منو
سبد خرید شما

مولتی ویتامین کودک

مولتی ویتامین کودک
شربت آرژی پلاس یوروویتال 200 میلی | شربت مولتی ویتامین برای رشد کودکان شربت آرژی پلاس یوروویتال 200 میلی | شربت مولتی ویتامین برای رشد کودکان
ارسال فقط در تهران -30 %
شربت آرژی پلاس یورو ویتال Eurho Vital Argi Plus Syrup یک شربت تقویتی کودک از محصولات برند یوروویتال است. شربت آرژی پلاس یوروویتال در واقع یک مولتی ویتامین است که از ویتامین ها و مواد معدنی تشکیل شده است. اما اصلی ترین ترکیب شربت آرژی پلاس یوروویتال وجود آمینو اسید آرژنین در ترکیبات این محصول است. ..
99,900 تومان 143,000 تومان
شربت ایمیونیتی ویوا کیدز:شربت ایمیونیتی ویوا کیدز یک محلول خوراکی حاوی مولتی ویتامین، عناصر کمیاب و عصاره پروپولیس برای تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد. این محصول برای کودکان نیز بسیار مناسب است و کودکان ۱ سال و بیشتر می توانند از آن با توجه به دستور پزشک استفاده نمایند. این محصول با طعم پرتقال و ..
108,900 تومان 157,700 تومان
شربت سندروس با زینک |  بهبود رشد جسمانی در کودکان و نوجوانان
خرید بصرفه -13 %
مشخصات شربت سندروس با زینک :کمک به رشد مو و ناخن با طعم شکلات، مناسب برای کودکان بهبود رشد جسمانی در کودکان و نوجوانان تقویت حافظه و یادگیری در کودکان در حال رشد افزایش مناسب در میزان اشتها و سوخت و ساز بدن کمک به مقاومت بدن در برابر عفونت های حاد و مزمن کمک به عملکرد سیستم ایمنی ..
150,900 تومان 173,600 تومان
شربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتیکس:شربت فروگلوبین پلاس ویتابیوتکس یک مکمل کامل تامین آهن و سایر ویتامین ها و مواد معدنی در بدن می باشد. این مکمل حاوی آهن فروس بیسگلیسینات با کمترین عوارض گوارشی و همچنین ویتامین های گروه ب می باشد. علاوه بر ترکیبات ذکر شده این شربت حاوی ویتامین ث، کلسیم، زینک، مس، م..
124,000 تومان 141,700 تومان
شربت لیکو رویال ابیان فارمد Abian Pharmed Liqo Royal یک شربت مولتی ویتامین برای کودکان به همراه رویال ژلی از محصولات ابیان فارمد است. شربت لیکو رویال ابیان فارمد حاوی 12 نوع ویتامین با دوزهای مناسب برای کمک به افزایش سلامت عمومی بدن کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان است.  شربت لیکو ..
269,000 تومان 327,000 تومان
شربت لیکو مولتی ابیان فارمد Abian Liqo Multi Syrup یک مکمل مولتی ویتامین و مینرال برای افزایش سلامت عمومی بدن از محصولات ابیان فارمد است. شربت لیکومولتی ابیان فارمد، یک شربت تقویتی برای کودکان به حساب می آید که می تواند بخش مهمی از نیاز های بدن را به مواد معدنی و ویتامین های اختصاصی تامین کند. ..
104,900 تومان 130,800 تومان
مشخصات شربت مولتی + زینک کیندر :تامین ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن کودکان و نوجوانان حاوی روی، انواع ویتامین های گروه B ،E ،C ،D ،K ،A بهبود رشد ذهنی و جسمی با طعم مطلوب پرتقال تقویت سیستم ایمنی افزایش رشد قدی تقویت حافظه افزایش اشتها 200 میلی لیتر تام..
116,900 تومان 141,700 تومان
شربت مولتی سانستول | مولتی ویتامین به همراه کلسیم جهت رشد کودکان شربت مولتی سانستول | مولتی ویتامین به همراه کلسیم جهت رشد کودکان
ارسال فقط در تهران -28 %
شربت مولتی سانستولشربت مولتی سانستول حاوی انواع ويتامين های B و ويتامين ها A, C, D و کلسيم و ديگر مواد ويتامينه می باشد و اين شربت تا حدی اشتها اور بوده وموجب افزايش توان جسمی نيز می گردد.شربت مولتی سانستول به عنوان بهترین مولتی ویتامین کودک خارجی شناخته شده است که به منظور تقویت استخوان در کودک..
138,900 تومان 192,500 تومان
شربت مولتی سانستول آهن دار 155 میلی | کمک به رشد و تقویت کودکان شربت مولتی سانستول آهن دار 155 میلی | کمک به رشد و تقویت کودکان
ارسال فقط در تهران -31 %
شربت مولتی ویتامین کودک سانستول آهن دار Multi Sanostol with Iron یک شربت مولتی ویتامین و یک شربت تقویتی کودک است که حاوی ویتامین ها و مواد معدنی ضروری از جمله آهن برای کودکان است. شربت مولتی سانستول آهن دار مناسب جهت رشد کودکان و همچنین تقویت سیستم ایمنی و قدرت بینایی کودکان است.ترکیبات مورد است..
144,900 تومان 209,000 تومان
شربت مولتی سانستول پلاس زینک | مولتی ویتامین کودک شربت مولتی سانستول پلاس زینک | مولتی ویتامین کودک
ارسال فقط در تهران -32 %
شربت مولتی سانستول پلاس زینک برای تامین نیازهای بدن در زمان رشد کودکان، افزایش قد و تامین ویتامین های بدن مناسب است. کودکان در سنین رشد به مواد غذایی زیادی نیاز دارند. مواد غذایی مختلف را می توان از طریق غذاها و یا مکمل های مناسب به دست آورد. شربت مولتی سانستول، یک مولتی ویتامین کودک است که یکی از ب..
137,900 تومان 203,500 تومان
شربت مولتی ویتامین نیو کیندر یوروویتال | افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن در نوزادان شربت مولتی ویتامین نیو کیندر یوروویتال | افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن در نوزادان
ارسال فقط در تهران -36 %
مشخصات شربت مولتی ویتامین کیندر یورو ویتال :افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن در نوزادان حاوی 10 ویتامین ضروری بعلاوه روی (زینک) برای کودکان و نوجوانان کمک به بهبود عملکرد سیستم ایمنی و رشد کودکان و نوجوانان 1 عدد شربت 200 میلی لیتری ساخت آلمان ترمیم زخم ها، تقویت قوه بویایی، بینایی، چشای..
99,900 تومان 157,300 تومان
مشخصات شربت مولتی ویتامین ویواکیدز:کمک به رشد و نمو نرمال جسمی و ذهنی کودکان تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودکان محلول خوراکی مخصوص کودکان فرمول بالانس شده با طعم پرتقال حاوی 18 ماده مغذی به همراه عصاره دانه انگور فاقد گلوتن و لاکتوز 200میلی لیتر جهت مشاه..
114,900 تومان 175,800 تومان
شربت مولتی ویتامین پدیابست Pedia Best Multivitamin Syrup یک مکمل مولتی ویتامین تخصصی برای کودکان از محصولات پدیابست است. شربت مولتی ویتامین کودک پدیابست، حاوی 11 ویتامین ضروری و مورد نیاز بدن کودکان بوده که می تواند نیاز بدن آنها را تامین کند. شربت مولتی ویتامین پدیابست همچنین برای کودکان ب..
121,100 تومان 124,900 تومان
مشخصات شربت میم اورنج مایر ویتابیوتیکس : کمک به عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت در برابر بیماری ها میلی لیتر200 ساخت ایران بهبود رشد جسمی در کودکان و نوجوانان افزایش مناسب در میزان اشتها و سوخت و ساز بدن تقویت حافظه و یادگیری در کودکان در حال رشدشربت میم اورنج ..
94,700 تومان 109,000 تومان
شربت ویتان:محلول خوراکی ویتان (Vitane liquid) با ارائه ترکیب کاملی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودکان و نوجوانان، ترکیب منحصر به فردی را در اختیار این گروه سنی قرار می دهد. محلول خوراکی ویتان ترکیبی از 14 ریز مغذی ضروری است که همگی در حفظ سلامت و تقویت رشد کودکان و نوجوانان بسیار مؤثرند..
158,900 تومان 189,700 تومان
شربت ویتاگلوبین ویتان:شربت ویتا گلوبین ویتان یک محلول خوراکی و مکمل غذایی مقوی جهت تولید هموگلوبین و خون سازی در بدن می باشد. فرمولاسیون دقیق و جامع آن باعث گردیده تا علاوه بر خون سازی و جبران کمبود آهن در افراد نیازمند به آهن، در رشد جسمی و ذهنی، افزایش اشتها، رفع سوء تغذیه در کودکان، جبران خون..
147,000 تومان 158,500 تومان
نمايش 1 تا 16 از 51 (4 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات