منو
سبد خرید شما

قطره بی بی جویس یوروویتال 30 میلی | قطره مولتی ویتامین کودکان

قطره بی بی جویس یوروویتال
قطره بی بی جویس یوروویتال
-20 %
قطره بی بی جویس یوروویتال
قطره بی بی جویس یوروویتال
قطره بی بی جویس یوروویتال 30 میلی | قطره مولتی ویتامین کودکان
 • موجودی: موجود
 • مدل: Eurho Vital Baby Juice Drops - 30 ml
 • SKU: 2305
 • بارکد: 626066180087
34,900 تومان
43,600 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

قطره مولتی ویتامین بی بی جویس یوروویتال Eurho Vital Baby Juice Drops یک قطره مولتی ویتامین کودک است که با ترکیبات ویژه ای فرموله شده است. قطره بیبی جویس یورو ویتال حاوی ۱۳ ترکیب ویژه و مورد نیاز کودکان است و آنچه که کودکان به صورت روزانه به آن نیاز دارند تامین خواهد کرد.

 

ویتامین آ و ویتامین دی از جمله ترکیبات قطره بی بی جویس یورو ویتال هستند. با مصرف قطره مولتی ویتامین بی بی جویس یورو ویتال دیگر نیازی به استفاده جداگانه از قطره آ د برای کودک نخواهید داشت. در هر ۱ میلی لیتر از قطره بی بی جویس ۴۵۰ میکروگرم ویتامین آ معادل 1500 واحد بین المللی وجود دارد که می تواند نیاز کودکان به این ویتامین را برطرف کند. همچنین ویتامین دی نیز به میزان ۱۰ میکروگرم معادل ۴۰۰ واحد بین المللی در هر ۱ میلی لیتر قطره بیبی جویس وجود دارد که این مقدار نیز می تواند نیاز کودکان به این ویتامین مهم را برطرف کند. کمبود ویتامین دی در کودکان می تواند باعث نرمی استخوان شود. چرا که ویتامین دی علاوه بر فوایددیگر، باعث افزایش جذب کلسیم در بدن می شود.

 

سایر مولتی ویتامین های کودک را مشاهده کنید.

 

قطره بی بی جویس یورو ویتال

ترکیب بعدی در قطره مولتی ویتامین بی بی جویس ویتامین ای است. ویتامین ای نیز از ترکیبات ضروری برای کودکان بوده و خواص آنتی اکسیدانی آن برای کودکان اهمیت دارد. همچنین ویتامین ای باعث کمک به عملکرد بهتر سیستم ایمنی بدن می شود. ویتامین های گروه ب نیز از جمله ویتامین مهم برای بدن در تمام سنین است. کمتر مولتی ویتامین وجود  دارد که عاری از ویتامین های گروه ب باشد، چرا که اهمیت این گروه ویتامین و کارایی آن در بدن ما بسیار حائز اهمیت و مهم است. ویتامین های گروه ب به طور کلی به حفظ سلامت سیستم ایمنی و به خصوص حفظ سلامت سیستم عصبی کودکان کمک می کند. این گروه ویتامین باعث تقویت و شکل گیری بهتر سیستم عصبی می شوند. همچنین ویتامین هایی نظیر فولیک اسید و ویتامین ب ۱۲ باعث جلوگیری از کم خونی و کمک به ساخت گلبول های قرمز خون می شوند. ویتامین ب ۷ و بیوتین نیز به حفظ سلامت پوست و موی کودکان کمک می کند.

 

ویتامین کا نیز در کنار ویتامین دی می تواند به حفظ سلامت استخوان و مفاصل کمک کند. ویتامین کا نیز به میزان 11 میکروگرم در این محصول وجود دارد. اما ویتامین سی نیز آخرین ترکیب موجود در قطره بی بی جویس یورو ویتال است که از ویتامین های ضروری برای کودکان است. مهمترین عملکرد ویتامین ث در قطره بی بی جویس تقویت سیستم ایمنی کودکان است. ویتامین ث در قطره بی بی جویس به میزان ۴۰ میلی گرم در هر ۱ میلی لیتر وجود دارد که این میزان برای تامین نیاز کودکان به صورت روزانه کافی است.

 

قطره مولتی ویتامین بیبی جویس یوروویتال یک مکمل مناسب برای رشد و نمو کودکان است. طعم پرتقال در این محصول باعث شده که بی بی جویس برای کودکان قابل پذیرش باشد. در ادامه نیز جدول ترکیبات قطره بی بی جویس یوروویتال برای بررسی بیشتر آورده شده است.

 

شیر خشک های رژیمی را مشاهده کنید.

 

قطره بی بی جویس یوروویتال

 


 

ترکیبات قطره بی بی جویس و فواید آن:

ویتامین A:

ویتامین A یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است که در رشد و نمو، تقویت سیستم ایمنی و تکامل استخوانی نقش داشته و جزئی از ساختمان رنگدانه‌های بینایی است. کمبود ویتامین A از مشکلات تغذیه اي شایع به‌ویژه در کودکان به‌شمار می‌رود. افزایش خطر ابتلا به اسهال و بیماری‌های عفونی در کودکان مبتلا به کمبود ویتامین A گزارش شده است. در کمبود این ویتامین بافت طبیعی غشاهای مخاطی از بین رفته و مجاری تنفسی، پوست، لوله گوارش، مجاری ادراری و مخاط چشم آسیب می‌بیند، این شرایط در کنار اختلال عملکرد سیستم ایمنی فرد را مستعد عفونت‌های ویروسی، باکتریایی یا انگلی می‌کند.

 

ویتامین D:

این ویتامین باعث افزایش جذب کلسیم و کاهش دفع آن می‌شود و از همین راه کلسیم موردنیاز را برای بدن حفظ می‌کند. ویتامین D برای رشد استخوانی مورد نیاز است و دریافت ناکافی آن باعث راشیتیسم (نرمی استخوان) در کودکان می‌شود. همچنین ویتامین D نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی، تنظیم رشد سلولی و عملکرد سیستم عصبی- عضلانی دارد. کمبود ویتامین D در بدن منجر به تاخیر در درآمدن دندان‌ها، تعویق در راه رفتن کودکان و تغییر شکل لگن در کودکان می‌شود.

 

ویتامین E:

ویتامین E از دیگر ویتامین‌های محلول در چربی است که به دلیل خاصیت آنتی‌اکسیدانی با پاکسازی رادیکال‌های آزاد، از بدن محافظت می‌کند. همچنین ویتامین E باعث تقویت عملکرد سیستم ایمنی شده و برای حفظ بافت اپی‌تلیال (پوست، دیواره رگ‌ها و…)، بینایی و سلامت سلول‌های خونی و مغز ضروری است.

 

ویتامین‌های گروه B:

این ویتامین‌ها در متابولیسم پروتئین‌، کربوهیدرات و چربی، تولید انرژی و رشد و نمو نقش اساسی دارند. کمبود این گروه از ویتامین‌ها با بی اشتهایی، کاهش وزن، ضعف و اختلال رشد همراه است. همچنین فولیک اسید (ویتامین B9) ویتامین B6 و B12 در ساخت گلبول‌های قرمز نقش دارند.

 

ویتامین C:

ویتامین C یک ویتامین آنتی اکسیدانی بوده که باعث تقویت سیستم ایمنی می‌شود. همچنین این ویتامین در ساخت کلاژن که پروتئین اصلی پوست، استخوان، غضروف و تاندون‌ها می‌باشد نیز مشارکت می‌کند.

 

 


 

مشخصات قطره مولتی ویتامین بیبی جویس یوروویتال

 • حاوی ۱۳ ترکیب مهم و ضروری برای کودکان
 • حاوی ویتامین سی برای تقویت سیستم ایمنی
 • حاوی ویتامین های گروه ب
 • حاوی ویتامین های آ و د
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی
 • حفظ سلامت سیستم عصبی کودکان
 • قطره مولتی ویتامین تقویتی کودکان
 • کمک به خونسازی
 • با طعم پرتقال

 

 


 

نحوه مصرف قطره بی بی جویس یورو ویتال:

کودکان و نوزادان زیر ۲ سال روزانه یک میلی لیتر یا مطابق دستور پزشک مصرف شود.

 

 


 

ترکیبات قطره مولتی ویتامین بی بی جویس (در هر ۱ میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A (1500 IU)

450 µg

Vitamin D (400 IU)

10 µg

Vitamin E

6 mg

Vitamin B1

0.6 mg

Vitamin B2

0.7 mg

Vitamin B6

0.4 mg

Vitamin B12

1 µg

Pantothenic acid

1.8 mg

Biotin

7.5 µg

Niacin

4 mg

Vitamin K

11 µg

Folic acid

150 µg

Vitamin C

40 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف بی بی جویس:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، در جای خشک، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود.
 • پس از باز کردن پلمپ، داخل یخچال نگهداری و طی مدت یک ماه مصرف گردد.

 

مشخصات کلی
مقدارقطره: 30 میلی لیتر
سن مصرفاز بدو تولد
کد بهداشتی1268101212900734
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6260661800874

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات