منو
سبد خرید شما

توسن دارو | Tosan Darou

شرکت توسن دارو از سال 1387 شروع به کار کرد. چهار سال طول کشید تا نیاز به ایجاد خط تولید مجزا را بررسی کند. طراحی خط تولید و همچنین انتخاب تجهیزات با مشورت کارشناسان برجسته داخلی و بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام میشود. ساخت خط تولید و ماشین آلات در اختیار شرکت های ماهر داخلی و خارجی قرار میگیرد. همه اینها باعث شد که سازمان غذا و داروی ایران به سرعت مجوز تولید دارو را مطابق با GMP به این شرکت بدهد.فلسفه وجودی شرکت توسن دارو ارزش آفرینی در حوزه سلامت انسان است.

 

 

 

پماد سوختگی ریکاو توسن دارو:پماد سوختگی ریکاو توسن دارو تسکین دهنده سریع درد و سوزش ناشی از سوختگی است. پماد ریکاو با جلوگیری از ایجاد تاول های جدید باعث تسریع در روند بهبودی و کاهش ادم و ترشحات دارد. پماد ریکاو دارای آثار درمانی بسیار خوبی در بهبود انواع سوختگی، ادرار سوختگی، زخم بستر و زخم دیا..
54,900 تومان 57,700 تومان
ژل واژینال ری نرم توسن دارو Tosan Darou Renorm یک ژل واژینال با اثر طولانی مدت برای رفع خشکی و آزردگی ناشی از خشکی واژن است. ژل واژینال ری نورم توسن دارو می تواند با ترکیبات خود با ماندگاری بیشتری در موضع مورد نظر باقی بماند و از خشکی و درد ناشی از آن جلوگیری کند.  این نکته در ژل و..
187,000 تومان
ژل دهانی بیبی دنت توسن دارو ۱۵ گرمی | تسکین دهنده التهابات ناشی از رویش دندان در کودکان ژل دهانی بیبی دنت توسن دارو ۱۵ گرمی | تسکین دهنده التهابات ناشی از رویش دندان در کودکان
ناموجود
ژل دهانی بیبی دنت:دندان در آوردن کودکان یک فرآیند رشد طبیعی در همه ی نوزادان است که به موجب آن دندانهای شیری شروع به ظهور در لثه می کند این روند عموماً بدون درد است و یا ممکن است درد کمی بر روی لثه باشد به ویژه هنگامی که دندان های آسیا شروع به درآمدن کنند. بی قراری، بی اشتهایی، خارش لثه و ریزش آ..
19,300 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات