منو
سبد خرید شما

نحوه پیگیری سفارشات

پیگیری سفارشات ارسال شده با پست:

تمام سفارشات ارسال شده با پست، 1 روز بعد از ثبت سفارش بسته بندی و روز بعد تحویل پست داده می شوند. 1 الی 2 روز پس از تحویل به پست، کد رهگیری پستی نیز در حساب کاربری شما، در بخش تاریخچه سفارشات قابل مشاهده خواهد بود. بنابراین نیازی به تماس تلفنی نبوده و می توانید از طریق حساب کاربری خود در داروکالا، کد رهگیری پستی خود را دریافت کنید. 

 

    

 

پیگیری سفارشات ارسال شده با پیک:

تمام سفارشات ارسال شده با پیک طبق بازه زمانی انتخابی شما ارسال می شود. شرایطی مانند بارندگی و شرایط جوی نامساعد یا بروز اختلال در شبکه ارسال باعث ایجاد تاخیر در ارسال سفارشات می شوند. برای پیگیری بیشتر می توانید تا ساعت 17  با شماره تماس موجود در پیامک حاوی کد تحویل تماس بگیرید. 

به این نکات دقت کنید:

  • سفارشاتی که پرداخت در محل ثبت می شوند، قبل از شروع بازه ارسال به صورت تلفنی هماهنگی انجام خواهد شد و در صورت عدم پاسخگویی سفارش ارسال نخواهد شد. 
  • کد تحویل از طرف شرکت پیک برای شما ارسال می شود که می بایست خودتان برای دریافت حضور داشته باشید و یا تلفن خود را پاسخگو باشید. 
  • در صورت عدم حضور و یا عدم پاسخگویی تلفن، سفارش شما برگشت داده می شود و برای ارسال مجدد، هزینه جداگانه دریافت خواهد شد. 

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات