منو
سبد خرید شما

پودر آمینو انرژی دوبیس 270 گرم | افزایش انرژی و کاهش خستگی عضلات

آمینو انرژی دوبیس
آمینو انرژی دوبیس
-16 %
آمینو انرژی دوبیس
آمینو انرژی دوبیس
پودر آمینو انرژی دوبیس 270 گرم | افزایش انرژی و کاهش خستگی عضلات
 • موجودی: موجود
 • مدل: Doobis Amino Energy - 270 g
 • SKU: 4065
 • بارکد: 626205720498
559,900 تومان
666,600 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

پودر آمینو انرژی دوبیس نوتریشن Doobis Amino Energy یک مکمل عالی برای ورزشکاران برای افزایش توان عضلات است. پودر آمینو انرژی دوبیس علاوه برای افزایش توان عضلات باعث افزایش انرژی به واسطه وجود کافئین و قهوه سبز می شود. آمینو انرژی دوبیس یک محصول مناسب برای بازتوانی و ریکاوری عضلات در قبل، در حین و بعد از تمرین به خصوص تمرینات سنگین بدنسازی است. اما ترکیبات آمینو انرژی دوبیس ترکیبات منحصر به فرد و ترکیبی از آمینو اسیدهای ضروری و نیمه ضروری برای تقویت عضلات و افزایش توده عضلات در ورزشکاران است.

 

سایر مکمل های بی سی ای ای و آمینو اسید را مشاهده کنید.

 

آمینو انرژی دوبیس نوتریشن 270 گرمی

 

چرا باید از آمینو انرژی دوبیس استفاده کنم؟

نکته قوت پودر آمینو انرژی دوبیس اینجاست که این مکمل فقط با ورود ۱۰ کالری به بدن شما در هر سروینگ باعث افزایش انرژی و تقویت عضلات به صورت فوق العاده می شود. همچنین در هر سروینگ به میزان 3 گرم کربوهیدرات در امینو انرژی وجود دارد. مهمترین بخش ترکیبات، وجود ترکیب آمینوهای مختلف در مکمل آمینو انرژی دوبیس است که در هر سروینگ 10 گرمی آمینو انرژی به میزان 5.5 گرم وجود دارد. مخلوطی از آمینو اسیدهای مختلف از جمله ۳ آمینو اسید شاخه دار یا آمینو اسیدهای زنجیره ای در ترکیبات این محصول دیده می شود. به صورت تفکیک شده در هر سروینگ ۹ گرمی از آمینو انرژی 1111 میلی گرم لوسین، 556 میلی گرم ال لوسین و 556 میلی گرم والین وجود دارد تا نسبت آمینو اسید های زنجیره ای یا BCAA ها را به نسبت 2:1:1 برساند. این یک ترکیب ایده آل از آمینو اسیدهای شاخه دار است.

ال گلوتامین و ال آرژنین نیز دو آمینو اسید ضروری و مورد نیاز بدن هستند که در آمینو انرژی وجود دارد. گلوتامین در هر سروینگ به میزان 1111 میلی گرم و آرژنین نیز در هر سروینگ آمینو انرژی به میزان 556 میلی گرم فرموله شده است. از سایر آمینو اسیدهای استفاده شده در مکمل آمینو انرژی دوبیس نوتریشن می توان به تائورین 556 میلی گرم، بتا آلانین 389 میلی گرم، ال تیروزین 278 میلی گرم، ال هیتیدین 222 میلی گرم و ال لیزین به میزان 222 میلی گرم اشاره کرد.

 

تا اینجا ترکیبات و مخلوط آمینو اسیدهای پودر آمینو انرژی دوبیس را بررسی کردیم، اما بخش انرژی زای این مکمل از چه ترکیباتی استفاده کرده است. کافئین، محرک معروف و مورد علاقه ورزشکاران و سایر افراد در هر سروینگ از مکمل آمینو انرژی به میزان 109 میلی گرم وجود دارد که دوز قابل قبول برای افزایش انرژی است، همچنین برای پشتیبانی از این انرژی به میزان 28 میلی گرم قهوه سبز نیز به ترکیبات آمینو انرژی دوبیس اضافه شده است.

ترکیب منحصر به فرد دیگر پودر آمینو انرژی دوبیس چای سبز است. چای سبز نیز دارای خواص چربی سوزی و افزایش دهنده سرعت سوخت و ساز در بدن است. این ترکیب نیز در مکمل آمینو انرژی دوبیس کمک می کند تا ورزشکاران با سوخت و ساز بیشتر، چربی های اضافه را آب کنند و با وجود آمینو اسید برای پشتیبانی از عضلات، ماهیچه های خود را تقویت کنند.

ترکیب آخر پودر آمینو انرژی دوبیس را ویتامین سی تشکیل می دهد. ویتامین ث نیز به میزان 27 میلی گرم در هر سروینگ از پودر آمینو انرژی دوبیس نوتریشن وجود دارد که می تواند به حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن کمک کرده و بخشی از نیاز روزانه بدن را به این ویتامین مهم تامین کند.

 

به طور کلی می توان گفت که پودر آمینو انرژی یک مکمل مناسب برای افزایش قدرت و انرژی در ورزشکاران در رشته های مختلف بوده و ترکیبی از آمینو اسیدهای ضروری در این محصول باعث می شود تا حمایت کامل از عضلات توسط این ترکیبات انجام شود. این محصول در اندازه 270 گرمی و با طعم های مختلف تولید شده است. همچنین این محصول به طور کلی حاوی 27 سروینگ 10 گرمی است.

 

سایر محصولات برند دوبیس نوتریشن را مشاهده کنید.

 

آمینو انرژی دوبیس ۲۷۰ گرمی

 


 

مشخصات پودر آمینو انرژی دوبیس نوتریشن:

 • حاوی آمینو اسیدهای های شاخه دار یا BCAA's
 • تامین انرژی عضلات به واسطه وجود کافئین
 • حاوی ۵ گرم آمینو اسید خالص
 • حاوی آمینو اسیدهای ضروری و مورد نیاز بدن
 • حاوی 27 سروینگ 10 گرمی
 • تقویت سطح انرژی عضلات فقط با ورود 10 کالری به بدن
 • حاوی ال گلوتامین و ال آرژنین
 • کمک به چربی سوزی به واسطه وجود چای سبز
 • حاوی قهوه سبز برای پشتیبانی از انرژی عضلات
 • بدون شکر

 

 


 

نحوه مصرف مکمل امینو انرژی دوبیس:

دو بار در روز قبل و بعد از تمرین 10 گرم از پودر را داخل یک لیوان آب یا آبمیوه بریزید و میل نمایید.

 

 


 

ترکیبات پودر آمینو انرژی دوبیس: (در هر سروینگ 10 گرمی):

نام ترکیب

مقدار

Calories (Kcal)

10

Total Carbohydrate :

3 g

Amino Blend:

5.555 g

Taurine

556 mg

L-Glutamine

1111 mg

L-Arginine

556 mg

L-Leucine

1111 mg

Beta Alanine

389 mg

L-Isoleucine

556 mg

L-Valine

556 mg

L-Tyrosine

278 mg

L-Histidine

222 mg

L-Lysine

222 mg

Vitamin C

27 mg

Caffeine

109 mg

Green Tea Powder

111 mg

Green Coffee Bean Powder

28  mg

 

 


 

توضیح کوتاه درباره آمینو اسیدها:

اسیدهای آمینه به بدن کمک می کنند تا پروتئین بسازد که برای ساخت و رشد ماهیچه های جدید حیاتی است. BCAA ممکن است به کاهش زمان ریکاوری بعد از تمرینات شدید کمک کند و ابزار مورد نیاز بدن برای ساخت عضله را فراهم کند.

در مجموع 20 اسید آمینه وجود دارد که پروتئین ماهیچه ای را تشکیل می دهند. 9 اسید آمینه ضروری (EAAs) در نظر گرفته می شوند، به این معنی که بدن نمی تواند در مقادیر قابل توجهی فیزیولوژیکی تولید کند و بنابراین اجزای حیاتی یک رژیم غذایی متعادل هستند. پروتئین عضلانی در حالت گردش ثابت است، به این معنی که سنتز پروتئین به طور مداوم برای جایگزینی پروتئین از دست رفته در نتیجه تجزیه پروتئین اتفاق می افتد. برای سنتز پروتئین عضلانی جدید، تمام EAA ها، همراه با یازده اسید آمینه غیر ضروری (NEAA) که می توانند در بدن تولید شوند، باید به مقدار کافی وجود داشته باشند. آمینو اسیدهای شاخه دار لوسین، ایزولوسین و والین سه مورد از 9 EAA هستند. لوسین نه تنها پیش ساز سنتز پروتئین ماهیچه ای است، بلکه ممکن است به عنوان تنظیم کننده مسیرهای سیگنال درون سلولی که در فرآیند سنتز پروتئین نقش دارند، ایفای نقش کند.

 

آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAAs) گروهی از سه آمینو اسید ضروری هستند. آنها ضروری هستند، به این معنی که نمی توانند توسط بدن شما تولید شوند و باید از غذا به دست آیند. در مطالعات نشان داده شده است که مکمل‌های BCAA عضله‌سازی می‌کنند، خستگی عضلانی را کاهش می‌دهند و درد عضلانی را کاهش می‌دهند.

 

خرید مکمل بی سی ای ای و آمینو اسید مکمل بدنسازی

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف آمینو انرژی:

 • در دوران بارداری و شیردهی و افراد زیر 18 سال مصرف نگردد.
 • در افراد دارای سابقه خونریزی یا بیماری های هموستاتیک، سابقه بیماری قلبی، زخم معده، اختلالات اضطرابی و نارسایی کلیوی با احتیاط مصرف شود.
 • ۱۴ روز قبل از جراحی ها شامل جراحی های دندان، مصرف آمینو انرژی دوبیس را قطع کنید.
 • مصرف بیش از اندازه آمینو انرژی، ممکن است باعث بی خوابی، افزایش فشار خون، تحریک پذیری مشکلات کبدی و ناراحتی های گوارشی ایجاد کند.
 • به صورت تئوریک با داروهای ضد انعقاد و آسپرین تداخل دارد.
 • دو الی سه ساعت قبل از خواب مصرف نشود چرا که ممکن است باعث اختلال خواب شود.
 • به علت داشتن کافئین، بیش از دوز درمانی مصرف نشود.
 • در صورت حساسیت به کافئین با دستور پزشک مصرف شود
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم‌های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
 • دور از نور و در دمای زیر 25 درجه و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 270 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1228229640
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6262057204983
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 30

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات