منو
سبد خرید شما

قرص ایکس اید گلدن لایف | تقویت جنسی آقایان

قرص ایکس اید گلدن لایف | تقویت جنسی آقایان
-57 %
قرص ایکس اید گلدن لایف | تقویت جنسی آقایان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Golden Life X-Ade
 • SKU: 2112
 • قیمت ویژه: تخفیف شرکت
299,900 تومان
690,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قرص ایکس اید گلدن لایف Golden Life X-Ade مکملی برای افزایش میل و قوای جنسی در مردان و یک محصول درمانی از محصولات گلدن لایف است. کیفیت رابطه‌ی جنسی در زندگی و رابطه‌ی زناشویی اهمیت بسیار زیادی دارد. اختلالات جنسی و مشکلات مربوط به این موضوع، همواره یکی از دلایل افسردگی و اضطراب، نارضایتی و حتی طلاق است. ارتباط بین سلامت جنسی و جسمی و هم‌چنین تغذیه از مهم‌ترین موضوعات در حوزه‌ی پزشکی به‌ویژه متخصصان تغذیه است. این باور از قدیم تا به امروز وجود دارد که کمبود برخی ویتامین‌ها و مواد غذایی موجب ایجاد مشکلات متفاوتی در بدن ازجمله سردمزاج بودن، ناباروری، کاهش و ضعف میل و قوای جنسی می‌شود. البته عوامل دیگری هم بر این موضوع تأثیر زیادی دارند، ازجمله مصرف الکل، استعمال سیگار، مصرف بیش‌ازاندازه‌ی کافئین، استفاده از بعضی داروها، استرس و اضطراب، مشکلات عصبی، روحی و روانی و...

 

قرص ایکس اید گلدن لایف (Golden Life X-Ade) یک مکمل مفید برای رفع اختلالات جنسی در آقایان و خانم‌ها است. این قرص حاوی ترکیب خاص برخی ویتامین‌های گروه ب مانند B2، B3 و B6، گیاهان دارویی و مواد معدنی است که وجود این ویتامین‌ها به تولید و ترشح هورمون‌ها و چرخه‌ی متابولیسمی بدن کمک می‌کند. استفاده از این قرص‌ها موجب افزایش گردش خون و خون‌رسانی به ناحیه‌ی تناسلی و افزایش هیجان، توان و انرژی در فرد می‌شود که همین امر اثر زیادی در افزایش میل و لذت جنسی خواهد داشت.

قرص ایکس اید یک مکمل مفید برای رفع بی‌میلی جنسی و افزایش توان جنسی در خانم‌ها و آقایان است. قرص ایکس اید با استفاده از ویتامین‌ها، میترال‌ها و ترکیبات گیاهی مفید و شناخته‌شده برای افزایش میل جنسی به افراد در رفع این مشکل کمک می‌کند. 

 

 

در حال حاضر به دلیل افزایش استرس‌های کاری و مصرف مواد غذایی فرآوری شده و عاری از ریزمغذی‌های مفید بسیاری از افراد دچار اختلالات جنسی هستند که این مسئله زندگی زناشویی را به‌ شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد. مصرف قرص ایکس اید با تأمین ریزمغذی‌های مفید علاوه بر افزایش انرژی روزانه فرد، خستگی و استرس او را کاهش داده و با همین مکانیسم در کنار گیاهان دارویی مفید مشکلات جنسی را برطرف می‌کند. در فرمولاسیون قرص ایکس اید، گیاه جینسینگ بکار رفته است که این گیاه خود به‌تنهایی قادر است اکثر اختلالات جنسی ازجمله بی‌میلی جنسی و اختلالات نعوظ و ارگاسم را در افراد از بین ببرد.

 

قطعاً مصرف چنین گیاهانی که خواص آن‌ها برای رفع مشکلات جنسی اثبات‌شده است در کنار ویتامین‌ها و املاح مفید با اثرات هم‌افزایی به‌سرعت مشکل افراد در رابطه با اختلالات جنسی را برطرف خواهد کرد. خواص ترکیبات موجود در فرمولاسیون قرص ایکس اید در ادامه مقاله شرح داده‌شده است. این قرص‌ها با بهبود جریان خون در اندام جنسی، افزایش میزان انرژی بدن، پیشگیری و مقابله با استرس و هم‌چنین استقامت بدن، به حل مشکلات جنسی کمک بسیاری می‌کنند.

 

قرص ایکس اید گلدن لایف با ترکیبی اختصاصی از ویتامین ها، مواد معدنی و گیاهان دارویی موثر، نقش مهمی را در افزایش تمایلات و قوای جنسی و تقویت باروری در بانوان و آقایان و ایفا می کند.

 

 

میل جنسی و برخورداری از عملکرد جنسی مناسب، یکی از مهمترین نیازهای انسان و ضامن تداوم و موفقیت در زندگی زناشویی به شمار می‌رود. با کمک قرص ایکس اید گلدن لایف محصول کشور استرالیا تمایلات و توانایی جنسی (هم آقایان و هم خانم ها) بالا رفته و همچنین موجب خونرسانی به اندام های تناسلی و رفع اختلالات جنسی و نعوظ در مردان می شود.

 

 

مشخصات قرص ایکس اید گلدن لایف:

 • افزایش خون رسانی به اندام های تناسلی و رفع اختلالات جنسی
 • افزایش لذت جنسی در رسیدن به ارگاسم در زنان و مردان
 • افزایش دهنده تمایلات و توانایی جنسی در بانوان و آقایان
 • رفع اختلالات نعوظ در مردان و افزایش تحریک پذیری در زنان
 • کمک به افزایش میل جنسی
 • تقویت ماهیچه ها و کنترل استرس
 • تنظیم هورمون های جنسی
 • افزایش قوای جنسی
 • افزایش میزان انرژی
 • مقابله با استرس
   

 

نحوه مصرف مکمل ایکس اید گلدن لایف:

1 کپسول در روز همراه غذا مصرف شود.

 

ترکیبات قرص ایکس اید گلدن لایف:

 

عنوانمقدار
 Vitamin B2 5 mg
 Vitamin B3 20 mg
 Vitamin E 100 IU
 Vitamin B6 20 mg
 Zinc Glucanate 15 mg
 Magnesium 30 mg
 Korean Ginseng 67 mg
 Siberian Ginseng 40 mg
 Tribulus 100 mg
 Horny Goat Weed 150 mg

 

 

Korean Ginseng

مواد موثره این گیاه ترکیباتی به نام جین‌سینوزیدها هستند که نقش مهمی در افزایش قوای جنسی در زنان و مردان داشته علاوه بر اینکه سبب افزایش توان جسمی و کاهش استرس می شوند. این گیاه می تواند با افزایش خونرسانی به اندام های تناسلی به افزایش تحریک پذیری در زنان و رفع اختلالات نعوظ در مردان نیز کمک کند.

 

Siberian Ginseng

این گیاه اغلب به عنوان یک آداپتوژن جهت افزایش توانایی بدن در مواجهه با استرس‌های فیزیکی و روحی به کار می‌رود. ترکیبات موجود در این گیاه به افزایش میل جنسی، افزایش انرژی و رفع خستگی مزمن، حفظ سلامت قلب و عروق، تقویت حافظه، رفع بیخوابی و تقویت سیستم ایمنی کمک می‌کنند.

 

 

Tribulus

ترکیبات استروئیدی موجود در میوه‌های این گیاه سبب افزایش تولید هورمون های جنسی، افزایش انرژی و افزایش خونرسانی به نواحلی تناسلی در زنان و مردان می شود. این ترکیبات همچنین سبب تحریک تولید و افزایش تحرک اسپرم ها، اتساع عروق آلت تناسلی و بهبود نعوظ در مردان می‌شوند.

 

Horny goat weed

ترکیبات موجود در این گیاه از طریق افزایش خونرسانی به اندام های تناسلی سبب افزایش تمایلات جنسی در خانم‌ها و آقایان و رفع اختلالات نعوظ در مردان می شوند.

 

ویتامین‌های B2، B3 و B6

ویتامین B2 با شرکت در متابولیسم درشت مغذی‌ها باعث افزایش تولید انرژی در بدن شده و از خستگی و افسردگی فرد که منتهی به بی‌میلی جنسی می‌شود، جلوگیری می‌کند.

 

ویتامین B3 علاوه بر افزایش تولید انرژی و افزایش توان فرد با اتساع عروق خونی در ناحیه تناسلی باعث افزایش عملکرد و لذت جنسی افراد می‌شود. تحقیقات نشان داده است که مصرف ویتامین B3 نیم ساعت قبل از فعالیت جنسی می‌تواند باعث افزایش هیجان جنسی در افراد شود.

 

ویتامین B6 یکی دیگر ویتامین‌های مفید گروه B برای بهبود عملکرد جنسی است. این ویتامین باعث بهبود خلق‌وخو و کاهش استرس فرد شده و از افزایش هورمون پرولاکتین که میل جنسی افراد را کاهش می‌دهد، جلوگیری می‌کند.

 

ویتامین E و روی

ویتامین E بکار رفته در ترکیب قرص ایکس اید یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است که به حفظ سلامت قوای جنسی و باروری افراد کمک می‌کند. ویتامین E باعث بهبود روحیه و رفع کسالت‌های روزانه شده و توان جنسی فرد را افزایش می‌دهد. ویتامین E علاوه برافزایش تعداد و تحرک اسپرم‌ها، باعث محافظت از آن‌ها در برابر صدمات اکسیداتیو می‌شود.

 

روی، میترال مفیدی است که توان جنسی افراد را با رفع خستگی و کسالت افزایش می‌دهد. روی با تنظیم هورمون‌ها مانع کاهش سطح هورمون تستوسترون در افراد شده و میل جنسی را افزایش می‌دهد. این ترکیب که دارای خواص آنتی‌اکسیدانی نیز هست، موجب تولید هورمون‌های جنسی و درنتیجه قدرت باروری بیشتر و افزایش میل جنسی خواهد شد. روی از عوامل مهم در افزایش میل جنسی و باروری آقایان محسوب می‌شود. به علت تغذیه‌ی ناسالم و کافی نبودن ویتامین‌های لازم در بدن آقایان، به‌طور تقریبی بیش از 50 در صد آقایان با کمبود روی مواجه هستند. از همین رو کمبود روی موجب کاهش هورمون تستوسترون و کاهش تعداد و تحرک اسپرم‌ها خواهد شد.

 

منیزیم

منیزیم بکار رفته در ترکیب قرص ایکس اید مینرالی است که ممکن است کمتر کسی فکر کند کمبود آن باعث کاهش میل جنسی می‌شود. منیزیم به آرامش اعصاب و کاهش تنش‌ها در فرد کمک کرده و با افزایش قدرت عضلات باعث افزایش میل جنسی افراد می‌شود. مصرف منیزیم باعث افزایش اکسیژن‌رسانی به همه اندام‌های بدن ازجمله اندام تناسلی شده و بی‌میلی جنسی را در افراد از بین می‌برد. این ماده در افزایش انرژی بدن، تنظیم فعالیت آنزیم‌ها، بهبود متابولیسم بدن، تقویت ماهیچه‌ها و کنترل استرس نقش بسیاری دارد.

 

 

عوارض ایکس اید گلدن لایف

عوارض کلی این نوع قرص‌ها شامل موارد زیر است:

 • سردرد: یکی از شایع‌ترین و متداول‌ترین عوارض قرص‌های تقویت قوای جنسی، سردرد است. تغییر در جریان خون و بعضاً افزایش آن منجر به سردرد می‌شود. تغییر دارودرمانی برای رفع سردرد نیست و این مشکل در همه‌ی این نوع قرص‌ها مشاهده می‌شود. درباره‌ی این مشکل بهتر است با پزشکتان مشورت کنید.
 • بدن‌درد: بعضی افراد پس از استفاده از قرص ایکس اید ممکن است دچار درد ماهیچه‌های بدن و یا کمردرد شوند.
 • سرگیجه: افزایش نیتریک اکسید ممکن است برای برخی آقایان همراه با سرگیجه‌های خفیف و ملایم باشد. در موارد خاص و نادر هم ممکن است این مشکل شدید شود. اگر پس از مصرف این قرص‌ها احساس سرگیجه حتی خفیف داشتید بهتر است سریعاً با پزشکتان مشورت کنید.
 • مشکلات گوارشی: قرص‌های افزایش میل و قوای جنسی ممکن است باعث مشکل در دستگاه گوارش شوند که متداول‌ترین این مشکلات اسهال و یا سوءهاضمه است. برای کم کردن این مشکل بهتر است تغییری در رژیم غذایی‌تان ایجاد کنید; بیشتر آب بنوشید و به‌جای نوشیدن آب‌میوه، چای و یا قهوه فقط آب بنوشید. اگر این تغییرات تأثیری نداشتند با پزشک مشورت کنید.

فراموش نکنید که بیان کردن این عوارض به این معنا نیست که ممکن است برای همه اتفاق بیفتد و ممکن است یک فرد فقط دچار تعدادی از آن‌ها یا هیچ موردی خاصی نشود.

 

 

ارتباط بین تغذیه و سلامت جسمی و جنسی یک موضوع با اهمیت در حوزه پزشکی علی الخصوص برای متخصصان تغذیه می باشد. مطابق باور گذشته و تائید محققان کمبود مواد غذایی باعث ایجاد مشکلات مختلف در بدن از جمله ضعف قوای جنسی می شود. از دیگر عوامل اختلالات و ضعف قوای جنسی مشکلات عصبی ، استرس، مصرف بیش از اندازه الکل و سیگار می باشد.

 

مکملهای تقویتی آقایان و خانمها یکی از عوامل کمک کننده به این اختلالات می باشد که می تواند در جهت بهبود گردش خون در اندامهای جنسی ، استقامت و افزایش سطح انرژی و مقابله با استرس گردد.

 

شرایط نگهداری:
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

هشدار:
 • دور از دسترس کودکان در جای خشک و خنک، در دمای کمتر از 25 درجه سانتیگراد نگهداری شود.
 • در صورت بارداری و یا شیردهی، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت نمایید.
 • این فرآورده جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.


 


 

پیشنهادات:

 

از بهترین مکمل های ناباروری مردان می توان به آندروفرتی اشاره کرد.

مشخصات کلی
مقدار60 عدد قرص
سن مصرفبزرگسال
کد بهداشتی70054001110006
کشور سازندهایران (تحت لیسانس استرالیا)

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات