منو
سبد خرید شما

کیت تست امنی شور (آمینو شور) کاردان اکسیر

کیت تست امنی شور کاردان اکثیر
کیت تست امنی شور کاردان اکثیر
کیت تست امنی شور کاردان اکثیر
ارسال غیر رایگان
کیت تست امنی شور کاردان اکثیر
کیت تست امنی شور کاردان اکثیر
کیت تست امنی شور کاردان اکثیر
کیت تست امنی شور (آمینو شور) کاردان اکسیر
  • موجودی: موجود
  • مدل: AmniSure - 1 pcs
  • وضعیت ارسال کالا: ارسال با هزینه اجباری
  • SKU: 1978
199,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

 

مشخصات کیت تست امنی شور (آمینو شور) کاردان اکسیر :

 

تست آمینو شور آزمایشی غیر تهاجمی است که برای زنان بارداری که علامت و نشانه هایی از پارگی کیسه آب جنینی دارند بسیار کمک کننده است. این تست، تشخیص دقیق و به موقع و ساده را میسر می سازد و به پزشکان اجازه می دهد تا با تصمیمات به موقع از عوارض ناخواسته جلوگیری نمایند.
 

تشخیص دقیق پارگی کیسه آب جنینی در هر زمان از دوران بارداری برای بستری کردن و درمان به موقع زنان باردار از اهمیت به سزایی برخورده است، عدم تشخیص پارگی کیسه آب جنینی می تواند در تصمیم گیری به موقع و به جا تاخیر ایجاد نماید. از سوی دیگر، تشخیص مثبت کذب پارگی کیسه آب می تواند باعث تصمیم نا به جا از جمله بستری کردن زنان باردار و induction زایمان گردد،تشخیص دقیق پارگی کیسه آب جنینی هنوز مشکلی شایع در بحث مامایی است. بسیاری از آزمایش هایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند محدودیت های قابل توجهی دارند و تا حد بسیاری تهاجمی بوده و نیاز به نمونه برداری و استفاده از اسپکولوم دارند.
 


تست آمینو شور نیاز به اسپکولوم ندارد و نمونه گیری به وسیله سواب استریل که حدود 5-7 سانتیمتر داخل واژن می شود انجام می پذیرد و به سادگی پاسخ تشخیص پارگی کیسه آب جنینی (بلی یا خیر) در چند دقیقه آماده است.تست امنی شور یک تست Immunoassay سریع و مقرون به صرفه است که موجب تشخیص پروتئین پلاسنتال آلفا میکروگلوبین 1 (1-PAMG )می گردد. این پروتئین با غلظت بالا در مایع آمنیوتیک یافت میشود اما میزان آن در ترشحات سرویکوواژینال بسیار ناچیز است.*در صورت مثبت شدن نتیجه تست، هیچ آزمایش تاییدی دیگری لازم نیست.
*صرفه جویی در زمان و هزینه به علت عدم نیاز به سایر روشهای تشخیصی.
*قابل انجام در تمام سنین بارداری می باشد.
*تنها تست تشخیص ROM که 99٪ با روش گلد استاندارد تزریق رنگ تطابق دارد.
*دقت عمل 99٪ و حساسیت 98٪ که موجب بالاترین دقت تشخیص می گردد.


 

روش انجام تست :

 

  1. ویال را تکان دهید تا اطمینان حاصل نمایید که حلال درون آن به انتهای ویال رفته است.
  2. سواب استریل را به میزان 5 تا 7 سانتی متر به مدت 1 دقیقه در واژن فرو ببرید. این آزمایش نیازی به معاینه با اسپکولوم ندارد.
  3. سواب را در ویال فرو برده و به مدت یک دقیقه آن را در حلال درون ویال بچرخانید.
  4. سپس سواب را خارج کرده و انتهای سفید رنگ نوار آزمایش (که با پیکان های جهت نما مشخص شده است) را درون ویال حاوی حلال فرو ببرید. در پی ظاهر شدن دو خط یا سپری شدن 10 دقیقه، نوار آزمایش را از حلال خارج کنید. اگر حلال داخل ویال در طول نوار آزمایش حرکت نکرد به ویال تلنگر میزنیم تا حلال در طول نوار آزمایش به حرکت درآید.

 

 

مقایسه تست امنی شور با سایر تست های تشخیص ROM

تست نیترازین، پولینگ و فرن در حالت ترکیبی ارزش پیشگویی منفی در حدود ۵۴٫۵٪دارند.
همه مواردی که موجب تداخل با روش های سنتی میشوند از قبیل ادرار، مایع منی، عفونت های واژینال و میزان ناچیزخون، در نتایج امنی شور تاثیری ندارند.

اگر بیمار شما بدون تشخیص ترخیص شود :

 


یک نتیجه منفی کاذب می تواند منجر به عدم اقدام مناسب در زمان به موقع گردد.
تشخیص غلط و در زمان نامناسب PROM، دو ریسک فاکتور حتمی عوارض قبل و بعد از تولد((pre- & post-natal می باشند.
تشخیص اشتباهPROM می تواند منجر به مداخلات نامناسب یا غیرضروری نظیر بستری کردن یا القای زایمان گردد.
چنانچه بیمار اشتباها مرخص گردد و یا اقدام خاصی برای PROM انجام نشود، ممکن است مادر دچار عفونت داخل رحمی شود که عوارض بسیار پر هزینه ای خواهد داشت.
چنانچه بیمار با وجود PROM مرخص شود می تواند منجر به وخامت حال نوزاد شود.
عدم تشخیص به موقع PROM بطور بلقوه می تواند موجب عفونت، پرولاپس بند ناف و حتی مرگ جنین گردد.

 


: درمان های غیرضروری در صورت تشخیص اشتباه

یک نتیجه مثبت کاذب می تواند موجب انتقال بی جهت بیمار به مراکز مجهزتر، بستری شدن و تجویز آنتی بیوتیک، کورتیکواستروئید و توکولیتیک گردد که اثرات منفی روی مادر و بچه خواهند داشت.
استفاده از ترکیبات مختلف روش های سنتی منجر به تشخیص اشتباه می گردد.
طبق پروتکل های جدید که برای ROM تعیین شده، بیماری که دچار ROM می باشد باید از لحاظ تشخیص تا زمان زایمان بستری شود که می تواند به طور متوسط روزی 1000 دلار در یک بخش پیش از زایمان هزینه داشته باشد.

 

کیت آمینو شور چگونه کار می کند

کیت آمینو شور یک آزمایش ایمونوکروماتوگرافیک است که در یک مرحله صورت می گیرد. در این آزمایش، چند پادتن به منظور آشکارسازی پروتئین PAMG-1 مورد استفاده قرار می گیرد. پروتئین PAMG-1 در مایع آمنیوتیک موجود است و در ترشحات واژینال زنان بارداری که دچار پارگی کیسه آب هستند یافت می شود.

کیت آمینو شور دامنه وسیعی از غلظت های پروتئین PAMG-1 موجود در ترشحات واژن را (از 5 نانوگرم در میلی لیتر تا 100 میکروگرم در میلی لیتر) آشکار می سازد.

دقت عامل تشخیص این آزمایش امکان آشکارسازی مقدار ناچیزی از مایع آمنیوتیک را فراهم می سازد. طبیعتا چنانچه کیسه آب پاره نباشد، پروتئین PAMG-1 (به علت ناچیز بودن آن در حالت طبیعی) در مایع واژن آشکار نخواهد شد.
 

دقت عمل آزمایش

کارایی کیت آمینو شور در سه پژوهش که در آنها آمینو شور با نیترازین و فرنینگ مقایسه گردیده، بررسی شده است. این پژوهش ها 432 بیمار از هفته 11 تا 41 دوران بارداری را در مراکز مختلف در بر می گیرد. به استناد این پژوهش های کنترل شده، کیت آمینو شور دارای 98/9% Sensitivity ، 98/1% Specificity و 99% دقت بوده است.

در پژوهش های انجام شده آمینو شور در مقایسه با Amniodye infusion (Gold standard) برای تشخیص پارگی کیسه آب Sensitivity 100% و Specificity 99.1% داشته است.(ماخذ 8)

در عین سادگی، این آزمایش چه در کلینیک های تخصصی یا در اتاق معاینه پزشکان از دقت عمل بالایی برخوردار است.این دقت عمل بالا به علت آستانه حساسین پایین (5 mg/ml) تست آمینو شور می باشد.

چنانچه به دنبال داروخانه آنلاین،داروخانه انلاین،داروخانه ناباروری،داروخانه تخصصی ناباروری،داروخانه نازایی تهران،داروخانه آنلاین تهران،داروخانه اینترنتی،داروخانه اینترنتی تهران،داروخانه انلاین تهران،درمان نابروری مردان،داروخانه داروهای نازایی،درمان ناباروری زنان، داروخانه ناباروری تهران هستید داروخانه آنلاین داروکالا خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات