشته به پانسمان ضد باکتری طباسپت را به مدت 10-15 دقیقه بر روی زخم بگذارید. سپس گاز را برداشته و با توجه به نوع زخم، پانسمان مدنظر را بر روی زخم قرار دهید.
 • محل ورودی کاتترهای عروقی، ادراری و تنفسی روزی چند پاف از این پانسمان اسپری شود. 
 • در محل چین های پوست به خصوص در بیماران بالا برای پیشگیری از عرق سوز شدن روزی دو بار اسپری شود. 

اسپری را بر روی سطح زخم و تمامی نواحی اطراف زخم اسپری کنید تا محیطی عاری از میکروب و ایده آل جهت پانسمان مجدد ایجاد گردد. همچنین از اسپری برای پاک‌سازی آسان و بدون درد بقایای پانسمان می‌توان استفاده نمود.

 

 


 

ترکیبات اسپری ضد عفونی کننده تباسپت تریتا:

پلی هگزانید و سورفکتنات بتائین

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • زنان باردار و شیرده فقط با بررسی و مشاوره پزشک از طباسپت استفاده نمایند. 
 • دور از دسترس کودکان و نور خورشید نگهداری شود. 
 • این محصول، پانسمان غیر خوراکی و غیر قابل تزریق می باشد. 
 • این محصول برای استفاده خارجی است و نمیتوان از آن به عنوان اسپری واژینال یا غیره استفاده نمود. 

 

مشخصات کلی
مقداردر 3 سایز 30 - 60 و 250 میلی لیتری
کد بهداشتی38567275
کشور سازندهایران
بارکد6269071600319

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات