منو
سبد خرید شما

پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن 440 گرمی | انواع آمینو اسید جهت تقویت عضلات با جذب سریع

پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن 440 گرمی | انواع آمینو اسید جهت تقویت عضلات با جذب سریع
پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن 440 گرمی | انواع آمینو اسید جهت تقویت عضلات با جذب سریع
پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن 440 گرمی | انواع آمینو اسید جهت تقویت عضلات با جذب سریع
-31 % ناموجود
پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن 440 گرمی | انواع آمینو اسید جهت تقویت عضلات با جذب سریع
پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن 440 گرمی | انواع آمینو اسید جهت تقویت عضلات با جذب سریع
پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن 440 گرمی | انواع آمینو اسید جهت تقویت عضلات با جذب سریع
پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن 440 گرمی | انواع آمینو اسید جهت تقویت عضلات با جذب سریع
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Scitec Nutrition Ami-NO Xpress - 440g
 • بارکد: 599910000125
598,000 تومان
870,000 تومان
اشتراک گذاری در :

آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن:

آمینو اکسپرس شرکت سایتک مجارستان یک مکمل ترکیبی بسیار با کیفیت در هنگام تمرین می باشد. این مکمل ترکیبی از آمینو اسید شاخه دار بی سی ای ای، گلوتامین، تائورین، بتا آلانین، آرژنین و ای ای کی جی می باشد. همچنین  دارای مقادیری منیزیم، پتاسیم و ویتامین های  B6   وC نیز است. با توجه به این ترکیبات می توان نتیجه گرفت که این مکمل چقدر حین تمرین می تواند به عضله سازی و رفع خستگی ورزشکاران کمک کند. آمینو اکسپرس شرکت سایتک به صورت پودر طعم دار بوده و در بسته بندی های 440 گرمی عرضه می گردد. این مکمل دارای پیمانه 33 گرمی می باشد.


تمرینات خود را با فرمول جدید AMINO EXPRESS ، طراحی شده برای تمرین های سنگین ، با موفقیت انجام دهید! آمینو اکسپرس حاوی 19 ماده فعال در 4 ماتریس متفاوت است که برای تمرینات طولانی چند گانه ضروری می باشد!

بتایین اهدا کننده متیل در بدن انسان است. بسیاری از فرآیندهای بیوشیمی بستگی به آمیختگی به متیل دارند (به عنوان مثال متیلاسیون هموسستئین به شکل ال-متیونین ، که بخشی از ساختار شناخته شده کراتین است و اسید آمینه شروع کننده در سنتز پروتئین می باشد.)

 

ما به شما اطمینان می دهیم که آمینو اسیدهای میکرونیزه ای برای جذب سریع تر ، از جمله BCAAهای میکرونیزه و ال-آرژنین (ماده تشکیل دهنده نیتریک اکسید و کراتین ) ، در این محصول گنجانده ایم. و به این ترتیب ال-سیترولین خالص (تقویت کننده بهتر نیتریک اکسید ) همراه با مالیک اسید و آرژنین آلفا-کتوگلوترات ( AAKG ) که واسطه های کلیدی چرخه متابولیسم هستند ، را به این محصول اضافه کرده ایم. تمام اسیدهای آمینه اضافی ، بتا آلانین ، ویتامین ها و مواد معدنی ، بدن شما را در مسیر تمرینات سختتان آماده نگه خواهند داشت.

 •  فسفر و ویتامین های B6، B12 به ایجاد متابولیسم انرژی مورد نیاز بدن کمک می کنند.
 •  ویتامین B9 و B12 به کاهش خستگی کمک می کند.
 •  ویتامین C به حفظ عملکرد سیستم ایمنی بدن در حین و پس از تمرین های شدید کمک می کند.
 •  منیزیوم به عملکرد طبیعی عضلات و سنتز پروتئین کمک می کند.
 •  منیزیوم و فسفر به حفظ استخوان های طبیعی کمک می کنند.
 •  پتاسیم باعث عملکرد طبیعی عضلات ، حفظ فشار خون طبیعی و عملکرد عادی سیستم عصبی می شود.

 

قیمت آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن در داروخانه آنلاین داروکالا

 


 

آمینو اسید چیست؟

آمینو اسیدها آجرهای سازنده پروتئین ها هستند. آنها همچنین نقش مهمی در فعالیت های فیزوئولوژیکی مربوط به انرژی، ریکاوری، عملکرد مغزی و قدرت عضلات بازی می کنند. از همه جالب تر نقش مهمی در فرایند چربی سوزی بازی می کنند.

اسم آمینو اسیدها را برروی بسته های مکمل زیاد می بینید. خیلی آسان است که تصور کنیم هر منبع پروتئینی مثل دیگری است اما واقعیت چیز دیگری است.

آمینو اسیدهایی که در بدن شما بصورت طبیعی تولید می شوند را آمینو اسیدهای غیر ضروری می گویند. این آمینو اسیدهای غیرضروری عملکرد های مختلفی در بدن دارند به عنوان مثال: سم زدایی، افزایش عملکرد مغز، سنتز سلول های خونی، فراهم کردن آنتی اکسیدان ها، بهبود سیستم ایمنی بدن و فراهم کردن انرژی.

بدون حضور این آمینو اسیدها شما به راحتی مریض می شوید و حس تنبلی و کسالت سراغ شما می آید، مخصوصاً اگر تمرینات پر فشاری را پشت سر گذاشته باشید.

 

 


 

آمینو اسید شاخه دار (BCAA):

آمینواسیدهای شاخه دار (BCAA) نظیر (ال ـ لوسین، ال ـ ایزولوسین، و ال ـ والین) را با ترکیب 2:1:1 فراهم می‌آورد. BCAA در حدود 33% تمام پروتئین های ماهیچه ای را فراهم می‌آورد. BCAA ها تنها آمینواسیدهایی هستند که به طور مستقیم در ماهیچه‌ها ساخته می‌شوند و دارای تاثیر آنابولیک فوری هستند.


بی سی ای ای ها می‌توانند رشد ماهیچه ای، قدرت و بازیابی را تقویت کنند و مانع از کاهش حجم ماهیچه در حین استفاده از رژیم غذایی گردند. در صورتی که پیش از تمرین مصرف شوند، می‌توانند عملکرد ماهیچه را تقویت کنند. همچنین از کاهش وزن عضلات در هنگام رژیم های غذایی جلوگیری می کند.


بدن انسان به کمک رژیم غذایی مناسب می‌تواند مقدار کمی بی سی آآ تولید کند که این مقدار برای فرد ورزشکار اصلا مناسب نبوده و نیاز‌های عضلانی آن را برطرف نمی‌کند بلکه باید از طریق مکمل غذایی این ماده را بدست آورد. ترکیب این سه امینواسید تقریبا 3/1 ساختار بافت ماهیچه ای را در بدن انسان تشکیل می دهد. شبکه هایآمینوسیدی (BCAA) نقش بسیار مهمی در ترکیب پروتیینی (محصول پروتیین ها که توسط آمینواسیدها در سلول به منظور شکل گیری و ایجاد عضله ساخته می شوند) ایفا می کنند.


 زمانی که بعد از تمرین مصرف شوند آنها می‌توانند سرعت ترمیم ماهیچه ها را افزایش دهند. BCAA یکی از محصولات ضروری برای ایجاد ماهیچه می‌باشد و باید در برنامه ورزشی ورزشکاران قرار گیرد.

 


لوسین:

لوسین یک آمینو اسید زنجیره ای است که برای سنتز پروتئین و بازسازی عضلات ضروری است. لوسین همچنین به تنظیم سطح قند خون ، بهبود زخم و تولید هورمون رشد کمک شایانی می کند.

 

ایزولیسین:

سومین آمینو اسید زنجیره ای ، ایزولیسین است. ایزولیسین در متابولیسم عضلات نقش داشته و در بافت عضلات متمرکز می شود. همچنین برای بهبود سیستم ایمنی بدن ، تولید هموگلوبین و تنظیم انرژی اهمیت دارد.

 

والین:

والین یکی از 3 آمینو اسید زنجیره ای است ، بدین معنا که زنجیره ای به یک سمت ساختار مولکولی خود دارد. والین منجر به تحریک رشد و بازسازی عضلات شده و در تولید انرژی نقش مهمی دارد.

 

 


 

تفاوت بین اسیدهای آمینه ضروری و غیر ضروری:

اسیدهای آمینه ضروری نمی‌توانند توسط بدن ساخته شوند و شما باید آن‌ها را از غذاهای پروتئینی کامل ( منظور غذاهایی است که پروتئین آن‌ها شامل طیف کاملی از اسیدهای آمینه باشد مانند سفیده تخم مرغ ) یا ترکیبی از غذاهای گیاهی که پروتئین های ناقص دارند تامین نمایید.

به طور کلی ۹ اسید آمینه ضروری عبارتند از :هیستیدین ، فنیل آلانین ، ایزولوسین ، لوسین ، لیسین ، میتونین ، تریپتوفان و والین .


بدن شما می‌تواند اسیدهای آمینه غیر ضروری را به کمک ویتامین‌ها و اسیدهای آمینه دیگر بسازد. اصطلاح «غیر ضروری» تا حدودی می‌تواند برای ما گمراه کننده باشد و باید بدانیم که تمام اسیدهای آمینه ضروری و مورد نیاز بدن انسان جهت یک متابولیسم مناسب هستند و مطمئنا اسیدهای امینه ضروری مانند گلوتامین در طول بیماری‌ها ، هنگام بهبودی در دوران نقاهت ، در ساخت عضلات و…. بسیار ضروری می‌باشند .


سیزده اسید آمینه غیر ضروری عبارتند از : آلانین ، آرژنین ، اسید اسپارتیک ، سیستئین ، اسید گلوتامیک ، گلوتامین ، گلیسین ، هیدروکسی پرولین ، پرولین ، سرین و تیروسین .
اسیدهای آمینه ضروری زنجیره‌ای (BCAA ) ( بی سی ای ای ) اهمیت ویژه‌ای برای ورزشکاران دارند چرا که در متابولیسک عضلات شرکت می‌کنند و مهمتر از آن در کبد؛ چگونگی کارشان به این صورت است که بعد از هضم غذا پروتئین به اسیدهای امینه مجزا تبدیل می‌شوند که این آمینوها نه تنها می توانند جهت ساخت پروتئین های جدید بلکه به عنوان سوخت و جهت تولید انرژی می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.

 

آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن در داروخانه آنلاین دارو کالا

 


 

مشخصات آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن:

 • حاوی انواع آمینواسیدهای ضروری
 • حاوی مقادیر قابل توجهی از منیزیوم، پتاسیم و ویتامین های ث، ب6، ب9 و ب12
 • کمک به تقویت و بهبود ماهیچه های بدن و عضلات در تمرین های ورزشی
 • ریکاوری عضلات
 • کمک به ساخت عضله
 • افزایش انرژی
 • کاهش خستگی

 

 


 

طریقه مصرف پودر آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن:

1 وعده ( 22 گرم ) آمینو اکسپرس را با 500 میلی لیتر آب روزانه مخلوط کرده و در حین تمرین بنوشید.

خرید آمینو اکسپرس سایتک در داروخانه آنلاین داروکالا

 


 

ترکیبات مکمل آمینو اکسپرس سایتک نوتریشن (در هر 22 گرم معادل 2/3 1 پیمانه):

عنوان

مقدار

(Vitamin B6 (Pyridoxine

2.8 mg

(Vitamin B9 (Folic Acid

30.2 mcg

(Vitamin B12 (Cyanocobalamin

0.38 mcg

(Vitamin C (lL-Ascorbic Acid

200 mg

Magnesium

56.3 mg

Phosphorus

350 mg

Ami-No Proprietary Matrix :

18809 mg

Ami-No Xpress Matrix :

7781 mg

Betaine Anhydrous

2500 mg

L-Citrulline

1531 mg

Beta-Alanine

1500 mg

DL-Malic Acid

1500 mg

Micronized L-Arginine

500 mg

(L-Arginine-Alfa-Ketoglutarate (AAKG 2:1

250 mg

Micronized BCAA Xpress Matrix :

5000 mg

Micronized L-Leucine

2500 mg

Micronized L-Isoleucine

1250 mg

Micronized L-Valine

1250 mg

Amino Matrix :

3000 mg

L-Glutamine

1000 mg

Taurine

1000 mg

L-Tyrosine

1000 mg

Recovery Matrix :

3027.8 mg

Potassium Dihydrogen Phosphate

1600 mg

Glycine

1000 mg

Magnesium Carbonate

224 mg

Vitamin C

200 mg

Pyridoxine Hcl

3.45 mg

Pteroylmonoglutamic Acid

330 mcg

Cyanocobalamin

40 mcg

 

اجزای تشکیل دهنده:

بتائین بدون آب ، ال-لوسین میکرونیزه ، اسانس ها (هلو ، چای سیاه) ، دی هیدروژن فسفات پتاسیم ، ال-سیترولین ، بتا آلانین ، دی ال-مالیک اسید ، ال-ایزولیسین میکرونیزه ، ال-والین میکرونیزه ، گلیسین ، ال-گلوتامین ، ال-تیروسین ، تارین ، تنظیم کننده اسیدیته (اسید سیتریک بدون آب) ، شیرین کننده (سوکرالوز ، آسسولفام K) ، ال-آرژنین آلفا کتوگلوترات 2:1 ، منیزیوم کربنات ، اسید ال-آسکوربیک ، رنگ ( آمونیاک کارامل ) ، پیریدوکسین HCl ، اسید پترویل مونو گلوتامیک ، سیانو کوبالامین

تولید شده در روندی که شامل پروتئین های شیر ، تخم مرغ ، گلوتن ، سویا ، بادام زمینی ، آجیل ، کرفس ، ماهی و مواد مغذی است.

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار و شیرده استفاده نکنند.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.
 • در صورت حساسیت به اجزای فراورده از مصرف محصول خودداری کنید.
 • بتا آلانین ممکن است منجر به احساس سوزش و خارش ناخوشایند و ناگهانی در برخی افراد شود.

چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان ناباروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

مشخصات کلی
مقدارپودر: 440 گرم
سن مصرفبزرگسالان
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهمجارستان
سایر توضیحات20 سروینگ - طعم هلو چای سیاه

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات