منو
سبد خرید شما

کرم ضد آفتاب و ضد لک درماتیپیک | فاقد چربی و رنگ و روشن کننده پوست با SPF+50

ضد آفتاب روشن کننده درماتیپیک
ضد آفتاب روشن کننده درماتیپیک
-5 % ناموجود
ضد آفتاب روشن کننده درماتیپیک
ضد آفتاب روشن کننده درماتیپیک
کرم ضد آفتاب و ضد لک درماتیپیک | فاقد چربی و رنگ و روشن کننده پوست با SPF+50
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Dermatypique Sunscreen Anti-Spot Cream - 40 ml
 • SKU: 3478
 • بارکد: 626030420052
284,800 تومان
299,800 تومان
اشتراک گذاری در :

کرم ضد آفتاب و ضد لک درماتیپیک Dermatypique Sunscreen Anti-Spot Cream یک کرم ضد آفتاب به 3 خاصیت از محصولات درماتیپیک است. کرم ضد آفتاب آنتی اسپات درماتیپیک هم به عنوان ضد آفتاب می تواند عملک کند، هم دارای خاصیت ضد لک و روشن کنندگی پوست نیز می باشد.

کرم ضد آفتاب و ضد لک درماتیپیک می تواند با فاکتور محافظتی SPF+50 پوست شما را از آسیب های ناشی از تابش خورشید در امان نگه دارد. همچنین این کرم ضد آفتاب دارای ترکیباتی است که باعث از بین رفتن لک های صورت و شفافیت پوست می شود.

 

کرم ضد آفتاب و روشن کننده درماتیپیک SPF50 با استفاده از جدیدترین نوآوری ها و فیلترهای نوآورانه ارگانیک، یک محافظت وسیع را برای پوست صورت و گردن در برابر تابش اشعه های مضر خورشید ایجاد کند. کرم ضد آفتاب و ضد لک درماتیپیک به کمک ترکیبات آنتی اکسیدانی می تواند آسیب ناشی از اشعه های خورشید را به DNA کاهش دهد.

همچنین به دلیل وجود ترکیبات و عوامل ضد لک قوی در کرم ضد آفتاب درماتیپیک، لک های که در اثر مواجهه با آفتاب به وجود می آیند، و همچنین لک های ناشی از افزایش سن را برطرف کرده و از بین می برد. همچنین این کرم ضد آفتاب و ضد لک می تواند لک های ناشی از تغییرات هورمونی و اقدامات درمانی نظیر لیزر درمانی و پیلینگ و ... را از بین ببرد.

سایر محصولات ضد آفتاب را مشاهده کنید.

 

کرم ضد آفتاب و ضد لک درماتیپیک یک کرم با جذب مناسب و Oil free یا بدون چربی می باشد. کرم آنتی اسپات درماتیپیک یک کرم ضد آفتاب بی رنگ می باشد. از جمله ترکیبات موثر در کرم ضد آفتاب و ضد لک درماتیپیک هم می توان به عصاره شیرین بیان، ویتامین سی و عصاره پورفیرا می باشد. کرم ضد آفتاب و روشن کننده درماتیپیک در اندازه 40 میلی لیتری و با فرمول فرانسوی در ایران تولید و بسته بندی شده است.

سایر محصولات روشن کننده و ضد لک پوست را مشاهده کنید.

کرم ضد آفتاب و ضد لک درماتیپیک

 


 

مشخصات کرم ضد آفتاب و روشن کننده درماتیپیک:

 • کرم ضد آفتاب با SPF+50
 • دارای خواص ضد لک و روشن کنندگی پوست
 • حاوی ویتامین سی
 • دارای فیلترهای نوآورانه برای محافظت از پوست
 • از بین برنده لک های ایجاد شده بر اثر نور خورشید و افزایش سن
 • از بین برنده لک های ناشی از اقدامات درمانی و تغییرات هورمونی
 • حاوی عصاره شیرین بیان

 

 


 

نحوه استفاده از کرم ضد آفتاب ضد لک بی رنگ درماتیپیک:

15 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب روی پوست تمیز استفاده کنید.

هر دو ساعت یکبار مصرف ضد آفتاب روشن کننده درماتیپیک را تکرار کنید.

 

 


 

ترکیبات کرم ضدآفتاب آنتی اسپات درماتیپیک:

بیس- اتیل هگزیل اکسی فنول متوکسی، فنیل تریازین، متیلن بیس-بنزوتریازولیل، تترا متیل بوتیل فنول، آکوا، دسیل کلوکوزاید، پروپیلن گلایکول، زانتان گام، پلی آکریلامید، سی ۱۴-۱۳ ایزوپارافین، لورت-۷، کربومر، سوربیتان اولئات، پارافینیوم لیکوئدیوم (پارافین مایع)، پلی سوربات ۸۰، کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، تری دست ۶، عصاره شیرین بیان، آزلوگلایسینا، ایزو پروپیل میریستات، ویتامین سی، اربوتین، فنوکسی اتانل، کاپریلیل گلایکول، بیزابولول، آکوا، لسیتین، الکل، سدیم لاکتات، عصاره پورفیرا آمبیلیکالیس، فنوکسی اتانل، رزورسینول، دی سدیم اد ت آ، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آب دیونیزه

ضد آفتاب و روشن کننده درماتیپیک SPF+50

 


 

در جستجوی پوستی بی عیب و نقص با عصاره شیرین بیان:

در جستجوی پوستی بی عیب و نقص، چیزهای کمی به اندازه لکه های تیره مشکل ساز هستند. چه در اثر آسیب های ناشی از نور خورشید (به همین دلیل است که استفاده روزانه از ضد آفتاب بسیار مهم است،)، شرایط هورمونی مانند ملاسما، یا یادآوری باقی مانده از جوش های عظیم گذشته، هیچ چیز به اندازه تغییر رنگ پوست، کمال چهره را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

وقتی نوبت به محو شدن لکه‌ها می‌شود، هیدروکینون اغلب توصیه‌شده برای پوست است که هم با نسخه و هم در غلظت‌های پایین‌تر بدون نسخه در دسترس است. اما اشکالات متعددی در مورد این ماده بسیار قوی وجود دارد، به همین دلیل است که اکنون محصولات بیشتری به جایگزین های طبیعی متکی هستند. یکی از بهترین ها در بین آنها عصاره شیرین بیان است که اتفاقاً به روشی بسیار شبیه به هیدروکینون عمل می کند.

 

کرم روشن کننده و ضد لک و ضد آفتاب درماتیپیک

فواید عصاره شیرین بیان برای پوست:

شیرین بیانتولید تیروزیناز را برای مبارزه با تغییر رنگ به حداقل می رساند:

تولید ملانین (رنگدانه یا رنگ AKA) یک فرآیند پیچیده است، اما در قلب موضوع آنزیمی به نام تیروزیناز وجود دارد. عصاره شیرین بیان از تولید تیروزیناز جلوگیری می کند و به نوبه خود از تولید لکه های تیره جلوگیری می کند.

ملانین اضافی را از بین می برد:

عصاره شیرین بیان به روش دیگری نیز پوست را روشن می کند. این حاوی لیکیریتین است، یک ترکیب فعال که به پراکندگی و حذف ملانین موجود در پوست کمک می کند." به عبارت دیگر، نه تنها می تواند به جلوگیری از ایجاد لکه های جدید کمک کند، بلکه می تواند لکه های موجود را نیز محو کند.

به‌عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی عمل می‌کند:

مانند بسیاری دیگر از عصاره‌های گیاهی، شیرین‌بیان حاوی فلاونوئید است، یک جزء غنی از آنتی‌اکسیدان که گونه‌های فعال اکسیژن را کاهش می‌دهد که باعث پیری و تغییر رنگ پوست می‌شود.

فوائد ضد التهابی ارائه می دهد:

در حالی که فلاونوئید به خودی خود ضد التهاب است، مولکول دیگری به نام لیکوکالکون A وجود دارد که دو نشانگر التهابی را که باعث ایجاد آبشار التهابی می شوند، مهار می کند.

ممکن است به کنترل تولید چربی در پوست کمک کند:

اگرچه این یکی از مزایای رایج‌تر مورد توافق نیست، اما برخی تحقیقات می گویند که شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد ترکیب لیکوکالکون A ممکن است مزیت اضافه‌تری در تنظیم تولید چربی پوست داشته باشد. حتی ممکن است به همین دلیل باشد که عصاره شیرین بیان اغلب در طب آیورودا به عنوان درمان شوره سر استفاده می شود.

 

آیا عصاره ریشه شیرین بیان رنگ پوست شما را روشن می کند؟

خلاصه داستان بلند، بله. مطالعات نشان داده اند که عصاره ریشه شیرین بیان حاوی ترکیباتی به نام لیکویریتین و لیکوکالکون است که هر دو از ساخت تیروزیناز در بدن شما جلوگیری می کنند. این روند تولید ملانین را کاهش می دهد، بنابراین با گذشت زمان، پوست شما ممکن است در مناطق تحت درمان روشن تر شود.

 

آیا عصاره ریشه شیرین بیان برای پوست های مستعد آکنه مناسب است؟

حسایت با عصاره ریشه شیرین بیان یک حساسیت نادر است. به این ترتیب، باید برای پوست های حساس یا مستعد آکنه ایمن باشد.
 

کرم ضدآفتاب بی رنگ درماتیپیک با خاصیت ضد لک و روشن کنندگی پوست

 

ویتامین C برای روشن کردن پوست:

آیا ویتامین C پوست را روشن می کند؟

در حالی که برخی از مطالعات نشان دهنده عدم اطمینان در مورد توانایی ویتامین C برای روشن کردن پوست است، برخی دیگر نشان می‌دهند که این ویتامین و بسیاری از مشتقات آن توانایی روشن‌کردن پوست را دارند که به آن سفید کننده یا روشن‌کننده پوست نیز می‌گویند.

هنوز تحقیقات دیگری به توانایی ویتامین C برای جلوگیری و کاهش رنگدانه های ناشی از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش و همچنین توانایی آن در جلوگیری از هیپرپیگمانتاسیون التهابی در محل آسیب اشاره می کند.

 

ویتامین C چگونه پوست را روشن می کند؟

ویتامین C با مهار مقدار ملانین که سلول های رنگدانه پوست شما تولید می کنند، پوست را روشن می کند. هنگامی که ویتامین C به صورت موضعی استفاده می شود، با تیروزیناز، آنزیم اصلی که مسئول تبدیل اسید آمینه تیروزین به ملانین است، تعامل می کند و در نتیجه رنگدانه ها را کاهش می دهد.

 

چه فرمی از ویتامین C پوست را روشن می کند؟

محققان سه مشتق از ویتامین C را شناسایی کرده‌اند که پس از اعمال روی پوست به طور موثر به اسید ال اسکوربیک تبدیل می‌شوند و پوست را محکم‌تر، سالم‌تر و ظاهری جوان‌تر می‌کنند که از جمله آنها اسکوربیل گلوکوزید است. طالعات بالینی نشان داده است که آسکوربیل گلوکزید به طور ایمن اشکال رایج هایپرپیگمانتاسیون مانند لکه های ناشی از افزایش سن را کاهش می دهد و درمان ملاسما به طور سنتی دشوار است.  علاوه بر این، کرم‌های ویتامین C با افزودن ویتامین A و/یا سویا دارای خواص روشن‌کنندگی ملایم رنگدانه‌ها هستند، در حالی که ویتامین E به‌ویژه اثربخشی ویتامین C را در پوست بهبود می‌بخشد.

 

محصولات موضعی ویتامین C بخشی از یک رژیم موثر مراقبت از پوست برای هرکسی است که با شرایطی مانند هایپرپیگمانتاسیون و همچنین کسانی که به سادگی می خواهند از محصولات روشن کننده استفاده کنند، مناسب است. ویتامین C مقدار ملانین تولید شده توسط سلول های رنگدانه پوست را کاهش می دهد تا یک اثر روشن کننده همه جانبه داشته باشد.

ویتامین سی برای روشن کردن پوست


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • ضدافتاب را در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی گراد و دور از نور مستقیم خورشید قرار دهید.
 • کرم ضد آفتاب درماتیپیک را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.
 • از تماس کرم ضد آفتاب روشن کننده درماتیپیک با چشم‌ها بپرهیزید.
 • در صورت بروز حساسیت، مصرف کرم را قطع کنید.
 • بعد از هربار استفاده، درب محصول را کاملا ببندید.

 

مشخصات کلی
مقدار کرم: 40 میلی لیتر
کد بهداشتی 1301/ظ/48
جنسیت مصرف آقایان و بانوان
کشور سازنده ایران (با فرمول فرانسوی)
بارکد 6260304200528

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات