منو
سبد خرید شما

کاپوس | Kappus

صابون کرم دار 25 درصد کاپوس Kappus Extera Cream 25 Pan یک صابون مرطوب کننده مخصوص پوست های خشک و خیلی خشک است. صابون کرمدار 25٪ کاپوس حاوی کلد کرم است. کلد کرم امولیسیون آب در روغن است که دارای خواص نرم کنندگی و مرطوب کنندگی هستند. صابون کرم دار کاپوس یک رطوبت رسان عالی برای پوست های خشک است. پن کرم..
69,000 تومان
شامپو حاوی عصاره آلوئه ورا کاپوس 250 میل | رفع التهاب و خارش موی خشک
ناموجود
 شامپو حاوی عصاره آلوئه ورا کاپوس شامپو حاوی عصاره آلوئه ورا کاپوس جهت موهای خشک، حساس و آسیب دیده (رنگ شده با رنگ های شیمیایی، فر شده، بی حالت و موهایی که در اثر استفاده زیاد از سشوار تغییر شکل یافته اند) به کار می رود. شامپو آلوئه ورا کاپوس با داشتن عصاره آلوئه ورا جهت موهای ..
112,000 تومان
شامپو عصاره جوانه گندم کاپوس 250 میلی | کنترل ترشح چربی و مناسب موهای چرب شامپو عصاره جوانه گندم کاپوس 250 میلی | کنترل ترشح چربی و مناسب موهای چرب
ناموجود
شامپوی کاپوس حاوی عصاره جوانه گندم Kappus Weizenkeim Sahmpoo for Oily Hair یک شامپوی مناسب موی چرب است که چربی اضافه موها را کاهش می دهد. خاصیت جوانه گندم کنترل ترشح چربی است که در این شامپو به خوبی عمل می کند. این شامپو همچنین سرشار از ویتامین ها و پروتئین ها بوده که می تواند برای موهای چرب مناسب ب..
220,000 تومان
صابون آلوئه ورا کاپوس 125 گرمی | رفع التهاب و مرطوب کننده پوست خشک
ناموجود
صابون عصاره آلوئه ورا کاپوس Kappus Aloe Vera Soap یک صابون شوینده و مرطوب کننده پوست خشک است که حاوی عصاره آلوئه ورا است. صابون آلوئه ورا کاپوس حاوی ترکیبات مرطوب کننده از جمله آلوئه ورا است که از خشکی پوست در هنگام شستشوی پوست جلوگیری کرده و پوست را نه تنها خشک نمی کند بله آبرسانی نیز می کند.آ..
112,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات