منو
سبد خرید شما

قرص دویلتفین آیریانیک 20 عددی | تسکین دردهای عضلانی اسکلتی

قرص دویلتفین آیریانیک
قرص دویلتفین آیریانیک
ناموجود
قرص دویلتفین آیریانیک
قرص دویلتفین آیریانیک
قرص دویلتفین آیریانیک 20 عددی | تسکین دردهای عضلانی اسکلتی
 • موجودی: ناموجود
 • مدل: Irenic Deviltefin - 20 Tabs
 • SKU: 2476
 • بارکد: 626063700072
88,000 تومان
اشتراک گذاری در :

قرص دویلتفین آیریانیک Irenic Deviltefin حاوی عصاره ریشه گیاه پنجه شیطان است. قرص دویلتفین حاوی ۴۰۰ میلی گرم عصاره ریشه پنجه شیطان است. این گیاه دارای خواص تسکین دهندگی و در واقع یک مسکن گیاهی برای آرام کردن دردهای اسکلتی عضلانی است . قرص دویلتفین همچنین با خواص خود مناسب برای درمان کمکی برای کاهش دردهای آرتروز می باشد.

 

قرص دویلتفین آیریانیک در واقع یک فرآورده طبیعی برای تسکین دردهای عضلانی ناشی از آرتروز است و یا سیاتیک است. گیاه پنجه شیطان که بومی آفریقای جنوبی است، نام خود را از قلاب های ریزی که میوه آن را می پوشاند گرفته است. از لحاظ تاریخی، پنجه شیطان برای درمان درد، مشکلات کبدی و کلیوی، تب و مالاریا استفاده شده است. همچنین در پمادها برای التیام زخم، کورک و سایر مشکلات پوستی استفاده شده است.

 

 

سایر مکمل های مرتبط با مفاصل و استخوان را مشاهده کنید.

 

قرص دویلتفین آیریانیک

 


 

پنجه شیطان:

پنجه شیطان در اوایل دهه 1900 به اروپا معرفی شد، جایی که ریشه های خشک شده آن برای بازگرداندن اشتها، تسکین سوزش سر دل و کاهش درد و التهاب مورد استفاده قرار گرفت. امروزه از پنجه شیطان به طور گسترده در آلمان و فرانسه برای مبارزه با التهاب یا تسکین درد آرتریت، سردرد و کمردرد استفاده می شود. مطالعات حیوانی و لوله آزمایش نشان می دهد که پنجه شیطان می تواند به مبارزه با التهاب کمک کند.

 

توضیحات گیاه:

پنجه شیطان بو ندارد اما حاوی موادی است که طعم آن را تلخ می کند. این گیاه چند ساله برگی با ریشه ها و شاخه های منشعب است. دارای ریشه های ثانویه به نام غده است که از ریشه های اصلی رشد می کند. از ریشه و غده به عنوان دارو استفاده می شود.

 

موارد مصرف و موارد مصرف دارویی:

آرتروز:

مطالعات متعدد نشان می دهد که مصرف پنجه شیطان به مدت 8 تا 12 هفته می تواند درد را کاهش دهد و عملکرد فیزیکی افراد مبتلا به آرتروز را بهبود بخشد. یک مطالعه 4 ماهه روی 122 فرد مبتلا به استئوآرتریت زانو و لگن، پنجه شیطان و یک داروی اروپایی پیشرو برای تسکین درد را مقایسه کرد. افرادی که پنجه شیطان مصرف کردند به اندازه افرادی که دارو مصرف کردند تسکین درد داشتند. کسانی که پنجه شیطان مصرف کردند عوارض جانبی کمتری داشتند و در طول مطالعه به مسکن های کمتری نیاز داشتند.

تجزیه و تحلیل 14 مطالعه با استفاده از پنجه شیطان برای درمان آرتریت نشان داد که مطالعات با کیفیت بالاتر نشان داد که پنجه شیطان ممکن است درد مفاصل را تسکین دهد. و مروری بر 12 مطالعه با استفاده از پنجه شیطان برای درمان آرتروز یا کمردرد نشان داد که پنجه شیطان حداقل برای آرتریت ستون فقرات، لگن و زانو موثر است.

 

قرص دویلتفین ایریانیک

 

درد کمر و گردن:

شواهد اولیه نشان می دهد که پنجه شیطان ممکن است به تسکین درد گردن و کمر کمک کند. در یک مطالعه کوچک روی 63 نفر با درد خفیف تا متوسط ​​کمر، گردن یا شانه، مصرف عصاره استاندارد شده پنجه شیطان به مدت 4 هفته باعث تسکین متوسطی از درد عضلانی شد. در یک مطالعه بزرگتر روی 197 مرد و زن مبتلا به کمردرد مزمن، کسانی که به مدت یک ماه هر روز پنجه شیطان مصرف کردند، گفتند نسبت به کسانی که دارونما مصرف می‌کردند درد کمتری داشتند و به مسکن‌های کمتری نیاز داشتند.

یک مطالعه 54 هفته ای، 38 نفر را که پنجه شیطان مصرف کرده بودند با 35 نفری که مسکن روفکوکسیب (Vioxx) مصرف کرده بودند، مقایسه کرد. برای این افراد، پنجه شیطان به خوبی Vioxx برای تسکین درد کار می کرد. سازمان غذا و دارو (FDA) Vioxx را از بازار خارج کرد زیرا خطر ابتلا به مشکلات قلبی را افزایش می دهد.

 

قرص دویلتفین آیریانیک

 

استفاده های دیگر:

بسیاری از گیاهان دارویی حرفه ای پیشنهاد می کنند که پنجه شیطان می تواند به درمان ناراحتی معده، کاهش اشتها، سردرد، آلرژی و تب کمک کند. آماده‌سازی موضعی پنجه شیطان نیز برای التیام زخم‌ها، زخم‌ها، جای جوش و ضایعات پوستی روی پوست استفاده می‌شود. با این حال، هیچ مطالعه علمی قطعی وجود ندارد که نشان دهد استفاده از پنجه شیطان برای درمان این شرایط موثر است.

 

 

این از چه چیزی ساخته شده است؟

پنجه شیطان حاوی گلیکوزیدهای ایریدوئید است، اجزایی که اعتقاد بر این است که اثرات ضد التهابی قوی دارند. غلظت بالایی از یک نوع ایریدوئید به نام هارپاگوساید دارد و برخی آزمایش‌های آزمایشگاهی نشان می‌دهند که ممکن است درد و التهاب را تسکین دهد. ریشه خشک شده یا تازه پنجه شیطان را می توان در کپسول ها، قرص ها، عصاره های مایع و پمادهای موضعی یافت. چای (دمنوش) را نیز می توان از ریشه خشک شده پنجه شیطان تهیه کرد.

 

 

نحوه مصرف آن:

اطفال

پنجه شیطان برای کودکان توصیه نمی شود، زیرا مطالعاتی برای بررسی بی خطر بودن آن انجام نشده است.

بالغ

از پزشک خود بخواهید که به شما در یافتن دوز مناسب کمک کند.

 

 

موارد احتیاط:

استفاده از گیاهان یک روش قدیمی برای تقویت بدن و درمان بیماری است. با این حال، گیاهان می توانند عوارض جانبی داشته باشند و با گیاهان دیگر، مکمل ها یا داروها تداخل داشته باشند. به این دلایل، شما باید گیاهان دارویی را زیر نظر یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط در زمینه پزشکی گیاه شناسی مصرف کنید.

اگر در دوز توصیه شده برای مدت کوتاهی مصرف شود، پزشکان سلامت پنجه شیطان را غیر سمی و بی خطر و با عوارض جانبی کمی می دانند. دوزهای بالا می تواند باعث مشکلات معده خفیف در برخی افراد شود. محققان نمی دانند که آیا گرفتن پنجه شیطان برای مدت طولانی بی خطر است یا خیر.

افراد مبتلا به زخم معده، زخم اثنی عشر یا سنگ کیسه صفرا نباید از پنجه شیطان استفاده کنند. مطالعات نشان می دهد که مصرف پنجه شیطان ممکن است عوارض جانبی گوارشی ایجاد کند.

زنان باردار و شیرده نباید از پنجه شیطان استفاده کنند زیرا مطالعات در این جمعیت ها کم است.

افراد مبتلا به بیماری قلبی، فشار خون بالا یا فشار خون پایین باید قبل از مصرف پنجه شیطان از پزشک خود سوال کنند.

 

 

تداخلات احتمالی:

داروهای رقیق کننده خون (ضد انعقادها و ضد پلاکت ها): در تئوری، پنجه شیطان ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهد، به خصوص اگر قبلاً از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، وارفارین (کومادین) یا کلوپیدوگرل (پلاویکس) استفاده می کنید.

داروهای دیابت: پنجه شیطان ممکن است قند خون را کاهش دهد. اگر داروهایی برای درمان دیابت مصرف می کنید، مصرف پنجه شیطان ممکن است خطر ابتلا به قند خون پایین را افزایش دهد.

آنتی اسیدها: پنجه شیطان ممکن است میزان اسید معده را افزایش دهد و باعث کاهش اثربخشی آنتی اسیدها شود.

سایر داروها: پنجه شیطان ممکن است با داروهای دیگری که توسط کبد تجزیه می شوند تداخل داشته باشد. اگر دارویی مصرف می کنید، قبل از مصرف پنجه شیطان از پزشک خود سوال کنید.

 

فواید عصاره ریشه گیاه پنجه شیطان در دویلتفین

 


 

مشخصات قرص دویلتفین آیریانیک:

 • حاوی عصاره خشک گیاه پنجه شیطان
 • کمک به کاهش دردهای عضلانی و اسکلتی
 • مسکن طبیعی برای کاهش دردهای آرتروز
 • مناسب برای دردهای سیاتیک و کمر درد

 

 


 

نحوه مصرف قرص دویلتفین آیریانیک:

1 تا 2 قرص، 2 الی 3 بار در روز و یا طبق تجویز پزشک مصرف شود. با معده خالی مصرف نشود.

 

 


 

ترکیبات قرص دویلتفین آیریانیک:

هر قرص حاوی 400 میلی گرم عصاره خشک ریشه گیاه پنجه شیطان (6 میلی گرم هارپاگوساید)

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف قرص دویلتفین:

 • موارد منع مصرف شامل: بارداری و شیردهی، زخم فعال معده و دوازدهه، کودکان زیر ۱۲ سال و افراد با ابتلا به سنگ کیسه صفرا.
 • دارو را دور از دسترس کودکان و در دمای زیر ۳۰ درجه نگهداری کنید.
 • قرص دویلتفین نیازی به نگهداری در یخچال ندارد.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 20 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1591801220181120
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260637000727

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات