منو
سبد خرید شما

شربت استئوکینون هولیستیکا 300 میلی | تقویت استخوان و دندان

شربت استئوکینون هولیستیکا
شربت استئوکینون هولیستیکا
-40 % ناموجود
شربت استئوکینون هولیستیکا
شربت استئوکینون هولیستیکا
شما میتوانید محصول شربت استئوکر ویتابیوتیکس 200 میلی | تقویت استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
شربت استئوکینون هولیستیکا 300 میلی | تقویت استخوان و دندان
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Holistica Osteo Quinone Liquid - 300 ml
 • SKU: 1864
 • بارکد: 626558150097
40,700 تومان
67,600 تومان
اشتراک گذاری در :

شربت استئوکینون هولیستیکا Holistica Osteo Quinone Liquid یک شربت مناسب برای تقویت استخوان و حاوی ۳ ترکیب موثر کلسیم، ویتامین د۳ و ویتامین کا۲ می باشد. شربت استئو کینون هولیستیکا حاوی 125 میلی گرم کلسیم در هر ۵ میلی لیتر است که حفظ سلامت استخوان و دندان ها کمک کرده و از پوکی استخوان جلوگیری می کند.

شربت استئوکینون هولیستیکا مناسب برای کودکان است تا با رساندن میزان مناسب از کلسیم باعث رشد استخوان ها کودک شود. همچنین این شربت برای بزرگسالان نیز مناسب است. طعم دلپذیر وانیل و کارامل در این محصول، پذیرش شربت استئوکینون را به خصوص برای کودکان راحت تر می کند.

شربت استئوکینون هولیستیکا فاقد مواد لبنی، لاکتوز، نمک و مخمر است و از این رو مناسب برای افرادی است که به این مواد حساسیت دارند. ترکیب کلسیم ویتامین د۳ و ویتامین کا باعث بهبود رشد و تکامل استخوان در سنین رشد می شود و همچنین می تواند مناسب برای دوران شیردهی و یا یائسگی نیز باشد. همین مسئله شربت استئوکینون هولیستیکا را مناسب برای تمام سنین و هر دو جنس تبدیل می کند.

ویتامین د۳ نیز در هر ۵ میلی لیتر در شربت استئو کینون به میزان ۲۰۰ واحد وجود دارد. ویتامین کا۲ نیز در هر ۵ میلی لیتر از این شربت به میزان ۲۲.۵ میکروگرم وجود دارد که در ادامه به بررسی هر کدام از مواد تشکیل دهنده استئوکینون و تاثیر آن بر حفظ سلامت استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان خواهیم پرداخت.

 

مکمل های کلسیم کودک را مشاهده کنید.

 

شربت استئوکینون هولیستیکا در اندازه ۳۰۰ میلی لیتری و یک محصول مناسب برای رشد و تقویت استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان برای کودکان و بزرگسالان طراحی شده است. استئوکینون توسط شرکت آرین سلامت سینا و تحت لیسانس هولیستیکا فرانسه تولید شده است.

 

سایر محصولات مرتبط با مفاصل و استخوان را مشاهده کنید.

شربت کلسیم استئوکینون برای کودکان

 


 

ترکیبات شربت استئوکینون چطور به استخوان کمک می کند؟

کلسیم:

بدن برای حفظ استخوان های قوی و انجام بسیاری از وظایف مهم به کلسیم نیاز دارد. تقریباً تمام کلسیم در استخوان ها و دندان ها ذخیره می شود، جایی که ساختار و سختی آنها را پشتیبانی می کند. بدن همچنین برای حرکت عضلات و اعصاب برای انتقال پیام بین مغز و هر عضو بدن به کلسیم نیاز دارد.

کلسیم یک ماده معدنی است که در بسیاری از غذاها یافت می شود. بدن برای حفظ استخوان های قوی و انجام بسیاری از وظایف مهم به کلسیم نیاز دارد. علاوه بر این، کلسیم برای کمک به رگ‌های خونی برای حرکت خون در سراسر بدن و کمک به ترشح هورمون‌ها و آنزیم‌هایی که تقریباً بر همه عملکردهای بدن انسان تأثیر می‌گذارند، استفاده می‌شود.

استخوان ها در دوران کودکی و نوجوانی به مقدار زیادی کلسیم و ویتامین D نیاز دارند تا در حدود 30 سالگی به اوج قدرت و محتوای کلسیم خود برسند. پس از آن، استخوان ها به آرامی کلسیم خود را از دست می دهند، اما افراد می توانند با دریافت مقادیر توصیه شده کلسیم در بزرگسالی و با دریافت مقادیر توصیه شده کلسیم، به کاهش این تلفات کمک کنند. داشتن یک سبک زندگی سالم و فعال که شامل فعالیت بدنی تحمل وزن (مانند پیاده روی و دویدن) است، می تواند کمک کننده باشد.

 

کلسیم در بدن چه نقشی دارد

 

چقدر کلسیم نیاز دارم؟ 

مقدار کلسیم مورد نیاز روزانه به سن شما بستگی دارد. میانگین مقادیر توصیه شده روزانه در زیر بر حسب میلی گرم (میلی گرم) ذکر شده است.

سن

مقدار مورد نیاز روزانه

بدو تولد تا ۶ ماهگی

200 mg

نوزادان ۷ تا ۱۲ ماهگی

260 mg

کودکان ۱ تا ۳ سال

700 mg

کودکان ۴ تا ۸ سال

1,000 mg

کودکان ۹ تا ۱۳ سال

1,300 mg

نوجوانان ۱۴ تا ۱۸ سال

1,300 mg

بزرگسالان ۱۹ تا ۵۰ سال

1,000 mg

مردان ۵۱ تا ۷۰ سال

1,000 mg

زنان ۵۱ تا ۷۰ سال

1,200 mg

بزرگسالان بیش از ۷۱ سال

1,200 mg

نوجوانان باردار و شیرده

1,300 mg

بزرگسالان باردار و شیرده

1,000 mg

 

کلسیم چیست

 

آیا کلسیم کافی دریافت می کنم؟ 

بسیاری از مردم مقادیر توصیه شده کلسیم را از غذاهایی که می خورند دریافت نمی کنند،

از جمله:

 • پسران 9 تا 13 سال     
 • دختران 9 تا 18 ساله     
 • زنان بالای 50 سال،     
 • مردان بالای 70 سال. 

وقتی کل دریافتی از غذا و مکمل‌ها در نظر گرفته می‌شود، بسیاری از مردم - به ویژه دختران نوجوان - هنوز کلسیم کافی دریافت نمی‌کنند، در حالی که برخی از زنان مسن‌تر احتمالاً بیش از حد مجاز دریافت می‌کنند.

دریافت ناکافی کلسیم در کوتاه مدت علائم واضحی ایجاد نمی کند زیرا بدن با برداشتن آن از استخوان، سطح کلسیم خون را حفظ می کند. در دراز مدت، دریافت کلسیم کمتر از حد توصیه شده، پیامدهای سلامتی مانند ایجاد توده استخوانی کم (استئوپنی) و افزایش خطر پوکی استخوان و شکستگی استخوان دارد.

علائم کمبود شدید کلسیم شامل بی حسی و گزگز در انگشتان، تشنج و ریتم غیر طبیعی قلب است که در صورت عدم اصلاح می تواند منجر به مرگ شود. این علائم تقریباً همیشه در افرادی که مشکلات سلامتی جدی دارند یا تحت درمان‌های پزشکی خاصی هستند رخ می‌دهد

 

جلوگیری از پوکی استخوان

 

ویتامین د۳:

ویتامین D برای تقویت استخوان ها و ماهیچه ها لازم است. بدون ویتامین D، بدن ما نمی تواند به طور موثر کلسیم را که برای سلامت استخوان ضروری است جذب کند. کودکانی که فاقد ویتامین D هستند دچار بیماری به نام راشیتیسم می شوند که باعث ضعف استخوان، پاهای خمیده و سایر ناهنجاری های اسکلتی مانند حالت خمیده می شود.

ویتامین D وظایف بسیار مهمی در بدن شما دارد. با کمک به جذب کلسیم و فسفر، مواد معدنی کلیدی برای سلامت استخوان، استخوان های شما را قوی نگه می دارد. ماهیچه های شما از آن برای حرکت استفاده می کنند و اعصاب برای انتقال پیام در سراسر بدن به آن نیاز دارند.

به دلیل کمبود نسبی غذاهای حاوی ویتامین D، مکمل های ویتامین D اغلب برای دستیابی به دریافت کافی ضروری هستند. بنیاد ملی پوکی استخوان (NOF) مصرف 800 تا 1000 واحد بین المللی (IU) ویتامین D3 در روز را برای بزرگسالان بالای 50 سال توصیه می کند

 

فواید ویتامین د۳ برای استخوان در شربت استئوکینون

 

ویتامین کا۲:

بدن ما برای ساختن و حفظ استخوان ها به کلسیم نیاز دارد. هنگامی که کلسیم را در بدن ما تجزیه می کند، ویتامین K2 پروتئینی را فعال می کند که به مواد معدنی کمک می کند تا به استخوان های ما متصل شوند تا کار خود را انجام دهند. در حالی که تحقیقات در حال انجام است، مطالعات نشان می دهد که مصرف بیشتر K2 تراکم استخوان را بهبود می بخشد و خطر شکستگی استخوان را کاهش می دهد.  ویتامین K2 نقش اصلی را در متابولیسم کلسیم - ماده معدنی اصلی موجود در استخوان ها و دندان ها - ایفا می کند. ویتامین K2 فعالیت های اتصال کلسیم دو پروتئین - ماتریکس GLA و استئوکلسین را فعال می کند که به ساخت و حفظ استخوان ها کمک می کند.

این ویتامین به سلامت پوست و متابولیسم استخوان کمک می کند، عملکرد صحیح مغز را ارتقا می دهد و از بیماری های مرتبط با قلب جلوگیری می کند. علاوه بر این، ویتامین K2 در استفاده بدن از کلسیم برای کمک به ساخت استخوان ها و مهار کلسیفیکاسیون عروق خونی مهم است، عمل میکند. ویتامین K2 در غذاهای حیوانی و غذاهای کنسرو شده و یا در مکمل هایی چون شربت استئوکینون وجود دارد.

 

ویتامین کا در شربت استئوکینون


 

مشخصات شربت استئو کینون هولیستیکا:

 • شربت حاوی کلسیم برای تقویت استخوان و دندان
 • جلوگیری از پوکی استخوان
 • مناسب برای کودکان بیش از ۱ سال و بزرگسالان
 • کمک به رشد استخوان در سنین رشد
 • جلوگیری از نرمی استخوان
 • مناسب برای دوران شیردهی و دوران یائسگی
 • کمک به تامین کلسیم مورد نیاز بدن
 • همراه با ویتامین د۳ و ویتامین کا۲
 • بدون مواد لبنی، لاکتوز، نمک و مخمر
 • با طعم کارامل و وانیل برای پذیرش بهتر محصول

 

 


 

نحوه مصرف شربت استئوکینون هولیستیکا:

کودکان زیر 1 سال: 5 میلی لیتر یک بار در روز بعد از غذا
کودکان 1 تا 8 سال: 5 میلی لیتر دو بار در روز بعد از غذا
کودکان 9 تا 18 سال: 5 میلی لیتر سه بار در روز بعد از غذا
بزرگسالان: 10 میلی لیتر سه بار در روز بعد از غذا

مصرف شربت استئوکینون را تا زمان نیاز می توانید ادامه دهید.

 

 


 

ترکیبات شربت استئوکینون (در هر 5 میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Calcium

125 mg

Natural Vitamin D3

200 IU

Vitamin k2-7

22.5 mcg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف شربت استئوکینون:

 • در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید.
 • قبل از هر بار مصرف بطری را به خوبی تکان دهید.
 • در صورت استفاده از داروهای ضد انعقاد خون آنتاگونیست ویتامین K مانند وارفارین ، باید قبل از مصرف این مکمل با پزشک خود مشورت کنید.
 • از دوز ( مقدار مصرف روزانه ) پیشنهادی، بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود تجاوز نکنید .
 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو ، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • پس از مصرف در بطری را کاملا بسته، درون جعبه و دور از نور و رطوبت نگهداری شود.
 • شربت استئوکینون را دور از دسترس کودکان و در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد نگهداری کنید.
 • از یخ زدگی محافظت شود.

مشخصات کلی
مقدارشربت: 300 میلی لیتر
سن مصرفعمومی
کد بهداشتی156100202130487
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران (تحت لیسانس فرانسه)
بارکد6265581500972
سایر توضیحاتبا طعم وانیل و کارامل

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات