منو
سبد خرید شما

میلاد فارمد | Milad Pharmed

مشخصات کپسول پرودایجست میلاد فارمد :تنظیم تعادل فلور میکروبی سیستم گوارش و افزایش مقاومت به بیماری های روده ای پارتقای سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت به بیماری های تنفسی از قبیل سرماخوردگی کاهش باکتری های مضر و جلوگیری از اتصال آنها به سلول اپیتلیال روده ، رفع کننده اسهال مسافرتی و اسها..
142,200 تومان 145,200 تومان
کپسول واژینال پروواژ میلاد فارمد Milad Pharmed Provage Capsules یک کپسول واژینال و ترکیب ویژه که حاوی مقادیر بالایی از ۳ سویه باکتری سودمند شامل رامنوسوس و گسری از خانواده لاکتوباسیلوس ها که ویژه دستگاه ادراری و تناسلی بانوان می باشد.از موارد مصرف کپسول پروواژ میلاد فارمد می توان به بهبود فلور ..
41,900 تومان 45,000 تومان
مشخصات کپسول پروکید میلاد فارمد :تنظیم تعادل فلور میکروبی سیستم گوارش کودکان افزایش مقاومت به بیماری های روده ای ارتقای سیستم ایمنی بدن کودکان و افزایش مقاومت به بیماری های تنفسی از قبیل سرماخوردگی ترمیم فلور میکروبی نوزادان و کودکان در صورت مصرف آنتی بیوتیک پیشگیری از واکنش های آلرژی..
70,600 تومان 71,600 تومان
قطره خوراکی پروکید | فرآورده پروبیوتیک برای نوزادان و کودکان
-1 % ناموجود
موارد مصرف قطره خوراکی پروکید:    رفع کولیک، نفخ و تنظیم سیستم گوارشی     پیشگیری از اگزما و دیگر نقص های ایمنی     رفع پلاک، التهاب لثه و پیشگیری از انواع آلرژی     کاهش زمان گریه در نوزادان شیرخوار مبتلا به کولیک  &nbs..
39,200 تومان 39,700 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات