منو
سبد خرید شما

کپسول فروفورت انرژی عبیدی | برای افزایش انرژی و رفع خستگی

فروفورت انرژی
فروفورت انرژی
-13 %
فروفورت انرژی
فروفورت انرژی
کپسول فروفورت انرژی عبیدی | برای افزایش انرژی و رفع خستگی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Abidi Ferrofort Energy - 30 Caps
 • SKU: 3977
 • بارکد: 626015460103
99,800 تومان
114,500 تومان

تاریخ انقضا : 2024-12-08

اشتراک گذاری در :

کپسول فروفورت انرژی عبیدی Abidi Ferrofort Energy یک مکمل آهن به همراه ویتامین ها و مواد معدنی برای افزایش انرژی و همچنین کاهش خستگی بدن است. یکی از دلایل خستگی، می تواند ضعف در سیستم ایمنی و همچنین کم خونی و کمبود آهن باشد. کپسول فروفورت انرژی عبیدی به بدن شما برای تامین آهن مورد نیاز بدن و همچنین تقویت سیستم ایمنی کمک می کند. 

 

کپسول فروفورت انرژی مانند سایر محصولات فروفورت، حاوی آهن به میزان بالا، برای کمک به جبران کمبود آهن در بدن است. در هر کپسول فروفورت انرژی 28 میلی گرم آهن فروس بیس گلیسینات وجود دارد که خیال شما از بابت تامین مقدار آهن روزانه را راحت می کند. همچنین دوز اضافه تر آن برای افرادی که با کمبود و کاهش سطوح آهن در بدن خود مواجه هستند، مناسب است. 

 

مکمل های انرژی زا را مشاهده کنید.

کپسول فروفورت انرژی عبیدی

 

مهمترین ویتامین در جذب آهن و بهبود عملکرد آن، ویتامین سی می باشد. ویتامین سی نیز به میزان 60 میلی گرم در هر کپسول فروفورت انرژی وجود دارد تا علاوه بر کمک به جذب بهتر آهن در بدن، بتواند از سیستم ایمنی شما نیز حمایت کند. ترکیبات بعدی فروفورت نیز، ترکیبات موثر در بهبود سیستم انرژی و همچنین سیستم عصبی بدن می باشند. 

فولیک اسید و ویتامین ب12 هر کدام نقش مهمی در جلوگیری از کم خونی در بدن را دارند. ویتامین ب 12 یک ویتامین مهم در ساخت هموگلوبین خون است. کمبود این ویتامین می تواند اثرات مخربی در بدن ما داشته باشد. فولیک اسید یا ویتامین ب9 نیز ترکیب موثر در حفظ سیستم عصبی بدن است. فولیک اسید همچنین به ساخت پروتئین های سلول های خونی و دی ان ای کمک کرده و به خودی خود باعث کاهش انواع خاصی از کم خونی در بدن می شود. 

 

ترکیب پنجم و آخر فروفورت انرژی دکتر عبیدی، ماده معدنی روی است. زینک نیز همانند فولیک اسید، تاثیر بسزایی در تقسیم سلولی و دی ان ای دارد. همچنین زینک در کنار ویتامین سی علاوه بر کمک به حفظ سلامت پوست و مو، می توانند باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن شوند. همانطور که ذکر شد، از دلایل شایع خستگی می تواند ضعف سیستم دفاعی بدن باشد. زینک نیز در هر کپسول فروفورت انرژی به میزان 12 میلی گرم وجود دارد که می تواند تمام نیاز روزانه شما به این ماده معدنی مهم را تامین کند. 

 

مکمل های آهن و کم خونی را مشاهده کنید. 

فروفورت انرژی عبیدی

 


 

مشخصات کپسول فروفورت انرژی عبیدی:

 • جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن
 • تامین آهن مورد نیاز بدن 
 • جبران کمبود آهن در افراد مبتلا کم خونی
 • افزایش انرژی و کمک به کاهش خستگی
 • کمک به ساخت گلبول های قرمز خون
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • جذب بهتر آهن به واسطه وجود ویتامین سی
 • کمک به تامین ویتامین ب 12 و فولیک اسید

 

 


 

نحوه مصرف کپسول فروفورت انرژی:

بزرگسالان روزانه 1 عدد کپسول فروفورت انرژی با مقدار مناسبی آب مصرف نمایند. 

 

 


 

ترکیبات کپسول فروفورت انرژی عبیدی (در هر کپسول):

نام ترکیب

مقدار

Ferrous Bisglycinate (Equal To 28 mg Elemental Iron)

28 mg

Vitamin C

60 mg

(Folic Acid (Pteroylglutamic acid

400 mcg

Vitamin B12 ( Cyanocobalamin )

8 mcg

Zinc ( as Sulfate monohydrate )

12 mg

 

 


 

فواید ترکیبات موجود در فروفورت انرژی در بدن:

آهن:

آهن را می توان از ضروری ترین عناصر در بدن دانست چرا که وظیفه حمل اکسیژن به اعضای مختلف بدن به خصوص مغز را به عهده دارد. آهن موجود در فروفورت انرژی عبیدی با فرم بیس گلیسینات است که از جمله فرم های خوب آهن به شمار می آید. آهن بیس گلیسینات دارای فراهم زیستی بالایی است. منظور از فراهم زیستی، نحوه جذب و سنتز این فرم در بدن است که باعث افزایش اثرگذاری و همچنین کاهش عوارض جانبی خواهد شد. 

علت برخی از موارد کم خونی‌ها، مسائل تغذیه‌ای است و برخی به تغذیه ربطی ندارد، اما با تغییر شیوه تغذیه می‌توان آن‌ها را درمان کرد. در مورد اول باید گفت: کمبود شدید پروتئین، آهن، ویتامین ب ۱۲، اسید فولیک و یا کمبود مجموعه‌ای از ویتامین‌ها به کم خونی منتهی می‌شوند. انواع نادر کم خونی به دلیل کمبود شدید دریافت مس و یا عناصر دیگر رخ می‌دهد.

حدود 70 درصد آهن بدن شما در گلبول های قرمز خون به نام هموگلوبین و در سلول های ماهیچه ای به نام میوگلوبین یافت می شود. هموگلوبین برای انتقال اکسیژن در خون شما از ریه ها به بافت ها ضروری است. میوگلوبین در سلول های ماهیچه ای، اکسیژن را می پذیرد، ذخیره می کند، انتقال می دهد و آزاد می کند.  قرص آهن فروفورت انرژِ باعث رفع کم خونی و کمک به خونسازی بدن می شود.

 

فروفورت انرژی

ویتامین ب12:

ویتامین ب ۱۲ در تولید تمامی سلول های خونی از جمله گلبول های سفید، قرمز و پلاکت ها، حفظ رشد و تکامل سلول های بدن، تنظیم میزان اسید آمینه هموسیستئین در خون (افزایش میزان هموسیستئین در بدن باعث افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی، عروقی و تجمع کلسترول در بدن)، حفظ سلامت سیستم عصبی مرکزی و عملکرد اعصاب، متابولیزاسیون کربوهیدرات، چربی و پروتئین و تبدیل آنها به انرژی مورد نیاز سلول های بدن نقش دارد. به همین دلایل است که ویتامین ب12 برای کمک به افزایش انرژی در مکمل فروفورت انرژی عبیدی مورد استفاده قرار گرفته است. 

 

فروفورت انرژی

ویتامین سی:

همانطور که ذکر شد ویتامین سی از جمله ویتامین های مهم در بدن است که یکی از عملکردهای آن کمک به افزایش جذب و سنتز آهن در بدن است. به صورت علمی و بالینی ثابت شده است که جذب آهن را بهبود می بخشد. در هر کپسول فروفورت انرژی 60 میلی گرم ویتامین سی به همین منظور با آهن همراه شده است.

 

قرص آهن فروفورت انرژی

 

فولیک اسید:

کمبود فولیک اسید می‌تواند باعث کم خونی شود. کم خونی شرایطی است که در آن شما تعداد کمی از گلبول‌های قرمز خون دارید. کم خونی می‌تواند بافت‌های بدن شما را از اکسیژن مورد نیاز خود محروم کند زیرا RBC ها اکسیژن را حمل می‌کنند و این حالت می‌تواند عملکرد آنها را تحت تأثیر قرار دهد. فولات در زنان در سن باروری بسیار مهم است. کمبود فولات در دوران بارداری می تواند منجر به نقص هنگام تولد شود. بیشتر افراد به اندازه کافی فولات از مواد غذایی دریافت می‌کنند

 

 

زینک:

روی یک ماده مغذی است که به رشد در دوران کودکی و سیستم ایمنی کمک می کند. سطوح پایین روی می تواند خطر ابتلا به بیماری را در فرد افزایش دهد. روی از تعدادی از عملکردهای منبع مطمئن در بدن انسان پشتیبانی می کند. علاوه بر حمایت از سیستم ایمنی، بدن را قادر به ساخت پروتئین و DNA می کند. بدن برای اینکه سیستم ایمنی به درستی کار کند به روی نیاز دارد. سطوح پایین روی می تواند خطر ابتلا به عفونت هایی مانند ذات الریه را افزایش دهد.

 

زینک در فروفورت انرژی عبیدی

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف فروفورت انرژی:

 • در دوزهای معمول، عارضه جانبی با این فرآورده دیده نمی شود، در موارد نادر ممکن است عوارض گوارشی مانند درد شدید و انقباض مداوم شکم یا معده و سیاهی مدفوع رخ دهد.
 • در صورت حساسیت به هریک از اجزای این فرآورده از مصرف آن پرهیز نمایید.
 • از مصرف بیش از مقدار توصیه شده پرهیز نمایید.
 • قبل از مصرف این فرآورده، در صورت مصرف مکمل کلسیم یا داروهایی مانند آهن تزریقی، آنتی اسیدها، آنتی بیوتیک ها، داروهای ضد صرع، داروهای تیروئید، پنی سیلامین، سولفاسالازین و ابتلا به بیماری هایی مانند آنمی و نارسایی های خونی، اختلالات متابولیک، نارسایی کلیوی، کبدی، گوارشی، سابقه سوء مصرف الکل، تزریق خون، بارداری و شیردهی با پزشک خود مشورت نمایید.
 • این فرآورده یک مکمل است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی باشد.
 • فرآورده را از طریق فاضلاب یا زباله های خانگی دور نریزید.
 • فرآورده را در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد، دور از نور و رطوبت نگهداری نمایید.
 • از مصرف فرآورده های تاریخ گذشته خودداری کنید.
 • فرآورده را دور از دسترس و دید کودکان نگهداری نمایید

 

مشخصات کلی
مقدارکپسول: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی129600298970256
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260154601032

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات