منو
سبد خرید شما

بهداشت فارمد لوتوس | Behdasht Pharmed

شرکت داروسازی بهداشت فارمد لوتوس به عنوان یکی از معتبرترین API ها، داروها، مکمل های دارویی و فرآورده های طبیعی، در سال 1395 با سرمایه گذاری بخش خصوصی خود را تاسیس و فعالیت خود را در ایران آغاز کرد.بهداشت فارمد لوتوس هدف خود را ارتقای سطح سلامت جامعه با ارائه محصولات دارویی با بالاترین کیفیت قرار داده و در نظر دارد با توسعه مستمر توانمندی ها و ظرفیت های موجود، افزایش کارایی و ترغیب کارکنان خود به جستجوی راه حل های جدید به اهداف خود دست یابد.

ماموریت این شرکت پایبندی به کیفیت و نوآوری با استفاده از آخرین فناوری روز دنیا، نیروی انسانی متخصص و انتخاب هوشمندانه محصولات جدید برای ساختن فردایی بهتر و جامعه ای سالم تر است.در شرکت بهداشت فارمد لوتوس، تلفیقی از دانش نوین دارویی، تجربه در صنعت و تعهد به اخلاق حرفه ای گرد هم آمده اند تا اهداف والای این شرکت محقق شود.


 

 

قرص سیکافارما پلاس بهداشت فارمد Behdasht Pharmed CycaPharma Plus یک مکمل طبیعی برای افزایش توان جنسی مردان است. سیکافارما پلاس حاوی ترکیبات گیاهی و طبیعی مانند ویتامین ها و مواد معدنی است که می تواند باعث بهبود میل جنسی و افزایش توان جسمی در مردان شود. به این دلیل سیکافارما پلاس برای مردان ..
142,400 تومان 144,600 تومان
کپسول پروستالیو بهداشت فارمد | کمک به بهبود سلامت پروستات کپسول پروستالیو بهداشت فارمد | کمک به بهبود سلامت پروستات
خرید بصرفه -36 %
کپسول پروستالیو بهداشت فارمد Behdasht Pharmed Prostaleave مکملی برای کمک به حفظ سلامت پروستات در مردان است. پروستالیو بهداشت فارمد از بزرگ شده اندازه پروستات جلوگیری می کند. کپسول پروستالیو  بهداشت فارمد می تواند به بهبود علائم هایپر پلازی خوش خیم پروستات کمک کند.  کپسول پروﺳﺘ..
123,900 تومان 192,700 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات