منو
سبد خرید شما

پوشک بزرگسال

پوشک بزرگسال
پوشک بزرگ سال ایزی لایف
ارسال غیر رایگان
مشخصات پوشک بزرگ سال ایزی لایف :نوارهای چسب بغل به شما این امکان را میدهد که پوشک را به اندازه مناسب دور کمر تنظیم کرده و به آسانی چسب ها را به قسمت جلوی پوشک بچسبانید لایه محافظ عمودی از نشت و تراوش جانبی پوشک محافظ به پاها جلوگیری می نماید به کار رفتن کش با سطح مقطع پهن در پوشک از ایجاد فشا..
240,000 تومان
پوشک بزرگسال شورتی ایزی لایف | مناسب افراد فعال با جذب بالا و متناسب و راحت پوشک بزرگسال شورتی ایزی لایف | مناسب افراد فعال با جذب بالا و متناسب و راحت
ارسال غیر رایگان
پوشینه شورتی بزرگسال ایزی لایف:پوشک شورتی ایزی لایف شورتی یک پوشینه مخصوص بزرگسالان با سایز های مختلف و مناسب برای بی اختیاری متوسط است. محصول جدید ایزی لایف شورتی با جذب بالا و سریع مایعات از سطح پوشینه، از تکنولوژی ناحیه مرکزی دولایه استفاده شده است. این محصوص همچنین با کاهش رطوبت سطح پوست با ..
209,300 تومان
پوشک بزرگسال تنا لارج پوشک بزرگسال تنا لارج
-59 % ناموجود
پوشک بزرگسال تنا لارج پوشک بزرگسال شورتی تنا tena محصول کشور لهستان می باشد. در دو سایز مدیوم و لارج تهیه و تولید گردیده است که مصرف کننده با توجه به سایز کمر خود و به کمک راهنمای درج شده بر روی بسته بندی می تواند مناسب ترین سایز ممکن را خریداری نماید، بسته بندی های پوشک تنا 10 عددی می ..
164,000 تومان 400,000 تومان
پوشک بزرگسال شورتی M1 ابری فلکس | سایز متوسط با جذب بالا
-30 % ناموجود
پوشک بزرگسال ابری فلکس متوسط شورتی abriflex m1پوشک بزرگسال ابری فلکس m1 سایز متوسط می باشد . پوشینه بزرگسالان شورتی آبنا ابریفلکس سایز متوسط با کیفیت عالی می باشد.پوشک  ابریفلکس یکی از بهترین پوشک های بزرگسال شورتی در ایران است . این محصول تاییده های کیفیتی اتحادیه اروپا را کسب کرده است . ج..
378,000 تومان 540,000 تومان
پوشک بزرگسال شورتی ابری فلکس L3 | با قدرت جذب بالا
-30 % ناموجود
مشخصات پوشک بزرگسال شورتی ابری فلکس l3 : قابلیت پوشیدن همانند شورت معمولی تضمین کننده بالاترین درجه راحتی و سلامت پوست بدن عدم ایجاد برجستگی و صدا در زیر لباس دارای قابلیت تبادل هوا با پوست بدن دارای قدرت جذب بسیار بالا و پوشش خارجی شبیه پارچه دارای عصاره چای سبز طبیعی جهت ..
483,000 تومان 690,000 تومان
پوشک بزرگسال شورتی ابری فلکس M3 | قدرت جذب بالا
-33 % ناموجود
مشخصات پوشک بزرگسال شورتی ابری فلکس M3 :  قابلیت پوشیدن همانند شورت معمولی تضمین کننده بالاترین درجه راحتی و سلامت پوست بدن عدم ایجاد برجستگی و صدا در زیر لباس دارای قابلیت تبادل هوا با پوست بدن دارای قدرت جذب بسیار بالا و پوشش خارجی شبیه پارچه دارای عصاره چای سبز طبیعی جهت ان..
440,000 تومان 656,500 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات