منو
سبد خرید شما

بست بی سی ای ای بی پی آی | 300 گرم | عضله سازی و تسریع ریکاوری

بست بی سی ای ای بی پی آی
بست بی سی ای ای بی پی آی
بست بی سی ای ای بی پی آی
بست بی سی ای ای بی پی آی
ناموجود
بست بی سی ای ای بی پی آی
بست بی سی ای ای بی پی آی
بست بی سی ای ای بی پی آی
بست بی سی ای ای بی پی آی
شما میتوانید محصول قرص بی سی ای ای آپوویتال | افزایش ریکاوری عضلات و رشد عضلات را به عنوان محصول جایگزین خریداری نمائید.
بست بی سی ای ای بی پی آی | 300 گرم | عضله سازی و تسریع ریکاوری
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: BPI Sports Best BCAA - 300g
 • بارکد: 81121302486

تماس با داروکالا

گزینه های موجود

اشتراک گذاری در :

پودر بست بی سی ای ای بی پی آی BPI Best BCAA یکی از بهترین مکمل بی سی ای ای عالی از محصولات برند بی پی آی برای کمک به عضلات در حین فعالیت های ورزشی است. بست بی سی ای ای بی پی آی یک مکمل منحصر به فرد در مکمل های بی سی دبل ای است. ترکیبات موثر با دوزهای موثر در بست بی ای ای باعث بهبود عملکرد ورزشی در ورزشکاران رشته های مختلف خواهد شد. 

 

بست بی سی ای ای بی پی آی مکملی مناسب جهت ریکاوری عضلات است و می تواند سرعت بازسازی و ترمیم عضلات را بهبود بخشد. این مکمل همچنین یک حامی برای ماهیچه های شما به حساب می آید به این صورت که می تواند از تخریب و تحلیل عضلات بعد از انجام فعالیت های ورزشی و یا در دوران آسیب دیدگی جلوگیری کرده و باعث تقویت عضلات شود. 

همانطور که می دانید برند بی پی آی یک برند آمریکایی مطرح و با سابقه است که به طور تخصصی مکمل های ورزشی را تولید می کند. محصولات  این برند در حال حاضر تحت لیسانس برند آمریکایی بی پی آی در ایران تولید و بسته بندی می شود. 

طعم های بی نظیر و خاص یکی از ویژگی های برند بی پی آی در تولید مکمل های بدنسازی و ورزشی است. طعم های بی سی ای ای بی پی آی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و این محصول دارای طعم های هندوانه، بلوبری و سیب پرتقال است. در ادامه بررسی مکمل بی سی ای ای بی پی آی به توضیح بیشتر جزئیات این محصول و ترکیبات آن خواهیم پرداخت.

 

سایر محصولات برند بی پی آی را مشاهده کنید. 

سایر مکمل های آمینو اسید و بی سی ای ای را مشاهده کنید. 

پروتئین وی کاله را مشاهده کنید. 

بست بی سی ای ای بی پی آی

 

میزان سروینگ و ترکیبات بست بی سی ای ای:

وزن کلی مکمل بی سی ای ای بی پی آی 300 گرم است که هر سروینگ این محصول شامل 1 پیمانه 10 گرمی است. در واقع محصول حاوی 30 سروینگ است. در هر سروینگ از بی سی ای ای بی پی آی 5 گرم بی سی ای ای وجود دارد که با نسبت استاندارد 2:1:1 فرموله شده است. سهم آمینو اسید لوسین 2.5 گرم در هر سروینگ است. سهم ایزولوسین و والین نیز هر کدام 1.25 گرم است. 

مقادیر استفاده شده در بی سی ای ای بی پی آی مقادیر مناسب و قابل توجهی برای ورزشکاران است. هر 3 آمینو اسید جزو آمینو اسیدهای ضروری به شمار می آیند که بدن ما قادر به تولید آن نیست و برای حمایت از عضلات نیاز به دریافت آن از مکمل هایی نظیر بست بی سی ای ای بی پی آی می باشد. 

تا اینجا شاید بست بی سی ای ای بی پی آی شبیه به سایر مکمل های بی سی ای ای باشد اما ترکیبات اضافه شده ای در این محصول وجود دارد که آن را نسبت به سایر مکمل های هم رده ویژه تر می کند. وجود کمپلکس اسید های چرب مفید یعنی سی ال ای و امگا 6 در ترکیبات بی سی ای ای بی پی آی باعث کمک به افزایش انرژی عضلات و ریکاوری سریع تر عضلات می شود. 

حدود 1 گرم ترکیب سی ال ای و اسیدهای چرب امگا 6 در ترکیبات مکمل بی سی ای ای بی پی آی دیده می شود که این ترکیبات علاوه بر کمک به کاهش چربی ها و وزن، باعث افزایش سوخت و ساز و در نتیجه بهبود متابولیسم انرژی بدن می شوند. کمپلکس سی الی ای و امگا 3 از ترکیباتی نظیر روغن آفتاب گردان، روغن میوه آووکادو، روغن نارگین ، و در نهایت سی ال ای تشکیل شده است. 

 

ترکیب واپسین بست بی پی ای ای بی پی آی آگماتین سولفات است. آگماتین یک ماده شیمیایی است که در باکتری ها، گیاهان و حیوانات و انسان یافت می شود. از اسید آمینه ای به نام آرژنین ساخته شده است. آگماتین معمولاً از طریق خوراکی و برای افسردگی، درد عصبی، بهبود عملکرد ورزشی و بسیاری از شرایط دیگر استفاده می شود. به نظر می رسد آگماتین به مدیریت مواد شیمیایی و مسیرهای مختلف در مغز کمک می کند. این امکان آگماتین ممکن است شرایط خاصی از مغز و سیستم عصبی را بهبود بخشد و در نتیجه باعث بهبود عملکرد مغز شود. 

 

مکمل های پروتئین را مشاهده کنید. 

خرید بست بی سی دبل ای بی پی آی

در نتیجه، BCAA بی پی آی یک مکمل قدرتمند است که می تواند به ورزشکاران کمک کند تا با افزایش رشد و ترمیم عضلات، بهبود استقامت، سرعت بخشیدن به ریکاوری، کاهش از دست دادن عضلات و جلوگیری از تحلیل رفتن عضلات، عملکرد خود را بالا ببرند.

بست بی سی ای ای بی پی آی نسبتا ایمن و مقرون به صرفه است که می تواند توسط ورزشکاران در هر سطحی مصرف شود. اگر ورزشکاری هستید که به دنبال ارتقای عملکرد خود به سطح بعدی هستید، BCAA ممکن است مکملی برای شما باشد. مصرف بی سی ای ای BPI قبل و بعد از ورزش برای بهترین نتایج توصیه می شود، با این حال، بی سی دبل ای بی پی آی به عنوان یک مکمل درون تمرینی محبوبیت خود را پیدا کرده است. همچنین مهم است که قبل از شروع هر رژیم مکمل با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید و دستورالعمل های روی برچسب محصول را دنبال کنید. سفر تناسب اندام خود را از امروز با مکمل BCAA Bpi با کیفیت بالا آغاز کنید.

 

مکمل های ال کارنتیتین ، ال آرژنین، گلوتامین و گینر و کربوهیدرات  و کراتین را مشاهده کنید. 

قیمت بست بی سی ای ای بی پی آی

 


 

مشخصات پودر بست بی سی ای ای بی پی آی اسپورت:

 • کمک به افزایش سرعت ریکاوری عضلات
 • کمک به افزایش عضله سازی
 • با نسبت استاندارد 2:1:1
 • جلوگیری از تحلیل عضلانی
 • بهبود سریع مصدومیت های عضلانی ناشی از ورزش
 • حاوی 5000 میلی گرم بی سی ای ای در هر سروینگ
 • حاوی 30 سروینگ 10 گرمی
 • حاوی کمپلکس اسیدهای چرب امگا 6 و سی ال ای
 • کمک به کاهش وزن 
 • افزایش متابولیسم انرژی بدن
 • با طعم های بی نظیر و خاص

 

 


 

نحوه مصرف بی سی ای ای بی پی آی:

روزانه یک پیمانه (10 گرم) از محصول را با 250 سی سی آب مخلوط نمایی. این محصول را می توان قبل، حین و پس از تمرین استفاده کرد.  

 

 


 

ترکیبات مکمل بی سی ای ای بی پی آی (در هر سروینگ 10 گرمی):

نام ترکیب

مقدار

(L-Leucine (BCAA

2.5 g

(L-Isoleucine (BCAA

1.25 g

(L-Valine (BCAA

1.25 g

Omega 6

1 g

Agmatine Sulfate

250 mg

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف بی سی دبل ای BPI:

 • مصرف این مکمل فقط برای بزرگسالان سالم و بالای 18 سال توصیه می شود. 
 • در صورت حساسیت و وجود بیماری قبل از مصرف مکمل بی سی ای ای با پزشک مشورت نمایید. 
 • این فرآورده یک مکمل است و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری نمی باشد.
 • در دوران بارداری و شیردهی مصرف نشود.
 • در جای خشک و خنک به دور از نور نگهداری شود.
 • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 300 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2897200031380065
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد81121302486
سایر توضیحاتتعداد سروینگ: 30

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات