منو
سبد خرید شما

شربت مولتی سانستول بدون قند 155 میلی | مولتی ویتامین کودک و بزرگسال

مکمل مولتی سانستول بدون قند
مکمل مولتی سانستول بدون قند
مکمل مولتی سانستول بدون قند
ارسال فقط در تهران -54 % ناموجود
مکمل مولتی سانستول بدون قند
مکمل مولتی سانستول بدون قند
مکمل مولتی سانستول بدون قند
شما میتوانید محصول شربت مولتی ویتامین ویواکیدز 200 میلی | مولتی ویتامین کامل برای کودکان را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
شربت مولتی سانستول بدون قند 155 میلی | مولتی ویتامین کودک و بزرگسال
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Multi Sanostol Sugar Free - 155 lm
 • SKU: 1927
 • بارکد: 626392300006
64,900 تومان
141,700 تومان
اشتراک گذاری در :

شربت مولتی سانستول بدون قند  Multi Sanostol Sugar Free مولتی ویتامین کودک سانستول و فاقد قند و شکر است. شربت مولتی سانستول بدون شکر یک مولتی ویتامین مناسب برای کودکان بیش از ۱ سال و حتی بزرگسالان است. شربت مولتی ویتامین سانستول حاوی ترکیبات ضروری و مورد نیاز بدن کودکان است که به افزایش رشد کودکان کمک می کند.

شربت مولتی سانستول بدون قند حاوی ۱۱ ترکیب ضروری از ویتامین های مهم است تا باعث افزایش انرژی و همچنین تقویت سیستم ایمنی کودکان شود. شربت مولتی سانستول بدون قند حاوی ویتامین آ برای حفظ سلامتی بینایی کودکان می باشد. ویتامین آ در هر ۵ میلی لیتر از شربت مولتی سانستول به میزان 1000 واحد بین المللی وجود دارد.

 

سایر مولتی ویتامین های کودک را مشاهده کنید.

 

شربت مولتی سانستول بدون قند روژین فارمد

 

تقویت سیستم ایمنی با مولتی سانستول بدون قند:

همچنین ترکیب موثر دیگر و ویتامین مهم دیگر در مولتی سانستول بدون قند یعنی ویتامین سی نیز مورد استفاده قرار گرفته شد. ویتامین سی به میزان 50 میلی گرم در هر ۵ میلی لیتر از شربت مولتی سانستول بدون قند مورد استفاده قرار گرفته شده تا به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن کودکان کمک کند. همچنین این مقدار از ویتامین سی برای کودکان، مقدار مناسبی است.

 

 

مولتی سانستول و تقویت استخوان:

ویتامین د۳ نیز از دیگر ویتامین های مهم در بدن است که در مولتی ویتامین سانستول بدون قند مورد استفاده شده است. ویتامین د۳ از نرمی استخوان در کودکان با کمک به افزایش جذب کلسیم در بدن کمک خواهد کرد. میزان استفاده شده ویتامین د۳ در این محصول در هر ۵ میلی لیتر شربت سانستول 400 واحد بین المللی است که این میزان نیز می تواند نیاز کودکان را به این ویتامین تامین کند.

 

مولتی سانستول بدون قند روژین فارمد

 

افزایش انرژی و تقویت سیستم ایمنی با مولتی سانستول:

ترکیبات بعدی شربت مولتی ویتامین ویتامین های گروه ب از جمله ویتامین ب ۱، ویتامین ب۲، ویتامین ب۳، ویتامین ب ۵. ویتامین ب ۶، اسید فولیک یا ویتامین ب۹ و همچنین ویتامین ب ۱۲ است. از جمله ویتامین های مهم به خصوص برای کودکان می توان به ویتامین های گروه ب اشاره کرد. این گروه ویتامین عملکردهای بسیاری در بدن ایفا می کنند که از جمله آن می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن، کمک به رشد سیستم عصبی کودکان به واسطه وجود فولیک اسید و جلوگیری از کم خونی ناشی از ویتامین ب ۱۲ اشاره کرد.

همچنین ویتامین های گروه ب نقش مهمی در بهبود متابولیسم بدن و افزایش انرژی بدن و کاهش خستگی دارند.

 

شربت مولتی ویتامین کودک سانستول بدون قند

 

مولتی سانستول بدون قند و ترکیب آنتی اکسیدان:

رادیکال های آزاد در هر سنی ممکن است به بدن آسیب برسانند. بنابراین مصرف ویتامین ها و موادی با خاصیت آنتی اکسیدانی از سنین کودکی نیز توصیه می شود. شربت مولتی سانستول بدون قند حاوی ویتامین ای می باشد که دارای اثرات آنتی اکسیدانی قوی می باشد. در هر ۵ میلی لیتر از شربت مولتی سانستول بدون قند ۹ واحد ویتامین ای برای مبارزه با رادیکال های آزاد و محافظت در برابر این رادیکال ها وجود دارد.

 

 

در نهایت می توان گفت که شربت مولتی سانستول بدون قند، علاوه بر خاصیت بدون قند بودن و جلوگیری از افزایش بی رویه قند خون در کودکان، حاوی ویتامین های ضروری و مورد نیاز کودکان برای رشد و نمو می باشد. این شربت در اندازه 155 میلی لیتری توسط روژین فارمد تولید شده و برای قبول بهتر مولتی سانستول در کودکان، طعم پرتقال نیز به این محصول اضافه شده است. همچنین خاصیت بدون قند بودن شربت مولتی سانستول می تواند برای افراد مبتلا به دیابت نیز مناسب باشد.

 

مولتی سانستول بدون شکر روژین فارمد

 


 

مشخصات شربت مولتی سانستول بدون قند:

 • تامین ویتامین های ضروری و مورد نیاز بدن
 • مناسب برای کودکان بیش از ۱ سال و بزرگسالان
 • مولتی ویتامین بدون قند
 • حاوی ویتامین ث برای تقویت سیستم ایمنی بدن
 • کمک به حفظ سلامت بینایی
 • کمک به افزایش انرژی
 • حاوی ویتامین ای با خواص آنتی اکسیدانی
 • کمک به رشد کودکان
 • حفظ و بهبود عملکرد سیستم عصبی
 • مناسب افراد مبتلا به دیابت

 

 


 

نحوه مصرف شربت مولتی سانستول بدون قند:

کودکان 1 تا 5 سال:
روزانه 5 میلی لیتر.
کودکان بزرگتر از 5 سال و افراد بالغ:
روزانه 10 تا 15 میلی لیتر.
(مطابق پیمانه داخل جعبه)
قبل از مصرف شیشه را تکان دهید.

 

 


 

ترکیبات شربت مولتی سانستول بدون قند (در هر ۵ میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin A (Retinol Palmitate: 0.55 mg)

1000 IU

Vitamin C (Ascorbic Acid)

50 mg

Vitamin E (Alfa Tocopheryl Acetate: 9 mg)

9 IU

Vitamin D3 (Cholecalciferol: 10 mcg)

400 IU

Vitamin B1 (Thiamine Hydrochloride: 1 mg)

0.8 mg

Vitamin B2 (as Riboflavine Sodium Phosphate: 1 mg)

0.8 mg

Niacine (Nicotinamide)

5 mg

Vitamin B5 (Panthenol)

2 mg

Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride: 0.5 mg)

0.4 mg

Folic acid

150 mcg

Vitamin B12 (Cobalamin)

0.5 mcg

 

 


 

ویتامین ها برای کودکان و مکمل های ویتامین:

پزشکان توصیه می کنند که به همه کودکان ۶ ماهه تا ۵ ساله هر روز مکمل های ویتامین حاوی ویتامین های A، C و D داده شود.

به نوزادانی که روزانه بیش از 500 میلی لیتر شیر خشک می خورند نباید مکمل های ویتامینی دریافت کنند. این به این دلیل است که شیر خشک با ویتامین های A، C و D و سایر مواد مغذی غنی شده است. به نوزادانی که با شیر مادر تغذیه می‌شوند باید از بدو تولد یک مکمل ویتامین D دریافت کنند، چه خودتان مکمل ویتامین D مصرف کنید یا نه.

اما زمانی که کودک از شیر خشک و شیر مادر گرفته می شود، تغذیه کودک بیشتر دچار چالش می شود. بنابراین شاید مصرف مکمل های مولتی ویتامین در مواردی برای کودکان تجویز شود.

 

مولتی ویتامین سانستول بدون قند روژین فارمد

 

از کجا می توانید قطره ویتامین کودک تهیه کنید

پزشک سلامتی شما می تواند در مورد قطره های ویتامین به شما توصیه کند و به شما بگوید که آنها را از چه برندی تهیه کنید. اما برخی از مکمل هایی که می توانید بخرید حاوی ویتامین ها یا مواد دیگری هستند. در مورد اینکه کدام مکمل برای کودک شما مناسب تر است، با یک داروساز صحبت کنید.

مصرف بیش از حد برخی از ویتامین ها می تواند مضر باشد. دوز توصیه شده روی برچسب را رعایت کنید و مراقب باشید که همزمان 2 مکمل به کودک خود ندهید.

به عنوان مثال روغن جگر ماهی و قطره ویتامین به آنها ندهید زیرا روغن کبد ماهی حاوی ویتامین های A و D نیز می باشد. یک مکمل به تنهایی کافی است، به شرطی که حاوی دوز توصیه شده ویتامین D باشد.

 

 

ویتامین دی:

ویتامین D فقط در چند غذا مانند ماهی چرب و تخم مرغ یافت می شود. همچنین به برخی از غذاها مانند غلات صبحانه اضافه می شود. اما دریافت ویتامین D کافی از طریق غذا دشوار است. منبع اصلی ویتامین D نور خورشید در تابستان روی پوست ما است. اما مهم است که پوست کودک خود را در برابر نور خورشید ایمن نگه دارید. کودکان در هوای گرم نباید برای مدت طولانی زیر نور خورشید باشند. به یاد داشته باشید که قبل از قرمز شدن یا سوختن پوست آنها را بپوشانید یا از آن محافظت کنید.

کودکان خردسال، حتی اگر زیر نور خورشید قرار بگیرند، همچنان باید قطره ویتامین بخورند. تقریبا دریافت ویتامین دی از طریق مکمل های و یا مولتی ویتامین ها توصیه می شود چرا که دریافت طبیعی آن از تغذیه کمی مشکل است.

 

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی آمریکا توصیه می کند:

 • به نوزادانی که از بدو تولد تا یک سالگی که با شیر مادر تغذیه می شوند باید روزانه یک مکمل حاوی 8.5 تا 10 میکروگرم ویتامین D داده شود تا اطمینان حاصل شود که به اندازه کافی دریافت می کنند.
 • اگر بیش از 500 میلی لیتر شیر خشک در روز به نوزادانی که با شیر خشک تغذیه می شوند نباید مکمل ویتامین D داده شود، زیرا شیر خشک با ویتامین D و سایر مواد مغذی غنی شده است.
 • به کودکان 1 تا 4 ساله باید روزانه یک مکمل حاوی 10 میکروگرم ویتامین D داده شود.

 

فواید ویتامین دی در کودکان

 

ویتامین A:

ویتامین A برای نوزادان و کودکان خردسال مهم است و برخی ممکن است به اندازه کافی دریافت نکنند. این ویتامین برای یک سیستم ایمنی سالم مورد نیاز است، می تواند به دید آنها در نور کم کمک کند و پوست را سالم نگه می دارد.

منابع خوب ویتامین A عبارتند از:

 •     محصولات لبنی
 •     پخش چربی غنی شده
 •     هویج، سیب زمینی شیرین، سوئد و انبه
 •     سبزیجات سبز تیره مانند اسفناج، کلم و کلم بروکلی

 

شربت مولتی سانستول بدون قند حاوی ویتامین آ

 

ویتامین سی:

ویتامین C برای سلامت عمومی و سیستم ایمنی کودک شما مهم است. همچنین می تواند به جذب آهن در بدن آنها کمک کند.

منابع خوب ویتامین C عبارتند از:

 •     پرتقال ها
 •     کیوی
 •     توت فرنگی
 •     کلم بروکلی
 •     گوجه فرنگی
 •     فلفل

 

یک رژیم غذایی متعادل برای نوزادان و کودکان خردسال بهترین گزینه است. برای کودکان مهم است که غذاهای متنوعی بخورند تا مطمئن شوند که تمام انرژی و مواد مغذی مورد نیاز برای رشد و تکامل مناسب را دریافت می کنند.

 

شربت مولتی سانستول بدون قند برای تقویت سیستم ایمنی بدن

 

ب کمپلکس و فواید آن برای کودکان:

ویتامین ها و مواد معدنی برای سلامتی کودک شما حیاتی هستند. از سیزده ویتامین، هشت ویتامین گروهی به نام کمپلکس ویتامین B را تشکیل می دهند و اینها مواد مغذی محلول در آب هستند. آنها با هم فواید سلامتی بی شماری را ارائه می دهند، که اطمینان از اینکه کودک شما در طول سال های رشد خود به طور منظم از آنها دریافت می کند، ضروری است.

 

 

انواع مختلف ویتامین B و فواید آنها برای کودکان:

خانواده کمپلکس ویتامین B برای کودکان عمدتاً شامل هشت ویتامین است که عبارتند از:

1. ویتامین B1 (تیامین): تیامین به تقویت اعصاب و ماهیچه های سالم در کودکان کمک می کند.  بدن کودک به تجزیه کربوهیدرات ها به انرژی نیاز دارد.

2. ویتامین B2 (ریبوفلاوین): ویتامین ب۲ به افزایش تولید گلبول های قرمز خون در بدن کودک شما کمک می کند. به هضم غذا و تولید انرژی کمک می کند و ویتامین B6 را فعال می کند و ویتامین B3 تولید می کند.

3. ویتامین B3 (نیاسین آمید یا نیاسین):‌ در فرآیند تبدیل چربی ها و کربوهیدرات ها به انرژی نقش دارد.  برای عملکرد طبیعی سیستم عصبی و دستگاه گوارش در کودکان مفید است. همچنین به سلامت پوست در کودکان کمک می کند.

4. ویتامین B5 (اسید پانتوتنیک): کودکان برای متابولیسم چربی ها و کربوهیدرات ها به آن نیاز دارند. به تولید گلبول های قرمز خون و هورمون های آدرنال در کودکان کمک می کند.

5. ویتامین B6 (پیریدوکسین): تقویت رشد مغز در کودکان ضروری است. ب ۶ برای بچه ها حیاتی است زیرا به ترشح مواد شیمیایی مغز مانند سروتونین که خلق و خوی را تنظیم می کند و نوراپی نفرین که به مقابله با استرس کمک می کند کمک می کند. به حفظ عملکرد صحیح سیستم عصبی و حفظ سلامت سیستم ایمنی کودکان کمک می کند.

6. ویتامین B7 (بیوتین):‌ برای متابولیسم کلسترول، اسیدهای آمینه خاص و اسیدهای چرب در کودکان ضروری است. باعث تحریک پوست، مو و ناخن های سالم در کودکان می شود.

7. ویتامین B9 (اسید فولیک): نقش مهمی در تشکیل گلبول های قرمز خون در کودکان دارد. برای رشد سلولی سالم و تولید DNA ارزشمند است.

8. ویتامین B12 (سیانوکوبالامین): ممکن است به طور فعال در ایجاد گلبول های قرمز در کودکان کمک کند. از حفظ سالم سیستم عصبی و مغز کودک حمایت می کند.

 

کودکان در هر سنی ممکن است نیازهای ضروری روزانه خود را از طریق یک رژیم غذایی متعادل و مغذی دریافت کنند. اما اگر این اتفاق نیوفتد، مصرف مکمل ها برای جبران کمبود ویتامین ها توسط پزشک توصیه می شود.

 

شربت مولتی سانستول بدون قند روژین فارمد

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف مولتی سانستول:

 • مصرف در بارداری و شیردهی طبق تجویز پزشک صورت گیرد.
 • این فرآورده جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.
 • در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد و دور از نور نگهداری کنید.
 • دور از دسترس اطفال و کودکان نگهداری شود

 

مشخصات کلی
مقدارشربت: 155 میلی لیتر
سن مصرفاز 1 سالگی به بعد
کد بهداشتی8402807255648984
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران
بارکد6263923000067
سایر توضیحاتبا طعم پرتقال

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات