منو
سبد خرید شما

رنگ مو گلینت سری شدو | شماره 6.0

رنگ مو گلینت سری شدو | شماره 6.0
رنگ مو گلینت سری شدو | شماره 6.0
-35 % ناموجود
رنگ مو گلینت سری شدو | شماره 6.0
رنگ مو گلینت سری شدو | شماره 6.0
رنگ مو گلینت سری شدو | شماره 6.0
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Glynt Shadows 6.0 Soft Permanent Colour
65,000 تومان
99,500 تومان
اشتراک گذاری در :

مو و پوست سالم و زیبا علاوه بر خلق ظاهری آراسته و جذاب می‌تواند شادابی و نشاط نیز به ارمغان آورد و سبب افزایش اعتمادبه‌نفس شود. برای داشتن ظاهر زیبا و خوش‌ترکیب بهتر است از انواع محصولات مراقبت از پوست و مو ارزنده و مرغوب استفاده کنید؛ زیرا انتخاب نادرست می‌تواند به‌سلامتی پوست و مو شما آسیب جدی وارد کند. برند آلمانی گلینت بانام اصلی Glynt بیش از چند دهه‌ با تمرکز بر تولید مواد باکیفیت که سلامتی را نیز تضمین می‌کند یکی از برندهای مطرح تولیدکننده‌ی انواع لوازم‌ آرایشی و بهداشتی است.

 

این برند سال‌هاست که در این حوزه فعالیت می‌کند و انواع لوازم‌ آرایشی و بهداشتی ازجمله رنگ‌های مو خوب و ارزنده را تولید می‌کند و با فرمولاسیون خاص خود از موها در برابر عوامل مضر خارجی مراقبت می‌کند. این برند که زیرمجموعه‌ی شرکت Hans Conzen Kosmetik GmbH است؛ با استفاده از فناوری روز دنیا و مواد اولیه‌ی ارزنده و مرغوب یکی از برندهای پیشگام در عرصه‌ی تولید انواع محصولات مرتبط با مو است. این برند انواع رنگ مو را برای همه سنین و جنس‌های مختلف مو تولید می‌کند که از پوشش و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار هستند. نام این برند از یک کلمه‌ی آلمانی به معنی برق یا درخشش گرفته‌شده است و بسته‌بندی‌های براق و چشم‌نواز این رنگ موها هم از این معنا تأثیر گرفته‌اند.

 

 

رنگ مو گلینت سری شدو شماره 6.0:

تقریباً می‌توان حنا و قهوه را یکی از ابتدایی‌ترین رنگ موهای طبیعی دانست. توجه و رسیدگی به ظاهر ریشه در دل تاریخ دارد و مردم در هر دوره، از مواد و رنگ‌های طبیعی به عنوان رنگ مو استفاده می‌کردند. به همین ترتیب شرکت‌های تولیدکننده لوازم‌آرایش از رنگ‌های موجود در طبیعت الهام‌ گرفته‌اند و از مواد طبیعی برای تولید رنگ مو استفاده می‌کنند.

محصولی که مشاهده می‌کنید متعلق به برند آلمانی گلینت است. گلینت در تولی محصولات خود از پیگمنت‌های قوی استفاده می‌کند. علاوه بر آن کاهش مقدار آمونیاک از دلایلی است که کیفیت این محصولات را تضمین می‌کند. این سری از رنگ‌ موهای گلینت به کالکشن  GLYNT SHADOWS تعلق دارد. پایه‌ی این رنگ طبیعی است و زنان و مردان می‌توانند از آن استفاده نمایند. این محصول به شکل تیوپی عرضه شده است و حجم آن برابر با 100 میلی‌لیتر است ترکیب این رنگ با درصد اکسیدان مناسب می‌تواند موهای سفید شما را بپوشاند و چهره‌ای جذاب به شما ببخشد.

 

 

سایر رنگ های رنگ مو گلینت را در اینجا ببینید.

 

 

راهنمای رنگ (برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید):

 

راهنمای رنگ موی گلینت در داروکالا راهنمای رنگ موهای گلینت در داروخانه آنلاین داروکالا  راهنمای رنگ موی گلینت در داروکالا 

 

 

رنگ مو:

امروزه رنگ کردن مو‌ها در میان همه چه آقایان و چه بانوان طرفداران بی شماری دارد. اما گاهی انتخاب یک رنگ مو مناسب در میان مقدار کثیری از رنگ‌ها باعث ایجاد سردرگمی برای همه می‌شود. برای حل این مشکل می بایست با رنگ موها آشنا شویم. آشنایی با شماره رنگ موها باعث می شود تا پایه رنگ ها را بشناسیم و بتوانیم محصولی مناسب را انتخاب کنیم.

 

شناختن پایه‌ها

برای شناسایی دقیق رنگ مو ابتدا بایستی با پایه‌های رنگ مو یا عمق رنگ مو آشنا شویم. به طور کلی رنگ‌ها دارای ۱۰ پایه هستند که عبارتند از:

مشکی تیره یا مشکی پرکلاغی
قهوه‌ای تیره یا قهوه‌ای سوخته
قهوه‌ای متوسط
قهوه‌ای روشن
قهوه‌ای خیلی روشن
بلوند تیره
بلوند متوسط
بلوند روشن
بلوند خیلی روشن
بلوند خیلی خیلی روشن یا پلاتینه

راهنمای شماره رنگ مو

راهنمای شماره پایه رنگ مو

 

عدد اول ( شماره رنگ)

عدد اول رنگ موها از شماره های 1 تا 10 می باشند. به این صورت که شماره 1 به معنای تیره ترین رنگ است و هر چقدر این شماره به 10 نزدیک شود رنگ مو نیز روشن تر می شود. شماره 1 رنگ مشکلی و تیره ترین رنگ و شماره 10 روشن ترین بلوند موجود است. گاهی اوقات ممکن است شماره های 11 و 12 را هم مشاهده کنید که نشان از رنگ های خیلی روشن است.

 

عدد دوم ( انعکاس رنگ)

شماره دوم در رنگ موها معمولا از شماره 0 تا 9 است و نشان از انعکاس آن رنگ دارد. گاهی اوقات رنگ موها می توانند دارای یک یا دو انعکاس و یا بدون انعکاس باشند. به طور مثال رنگ 8.1 بلوند متوسط با انعکاس خاکستری است در صورتی که رنگ 8.13 بلوند متوسط با انعکاس خاکسری می باشد که ته رنگ طلایی نیز دارد. اگر رنگ مویی دو انعکاس داشته باشد، تاثیر انعکاس اول بیشتر است.

 


صفر (0)

عدد صفر با توجه به به قرار گیری در بین شماره های رنگ مو انعکاس رنگ مو را بسیار کم یا بسیار زیاد می کند. اگر به عنوان عدد انعکاس اول  باشد  به این معنی است که میزان انعکاس دوم بسیار کم است و اگر به عنوان انعکاس دوم باشد، انعکاس اول را چند برابر می کند. برای مثال شماره رنگ 4.06 قهوه ای متوسط می باشد که انعکاس قرمز خیلی کمی دارد در حالیکه 4.60 قهوه ای متوسط است که انعکاس قرمز خیلی زیادی دارد و قرمزی آن از 3.6 بسیار بیشتر است.

 

معنای عدد دوم شماره رنگ مو :

سرد یا گرم

رنگ واقعی

انعکاس

عدد دوم رنگ

سرد

آبی

آبی خاکستری

1

سرد

بنفش

بنفش خاکستری

2

گرم

زرد

طلایی

3

گرم

نارنجی

مسی

4

طبیعی

بنفش قرمز

ماهاگونی

5

گرم

قرمز

قرمز

6

سرد

سبز

خاکی

7

سرد

خاکستری مرواریدی

8

سرد

خاکستری روشن

9

سرد

x0

متناسب با انعکاس اول

0x

 


اگر عدد انعکاس تکرار شود:

میزان انعکاس را دو برابر می کند. برای مثال 4.66 رنگ قرمز مایل به قهوه ای است.


ماهاگونی ( ترکیب قرمز و بنفش):

ماهاگونی معمولا با یک انعکاس استفاده می شود. رنگ ماهاگونی به تنهایی نه سرد (Cool) است و نه گرم ( Warm)، و به وسیله رنگ انعکاسی که به آن می دهیم سرد یا گرم بودن آن مشخص می شود. برای مثال رنگ 4.15 قهوه ای شکلاتی می باشد که سرد است و رنگ 4.56  گرم می باشد.

 

 به عنوان مثال روی جعبه رنگ موها اسامی مانند N2 یا A6 یا رنگ مو شماره ۶٫۴۱ نوشته شده است.

- اگر روی جعبه رنگ مو، شماره با ممیز نوشته شده باشد (مثلا ۶٫۴۱)  اولین عدد از سمت چپ، پایه رنگ است.

پس از عدد اول، عدد دوم و سوم وجود دارد که معمولا پس از یک ویرگول یا نقطه وجود دارند. این عددها توناژ رنگ موی بازتابی  در زیر نور را نشان می دهند و مشخص می کنند که در یک رنگ مو چه رنگ هایی در زیر نور بازتاب می شود.

- اگر روی رنگ مو اسامی مانند A6 نوشته شده باشد A رنگ خاکستری و ۶ بلوند تیره است بنابراین رنگ A6 رنگ بلوند خاکستری تیره است.

 

کدگذاری رنگ های مو در رنگ موهای مختلف، ممکن است با یکدیگر فرق داشته باشند اما معمولا یا بر اساس اعداد که در بالا نشان داده شد، یا بر اساس حروف پایین کدگذاری می شوند.

 

علامت اختصاری

نام لاتین

نام فارسی

N

NATURAL

طبیعی

A

ASH

خاکستری

C

CINDERY

دودی

G

GOLD

طلایی

M

MATT

زیتونی

B

BEIGE

بژ- قهوه ای مایل به زرد و خاکستری

R

RED

قرمز – بلوطی

RF

RED FIRE

قرمز آتشین

V

VIOLET

بنفش یا شرابی

W

WARM

گرم برزیلی یا موکا

K

COPPER

مسی

BL

BLOND LIGHT

مشخصات کلی
کد بهداشتی256276493988192
بارکد4034348466002

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: رنگ مو زنانه

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات