منو
سبد خرید شما

شکم بند و کلیه بند اپو مدل 2162 | تسکین کمر درد خفیف و کمردرد پس از دوران بارداری

شکم بند و کلیه بند اپو مدل 2162 | تسکین کمر درد خفیف و کمردرد پس از دوران بارداری
شکم بند و کلیه بند اپو مدل 2162 | تسکین کمر درد خفیف و کمردرد پس از دوران بارداری
ناموجود
شکم بند و کلیه بند اپو مدل 2162 | تسکین کمر درد خفیف و کمردرد پس از دوران بارداری
شکم بند و کلیه بند اپو مدل 2162 | تسکین کمر درد خفیف و کمردرد پس از دوران بارداری
شکم بند و کلیه بند اپو مدل 2162 | تسکین کمر درد خفیف و کمردرد پس از دوران بارداری
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Oppo Abdominal Binder Code 2162
175,700 تومان

گزینه های موجود

اشتراک گذاری در :

شکم بند و کلیه بند اپو 2162:

معمولا مادران پس از زایمان، دچار کمردردهای خفیفی می شوند. در این زمان استفاده از شکم بندهای مخصوص می تواند به کنترل و کاهش درد کمرهای ضعیف پس از بارداری کمک کند. برای کاهش افتادگی شکم پس از زایمان، استفاده از  شکم بند اپو کد 2162 گزینه ی مناسبی است.


این شکم بند از ترکیب پارچه کشی و کرک نایلون نرم تشکیل شده است. ساختار کشسانی این محصول حفاظت بیشتری را ایجاد می کند و مانع از چرخش آن بر روی شکم شما می شود. اگر دچار کمردردهای بعد از زایمان شده اید، و پزشک معالج شما استفاده از کلیه بند را تجویز کرده است پیشنهاد ما به شما استفاده از کمربند و کلیه بند طبی اپو مدل 2162 است. برای تعیین سایز دور کمر خود را اندازه بگیرید و سایز خود را بر اساس جدول زیر تعیین نمایید.

 

 


 

شکم بند چیست؟

شکم بند های طبی سال های زیادی است که وارد زندگی آدم ها شده اند. اولین دلیل شهرت شکم بند ها به مسائل پزشکی برمی گردد چون در ترمیم، تأثیر عجیب و شگفت انگیزی دارد. مثلاً بعد از بعضی جراحی ها به کار می رود تا در ترمیم و بهبود زخم محل عمل کمک کند. یکی دیگر از کاربرد های شکم بند ها که از قضا به شدت نیز مورد توجه عوام قرار می گیرد، شکم بند های لاغری می باشند. دلیل استقبال از این شکم بند ها نیز پیدا کردن شکل بهتری برای اندام و لاغر شدن به وسیله ی بستن آن در مدت زمان کوتاهی می باشد

 

 


 

انواع شکم بند های طبی:

شکم بند بارداری:

یک مطالعه در مجله اسپاین شیوع درد پشت و لگن در دوران بارداری را بررسی می کند. آنها دریافتند که 71 درصد زنان کمردرد و 65 درصد کمربند لگنی را گزارش کردند. شکم بند یا گن در طول بارداری به حمایت از کمردرد کمک می کند که ممکن است باعث کاهش درد شود. فواید بستن شکم بند بارداری بر همگان روشن می باشد. شکم بند های بارداری از لحاظ کاربرد و محیط تحت پوشش متفاوت است.یک نوع از این شکم بند ها تنها قسمت های زیر شکم را تحت پوشش قرار می دهند و نوع دیگر آن تمامی قسمت های کمر و شکم را می پوشانند.

انواع شکم بند بارداری در داروخانه آنلاین دارو کالا


 

شکم بند های پس از جراحی:

عضلات شکمی پس از عمل های جراحی از قبیل لیپوساکشن ، سزارین و زایمان دچار افتادگی و شل شدن می شوند . این افتادگی می تواند تا مدت ها موجبات بد شکلی و در نتیجه اذیت و ازار شما را به همراه داشته باشد.
یکی از فواید بستن انواع شکم بند بعد از عمل های جراحی شکمی ، سزارین و زایمان باعث جلوگیری از افتادگی و شل شدن عضلات شکمی می باشد . شکم بند هایی که برای بعد از عمل طراحی و تولید می شوند، عمدتا دارای قابلیت تنظیم کردن می باشند که شما را قادر می سازد بدون فشار اوردن به بخیه های خود پس از انجام عمل جراحی از این شکم بند ها استفاده کنید . همچنین پس از گذشت مدتی از استفاده از شکم بند بعد از عمل، با کم کردن سایز دور شکم ، شما قادر خواهید بود شکم بند را متناسب با سایز خود تنظیم کنید.


این شکم بند ها عمدتا از ترکیب پارچه کشی و کرک نایلون نرم ساخته شده است که با جنس لطیف خود باعث آزار شما در هنگام استفاده نخواهد شد .استفاده از چنین جنسی نه تنها سبب تعریق نمی شود، بلکه در صورت کوچکترین تعرق بدن، رطوبت را جذب می کند و مانع ایجاد هر گونه حساسیت، آلرژی و عفونتی در قسمت بخیه شده می گردد.
یکی از بیشترین کاربرد چنین شکم بند هایی برای پس از زایمان می باشد. بستن شکم بند بعد از زایمان به محکم نگه داشتن بخیه و حفظ عضلات شکم مادرانی که سزارین شده اند ، کمک می کند. بهترین زمان استفاده از شکم بند یک روز بعد از زایمان است و با بستن آن به رحم و شکم فشار می آورد و به بازگشت فرم اصلی بدن کمک می کند. مدت زمان استفاده از شکم بند برای پس از زایمان 9-8 هفته می باشد.

 

انواع شکم بندهای بعد از عمل جراحی برای تسکین درد در داروخانه اینترنتی دارو کالا

 


 

شکم بندهایی با کاربرد گرم نگه داشتن کلیه ها:

در اصول طبابت ابن سینا حکیم بزرگ ایرانی استفاده از پشم شتر در درمان بیماری های ستون فقرات و رفع درد و کوفتگی های عضلانی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به این صورت که حکیم ابوعلی سینا در گذشته از طریق بستن پشم شتر و ایجاد تماس مکرر بر روی پوست باعث گردش خون بهتر و فعال کردن سوخت و ساز بدن است.


پوشش گرم بر روي كليه‌ها و دقيقا پوشش آن در سرماي زمستانه موجب جلوگيري از تشديد بيماري مي شود يا آن را مهار مي كند.
علاوه بر بست کلیه بند می توان شكم و كمر را با روغن‌هاي گرم چرب كنند. روغن سياه دانه، روغن كنجد و اگر بتوانند تهيه كنند روغن كوهان شتر، را به كمر و شكم بمالند و سپس آن را با شکم بند ببندند. اين روش حتي براي درمان تكرر ادرار نيز بسيار موثر است. پس شکم بند ها را ببنيد. حتي براي جوانها، بستن كمربند حداقل 5 سانتي‌متري موجب مي‌شود اندام مياني، خوشگل و قشنگ شود و اندام‌شان فرم مي گيرد. به علاوه كمربند را اگر محكم ببندند، به تدريج شكم تنگ و تنگ و تنگ مي‌شود و شكم دچار انبساط خارج از حد نمي‌شود و پهلوها از سردي درد نمي گيرد و معده درد نمي گيرید. كمر بند مانع درد در كمر و شكم و كليه‌ها مي‌شود. از فواید بستن شکم بند کلیه، لاغری نیز می باشد اما توجه داشته باشید که استفاده از این شکم بند ها برای خانم های باردار توصیه نمی شود.

 

مشخصات قیمت و خرید انواع کلیه بند در داروخانه آنلاین دارو کالا

 


 

شکم بند های لاغری:

عوارض ناشی از چاقی بر همگان واضح و مبرهن است ، و از همه مهمتر آنکه هیچکس دوست ندارد شکمی چاق و بیرون زده داشته باشد. از اینرو کم کردن وزن و کاهش چربی های ناحیه شکم و حفظ لاغری مهمترین عامل انگیزشی برای افراد جهت ممارست در تمرینات ورزشی و متناسب نگه داشتن اندام است.
بهترين وسيله برای از بين بردن چربي هاي پهلوها و شكم و در نتیجه لاغری و تناسب اندام با روش عرق كردن و سوزاندن چربي اضافه شكم، استفاده از شکم بند های لاغری می باشد. طراحی ویژه و استفاده از پارچه از جنس پلاستیک در شکم بند لاغری ، باعث افزایش درجه حرارت بدن شده وسبب تعریق زیاد بدن می گردد (بخاطر همین ویژگی برای پس از جراحی و زایمان مناسب نمی باشد) و از آنجایی که شکم بند های لاغری نواحی شکم ، دورکمر را پشتیبانی می کند، چربی سوزی این نواحی را افزایش داده وکاهش وزن را به دنبال دارد.

بررسی انواع شکم بند های لاغری در داروخانه آنلاین دارو کالا

 


 

مشخصات شکم بند و کلیه بند اپو مدل 2162:

- جنس محصول 40% نخ، 40% لاستیک و 20% نایلون می باشد
- این محصول حفاظت بسیار قوی فراهم می کند که به کاهش درد کمرهای ضعیف که به دلیل بارداری ایجاد می شود،کمک می کند.
- طراحی خاص این محصول،قسمت ساکروم و سمفیزپوبیس را به طور کامل محافظت می کند.
- گرم نگه داشتن پهلو و کلیه ها

 

موارد استفاده:
  • پس از زایمان
  • کمردرد خفیف
  • گرم نگه داشتن پهلو و کلیه ها

شکم بند طبی اپو مدل 2162 oppo در داروخانه آنلاین دارو کالا

 


 

نحوه استفاده شکم بند اپو مدل 2162:

- بالای ساپورت را به کمک هر دو دست نگه دارید.
- هر دو پا را در ساپورت قرار داده و ساپورت را تا کمر بالا بکشید.
- اطمینان پیدا کنید که شکم بند زیر قفسه ی سینه قرار گرفته است.

 

 


 

راهنمای سایز شکم بند و کلیه بند مدل 2162 اپو:

سایز کوچک S: مناسب افرادی است که اندازه دور کمر آنها بین 61.0 تا 71.1 سانتی متر باشد.
سایز متوسط M: مناسب افرادی است که اندازه دور کمر آنها بین 71.1 تا 82.6 سانتی متر باشد.
سایز بزرگ L: مناسب افرادی است که اندازه دور کمر آنها بین 82.6 تا 94.0 سانتی متر باشد.
سایز خیلی بزرگ XL: مناسب افرادی است که اندازه دور کمر آنها بین 94.0 تا 106.7 سانتی متر باشد.
سایز خیلی خیلی بزرگ XXL: مناسب افرادی است که اندازه دور کمر آنها 106 سانتی متر به بالا باشد.

 

مشخصات کلی
کد بهداشتی2209400182002199
کشور سازندهتایوان
سایر توضیحاتراهنمای سایز (دور کمر) S : 61.0 – 71.1cm M : 72.4 – 82.6cm L : 83.8 – 94.0cm XL : 96.5 – 106.7cm XXL : 106.7 – OVER

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: کلیه بند اپو

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات