منو
سبد خرید شما

پروستات

پروستات
معرفی قرص پروستاتان گل داروطبق مطالعات انجام شده، بزرگ شدن غده پروستات ناشی از فعالیت ماده آندروژنی شدیدالاثر ۵- آلفا دی هیدروتستوسترون است. قرص گیاهی پروستاتان گل دارو با خاصیت مهار کنندگی آنزیم ۵- آلفا ردوکتاز که عامل اصلی تبدیل تستوسترون به شمار می‎رود، غلظت این ماده را در سرم کاهش داده و..
72,700 تومان 75,000 تومان
قرص پروستادین دینه Dineh Prostadin مکمل گیاهی برای درمان پروستات و بزرگی خوش خیم پروستات است. قرص پروستادین حاوی گیاه ساوپالمتو است که باعث بهبود بزرگی خوش خیم پروستات در مردان می شود. قرص پروستادین دینه باعث رفع سوزش، درد و کاهش تکرر ادرار ناشی از بیماری بزرگی خوش خیم پروستات خواهد شد.  ..
67,900 تومان 73,000 تومان
پروستات چیست؟پروستات عضوی از دستگاه تناسلی مردانه است و در کنار مجرای ادراری قرار دارد و موقع انزال جنسی مایعی سفید رنگ ترشح می کند که تقریبا یک سوم حجم منی را این مایع قلیایی تشکیل می دهد. به مرور و با افزایش سن، پروستات بزرگتر می شود. این امر بصورت تدریجی اتفاق می افتد و می تواند باعث ایجاد مش..
116,900 تومان 130,000 تومان
کپسول ژلاتینی لیکوپن 15 ویتامور Vitamore Lycopene 15mg مکملی حاوی لیکوپن با خواص آنتی اکسیدانی بدن از محصولات ویتامور است. سافت ژل لیکوپن 15 میلی گرم ویتامور، برگرفته شده از عصاره گوجه فرنگی بوده که علاوه بر خواص آنتی اکسیدانی بالا باعث بهبود سلامت کلی بدن از جمله سیستم قلب و عروق، پروستات و .... می..
299,900 تومان 327,000 تومان
کپسول نرم پروستا باریج اسانس 390 میلی گرم 60 عددی کپسول نرم پروستا باریج اسانس 390 میلی گرم 60 عددی به طور اختصاصی جهت بهبود عملکرد پروستات در هایپرپلازی خوش‌خیم پروستات(BPH) فرموله شده است. این کپسول از عصاره دانه کدو تهیه شده است که در تقویت عملکرد مثانه نقش بسیار مهمی داشته و با..
75,500 تومان 83,000 تومان
کپسول پروستافورت نوتراکس Nutrax Prostafort Capsules یک مکمل کمکی برای درمان پروستات و همچنین جلوگیری از ابتلا به اختلالات پروستات است. کپسول پروستا فورت نوتراکس حاوی ترکیباتی است که که دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند. اختلالات پروستات بیماری مرتبط با مردان است که عموما مردان بیش از ۵۰ سال را درگیر می..
122,500 تومان 163,500 تومان
کپسول پروستالیو بهداشت فارمد | کمک به بهبود سلامت پروستات کپسول پروستالیو بهداشت فارمد | کمک به بهبود سلامت پروستات
خرید بصرفه -36 %
کپسول پروستالیو بهداشت فارمد Behdasht Pharmed Prostaleave مکملی برای کمک به حفظ سلامت پروستات در مردان است. پروستالیو بهداشت فارمد از بزرگ شده اندازه پروستات جلوگیری می کند. کپسول پروستالیو  بهداشت فارمد می تواند به بهبود علائم هایپر پلازی خوش خیم پروستات کمک کند.  کپسول پروﺳﺘ..
123,900 تومان 192,700 تومان
سافت ژل ساوپالمتو کمپلکس ویتامین هاوس | کمک به درمان BPH(بزرگی خوش خیم پروستات)
ناموجود
سافت ژل ساوپالمتو کمپلکس ویتامین هاوسسافت ژل ساوپالمتو کمپلکس ویتامین هاوس حاوی عصاره میوه نخل اره ای می باشد. این محصول با مهار آنزیم ۵-آلفاردوکتاز و جلوگیری از تشکیل دی هیدروتستسترون از رشد خوش خیم غده پروستات پیشگیری می نماید. همچنین این سافت ژل به درمان ریزش موی ناشی از هورمون مردانه کمک می ..
98,200 تومان
قرص اولترا لیکوپن ویتابیوتیکس 30 عددی |  کمک به سلامت پوست، قلب و عروق و پروستات قرص اولترا لیکوپن ویتابیوتیکس 30 عددی |  کمک به سلامت پوست، قلب و عروق و پروستات
ناموجود
مشخصات اولترا لیکوپن ویتابیوتیکس:بدون نمک آنتی اکسیدان قوی حفظ سلامت عمومی بدون رنگ های افزودنی مواد مغذی برای سلامت قلب مواد معدنی برای سلامت پوست محافظت در برابر رادیکال های آزاد در بهبود مشکلات پروستات بسیار مفید است کمک به سلامت پوست، قلب و عروق، پروستات آنتی اکسیدانی بس..
333,300 تومان
قرص هیمپلازیا هیمالیا 60 عدد | بهبود علائم بزرگی پروستات
-0 % ناموجود
مشخصات قرص هیمپلازیا هیمالیا :بهبود هایپرپلازی خوش خیم پروستات رفع اختلالات دفع ادرار (درد و تکرر ادرار در مردان) بهبود علائم بزرگی پروستات 60 عدد قرص ساخت ایران هشدار مصرف قرص هیمپلازیا هیمالیا 60 عد :دور از دسترس کودکان نگهداری شود. در افراد با فشار ..
99,900 تومان 100,000 تومان
قرص ول من پروستات ویتابیوتیکس 60 عددی | حفظ سلامت و بهبود پروستات
ناموجود
مشخصات ول من پروستات ویتابیوتیکس:پیشگیری از بیماری های پروستات محافظت از سیستم تولید مثل آقایان حمایت از سیستم ایمنی حاوی ساوپالمتو و لیکوپن مولتی ویتامین کامل برای حفظ سلامت پروستات   نحوه مصرف ول من پروستات:روزانه 2 قرص همراه با وعده غذایی اصلی..
205,000 تومان
کپسول لیکوپن ام پلاس 50 عددی |  کمک به حفظ سلامت سیستم قلبی و پروستات کپسول لیکوپن ام پلاس 50 عددی |  کمک به حفظ سلامت سیستم قلبی و پروستات
-4 % ناموجود
کپسول لیکوپن ام پلاس:مکمل لیکوپن ام پلاس 30 عددی حاوی 20 میلی گرم لیکوپن حاصل از 400 میلی گرم عصاره گوجه فرنگی است. لیکوپن خواص متعددی در بدن دارد که مهمترین آنها کمک به حفظ سلامت قلبی و عروقی و حفظ سلامت پروستات است. شاید از قدیم این جمله را شنیده باشید که گوجه فرنگی برای پروستات مفید است. این ..
335,000 تومان 350,000 تومان
کپسول پروست هلث جی وی آی | ممانعت از رشد غیر طبیعی پروستات
ناموجود
مشخصات کپسول پروست هلث جی وی آی :ممانعت از رشد غیر طبیعی پروستات حاوی کلیه ترکیبات موثر در سلامتی پروستات کمک به سلامت پروستات و جلوگیری از بزرگ شدن آن 90 عدد کپسول در یک بسته ساخت آمریکا مواد مؤثر کپسول پروست هلث جی وی آی :ویتامین E ویتامین B6 روی سلنیو..
245,000 تومان
کپسول پروستافیت یوروویتال 60 عددی | رفع بزرگی خوش خیم پروستات کپسول پروستافیت یوروویتال 60 عددی | رفع بزرگی خوش خیم پروستات
-28 % ناموجود
کپسول پروستافیت یورو ویتال Eurho Vital ProstaFit از مکمل های بسیار عالی از محصولات یوروویتال است که باعث بهبود بزرگی خوش خیم پروستات در مردان می شود. کپسول پروستافیت موثر در رفع علائم ناشی از بزرگ شدن خوش خیم غده پروستات مورد استفاده قرار می گیرد. پروستا فیت یورو ویتال باعث کاهش التهاب و تقویت عملکر..
164,900 تومان 230,000 تومان
کپسول پروستاویتال هلث اید 30 عددی | بهبود و جلوگیری از اختلالات پروستات در مردان
ناموجود
 پروستات چیست؟ پروستات عضوی از دستگاه تناسلی مردانه است و در کنار مجرای ادراری قرار دارد و موقع انزال جنسی مایعی سفید رنگ ترشح می کند که تقریبا یک سوم حجم منی را این مایع قلیایی تشکیل می دهد.به مرور و با افزایش سن، پروستات بزرگتر می شود. این امر بصورت تدریجی اتفاق می افتد و می ..
133,300 تومان
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات