منو
سبد خرید شما

کپسول پروستالیو بهداشت فارمد | کمک به بهبود سلامت پروستات

پروستالیو
پروستالیو
پروستالیو
-36 %
پروستالیو
پروستالیو
پروستالیو
کپسول پروستالیو بهداشت فارمد | کمک به بهبود سلامت پروستات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Behdasht Pharmed Prostaleave - 30 Caps
 • SKU: 4177
 • بارکد: 626118950071
123,900 تومان
192,700 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 6 ماه

اشتراک گذاری در :

کپسول پروستالیو بهداشت فارمد Behdasht Pharmed Prostaleave مکملی برای کمک به حفظ سلامت پروستات در مردان است. پروستالیو بهداشت فارمد از بزرگ شده اندازه پروستات جلوگیری می کند. کپسول پروستالیو  بهداشت فارمد می تواند به بهبود علائم هایپر پلازی خوش خیم پروستات کمک کند. 

 

کپسول پروﺳﺘﺎﻟﯿﻮ حاوی عصاره ساوپالمتو است این محصول یک ﻓﺮآورده ﻃﺒیعی برای سلامت پروستات در مردان است. ﻏﺪه پروستات اﻧﺪام کوچکی در ﺑﺪن ﻣﺮدان اﺳﺖ کﻪ در انتهای ﻣﺜﺎﻧﻪ و ﺑﯿﻦ اﺳﺘﺨﻮان لگن و راﺳﺖ روده ﻗﺮار دارد. کـﻪ ﺑﻪ دور مجاری ادرار ﻣﯽ ﭘﯿﭽﺪ.

ﻣﺠﺮاي ادراري ﻟﻮﻟﻪاي اﺳﺖ ﮐﻪ ادرار را از ﻣﺜﺎﻧﻪ و ﻣﺎﯾﻊ ﻣﻨﯽ را از ﻣﺠﺎري اﻧﺰال ﺑﻪ ﺧﺎرج ﺑﺪن ﻣﻨﺘﻘﻞ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ. ﺑﺰرﮔﯽ ﭘﺮوﺳﺘﺎت ﯾﺎ ﻫﻤﺎن (ﻫﺎﯾﭙﺮﭘﻠﺎزي) اﻓﺰاﯾﺶ ﺗﻌﺪاد ﺳﻠﻮل ﻫﺎ در ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﺑﺎ ﺣﺎﻟﺖ ﻃﺒﯿﻌﯽ (ﺧﻮش ﺧﯿﻢﭘﺮوﺳﺘﺎت BPH) ﻧﻮﻋﯽﺗﻮﻣﻮر ﺧﻮش ﺧﯿﻢ ﭘﺮوﺳﺘﺎت ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ، ﮐﻪ ﭘﺮوﺳﺘﺎت رﺷﺪ ﮐﺮده و ﻣﺎﻧﻊ ﺧﺮوج ادرار از ﻣﺜﺎﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺮدد و ﺑﻪ ﺧصوص در ﻣﺮدان ﻣﯿﺎﻧﺴﺎل و ﻣﺴــﻦ ﻣﯽﺗﻮاﻧﺪ ﺑﺎ ﻋﻠﺎﺋﻢ آزاردﻫﻨﺪه اي ﻫﻤﺮاه ﺑﺎﺷﺪ.

سایر مکمل های مرتبط با پروستات را مشاهده کنید.

 

پروستالیو

کپسول پروستالیو و سلامت پروستات:

یکی از موارد کمک کننده جهت جلوگیری از بروز مشکلات پروستات، رساندن برخی مواد مفید به بدن و مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز قبل از  بروز علائم است. یکی از این مواد، عصاره میوه نخل اره ای یا همان ساوپالمتو است که در کپسول پروستالیو هم به عنوان ماده اصلی به کار رفته است. این ماده حاوی ترکیبات فیتوشیمیایی است که می تواند از سلامت پروستات و مجاری ادراری محافظت و باعث بهبود علائم bph گردد پروستالیو به دلیل وجود 320 میلی گرم عصاره ساوپالمتو با مهار آنزیم های مختل کننده عملکرد پروستات، باعث کاهش میزان دی هیدروتستوسترون شده ودر نهایت از رشد غده پروستات جلوگیری می کند. همچنین این محصول با پیشگیری از بیماری های پروستات، از سیستم تولید مثل آقایان و سیستم ایمنی بدن آنها نیز حمایت می کند. به علاوه با حفظ سطح تستوسترون در طول افزایش سن منجر به بهبود علائم التهاب پروستات، میل جنسی و خلق و خو می گردد. 

 

علاوه بر این دی هیدروتستوسترون که متابولیت قوی تستوسترون است نقش اصلی را در ایجاد تاسی مردانه ایفا می کند و ابتدا باعث نازک شدن موها سپس ضعیف شدن فولیکول مو، و در نتیجه کاهش طول عمر آن و ریزش مو می شود. 
ساوپالمتو موجود در پروستالیو با مهار تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون و با کاهش مقادیر این ماده در بدن و فولیکول های اطراف مو، نقش بسیار موثری در درمان ریزش موی سر ایفا می کند. نخل اره ای حاوی مواد فعال مانند استرول های گیاهی، اسیدهای چرب ضروری و فلاونوئیدها است که آنزیم های ضروری برای سلامت مردان را تقویت و متعادل می سازد. همچنین با افزایش گردش خون و خونرسانی به اندام های تناسلی، تحریک هورمون ها برای تولید اسپرم بیشتر و افزایش قوای بدنی به سلامت کلی بدن کمک می کند. 

خرید پروستالیو

 

ساوپالمتو حاوی آنتی اکسیدان های اپی کاتچین و متیل گالات است. همچنین باعث مهار سنتز اسید آراشیدونیک از متابولیت های التهابی است، می گردد. اینها ترکیباتی طبیعی هستند که از آسیب به سلول ها جلوگیری می کنند، التهاب را کاهش می دهند و از بدن در برابر بیماری های مزمن محافظت به عمل می آورند. همچنین با استناد به مقالات منتشر شده ساوپالمتو توانسته رشد سلول های سرطانی پروستات را با غیر فعال کردن گیرنده های استروژنی کاهش دهد. به علاوه ساوپالمتو دارای خواص ضد اسپاسم با مهار هجوم کلسیم و فعال سازی کانال های یونی است. 
پروستالیو باعث کاهش سطح آنتی ژن اختصاصی پروستات PSA می گردد. افزایش سطح این آنتی ژن احتمال ابتلا به سرطان پروستات را افزایش می دهد. به طور کلی تحقیقات نشان می دهند که مصرف مداوم ساوپالمتو سلامت پروستات را تا 4 برابر افزایش می دهند. 

کپسول پروستالیو بهداشت فارمد

 


 

مشخصات پروستالیو بهداشت فارمد:

 • کمک به بهبود علائم سرطان خوش خیم پروستات 
 • کمک به جلوگیری از برزگ شدن اندازه غده پروستات
 • ممانعت از التهاب غیر باکتریایی پروستات
 • ادرار آور ملایم و بهبود عملکرد دستگاه ادراری
 • پیشگیری از ریزش مو وابسته به هورمون های مردانه 
 • ﺑﻬﺒﻮد و اﻓﺰاﯾﺶ ﺗﻮان و میل جنسی
 • ﻣﺘﻌﺎدل کردن ﺳﻄﺢ ﻫﻮرﻣﻮن ﻫﺎ
 • کمک ﺑﻪ پیشگیری از ﺳﺮﻃﺎن پروستات

پروستالیو برای درمان بزرگی پروستات

 


 

نحوه کپسول پروستالیو بهداشت فارمد:

برای بزرگسالان روزانه 1 عدد کپسول بعد از غذا با مقدار زیادی آب میل شود.

 

 


 

ترکیبات پروستالیو بهداشت فارمد (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

ميوه نخل اره اي (Saw Palmetto)

320 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پروستالیو:

 • افرادی که به هر کدام از اجزای این فرآورده حساسیت دارند از مصرف آن اجتناب نمایند.
 • احتیاط: در صورت استفاده از هر داروی دیگر، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک یا داروساز مشورت کنید
 • در جای خشک، خنک و دور از نور مستقیم قرار گیرد.
 • دور از دسترس اطفال نگهداری گردد.

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2516808949255178
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران
بارکد6261189500710

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات