منو
سبد خرید شما

کپسول آرژی زینک پلاس یوروویتال 60 عددی ‌| کمک به افزایش رشد و سلامت استخوان

آرژی زینک پلاس یوروویتال
آرژی زینک پلاس یوروویتال
آرژی زینک پلاس یوروویتال
-0 %
آرژی زینک پلاس یوروویتال
آرژی زینک پلاس یوروویتال
آرژی زینک پلاس یوروویتال
کپسول آرژی زینک پلاس یوروویتال 60 عددی ‌| کمک به افزایش رشد و سلامت استخوان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurhovital ArgiZink Plus - 60 Caps
 • SKU: 3535
 • بارکد: 126810522218
281,500 تومان
281,600 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

کپسول آرژی زینک پلاس یوروویتال Eurhovital ArgiZink Plus محصولی جدیدی از محصولات یوروویتال است که حاوی ترکیبات منحصر به فرد است. آرژی زینک پلاس یوروویتال، همانطور که از نامش پیداس حاوی آمینو اسید آرژنین و ماده معدنی زینک است. علاوه بر این دو ترکیب در ترکیبات آرژی زینک کلسیم و ویتامین د۳ نیز مشاهده می شود.

 

این ۴ ترکیب کپسول آرژی زینک پلاس یوروویتال در کنار هم دو عملکرد بسیار مهم را به خصوص در کودکان خواهند داشت. کلسیم به کمک ویتامین د۳ می تواند به حفظ سلامت استخوان ها و کمک به رشد بهتر استخوان ها بپردازد و آرژنین و زینک نیز دو عنصر مهم در جهت افزایش میزان رشد قدی و فیزیکی در سنین رشد می باشند.

 

 از این رو کپسول آرژی زینک پلاس یوروویتال مناسب برای کودکان بیش از ۱۲ سال و نوجوانان که در اوج سنین رشد هستند بسیار مناسب است. این محصول همچنین می تواند به افزایش استحکام استخوان ها و همچنین جلوگیری از پوکی استخوان در بزرگسالان نیز کمک کننده باشد.

همچنین از دیگر ویژگی های کپسول آرژی زینک پلاس یوروویتال می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. وجود زینک و ویتامین د۳ باعث افزایش و بهبود عملکرد قوای دفاعی بدن می شوند. زینک همچنین یک عنصر مهم برای است که در بسیار از واکنش های متابولیکی بدن شرکت می کند. زینک می تواند در سنتز پروتئین و DNA و همچنین در تقسیم سلولی نقش مهمی داشته باشد.

آرژی زینک پلاس یوروویتال در اندازه 60 عددی و به شکل کپسول های نرم ژلاتینی در ایران و تحت لیسانس آلمان تولید و بسته بندی شده است.

 

مکمل های رشد کودک را مشاهده کنید.

 

سایر مکمل های مفاصل و استخوان را مشاهده کنید.

 

آرژی زینک پلاس یوروویتال

 


 

مشخصات کپسول آرژی زینک پلاس یوروویتال:

 • کمک به بهبود رشد و استحکام استخوان ها
 • حاوی آرژنین، زینک، کلسیم و ویتامین د۳
 • کمک به افزایش جذب کلسیم
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • مناسب برای کودکان بیش از ۱۲ سال و بزرگسالان
 • کمک به افزایش رشد به واسطه وجود آرژنین و زینک در سنین رشد
 • جلوگیری از پوکی استخوان ها

خرید کپسول آرژی زینک پلاس یوروویتال

 


 

نحوه مصرف مکمل آرژی زینک پلاس یورو ویتال:

کودکان بیش از ۱۲ سال و بزرگسالان روزانه دو عدد کپسول آرژی زینک پلاس را ترجیحا همراه با غذا و با آب کافی مصرف نمایند.

 

 


 

ترکیبات کپسول آرژی زینک پلاس یوروویتال (در هر کپسول ژلاتینی):

نام ترکیب

مقدار

Calcium

62.5 mg

Vitamin D (400 IU)

10 µg

Zinc

5 mg

L-Arginine

125 mg

 

 


 

اثرات مکمل روی و ال-آرژنین:

سیستم ایمنی و روی:

روی نقش اصلی را در سیستم ایمنی شما ایفا می کند. تقریباً بر هر جنبه ای از سیستم ایمنی بدن شما تأثیر می گذارد، از غشاهای مخاطی (مانند غشاهای دهان، لب ها و سوراخ های بینی) گرفته تا آنتی بادی های موجود در گلبول های سفید خون که به سلول های عفونی یا سرطانی در سراسر بدن شما حمله می کنند. روی برای رشد گلبول‌های سفید خون و سلول‌های مورد استفاده برای دفاع ایمنی ضروری است. روی همچنین ایمنی اکتسابی را تقویت می کند - بدن شما را برای چالش های ایمنی آینده مانند آنفولانزا آماده می کند. تولید گلبول های سفید یکی از اجزای اصلی یک سیستم ایمنی سالم است و کمبود روی بر آن تأثیر منفی می گذارد.

 

همانطور که به بزرگسالی می رسید، یک رابطه متقابل پیچیده بین روی و هورمون رشد از غده هیپوفیز وجود دارد که بر عملکرد تولید مثل تأثیر می گذارد. کمبود روی منجر به کاهش هورمون رشد و کاهش سطح IGF-I تولید شده در کبد شما می شود. IGF-I یک هورمون شبه انسولین است که نقش مهمی در رشد دوران کودکی و رشد عضلات در بزرگسالان دارد.

تحقیقات نشان داده است که کمبود مزمن روی به طور مداوم باعث تاخیر در رشد می شود. روی تولید هورمون رشد را در بدن شما کنترل می کند و نشان داده شده است که روی سایر جنبه های رشد فیزیکی نیز تاثیر دارد.

مکمل روی باعث افزایش قابل توجه تولید IGF-I در کبد می شود. در موارد کمبود روی، مشاهده شده است که IGF-I حتی زمانی که هورمون رشد به طور طبیعی در بدن کار می کند، بسیار کاهش می یابد. کمبود مداوم روی منجر به کاهش تولید IGF-I در کبد و کاهش رشد فیزیکی می شود. روی نقش مهمی در تولید هورمون رشد در بدن شما و تولید IGF-I در کبد شما ایفا می کند.

کمبود روی متابولیسم هورمون های تیروئید، آندروژن (هورمون های جنسی مردانه) و هورمون های رشد را مختل می کند. از سوی دیگر، مکمل روی در برخی موارد این امکان را برای بیماران فراهم می کند که بر مقاومت به درمان های هورمون رشد غلبه کنند.

 

مکمل رشد آرژی زینک پلاس یورو ویتال

 

روی و سلامتی:

سودمندی روی برای ارتقای توانایی بدن در بهبود زخم ها کاملاً ثابت شده است. در این مطالعه، شرایطی مانند مواردی که در استرس جراحی مشاهده می شود می تواند منجر به افزایش سطح روی در کبد و کاهش سطح روی در پلاسمای خون و پوست شود. که تاثیر منفی بر بهبود زخم ها یا برش های بعد از جراحی دارند. محققان مستند کردند که استفاده از روی، روند ترمیم بافت آسیب دیده را با تحریک پاسخ به فاکتورهای رشد در بدن، که پس از آن روند بهبود را تسهیل می‌کند، بهبود می‌بخشد. همچنین نشان داده شده است که ترکیبات روی بهبود زخم معده را تسریع می‌کنند و کمبود روی چنین بهبودی را به تاخیر می‌اندازد. روی نقش اساسی در روند بهبود بافت دارد.

 

آرژی زینک پلاس

 

روی و آرژنین:

روی همچنین نقش مهمی در غده پروستات و پاسخ تستوسترون در غده پروستات بیماران دارد. آرژنین یک اسید آمینه است که نقش مهمی در موارد زیر ایفا می کند:

 •     تقسیم سلولی
 •     توانایی بدن برای التیام زخم ها
 •     حذف آمونیاک از بدن
 •     عملکرد ایمنی
 •     ترشح هورمون ها

 

آرژنین در غذاهایی مانند شیر، ماست، گوشت گاو و گوشت خوک یافت می شود. در این مطالعه، محققان تأثیر ماده‌ای را که از آن به عنوان روی خنثی‌شده (زینک آرژنین) یاد می‌کنند، بر روی غدد پروستات بزرگ در بیماران آزمایش کردند. نتایج حاکی از کاهش قابل توجه اندازه و وزن پروستات بود، بدون اینکه تأثیر معنی داری بر توانایی باروری یا سطح تستوسترون بیماران داشته باشد. این نتایج نشان می دهد که این روی خنثی شده یا روی آرژنین، رویکرد جدیدی را برای درمان بزرگی پروستات بدون تأثیر بر سلول های اسپرم ارائه می دهد.

آرژنین و روی که در مطالعات تحقیقاتی برجسته مورد استفاده قرار گرفت، کل مزایای روی و آرژنین را در یک مکمل منحصر به فرد ارائه کرد. نشان داده شده است که هر دوی این مواد مغذی تأثیرات مثبتی بر سیستم ایمنی، بهبود زخم، رشد عضلات و عملکرد هورمون رشد دارند. علاوه بر این، این مواد نسبت به سایر اشکال روی مزایایی دارند. اشکال غیر آلی روی به عنوان برخی از مشکلات تحمل شناخته شده است. بسیاری از مکمل های روی می توانند عوارض جانبی کوتاه مدتی ایجاد کنند که می تواند شامل حالت تهوع و ناراحتی معده خفیف باشد. استفاده طولانی مدت از برخی مکمل های روی می تواند منجر به فرسایش معده (معده ملتهب) شود.

آرژنین، به تنهایی، به عنوان یک اسید آمینه آزاد، به شدت قلیایی است. هر زمان که فرد یک ماده قوی قلیایی را می خورد، معده با مقادیر زیادی اسید هیدروکلریک واکنش نشان می دهد تا قلیایی بودن را خنثی کند. این منجر به ناراحتی معده و گاز اضافی می شود. اما مصرف یک کلات با عملکرد تغذیه‌ای با روی و آرژنین می‌تواند تا حد زیادی تمایل به عدم تحمل معده به هر دو این مواد مغذی را کاهش دهد. علاوه بر این، نشان داده شده است که اشکال اسید آمینه کلات روی با سرعت بسیار بیشتری نسبت به اشکال معدنی مانند سولفات روی جذب می شوند.

زینک آرژنین تمام مزایای روی و آرژنین را به شما می دهد. مطالعات گزارش شده در این خبرنامه نشان می دهد که این مواد مغذی تأثیر مثبتی بر سیستم ایمنی، توانایی بهبود زخم ها و فعالیت هورمون رشد در بدن شما دارند. با این ترکیب، شما از مزایای تغذیه ای کاربردی برخوردار هستید:

 •     جذب بالاتر
 •     تحمل بیشتر
 •     افزایش مزایای فیزیولوژیکی
 •     دینامیک جذب بهتر
 •     ایمنی بیشتر

 

آرژی زینک پلاس یوروویتال

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف آرژی زینک پلاس:

 • از مصرف همزمان این فرآورده با آنتی بیوتیک هایی از خانواده تتراسایکلین خودداری شود و ترجیحا مصرف آن  2 ساعت قبل یا 4 الی 6 ساعت پس از مصرف این فرآورده صورت گیرد.
 • در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری گردد.
 • این فرآورده صرفا مکمل تغذیه ای بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در محیط خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول نرم: 60 عدد
سن مصرفبالای 12 سال و بزرگسالان
کد بهداشتی1268105222181304
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد12681052221830

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات