منو
سبد خرید شما

کرم محافظ پای کودک اگزاسین هولیستیکا | محافظت از ادرار سوختگی ناحیه پوشک

کرم ادرار سوختگی اگزاسین
کرم ادرار سوختگی اگزاسین
ناموجود
کرم ادرار سوختگی اگزاسین
کرم ادرار سوختگی اگزاسین
کرم محافظ پای کودک اگزاسین هولیستیکا | محافظت از ادرار سوختگی ناحیه پوشک
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Holistica Eczacin Diaper Rash For Kids - 50 ml
 • SKU: 2055
 • بارکد: 626558150121
69,600 تومان
اشتراک گذاری در :

کرم اگزاسین کودک دیپر راش هولیستیکا کرم محافظ پای کودک Eczacin Diaper Rash یک کرم محافظ پای کودک برای جلوگیری از ادرار سوختگی و التهاب پوست ناحیه پوشک است. کرم محافظ پای کودک اگزاسین از بروز سوختگی ناحیه پوشک قبل از وقوع آن جلوگیری می کند. پیشگیری از التهاب و سوختگی پاهای کودک در ناحیه پوشک بهترین عملکرد بوده تا کودک دچار این التهاب پوستی نشود.

 

بنابراین بهترین اقدام پیشگیری از التهاب پوستی ناشی از ادرار سوختگی است و می بایست در صورت مشاهده هر گونه علامت، به سرعت درمان را آغاز کرد. کرم محافظ پای کودک اگزاسین هولیستیکا دارای مواد طبیعی و موثر برای محافظت از پوست حساس نوزاد و کودکان است. قطعا در محصولات ضد سوختگی و ادرار سوختگی وجود ترکیبی چون زینک اکساید ضروری است. زینک اکساید در کرم اگزاسین محافظ کودک وجود دارد که باعث ترمیم شدن پوست و بازسازی آن می شود.

پوست بسیار حساس ناحیه پوشک نوزاد همواره در معرض تحریک و ایجاد التهاب است و این موضوع بستگی به نوع پوشکی که استفاده می کنید و دفعاتی که آن را تعویض می کنید ندارد. بثورات این ناحیه ممکن است از واکنش به خود پوشک و یا از واکنش به مواد دفعی کودک ناشی شوند. شروع یک غذای جدید در رژیم غذایی کودک و یا مصرف آنتی بیوتیک ها نیز می توانند آغازگر این بثورات باشند.

 

کرم محافظ پای کودک اگزاسین هولیستیکا می تواند سوختگی های خفیف تا متوسط پوست ناحیه پوشک را بهبود و ترمیم کند. عملکرد محافظتی کرم اگزاسین کودک هولیستیکا به این شکل است که این محصول یک لایه محافظ نفوذناپذیر موثر روی پوست جهت حفاظت و درمان سوختگی پوست کودک ایجاد می کند.

 

سایر کرم ها و پماد های سوختگی کودک را مشاهده کنید.

محصولات کودک بیبی اسکین را مشاهده کنید. 

 

کرم محافظ پای کودک اگزاسین هولیستیکا

 


 

ادرار سوختگی و علائم آن چیست؟

بثورات پوشک یک شکل رایج پوست ملتهب (درماتیت) است که به صورت تکه تکه ای از پوست قرمز روشن در پوست ناحیه پوشک کودک شما ظاهر می شود. بثورات پوشک اغلب با پوشک خیس یا به ندرت تعویض شده، حساسیت پوست و ساییدگی مرتبط است. معمولاً نوزادان را تحت تأثیر قرار می دهد، اگرچه هر فردی که به طور مرتب پوشک می پوشد می تواند به این عارضه مبتلا شود. بثورات پوشک می تواند والدین را نگران کرده و نوزادان را آزار دهد. اما معمولاً با درمان‌های خانگی ساده، مانند خشک کردن هوا، تعویض مکرر پوشک و پماد برطرف می‌شود.

 

راش پوشک با موارد زیر مشخص می شود:

علائم پوستی راش پوشک با پوست قرمز و لطیف در ناحیه پوشک - باسن، ران ها و اندام تناسلی مشخص می شود.

تغییرات در خلق و خوی کودک شما ممکن است متوجه شوید که کودک شما بیش از حد معمول ناراحت به نظر می رسد، به خصوص در هنگام تعویض پوشک. کودک مبتلا به بثورات پوشک اغلب وقتی ناحیه پوشک را شسته یا لمس می‌کند عصبانی می‌شود یا گریه می‌کند.

 

اگزاسین دیپر راش

 

چه زمانی باید به پزشک مراجعه کرد؟

اگر پوست کودک شما پس از چند روز درمان خانگی بهبود نیافت، با پزشک خود صحبت کنید. گاهی اوقات، برای درمان بثورات پوشک به یک داروی تجویزی نیاز دارید.

اگر بثورات:

 •     شدید یا غیرعادی است
 •     با وجود درمان خانگی بدتر می شود
 •     خونریزی، خارش یا ترشح دارد
 •     با ادرار یا اجابت مزاج باعث سوزش یا درد می شود
 •     همراه با تب است

 

ادرار سوختگی در کودکان و درمان آن با اگزاسین کودک

 

دلایل سوختگی و ادرار سوختگی پای کودک چیست؟

تحریک از مدفوع و ادرار:

قرار گرفتن طولانی مدت در معرض ادرار یا مدفوع می تواند پوست حساس کودک را تحریک کند. اگر کودک شما مدفوع مکرر یا اسهال داشته باشد، ممکن است بیشتر در معرض بثورات پوشک باشد زیرا مدفوع بیشتر از ادرار تحریک‌کننده است.

 

سایش یا لباس های تنگ:

پوشک های تنگ یا لباس هایی که روی پوست ساییده می شوند می توانند منجر به راش شوند.

 

تحریک ناشی از یک محصول جدید:

پوست کودک شما ممکن است به دستمال مرطوب کودک، نام تجاری جدید پوشک یکبار مصرف، یا مواد شوینده، سفید کننده یا نرم کننده پارچه که برای شستن پوشک پارچه ای استفاده می شود، واکنش نشان دهد. مواد دیگری که می توانند به این مشکل بیفزایند شامل مواد موجود در برخی از لوسیون ها، پودرها و روغن های کودک است.

 

عفونت باکتریایی یا مخمری (قارچی):

آنچه به عنوان یک عفونت ساده پوستی شروع می شود ممکن است به ناحیه اطراف سرایت کند. ناحیه ای که پوشک پوشانده شده است - باسن، ران ها و اندام تناسلی - به ویژه آسیب پذیر است زیرا گرم و مرطوب است و بستر مناسبی برای رشد باکتری ها ایجاد می کند. این بثورات را می توان در داخل چین های پوست یافت و ممکن است نقاط قرمز رنگی در اطراف چین ها پراکنده باشد.

 

معرفی غذاهای جدید:

همانطور که نوزادان شروع به خوردن غذاهای جامد می کنند، محتوای مدفوع آنها تغییر می کند. این احتمال راش پوشک را افزایش می دهد. تغییر در رژیم غذایی کودک شما همچنین می تواند دفعات مدفوع را افزایش دهد که می تواند منجر به راش پوشک شود. اگر کودک شما از شیر مادر تغذیه می کند، ممکن است در پاسخ به چیزی که مادر خورده است، راش پوشک ایجاد شود.

 

پوست حساس:

نوزادان مبتلا به بیماری های پوستی، مانند درماتیت آتوپیک یا درماتیت سبورئیک (اگزما)، ممکن است بیشتر به بثورات پوشک مبتلا شوند. با این حال، پوست تحریک شده ناشی از درماتیت آتوپیک و اگزما عمدتاً بر نواحی دیگری غیر از ناحیه پوشک تأثیر می گذارد.

 

استفاده از آنتی بیوتیک ها:

آنتی بیوتیک ها باکتری ها را از بین می برند - انواع خوب و همچنین بد. هنگامی که کودک آنتی بیوتیک مصرف می کند، باکتری هایی که رشد قارچ را کنترل می کنند ممکن است کاهش یابد و در نتیجه به دلیل عفونت قارچی، راش پوشک ایجاد شود. مصرف آنتی بیوتیک نیز خطر ابتلا به اسهال را افزایش می دهد. نوزادانی که با شیر مادر تغذیه می‌کنند و مادرانشان آنتی‌بیوتیک مصرف می‌کنند نیز در معرض افزایش خطر راش پوشک هستند.

 

کرم ادرار سوختگی کودک اگزاسین هولیستیکا

 


 

مشخصات کرم محافظ پای کودک اگزاسین:

 • پیشگیری از بروز سوختگی ناحیه پوشک
 • دارای مواد طبیعی و موثر جهت محافظت از پوست حساس نوزاد و کودک
 • مناسب برای درمان سوختگی خفیف تا متوسط
 • پیشگیری و بهبود عرق سوز شدن پوست
 • عملکرد با ایجاد یک لایه نفوذ ناپذیر موثر روی پوست
 • ضد حساسیت
 • فاقد پارابن، کورتون، رنگ و اسانس

 


 

نحوه مصرف کرم پای محافظ کودک اگزاسین:

از ابتدای تولد، در هر بار تعویض پوشک، مقدار مناسبی از کرم را روی پوست تمیز و خشک ناحیه پوشک قرار داده و یکنواخت پخش کنید تا یک لایه محافظ روی موضع ایجاد شده و مانع نفوذ رطوبت پوشک به پوست شود.

 

 


 

ترکیبات کرم اگزاسین کودک محافظ پا:

 گلیسیرین، اکسید روی، ایزوپرپیل میریستات، کاپریک تری گلیسرید، سدیم ستیل استئاریل سولفات، عصاره کامومیل، استئاریک اسید، پالمیتیک اسید، عصاره اوت میل، آب دیونیزه.

 

 


 

توصیه و هشدار مصرف:

 • کرم محافظ پای کودک اگزاسین فقط برای استعمال خارجی می باشد.
 • در صورت بروز علائم حساسیت، مصرف را قطع نموده و با پزشک مشورت نمایید.
 • از تماس محصول به داخل چشم خودداری کنید.
 • در دمای 15 الی 30 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارکرم: 50 میلی لیتر
سن مصرفاز بدو تولد
کد بهداشتی6598/ظ/56
جنسیت مصرفعمومی
کشور سازندهایران (تحت لیسانس فرانسه)
بارکد6265581501214

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات