منو
سبد خرید شما

کپسول پروستاویتال هلث اید 30 عددی | بهبود و جلوگیری از اختلالات پروستات در مردان

کپسول پروستاویتال هلث اید 30 عددی | بهبود و جلوگیری از اختلالات پروستات در مردان
ناموجود
کپسول پروستاویتال هلث اید 30 عددی | بهبود و جلوگیری از اختلالات پروستات در مردان
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Health Aid Prostavital 30 Caps
 • بارکد: 501978100033
133,300 تومان
اشتراک گذاری در :

 

پروستات چیست؟

 

پروستات عضوی از دستگاه تناسلی مردانه است و در کنار مجرای ادراری قرار دارد و موقع انزال جنسی مایعی سفید رنگ ترشح می کند که تقریبا یک سوم حجم منی را این مایع قلیایی تشکیل می دهد.به مرور و با افزایش سن، پروستات بزرگتر می شود. این امر بصورت تدریجی اتفاق می افتد و می تواند باعث ایجاد مشکل مثانه در بعضی از مردان گردد.در این مقاله راجع به کپسول پروستاویتال،عوارض مصرف قرص پروستاویتال،عوارض کپسول پروستاویتال هلث اید،کپسول پروستا باریج،قیمت پروستاویتال،قرص پروستاویتال،عوارض پروستاویتال،خرید پروستاویتال،پروستاویتال چیست اطلاعاتی ارائه خواهد شد.

اندازه طبیعی پروستات:

 

پروستات در سنین کودکی تا پیش از بلوغ اندازه کوچکی دارد و در هنگام بلوغ شروع به رشد کرده و معمولا در حدود ۲۰ سالگی به اندازه ای ثابت می رسد. محدوده اندازه طبیعی پروستات در مردان بالغ از لحاظ حجمی ۳۰ cc سی سی یا همان ۳۰ سانتی متر مکعب یا به زبان ساده به اندازه یک گردو است.

 

پس از ۴۰ سالگی معمولا پروستات شروع به بزرگ شدن کرده و به اندازه یک توپ گلف می رسد. محدوده وزنی پروستات در منابع مختلف اعداد متفاوتی ذکر شده است. ولی می توان گفت پروستات بالغ در جوانی بین ۷ تا ۲۰ گرم وزن دارد. این محدوده وزنی در میان سالی به ۶۰ گرم می رسد.

 

بعد از ۴۰ سالگی به دلایل مختلفی در مردان شاهد بزرگ شدن پروستات هستیم که می تواند بر مسیر ادرار و همچنین باروری مردان موثر باشد.هیپرپلازی و رشد خوش­خیم پروستات را بزرگ شدن پروستات یا BPH می گویند. این بیماری در بین مردان بالای ۴۰ سال بسیار شایع است. این افزایش در اندازه پروستات خوش­خیم می باشد.

 

 

تفاوت پروستات عادی و پروستات غیر عادی


 

علائم ادراری بزرگ شدن پروستات:

 

 •  تند تند ادرار کردن یا تکرر ادرار
 •  شروع ادرار کردن با ناراحتی
 •  کاهش فشار ادرار
 •  عدم توانایی در ادرار
 •  عدم کنترل ادرار
 •  شب بیدار شدن برای ادرار

 

افراد مبتلا به سرطان پروستات پیشرفته مبتلا به همین علائم ادراری هستند، بنابراین پزشک باید دقت کافی داشته باشد که این دو بیماری را از هم تشخیص بدهد.

 

 

 

تفاوت پروستات خوش خیم و سرطان پروستات


 

 

علائم بزرگ شدن پروستات و سرطان پروستات:

 

 •  تکرر ادرار
 •  شب ادراری
 •  برای تخلیه ادرار به سرعت به توالت رفتن
 •  بی اختیاری ادرار
 •  شروع شدن ادرار با تاخیر صورت می گیرد.
 •  قطع و وصل شدن جریان ادرار
 •  کم شدن فشار ادرار
 •  زور زدن برای خروج ادرار
 •  احساس عدم تخلیه کامل مثانه
 •  ادرار قطره قطره
 •  درد مثانه یا درد موقع ادرار کردن

 

وقتی پروستات بزرگ می شود، راه خروجی ادرار از مثانه که گردن مثانه می­ باشد بسته می­ شود و باعث علائمی نظیر شکم درد یا احساس دائم پری مثانه، تکرر ادرار و بند آمدن ادرار می ­شود. هیپرپلازی خوش­خیم پروستات یک بیماری پیشرونده می ­باشد و اگر درمان نشود ادرار از مثانه کامل خارج نمی­ شود و ادرار باقیمانده باعث عفونت ادراری می ­شود.

 

 


 

 

علت بزرگ شدن پروستات:

 

بیماری پروستات، بیماری مردان بعد از ۴۰ سالگی است. دو عدد ماده در پروستات وجود دارد که با بالا رفتن سن مقدار آن­ها نیز افزایش می­ یابد. این دو ماده باعث می شوند که هورمون­ جنسی مردانه را که  تستوسترون می باشد آن را به استروژن و DHT تبدیل کند و در نتیجه باعث بزرگی پروستات شوند. پروستات از چند قسمت تشکیل شده است، به­ طوری که بزرگی خوش­خیم در یک قسمت از پروستات و سرطان پروستات در قسمت دیگر پروستات بوجود آید.

 


 

 

درمان بزرگی پروستات:

 

درمان بزرگی پروستات با توجه به شدت علائم ادراری تفاوت دارد. اگر علائم ادراری خفیف باشند، بیمار با تغییر روش زندگی روزانه، می تواند علائم خود را تا حد زیادی کاهش پیدا دهد. اگر بیمار مبتلا به علائم ادراری متوسط باشد با استفاده از دارو تا ۴۰ درصد بهبودی حاصل می ­شود. یعنی ۴۰ نفر از ۱۰۰ نفر و اگر علائم شدید باشد روش درمانی جراحی می­ باشد. داروها می توانند به کاهش پروستات و یا انقباض ماهیچه های در نزدیک پروستات شما کمک کنند. تغییر روش زندگی روزانه شامل کاهش وزن، ورزش و ممانعت از خوردن کافئین می ­باشد.

 

داروهایی که برای درمان متوسط استفاده می ­شوند شامل امنیک و فنتراید می ­باشند.حدود ۲۱۰ میلیون نفر در دنیا مبتلا به بزرگی خوش­خیم پروستات هستند. علائم ادراری معمولاً بعد از ۴۰ سالگی ظاهر می­ شوند. بیش از نیمی از افراد بالا ۵۰ سال به این بیماری مبتلا هستند. بعد از ۸۰ سالگی بیش از ۹۰ درصد مردان مبتلا به این بیماری هستند.

 

 

درمان پروستات با کپسول پروستاویتال هلث اید


 

 

کپسول پروستا ویتال هلث اید:

 

کپسول پروستاویتال هلث اید ترکیبی است کاملا طبیعی و ویژه شامل انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه‌های ضروری و ترکیبات گیاهی که جهت حفظ سلامت و بهبود عملکرد پروستات و پیشگیری از ابتلا به اختلالات پروستات بسیار مفید می‌باشد. نخل اره‌ای و روغن دانه کدو تنبل می‌تواند به کوچک شدن پروستات بزرگ شده کمک کند. ویتامین‌های E و C با خاصیت آنتی‌اکسیدانی خود از سلول‌های بدن در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند. اسید آمینه‌هایا آلانین و ال گلوتامیک در مایعات پروستات وجود دارند و نقش مهمی در حفظ سلامت آن ایفا می‌کنند.

 

کمبود روی باعث ایجاد عفونت در پروستات و بزرگ شدن آن می‌شود. کپسول پروستاویتال ترکیبی از ویتامین‌ها، املاح و اسیدهای آمینه ضروری برای کمک به سلامت آقایان است. مهمترین اختلال پروستات التهاب یا عفونت پروستات که معمولاً مردان زیر ۵۰ سال را درگیر می‌کند. کپسول پروستاویتال هلث اید در سلامت پروستات موثر است و از بروز مشکلات پروستات در سنین بالا جلوگیری می کند.

 

ویتامین B۶:

پيريدوكسين در گويچه های قرمز خون به فسفات پيريدوكسال تبديل می شود كه به عنوان يک كوآنزيم در اعمال متابوليک گوناگون مؤثر بر مصرف پروتئين، كربوهيدرات و چربی عمل می كند. پيريدوكسين در تبديل تريپتوفان به نياسين يا سروتونين، تجزيه گليكوژن، تبديل اكسالات به گليسين، سنتز گاما آمينوبوتيريک اسيد در سيستم اعصاب مركزی نيز دخالت دارد.

 

ویتامین E:

ويتامين E به عنوان يک عنصر اساسی در تغذيه و به عنوان يک آنتي اكسيدان همراه با سلنيم موجود در رژيم غذايي، اسيدهاي چرب غير اشباع موجود در غشاء و ساير ساختمان هايی سلولی را از جمله راديكال های آزاد محافظت نموده و گويچه های قرمز خون را در مقابل هموليز حفظ می كند. ويتامين E به عنوان يک كوفاكتور در بعضی از سيستم های آنزيمی عمل می كند.

 

زینک :

روی برای حفظ ساختمان اسيدهای نوكلئيک، پروتئين ها و غشاهای سلولی ضروری است. به علاوه، رشد طبيعی و تقسيم سلولی، ترميم بافتی، بلوغ جنسی و دستگاه توليد مثل، عادت به تاريكی و ديد در شب، التيام زخمها، دفاع ايمنی بدن، ادراک چشايی و احتمالاً پويايی از اعمال فيزيولوژيک وابسته به روی می باشند.

 

لیکوپن :

لیکوپن به طور طبیعی در بدن وجود ندارد؛ با این حال می‌تواند از طریق مصرف مکمل‌ها و یا مواد غذایی سرشار از این ترکیب به دست آید. لیکوپن نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌های قلبی به وسیله مهار کردن آسیب رادیکال های آزاد به LDL کلسترول ایفا می کند. قبل از این که کلسترول بتواند در پلاک‌هایی که رگ‌ها را سخت و تنگ می کند، رسوب کند باید به وسیله رادیکال های آزاد اکسیده شود. لیکوپن با توانایی آنتی اکسیدانی فوق‌العاده می تواند LDL کلسترول را از اکسیده شدن محافظت نماید.لیکوپن آنتی اکسیدانی است که در گوجه فرنگی وجود دارد و با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی باعث سلامت سیستم عصبی و اندام ها از جمله پروستات می شود.

 

ساوپالمتو:

حاوی ترکیبات فیتوشیمیایی است که می تواند از سلامت پروستات و مجاری اداری در مردان محافظ نماید.مطالعات متعدد نشان داده که عصاره دانه این درخت در درمان و کاهش عوارض بزرگی خوش خیم پروستات (benign prostatic hyperplasia) میتواند مؤثر باشد.این وضعیت در بین 5 تا 10 درصد از مردانی که حدود 30 سال دارند و احتمالاً در بین بیش از 90 درصد از مردانی که بیش از 85 سال دارند، شایع می باشد. اثرات درمانی در طول 4 تا 6 هفته اول استفاده از Saw palmetto در بیش از 90 درصد موارد گزارش گردیده است.
Saw palmetto اثر بسیار مناسبی در تغییر وضعیت دستگاه تناسلی و ادراری دارد. مکانیسم عمل این فرآورده مربوط به بهبود متابولیسم هورمون ها در غده پروستات می باشد.

 

 

کپسول پروستاویتال هلث اید انگستان در داروخانه آنلاین دارو کالا


 

مشخصات کپسول پروستاویتال هلث اید:

 

- ترکیب کاملاً طبیعی و ویژه جهت کمک به سلامت پروستات
- کمک به بهبود سلامت سیستم ادراری
- کمک به بهبود وضعیت جنسی آقایان
- مناسب برای بیماران مبتلا به دیابت و عدم تحمل به لاکتوز
- فاقد هر گونه رنگ مصنوعی، نگهدارنده و طعم دهنده
- حفظ سلامت و بهبود عملکرد پروستات و پیشگیری از ابتلا به اختلالات پروستات

 


 

نحوه مصرف کپسول پروستاویتال هلث اید:

 

مردان بالای 16 سال روزانه یک کپسول بعد از غذا مصرف کنند.

 


 

ترکیبات کپسول پروستاویتال هلث اید:

نام ترکیب

مقدار

Vitamin E

60mg

Vitamin C

120mg

Vitamin B6

10mg

Magnesium

100mg

Zinc

25mg

Chromium

50mcg

Copper

500mcg

Selenium

50mcg

Lycopene

3mg

Alanine

50mg

Glutamic Acid

200mg

Wheat Germ Oil

90mg

Pumpkin Seeds Oil

200mg

Lecithin

100mg

Nettle Root Sisterol

10mg

Saw Palmetto Extract

30mg

Pygeum Africanum Bark

5mg

 


 

 

توصیه و هشدار مصرف کپسول پروستاویتال هلث اید 30 عددی:

 

- در صورت حساسیت به هریک از اجزای تشکیل دهنده ، از مصرف آن خودداری کنید.
- در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
- این محصول فقط برای آقایان تولید شده است.

چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان ناباروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

مشخصات کلی
مقدار30 عدد کپسول
کد بهداشتی6581487923500305
جنسیت مصرفآقایان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس انگلستان)
بارکد5019781000333

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: پروستات

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات