منو
سبد خرید شما

قرص کلاژن پلاس آپوویتال 30 عددی | حاوی ویتامین سی و لیزین برای جوانسازی پوست

کلاژن پلاس آپوویتال
کلاژن پلاس آپوویتال
-17 % ناموجود
کلاژن پلاس آپوویتال
کلاژن پلاس آپوویتال
شما میتوانید محصول قرص کلاژن پلاس یوروویتال 60 عددی | کلاژن هیدرولیز شدن برای سلامت پوست را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
قرص کلاژن پلاس آپوویتال 30 عددی | حاوی ویتامین سی و لیزین برای جوانسازی پوست
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Apovital Kollagen Plus - 30 Tabs
 • SKU: 1944
 • بارکد: 626415260149
166,900 تومان
200,600 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص کلاژن پلاس آپوویتال Apovital Kollagen Plus یک مکمل مناسب برای خرید قرص کلاژن است. قرص کلاژن پلاس آپوویتال حاوی کلاژن هیدرولیز شده است. کلاژن پروتئینی است که ساختار و اسکلت پوست ما را تشکیل می دهد و باعث استحکام پوست و جلوگیری از چین و چروک پوست می شود. در واقع قرص کلاژن پلاس آپوویتال یک ضد چروک پوست است که باعث جوانسازی پوست و رفع خطوط چروک پوست می شود.

 

برای خرید قرص کلاژن پلاس یوروویتال بر روی نام آن کلیک کنید.

 

کلاژن مورد استفاده در قرص کلاژن پلاس آپوویتال از نوع هیدرولیز شده است. کلاژن هیدرولیز شده به بدن شما کمک می کند تا کلاژن را بهتر دریافت و مورد استفاده قرار دهد. چرا که کلاژن هیدرولیز شده در قرص کلاژن پلاس آپوویتال به قطعات کوچکتری تبدیل شده است تا کار جذب و هضم را برای بدن بهتر و سریع تر کند.

 

شما می توانید انواع دیگر مکمل های کلاژن را با کلیک بر روی نوشته آن مشاهده کنید. همچنین می توانید برای خرید پودر کلاژینو، خرید پودر کلاژینو صورتی یا کلاژینو بیوتی، خرید کلاژن ای سی ای، خرید قرص کلاژن گلد آدریان، خرید ساشه کلاژن گلد آدریان و خرید قرص رویال کلاژن ایکس مارت بر روی نام آنها کلیک کنید.

 

قرص کلاژن پلاس آپوویتال کلاژن هیدرولیز شده

علاوه بر کلاژن هیدرولیز شده در قرص کلاژن پلاس ۲ ترکیب موثر دیگر نیز وجود دارد. ویتامین سی و آمینو اسید ال لیزین دو ترکیب موثر در افزایش جذب کلاژن در بدن هستند. در هر قرص کلاژن پلاس آپوویتال 500 میلی گرم کلاژن هیدرولیز شده و 30 میلی گرم ویتامین سی وجود دارد. میزان ال لیزین نیز در هر قرص کلاژن گلد آپوویتال 50 میلی گرم است.

 

سایر محصولات و مکمل پوست را مشاهده کنید.

 

قرص کلاژن پلاس آپوویتال

 


 

سنتز و ساختار کلاژن در پوست چگونه است؟

سنتز کلاژن توسط فیبروبلاست ها انجام می شود. کلاژن ماتریکس/تشک حمایتی را برای پوست سالم فراهم می‌کند و یک عامل کلیدی برای حفظ استحکام و کشسانی پوست است. نوع I کلاژن اصلی موجود در پوست است که 80 تا 90 درصد کلاژن پوست را تشکیل می دهد. این سلول توسط سلول هایی به نام فیبروبلاست تولید می شود که یک نوع سلول مزانشیمی است که عمدتاً در درم یافت می شود.

فیبروبلاست‌ها همچنین پروتئین الاستین تولید می‌کنند که با تسهیل تغییر شکل‌پذیری طولانی مدت، انعطاف‌پذیری کشش را به پوست می‌دهد و به دنبال آن به بافت‌ها اجازه می‌دهد تا به ساختار اولیه خود بازگردند. این یک عملکرد حیاتی برای حفظ خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری پوست است. یکی دیگر از محصولات عملکرد متابولیک فیبروبلاست، تولید گلیکوزآمینوگلیکان ها (GAGs) است که هتروپلی ساکاریدهای طولانی بدون انشعاب مانند هیالورونات ها و درماتان سولفات (فراوان ترین GAG در پوست) هستند. ترکیب منحصر به فرد ویسکوزیته بالا، رطوبت سنجی بالا و تراکم پذیری کم کلید بسیاری از عملکردهای آنها از جمله حفظ رطوبت ضروری پوست است.

 

ساختار کلاژن در پوست چگونه است

 

تولید کلاژن در طول زندگی چگونه است؟

 تولید کلاژن ابتدا در رحم در حدود هفته پنجم از سه ماهه اول بارداری آغاز می شود، در این زمان می توان فیبرهای کلاژن ریز را در جنین در حال رشد مشاهده کرد. در طول توسعه بعدی، ماتریس کلاژن افزایش می یابد و با فیبرهای بزرگتر همراه است که در بسته های بزرگتر مونتاژ می شوند. از هفته 15 بارداری می توان مناطق متمایز درم پاپیلاری و شبکه ای را تشخیص داد.

محتوای کلاژن نوع I تقریباً 70٪ -75٪ است در مقایسه با کلاژن نوع III که تقریباً 18٪ -21٪ از کل محتوای کلاژن در تمام سنین بارداری است. این سطح از کلاژن نوع I کمتر از اندازه گیری شده در پوست بزرگسالان است (~ 85-90%)، در حالی نوع بیشتر از آنچه در پوست بزرگسالان مشاهده می شود (~ 8-11٪) است. اعتقاد بر این است که این تفاوت منعکس کننده نیازهای بالاتر تولید کلاژن برای حمایت از عروق در حال رشد و عصب دهی جنین است. گزارش شده است که فعالیت آنزیم های مورد نیاز برای سنتز الیاف کلاژن با افزایش سن متفاوت است، به عنوان مثال، فعالیت آنزیمی هیدروکسیلازها و گلوکوزیل ترانسفراز حداکثر در پوست جنین بیان می شود و سطح فعالیت بیشتری را در پوست کودکان خردسال در مقایسه با بزرگسالان حفظ می کند.

 

در دوران کودکی، طی مراحل رشد قبل از بلوغ و تغییرات بلوغ ناشی از تولید هورمون های جنسی در نوجوانان، کلاژن سازی سریع و گسترده ای صورت می گیرد. اکثر انتشارات در مورد تولید کلاژن در نوجوانان قبل از بلوغ و بلوغ مربوط به کلاژن نوع I است که به عنوان ماتریکس حمایتی آلی استفاده می شود که برای رشد استخوان، معدنی می شود. کلاژن به طور مداوم در حال سنتز است، در نوع ECM گذاشته می شود، فقط توسط آنزیم ها، به ویژه MMP ها، در یک چرخه متعادل که اجازه رشد را می دهد، تجزیه می شود. این گردش کلاژن در طول رشد سریع است و سپس در طول سال‌های بزرگسالی خاموش می‌شود، اما دوباره در زندگی بعدی افزایش می‌یابد تا آسیب‌های مضر تجمعی مرتبط با پیری مزمن و پیری نوری را جبران کند. بنابراین، سنتز و تخریب کلاژن دقیقاً کنترل شده و فرآیندهای پیچیده بیوشیمیایی هستند که برای توسعه بافت، ترمیم بافت پس از آسیب و نگهداری بافت در سیستم‌های آناتومیکی و فیزیولوژیکی مختلف حیاتی است..

 

کلاژن جوانساز پوست

 

دلیل پیری پوست چیست؟

پیری پوست ناشی از یک سری فرآیندهای متفاوت است که بر بسیاری از اجزای پوست و در نتیجه ظاهر آن تأثیر می گذارد. دو مکانیسم اولیه پیری پوست وجود دارد که به آنها درونی و بیرونی گفته می شود. این فرآیندهای درونی عمدتاً توسط تغییرات ژنتیکی و هورمونی کنترل می‌شوند، در حالی که اجزای بیرونی شامل سیگار کشیدن، مصرف الکل، قرار گرفتن در معرض آفتاب مزمن، استرس و چندین عامل دیگر است. پوستی که به طور بیرونی پیر شده است با چندین تظاهرات بالینی از جمله وجود خطوط ریز و افزایش تشکیل چین و چروک، کاهش ظرفیت پس زدگی، افزایش شکنندگی پوست و تغییر ملانوژنز و رنگدانه پوست مشخص می شود.

 

نسبت انواع کلاژن در پوست با افزایش سن تغییر می کند. پوست جوان از 80% کلاژن نوع I و حدود 15% کلاژن نوع III تشکیل شده است. با افزایش سن، توانایی بازسازی کلاژن به طور طبیعی حدود 1.0٪ -1.5٪ در سال کاهش می یابد. این کاهش کلاژن یکی از علائم مشخصه مرتبط با ظاهر خطوط ظریف و چین و چروک های عمیق تر است. علاوه بر این، در اعماق درم، کلاژن های فیبریلار، فیبرهای الاستین و اسید هیالورونیک که اجزای اصلی ماتریکس خارج سلولی هستند، دستخوش تغییرات ساختاری و عملکردی مشخصی می شوند.

 

قرص کلاژن پلاس آپوویتال ضد چروک پوست

 


 

مشخصات قرص کلاژن پلاس آپوویتال:

 • کمک به افزایش استحکام پوست
 • جلوگیری از ایجاد چین و چروک روی پوست
 • حاوی ویتامین سی برای جذب بهتر کلاژن
 • حاوی آمینو اسید ال لیزین برای سنتز بهتر کلاژن در بدن
 • حاوی کلاژن هیدرولیز شده به میزان ۵۰۰ میلی گرم
 • کمک به حفظ سلامت مو و ناخن
 • حفظ سلامت پوست

 

 


 

نحوه مصرف کلاژن پلاس آپوویتال (در هر قرص):

نام ترکیب

مقدار

Vitamin C

30 mg

L-Lysine

50 mg

Collagen Hydrolysate

500 mg

 

 


 

توصیه،‌ هشدار و عوارض مصرف کلاژن پلاس آپوویتال:

 • کلاژن در مصرف درمانی و به صورت خوراکی تا دوز 10 گرم در روز، برای مدت 5 ماه ایمن محسوب می گردد.
 • مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.
 • در صورت وجود سابقه حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده، از مصرف آن خودداری شود.
 • این فرآورده صرفا مکمل بوده، جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی باشد.
 • در دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد، در جای خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی153060221312190
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آلمان)
بارکد6264152601490

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات