منو
سبد خرید شما

بی پی آی | Bpi Sports

برند بی پی آی اسپورتز یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید مکمل های ورزشی است که سال هاست در آمریکا، مکمل های ورزشی با کیفیت بالایی را تولید می کند و بازار مناسبی را برای فروش ایجاد کرده است. کیفیت محصولات برند بی پی آی اسپورت از نگاه مصرف کنندگان امتیاز خوبی گرفت و این محصول در کشورهای مختلف توزیع و مورد استقبال قرار گرفت. 

در سال های قبل نیز محصولات برند bpi به طور مستقیم از خارج از کشور وارد ایران می شد اما اکنون طبق ادعای نمایندگی فروش و صاحب پروانه این برند یعنی، شرکت توسعه سبز تمیم، این محصولات تحت لیسانس بی پی آی آمریکا و توسط شرکت داروسازی کارن بسته بندی شده اند. 

مکمل bpi اصل

در نهایت شما مصرف کنندگان و مشتریان عزیز می توانید در باره کیفیت محصولات بی پی آی نظر خود را اعلام کنید. از لحاظ فروش داروخانه آنلاین ها، میزان فروش محصولات بی پی آی، قابل قبول ارزیابی شده است که این نشان از رضایت حداکثری مصرف کنندگان از برند بی پی آی اسپورت را دارد. داروکالا در سیاست جدید خود سعی دارد تمام مکمل های مورد نظر و موجود در بازار را در وبسایت در معرض فروش و بررسی دقیق قرار داده تا مشتریان گرامی بتوانند با قدرت انتخاب بهتری محصول خود را تهیه کنند. 

خرید محصولات بی پی آی اسپورت در داروخانه آنلاین داروکالا

 

چشم انداز شرکت:

بهترین محصول را بسازید، پشت آنچه می سازید بایستید، از کسب و کار برای الهام بخشیدن و اجرای راه حل هایی برای بدن انسان استفاده کنید، و مهمتر از همه - تفاوت ایجاد کنید. این شعار و چشم انداز شرکت بی پی آی است.
 
درباه بی پی آی اسپورتز:

ما مشتاق سلامتی و تناسب اندام هستیم – برای اینکه بهترین نسخه از خود باشیم – به اهداف تناسب اندام خود دست یابیم و به شما کمک کنیم به اهداف خود برسید.  برای سالم‌تر زندگی کردن و تمرین سخت‌تر هر روز به نظم و تعهد نیاز دارد. ساخت مکمل های عالی نیز از این قاعده مستثنی نیست. تناسب اندام یک سفر مداوم است در حالی که همه ما به دنبال چیزهای مختلف هستیم - یک چیز همه ما را متحد می کند.

محصولات بی پی آی bpi sports

پودر بست بی سی ای ای بی پی آی BPI Best BCAA یکی از بهترین مکمل بی سی ای ای عالی از محصولات برند بی پی آی برای کمک به عضلات در حین فعالیت های ورزشی است. بست بی سی ای ای بی پی آی یک مکمل منحصر به فرد در مکمل های بی سی دبل ای است. ترکیبات موثر با دوزهای موثر در بست بی ای ای باعث بهبود عملکرد ورزشی در و..
1,223,000 تومان 1,248,000 تومان
پودر بست گلوتامین بی پی آی BPI Best Glutamine مکملی ویژه و منحصر به فرد گلوتامین از محصولات برند بی پی آی است. بست گلوتامین بی پی آی می تواند به افزایش سلامت عضلات و حفظ سلامت ماهیچه ها در طول تمرینات ورزشی کمک کرده و گلوتامین مورد نیاز عضلات را تامین کند. پودر گلوتامین بی پی آی مانند سایر ..
1,256,300 تومان 1,282,000 تومان
پروتئین وی اچ دی بی پی آی | 1850 گرم | عضله سازی موثر و افزایش توان عضلات پروتئین وی اچ دی بی پی آی | 1850 گرم | عضله سازی موثر و افزایش توان عضلات
خرید بصرفه -2 %
پروتئین وی اچ دی بی پی آی BPI Sports Whey HD 1850g مکمل پروتئین حرفه ای برای ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی از برند محبوب bpi است. پروتئین وی اچ دی بی پی آی می تواند نیمی از نیاز ورزشکاران به این ماده مهم را تامین کرده و باعث عضله سازی موثر و همچنین حفظ سلامت عضلات شود.  ترکیب پ..
3,855,300 تومان 3,934,000 تومان
پروتئین وی اچ دی بی پی آی BPI Sports Whey HD 798g مکمل پروتئین با کیفیت برای عضله سازی از محصولات برند بی پی آی است. وی اچ دی بی پی آی مکملی مناسب برای افزایش توان عضلات و همچنین ساخت عضلات است که می تواند باعث بهبود عملکرد ورزشی شده و پروتئین مورد نیاز بدن را به خوبی تامین کند. پروتئین..
1,845,300 تومان 1,883,000 تومان
پروتئین وی ایزو اچ دی بی پی آی BPI Iso HD 2208g یک مکمل پروتئین وی ایزوله برای ساخت عضلات از محصولات برند بی پی آی است. پروتئین ایزو اچ دی بی پی آی، حاوی پروتئین با کیفیت و خالص برای حمایت از عضلات و همچنین  تغذیه مناسب ماهیچه های بدن برای افزایش عملکرد ورزشی است.  پروتئی..
5,831,000 تومان 5,950,000 تومان
پروتئین ایزوله یا ایزو اچ دی بی پی آی BPI Iso HD 736g پروتئین وی ایزوله از برند مطرح بی پی آی است. ایزو اچ دی بی پی آی حاوی پروتئین وی ایزوله خالص برای عضله سازی و افزایش توان عضلات است. ایزو اچ دی بی پی آی همچنین می تواند یک ریکاوری سریع را با تامین آمینو اسیدهای و پروتئین مورد نیاز برای عضلات فراه..
2,042,300 تومان 2,084,000 تومان
پمپ وان مور رپ بی پی آی Bpi One More Rep مکمل انرژی زا یا پمپ انرژی زا از محصولات بی پی آی اسپورتز است. پمپ وان مور رپ بی پی آی یک مکمل عالی برای بهبود عملکرد ورزشی است که می تواند با افزایش توان فیزیکی و همچنین افزایش توان ذهنی باعث فعالیت های ورزشی شود.  وان مور رپ بی پی آی حاوی ..
1,320,000 تومان 1,347,000 تومان
پودر میکرونایزد کراتین بی پی آی BPI Micronized Creatine 300g مکمل کراتین برای عضله سازی و کمک به رشد عضلات از محصولات بی پی آی است. میکرونایزد کراتین بی پی آی بر خلاف بست کراتین از یک نوع کراتین و بهترین کراتین موجود یعنی کراتین مونوهیدرات میکرونایزد شده استفاده کرده است که قدرت جذب و هضم بالایی را ..
1,073,000 تومان 1,095,000 تومان
پودر بست کراتین بی پی آی | 300 گرم | کراتین ترکیبی پیشرفته برای رشد عضلات پودر بست کراتین بی پی آی | 300 گرم | کراتین ترکیبی پیشرفته برای رشد عضلات
-2 % ناموجود
بست کراتین بی پی آی BPI Best Creatine 300g مکملی برای کمک به رشد عضلات از محصولات بی پی آی است. پودر بست کراتین بی پی آی مناسب برای عضله سازی و کمک به حفظ سلامت عضلات بدن است که با سایر مکمل های کراتین کمی متفاوت طراحی شده است. پودر بست کراتین بی پی آی اصل از یک مخلوط کراتینی استفاده کرده ا..
1,419,000 تومان 1,448,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات