منو
سبد خرید شما

قرص ایکسوویت فورت هلث اید 30 عددی | کمک افزایش قوای جنسی

قرص ایکسوویت فورت هلث اید
قرص ایکسوویت فورت هلث اید
قرص ایکسوویت فورت هلث اید
-53 % ناموجود
قرص ایکسوویت فورت هلث اید
قرص ایکسوویت فورت هلث اید
قرص ایکسوویت فورت هلث اید
قرص ایکسوویت فورت هلث اید 30 عددی | کمک افزایش قوای جنسی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Health Aid Xovit Forte - 30 Tabs
 • SKU: 2533
 • بارکد: 626755430101
65,000 تومان
137,300 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص ایکسوویت فورت هلث اید Health Aid Xovit Forte یک مکمل تقویت قوای جنسی آقایان و تقویت کننده قوای باروری در مردان است. ایکسوویت فورت هلث اید حاوی ترکیباتی از جمله ترکیبات گیاهی، ترکیبات شامل ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین ترکیباتی از دسته آمینو اسیدها را دارا می باشد.

 

قرص ایکسوویت فورت هلث اید تمام ترکیبات مغذی و مفید برای افزایش میل جنسی و هم بهبود مشکلات نعوظ در مردان و همچنین مشکلات مربوط به قدرت باروری را در کنار هم جمع کرده تا محصولی متفاوت را برای بهبود وضعیت جنسی آقایان تولید کند.

اما ترکیبات قرص ایکسوویت فورت هلث اید که بر روی قوای جنسی بیشترین تاثیر را دارند، وجود عصاره جینسینگ کره ای در این محصول است. عصاره جینسینگ کره ای علاوه بر تقویت جسمانی و افزایش انرژی در مردان و همچنین کاهش خستگی، باعث تقویت میل و قوای جنسی نیز در آنها می شود. همچنین جینسینگ می تواند برای بانوان و افزایش میل و قدرت جنسی و جسمی بانوان نیز تاثیر مثبتی داشته باشد، اما آقایان بیشترین بهره را از این گیاه باستانی می برند.

ترکیب بعدی و موثر ایکسوویت فورت هلث اید از آمینو اسیدها تشکیل شده است. ۲ آمینو اسید موثر در بدن که باعث افزایش سوخت و ساز و تولید انرژی در بدن می شوند. ال کارنیتین و ال آرژنین به ترتیب به میزان 50 میلی گرم و 250 میلی گرم در هر قرص ایکسوویت فورت وجود دارد. ال آرژنین وظیفه گشاد سازی عروق خونی را در بدن ایفا کرده و باعث میشود خون با سرعت بهتری به ماهیچه های بدن برسد، این مزیت می تواند برای آقایانی که دچار مشکلات نعوظ هستند بسیار کمک کننده باشد.

 

تقویت میل جنسی آقایان با قرص ایکسوویت فورت هلث اید

 

ویتامین سی و ویتامین ای نیز از جمله ریز مغذی هایی هستند که دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد پیری اند و بدن را در برابر عوامل بیماری زا و رادیکال های آزاد محافظت می کنند. ویتامین سی به میزان 100 میلی گرم در هر قرص و ویتامین ای به میزان 100 واحد در هر قرص وجود دارد.

زینک و سلنیوم نیز تاثیر به سزایی در افزایش قدرت باروری در آقایان و بانوان دارد. زینک به میزان 15 میلی گرم در هر قرص و سلنیوم نیز به میزان 200 میکروگرم در هر قرص ایکسوویت هلث اید وجود دارد تا علاوه بر فواید بیشمار خود، باعث افزایش اسپرم و تقویت قوای باروری در مردان شود.

متیونین ، فنیل آلانین و عصاره جینکو بیلوبا نیز از جمله ترکیبات مورد استفاده در قرص ایکسوویت هلث اید هستند که در ادامه به توضیح بیشتری راجع به این ترکیبات خواهیم پرداخت، با داروکالا همراه باشید.

 

xovit forte

 


 

ایکسوویت چگونه به افزایش میل و قوای جنسی کمک میکند؟

ویتامین سی:

برای اختلال نعوظ، ویتامین C با بیوفلاونوئیدها به افزایش جریان خون در بافت های نعوظ کمک می کند، توانایی حفظ نعوظ را بهبود می بخشد و یک آنتی اکسیدان بسیار موثر است. ویتامین C همچنین تولید اکسید نیتریک (NO) را افزایش می دهد و از تجزیه NO جلوگیری می کند، به طوری که رگ های خونی آلت تناسلی به راحتی گشاد می شوند.

فواید ویتامین C برای جریان خون لگن و محافظت در برابر آسیب اکسیداتیو توسط بیوفلاونوئیدها که معمولا همراه با ویتامین C در میوه ها و سبزیجات یافت می شوند، افزایش می یابد. بیوفلاونوئیدها رنگدانه های گیاهی فعال بیولوژیکی هستند که به میوه ها و گل ها رنگ می دهند. آنها جذب ویتامین C را افزایش می دهند و استفاده از آن را در سراسر بدن بهبود می بخشند. از آنجا که آنها همچنین گردش خون را به خودی خود بهبود می بخشند، آنها یک درمان برای اختلال نعوظ هستند.

 

ویتامین سی و تقویت میل جنسی مردان

 

ویتامین ای:

این ویتامین برای استقامت و انرژی مهم است، ویتامین E برای گردش خون خوب نیز مفید است. می توانید آن را در ماهی های روغنی، تخم مرغ و محصولات لبنی دریافت کنید. این ویتامین را «ویتامین جنسی» نیز می نامند، زیرا جریان خون و اکسیژن را در اندام تناسلی مردان افزایش می دهد.

هنگامی که محققان ویتامین E را در سال 1922 کشف کردند، دنیای سلامت را با شگفتی های خود و تأثیر بالقوه این آنتی اکسیدان بر بدن انسان به آتش کشید. مزایای ویتامین E برای مردان شامل فواید قلبی عروقی است که در سراسر بدن تا آلت تناسلی گسترش می یابد.

 

ویتامین ای در قرص ایکسوویت فورت

 

زینک:

روی به تولید هورمون های جنسی کلیدی مانند تستوسترون و پرولاکتین کمک می کند. روی همچنین باعث ایجاد جزء اصلی مایع پروستات می شود. شواهدی وجود دارد که روی رژیم غذایی ممکن است بر توانایی جنسی مردان تأثیر بگذارد. مردان باید به زندگی جنسی خود توجه کنند. با هر انزال، یک مرد حدود 1 میلی گرم روی از دست می دهد. بنابراین اگر می‌خواهید سلامت اندام جنسی و تناسلی خود را حفظ کنید، می‌توانید ببینید چرا این ماده معدنی نیاز به تجدید منظم دارد.

نتایج ما نشان داد که مکمل روی می تواند به طور قابل توجهی حجم اسپرم، تحرک اسپرم و درصد مورفولوژی طبیعی اسپرم مردان نابارور را افزایش دهد. پس از مصرف مکمل روی، کیفیت اسپرم مردان نابارور به طور قابل توجهی افزایش یافت.

روی یک ماده معدنی ضروری است که برای بسیاری از فرآیندهای بدن از جمله هضم، عملکرد متابولیک، رشد سلولی و تولید تستوسترون ضروری است. در واقع، یک مطالعه علمی نشان داد که مصرف مکمل روی در مردان کمبود باعث افزایش سطح تستوسترون می شود. بنابراین، اگر به دنبال راهی برای افزایش طبیعی سطح تستوسترون هستید، سعی کنید روی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

 

قرص ایکسوویت فورت هلث اید حاوی زینک

 

سلنیوم:

یکی از مواد معدنی موثر بر افزایش قدرت باروری و جنسی سلنیوم است. ترکیباتی که حاوی سطوح بالایی از سلنیوم هستند  می‌توانند به افزایش سطح تستوسترون که در بهبود میل جنسی حیاتی است، کمک کند. اعتقاد بر این است که ED حدود 2٪ از مردان زیر 40 سال، تقریبا 52٪ از مردان بین 40 تا 70 سال، و بیش از 85٪ از مردان بالای 80 سال را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

سلنیوم برای تقویت قوای باروری در ایکسوویت

 

ال آرژنین:

ال آرژنین یک اسید آمینه است که به بدن در ساخت پروتئین کمک می کند. پس از جذب در بدن، به اکسید نیتریک تبدیل می شود، مولکولی که به باز شدن رگ های خونی و بهبود جریان خون کمک می کند. از آنجایی که نعوظ ناشی از پر شدن آلت تناسلی با خون است، بهبود جریان خون می تواند نعوظ را آسان تر کند. طبق یک مطالعه علمی، ال-آرژنین در ترکیب با مکمل دیگر از جمله کارنیتین منجر به بهبود قابل توجهی در عملکرد جنسی مردان مبتلا به اختلال نعوظ می شود.

 

آرژنین برای درمان نعوظ مردان

 

ال کارنیتین:

برای اختلال نعوظ، اسید آمینه ال کارنیتین با افزایش جریان خون در اندام های لگنی و کمک به تولید انرژی بافت، قدرت و مدت زمان نعوظ و عملکرد جنسی را بهبود می بخشد و مزایای عمده ای برای سلامت مردان به ارمغان می آورد. به نظر می رسد مصرف خوراکی ال کارنیتین در ترکیب با استیل ال کارنیتین به مدت شش ماه باعث بهبود عملکرد جنسی، افسردگی و خستگی در مردان، به خصوص مردان مسن می شود. به نظر می رسد مصرف این ترکیب به اندازه مصرف تستوسترون موثر است. ال کارنیتین می تواند مشکلات عملکرد جنسی (اختلال نعوظ، ED) در مردان را تا حد قابل توجهی بهبود بخشد.

 

کارنیتین برای تقویت میل جنسی در ایکسوویت فورت

 

جینسینگ کره ای:

جینسینگ عملکرد جنسی را افزایش می‌دهد، باروری مردان را از طریق تعدیل سیستم‌های عصبی و هورمونی بهبود می‌بخشد، اسپرم‌زایی را تقویت می‌کند و مستقیماً از طریق گیرنده‌های استروئیدی روی اسپرم‌ها عمل می‌کند. جینسینگ همچنین قدرت باروری مردان را در طول بیماری حفظ می کند. در درمان اختلال نعوظ، جینسینگ کره ای در گروهی از مکمل ها قرار می گیرد که توسط اکثر مردم بی خطر و قابل تحمل است. جینسینگ کره ای سه بار در روز  باعث بهبود نعوظ، نگهداری بهتر نعوظ و بهبود کیفیت نعوظ می شود.

 

جینسینگ برای تقویت میل جنسی در ایکسویت فورت هلث اید

 

جینکوبیلوبا:

عصاره برگ «قدیمی ترین درخت شناخته شده برای انسان» که بیشتر به دلیل تقویت قدرت ذهنی شناخته شده است، برای درمان ناتوانی جنسی در مردان نیز استفاده می شود و توانایی بدن برای دستیابی و حفظ نعوظ در هنگام تحریک جنسی را افزایش می دهد. جینکو بیلوبا به طور کلی بر هر 4 مرحله از چرخه پاسخ جنسی تأثیر مثبت داشت: میل، هیجان (نعوظ)، ارگاسم و نعوظ مجدد. این مطالعه از مشاهده این موضوع سرچشمه می گیرد که یک بیمار سالمند که جینکو بیلوبا برای تقویت حافظه مصرف می کند، نعوظ بهبود یافته را نشان می دهد.

 

جینکوبیلوبا برای تقویت قوای جنسی

 


 

مشخصات قرص ایکسوویت فورت هلث اید:

 • تقویت قوای جنسی
 • افزایش میل جنسی در مردان
 • حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی
 • کمک به رفع اختلالات نعوظ
 • حاوی جینسینگ برای افزایش توانایی جنسی
 • افزایش انرژی و کاهش خستگی
 • بهبود قوای باروری

 

 


 

نحوه مصرف ایکسوویت فورت هلث اید:

بزرگسالان بالای 16 سال روزانه 1 قرص، در صورت نیاز می توانند تا سه قرص در روز مصرف نمایند.

 

 


 

ترکیبات قرص ایکسو ویت فورت هلث اید (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin C

100 mg

Vitamin E

100 IU

Zinc

15 mg

Selenium

200 mcg

L-Arginine

250 mg

L-Carnitine

50 mg

L-Methionine

50 mg

L-Phenylalanine

50 mg

[Korean Ginseng Extract**(15:1) (**standardised to 25% ginsenosides) [equivalent to 900mg Korean Ginseng Powder

60 mg

(Ginkgo Biloba Extract** (**standardised to 24% glycosides & 6% terpenoids

50 mg


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف قرص ایکسوویت:

 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید.
 • این فراورده مکمل تغذیه‌ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نیست.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • در صورت مصرف دارو یا مکمل‌های دیگر، قبل از مصرف قرص ایکسوویت فورت با پزشک یا داروساز مشورت کنید.
 • در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده از مصرف این مکمل خودداری شود.
 • در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 30 عدد
سن مصرفبالای 16 سال
کد بهداشتی5427369744522804
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس انگلستان)
بارکد6267554301012

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات