منو
سبد خرید شما

شکم بند

شکم بند
شکم بند تمام کش پاک سمن:شکم بند تمام کش پاک سمن را می توان بعد از زایمان، بعد از جراحی های شکم و کمر و حتی افتادگی شکم در سالمندان نیز استفاده کرد. این شک بند جهت درمان کمردردهای خفیف مؤثر است. کلیه ها را گرم نگه می دارد. محتویات و احشاء شکمی توسط یک سری عضلات که به آن عضلات قدامی شکم می گویند م..
527,800 تومان 621,000 تومان
فتق بند دو طرفه پاک سمن Paksaman Inguinal hernia truss (double) مناسب برای پیشگیری از پیشرفت فتق از محصولات پاکسمن است. فتق بند دو طرفه پاک سمن مناسب برای بعد از عمل های جراحی فتق در دور طرف است که می تواند باعث حمایت دو طرفه از ورم فتق باشد.  از ویژگی های محصول می تواند به پد های ..
331,500 تومان 390,000 تومان
 فتق بند یک طرفه پاک سمن کد 022 فتق بند یک طرفه پاک سمن کد 022 با ایجاد فشار روی ناحیه درگیر، به جا انداختن فتق کمک می‌کند و علائم آن را کاهش می‌دهد. توجه داشته باشید که پس از رؤیت برجستگی در ناحیه زیر شکم سریعاً به پزشک مراجعه کنید و در صورت صلاحدید پزشک از این اورتز..
306,000 تومان 360,000 تومان
شکم بند سیلیکونی اپو مدل 2460 | شکم بند با کش قابل تنظیم
ناموجود
شکم بند چیست؟شکم بند های طبی سال های زیادی است که وارد زندگی آدم ها شده اند. اولین دلیل شهرت شکم بند ها به مسائل پزشکی برمی گردد چون در ترمیم، تأثیر عجیب و شگفت انگیزی دارد. مثلاً بعد از بعضی جراحی ها به کار می رود تا در ترمیم و بهبود زخم محل عمل کمک کند. یکی دیگر از کاربرد های شکم بند ها که از ..
110,000 تومان
شکم بند و کلیه بند اپو مدل 2162 | تسکین کمر درد خفیف و کمردرد پس از دوران بارداری شکم بند و کلیه بند اپو مدل 2162 | تسکین کمر درد خفیف و کمردرد پس از دوران بارداری
ناموجود
شکم بند و کلیه بند اپو 2162:معمولا مادران پس از زایمان، دچار کمردردهای خفیفی می شوند. در این زمان استفاده از شکم بندهای مخصوص می تواند به کنترل و کاهش درد کمرهای ضعیف پس از بارداری کمک کند. برای کاهش افتادگی شکم پس از زایمان، استفاده از  شکم بند اپو کد 2162 گزینه ی مناسبی است.این شکم ..
175,700 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات