منو
سبد خرید شما

پودر روتارین قائم دارو 10 عددی | مکمل گیاهی برای تسکین سرفه و گلودرد

پودر روتارین قائم دارو
پودر روتارین قائم دارو
پودر روتارین قائم دارو
-2 %
پودر روتارین قائم دارو
پودر روتارین قائم دارو
پودر روتارین قائم دارو
پودر روتارین قائم دارو 10 عددی | مکمل گیاهی برای تسکین سرفه و گلودرد
 • موجودی: موجود
 • مدل: Ghaem Darou Rutarin - 10 Sachets
 • SKU: 547
 • بارکد: 626058250066
44,100 تومان
45,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

ساشه روتارین یا پودر روتارین قائم دارو 10 عددی Ghaem Darou Rutarin Sachets مکمل طبیعی و فرآورده گیاهی از محصولات قائم دارو برای درمان و تسکین سرفه و گلودرد است. ترکیبات پودر روتارین در واقع از 2 ترکیب گیاهی تشکیل می شود. روتارین در هر ساشه خود حاوی 75 درصد پودر دانه میوه به و 25 درصد حاوی پودر گیاه مرزنجوش است.  روتارین مکمل شناخته شده برای درمان گلودرد و بهبود راه های تنفسی فوقانی در هنگام سرماخوردگی و ابتلا به آنفولانزا است.

 

ترکیب اصلی پودر روتارین قائم دارو را گیاه دارویی مرزنجوش تشکیل می دهد. کاروارکرول ماده موثره دارویی در گیاه مرزنجوش است که خواص آنتی میکروبیال دارد. این گیاه برای بیماری های تنفسی مانند سرفه و عفونت برونش ها به عنوان اکسپکتورانت عمل می کند و می تواند سرفه و گلودرد را بهبود بخشد.

مسئول اثرات درمانی روتارین ترکیب موثری در دانه به به نام موسیلاژ به همراه بعضی تانن ها و ویتامین سی می باشد. دانه به برای درمان سرفه استفاده می شود و علاوه بر آن دارای خواص ضد التهابی و التیام بخش نیز می باشد.

سایر محصولات ضد سرفه و سرماخوردگی را مشاهده کنید.

 

پودر روتارین قائم دارو در داروخانه آنلاین

 


 

مشخصات ساشه روتارین قائم دارو:

 • تسکین دهنده عالی سرفه
 • بهبود درد و التهاب گلو
 • دارای خواص آنتی میکروبیال
 • بهبود وضعیت دستگاه تنفسی فوقانی
 • فرآورده کاملا طبیعی و گیاهی
 • بهبود عفونت برونش ها
 • برگرفته شده از گیاه مرزنجوش و دانه به
 • خلط آور

 

 


 

نحوه مصرف پودر روتارین قائم دارو:

روزی دو تا سه بار محتویات یک ساشه را در یک استکان آب جوش ریخته و بعد از 10 دقیقه (جرعه جرعه) بنوشید.

 

 


 

ترکیبات ساشه روتارین قائم دارو (در هر ساشه 5 گرمی):

تهیه شده از 75 درصد پودر دانه به و 25 درصد پودر گیاه مرزنجوش

 

 


 

دانه گیاه به و فواید آن:

پودر میوه به گیاهی دارویی از خانواده Rosaceae است که برای پیشگیری یا درمان بسیاری از بیماری ها مانند سرطان، دیابت، هپاتیت، زخم، عفونت های تنفسی و ادراری و غیره استفاده می شود. مانند فنولیک ها، استروئیدها، فلاونوئیدها، ترپنوئیدها، تانن ها، قندها، اسیدهای آلی و گلیکوزیدها. طیف گسترده ای از فعالیت های دارویی مانند آنتی اکسیدان، ضد باکتری، ضد قارچ، ضد التهاب، محافظ کبد، قلبی عروقی، ضد افسردگی، ضد اسهال، کاهش چربی خون، ادرار آور و کاهش دهنده قند خون به بخش های مختلف میوه به نسبت داده شده است. موسیلاژ پلی ساکارید، گلوکورونوکسیلان اکسترود شده از دانه های به در لکه های پوستی برای التیام زخم ها استفاده می شود.

 

به؛ حاوی آنتی اکسیدان های قوی:

بسیاری از فواید مربوط به به را می توان به منبع غنی آنتی اکسیدان این میوه نسبت داد. آنتی اکسیدان ها استرس متابولیک را کاهش می دهند، التهاب را کاهش می دهند و از سلول های شما در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد، که مولکول های ناپایدار هستند، محافظت می کنند.

برخی از تحقیقات نشان می دهد که برخی از آنتی اکسیدان های موجود در به، از جمله فلاونول ها مانند کورستین و کامفرول، التهاب را کاهش داده و در برابر بیماری های مزمن مانند بیماری قلبی محافظت می کند. ممکن است در برابر

 

برخی واکنش های آلرژیک محافظت کند:

به ممکن است با سرکوب فعالیت برخی از سلول های ایمنی مسئول واکنش های آلرژیک، علائم مختلف آلرژی را کاهش دهد. Gencydo، یک داروی تجاری آلرژی، ترکیبی از آب لیمو و عصاره میوه به است. چند مطالعه کوچک از توانایی آن در پیشگیری و درمان واکنش های آلرژیک خفیف، مانند آبریزش بینی و آسم حمایت می کند.

علاوه بر این، مطالعات موش‌ها نشان می‌دهد که عصاره‌های میوه و دانه به ممکن است از درماتیت آلرژیک ناشی از مصنوعی پیشگیری و درمان کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا آنها همان تأثیر را در افراد خواهند داشت یا خیر. در حالی که برخی از کارشناسان حدس می زنند که محصولات به ممکن است جایگزین ایمن برای داروهای سنتی آلرژی باشد، تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

 

ممکن است از عملکرد مناسب ایمنی حمایت کند:

به ممکن است از سیستم ایمنی بدن شما حمایت کند. چندین مطالعه در لوله آزمایش نشان می دهد که دارای خواص ضد باکتریایی است که ممکن است به جلوگیری از رشد بیش از حد برخی باکتری های مضر مانند E. coli و S. aureus کمک کند.

علاوه بر این، یک عدد به به تنهایی 15 درصد از نیاز روزانه را برای ویتامین C دارد که برای یک سیستم ایمنی سالم و کارآمد ضروری است. این میوه نیز 6 تا 8 درصد از نیاز روزانه به فیبر را تامین می کند. مصرف فیبر کافی از باکتری های سالمی که در دستگاه گوارش شما زندگی می کنند، که در مجموع به عنوان میکروبیوم روده شناخته می شوند، حمایت می کند.

حفظ یک میکروبیوم روده سالم ممکن است التهاب را کاهش دهد و مقاومت در برابر عفونت های باکتری های مضر در دستگاه گوارش شما را بهبود بخشد.

 

ترکیبات پودر روتارین قائم دارو

 

تحقیقات درباره فواید گیاه مرزنجوش یا پونه کوهی:

اخیراً چندین مطالعه در مورد فواید پودر گیاه مرزنجوش برای سلامتی انجام شده است و بیشتر یافته‌ها امیدوارکننده هستند. یک مطالعه در سال 2017 نشان داد که گیاه مرزنجوش، به ویژه از برگ های این گیاه، دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است. محققان به استفاده سنتی از گیاه مرزنجوش در درمان تب و علائم تنفسی اشاره کردند که هر دو با آنفولانزا مرتبط هستند.

تحقیقات انجام شده در سال 2011 نشان داد که اسانس پونه کوهی می تواند ویروس های انسانی و حیوانی را در شرایط آزمایشگاهی مهار کند.

محققان خاطرنشان کردند که این عمل احتمالاً به دلیل کارواکرول، یکی از ترکیبات اصلی در روغن پونه کوهی است. در حالی که کارواکرول به تنهایی در برابر برخی ویروس ها موثرتر بود، روغن پونه کوهی در برابر ویروس های تنفسی مانند ویروس آنفولانزا موثرتر بود.

افراد مبتلا به عفونت های تنفسی فوقانی که در یک مطالعه در سال 2011 شرکت کردند، از اسپری گلو حاوی روغن پونه کوهی و همچنین اسانس های رقیق شده اکالیپتوس، نعناع فلفلی و رزماری استفاده کردند. روزی 5 بار به مدت 3 روز استفاده کردند. در مقایسه با گروه دارونما، افرادی که از این اسپری استفاده کردند، 20 دقیقه پس از استفاده علائم گلودرد، گرفتگی صدا و سرفه را کاهش دادند.

با این حال، تفاوت عمده ای در علائم بین 2 گروه پس از 3 روز درمان وجود نداشت. محققان خاطرنشان کردند که این ممکن است به دلیل بهبود طبیعی علائم در هر دو گروه در طی آن 3 روز باشد.

علاوه بر این، یک مطالعه کوچک در سال 2013 نشان داد که روغن پونه کوهی به دلیل اثرات ضد درد آن، درد را در موش‌ها کاهش می‌دهد. این نشان می‌دهد که روغن پونه کوهی ممکن است به علائم دردناک‌تر آنفولانزا، مانند بدن درد یا گلودرد کمک کند، اما مطالعات انسانی بزرگ‌تری مورد نیاز است.

روتارین حاوی گیاه مرزنجوش یا پونه کوهی

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف مکمل روتارین:

 • در صورت داشتن حساسیت به هریک از اجزاء این دارو، از مصرف آن خودداری کنید.
 • مدارک کافی درباره بی خطر بودن گیاهان به کار رفته در این دارو در دوران بارداری و شیردهی موجود نمی‌باشد، بنابراین بهتر است در این دوران مصرف نشود.
 • به دانه به علت ترکیبات موسیلاژی، ممکن است باعث کاهش جذب برخی داروها شود، لذا از مصرف همزمان خودداری کنید. (بین مصرف روتارین و داروهای دیگر حداقل یک ساعت فاصله دهید.)
 • گیاه مرزنجوش ممکن است ریسک خونریزی را افزایش دهد، بنابراین دو هفته قبل از جراحی از مصرف آن خودداری کنید.
 • در صورت مصرف لیتیوم به پزشک خود اطلاع دهید چون ممکن است این دارو ماندگاری لیتیوم در بدن را افزایش دهد.
 • هیچ عارضه جانبی در صورت مصرف دوز درمانی توصیه شده گزارش نشده است.
 • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
 • بعد از مصرف در جعبه قرار داده و دور از نور در دمای 30-15 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 10 عدد
کد بهداشتی202040022691156
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260582500662

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مقالات مرتبط

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات