منو
سبد خرید شما

پروتئین وی کاله 100 درصد 1800 گرمی | حاوی پروتئین با کیفیت برای عضله سازی و بدون لاکتوز

پودر پروتئین وی کاله
پودر پروتئین وی کاله
پودر پروتئین وی کاله
پودر پروتئین وی کاله
پودر پروتئین وی کاله
به همراه هدیه ارسال رایگان
پودر پروتئین وی کاله
پودر پروتئین وی کاله
پودر پروتئین وی کاله
پودر پروتئین وی کاله
پودر پروتئین وی کاله
پروتئین وی کاله 100 درصد 1800 گرمی | حاوی پروتئین با کیفیت برای عضله سازی و بدون لاکتوز
 • موجودی: موجود
 • مدل: Kalleh Pro 100% Whey Protein Powder - 1800 g
 • وضعیت ارسال کالا: ارسال رایگان
 • بارکد: 626016155193
1,798,800 تومان

گزینه های موجود

تاریخ انقضا : بیش از یکسال

اشتراک گذاری در :

به همراه هدیه رایگان

ویتامین د3 1000 او پی دی فارما | کمک به تامین ویتامین دی
زود مصرف -33 %
کپسول ویتامین د3 1000 او پی دی فارما OPD Pharma Vitamin D3 1000 مکمل ویتامین د3 برای استفاده روزانه از محصولات او پی دی فارما است. قرص ویتامین دی اوی ..
19,900 تومان 29,500 تومان

پودر پروتئین وی کاله شکلاتی وانیلی و بیسکویتی 1800 گرمی Kalleh 100% Whey Protein Powder از جمله مکمل های بدنسازی و ورزشی است که حاوی پروتئین وی با کیفیت برای افزایش رشد عضلات و همچنین افزایش توان و انرژی در ورزشکاران است. وی پروتئین کاله حاوی ۵۵ سروینگ است که در هر سروینگ 32 گرمی، 24 گرم پروتئین خالص کاله وجود دارد. همچنین در پروتئین وی کاله ۴ گرم گلوتامین برای پشتیبانی بیشتر از عضلات و افزایش ریکاوری عضلات به صورت اضافه گنجانده شده است تا این مکمل را به یک مکمل پروتئین وی عالی و قابل رقابت با سایر برندها تبدیل کند. پروتئین وی کاله به صورت فله ای و پروتئین کاله 500 گرمی نیز تولید شده است. 

 

سایر مکمل های پروتئین را مشاهده کنید.

 

پودر پروتئین وی 100 درصد کاله همچنین حاوی انواع آمینو اسیدها به خصوص آمینو اسیدهای شاخه دار یا BCAA ها می باشد. در هر سروینگ از پروتئین وی ۱۰۰ درصد کاله ۵ گرم بی سی ای ای وجود دارد که این مقدار شاید شما را به خرید جداگانه مکمل بی سی ای ای بی نیاز کند. در هر سروینگ از پودر وی پروتئین ۱۰۰ درصد کاله ۱۲۰ کالری برای افزایش توان عضلات وجود دارد. همچنین این محصول فاقد لاکتوز تهیه شده است که از این رو مناسب برای آن دسته از افرادی است که به لاکتوز حساسیت دارند بسیار مناسب است.

با استفاده از پروتئین وی ۱۰۰ درصد کاله می توانید بخش عمده ای از نیاز عضلات را به پروتئین تامین کنید. این محصول با طعم دلنشین و پر طرفدار شکلات و طعم وانیل عرضه شده است.

 

مکمل های آمینو اسید و بی سی ای ای را مشاهده کنید.

 

پروتئین وی 100 درصد کاله مکمل بدنسازی

 

 

میزان ترکیبات و نسبت پروتئین به کربوهیدرات:

همانطور که در ابتدای توضیحات ذکر شد میزان هر سروینگ پروتئین کاله حدودا 32 گرم است. 24 گرم سهم پروتئین در هر سروینگ است و میزان کربوهیدرات نیز در هر سروینگ با احتساب شکر موجود در آن 3 گرم است. این مقادیر نسبت پروتئین به کربوهیدرات را در پروتئین کاله به نسبت 8 به 1 می رساند که یک نسبت استاندارد و رو به بالا در یک مکمل پروتئین وی به حساب می آید. 

از دیگر ترکیبات مورد اهمیت در یک مکمل پروتئین وی، می تواند به چربی استفاده شده در آن اشاره کرد. به طور کلی چربی استفاده شده در هر سروینگ پروتئین وی کاله چیزی در حدود 1.5 گرم است که این مقدار چربی نیز در هر سروینگ جزو مقادیر استاندارد به حساب می آید و در ورزشکارانی که قصد کاهش وزن را دارند مشکل ساز نخواهد شد؛ چرا که چربی اولین منبع انرژی است که بدن از آن برای تولید انرژی استفاده می کند و در ورزشکاران این مقدار چربی به راحتی به انرژی مورد استفاده تبدیل خواهد شد.  

 

مقاله پروتئین کاله بهتر است یا پروتئین پگاه را مطالعه کنید. 

پروتئین کاله

 


 

مشخصات پروتئین وی ۱۰۰ درصد کاله:

 • تامین پروتئین مورد نیاز بدن
 • افزایش قدرت و توان عضلات
 • کمک به رشد و افزایش حجم عضلات
 • 1800 گرم و حاوی ۵۵ سروینگ
 • حاوی ۲۴ گرم پروتئین با کیفیت در هر سروینگ
 • حاوی گلوتامین به صورت افزوده
 • حاوی ۵ گرم بی سی ای ای
 • کمک به ریکاوری عضلات
 • بدون لاکتوز

 

مکمل پروتئین وی ۱۰۰ درصد کاله پرو ۱۸۰۰ گرمی

 


 

نحوه مصرف وی پروتئین کاله 1800 گرم:

یک پیمانه (معادل 32.5 گرم) از پودر پروتئین وی کاله را با 130 سی سی آب یا نوشیدنی دیگری ترکیب و مصرف نمایید.

 

 


 

ترکیبات پودر پروتئین وی ۱۰۰ درصد کاله پرو (در هر 32.5 گرم معادل 1 پیمانه):

نام ترکیب

مقدار

Calories

120

Total Fat :

1.5 g

Saturated Fat

1 g

Trans Fat

0 g

Cholesterol

55 mg

Sodium

130 mg

Total Carbohydrate :

3 g

Dietary Fiber

1 g

Total Sugars

2 g

Includes 0 g Added Sugars

 

Protein

24 g

Vitamin D

0 mcg

Calcium

104 mg

Iron

0 mg

Potassium

0 mg

 

 


 

عملکرد پروتئین وی کاله در بدن:

پروتئین ها از آمینو اسیدها تشکیل شده اند که در کنار یکدیگر می توانند زنجیره ی بزرگی را تشکیل دهند. پروتئین ها می توانند عملکرد های مختلفی در بدن داشته باشند و به سلول ها کمک کرده و اقدامات مختلفی را به انجام برسانند.

 

نقش مکمل پروتئین در عضلات

 

پروتئین کاله و رشد و نگهداری عضلات:

بدن شما برای رشد و نگهداری از بافت ها به پروتئین وی کاله نیاز دارد. پروتئین کاله باعث می شود که بدن شما رشد خود را به صورت مداوم انجام دهد. برای انجام پروسه رشد پروتئین ها شکسته می شوند، بافت ها دوباره بازیابی می شوند و در نتیجه احتیاجات بدن برطرف خواهد شد.

 

پروتئین کاله

ایجاد واکنش های بیوشیمی:

آنزیم ها پروتئین هایی هستند که به هزاران واکنش بیوشیمی در بدن در خارج از سلول ها کمک می کنند. ساختمان آنزیم ها اجازه می دهد که پروتئین ها با مولکول های دیگر در داخل سلول ترکیب شوند و واکنش هایی را ایجاد کنند که برای سوخت و ساز ضروری هستند و همچنین بیرون سلول ها آنزیم های گوارشی مانند لاکتاز یا ساکراز گوارش را شروع به کار می کنند و به هضم قند و شکر کمک می کنند. آنزیم های پروتئینی عاملی برای بهبود گوارش، تولید انرژی، انعقاد خون و بهبود وضعیت عضلانی هستند.

 

پروتئین کاله

پروتئین وی کاله و تامین انرژی:

پروتئین ها انرژی بدن را تامین می کنند. پروتئین ها در هر گرم 4 کالری دارند. دقیقا این میزان از انرژی توسط کربوهیدرات ها هم تامین می شود. چربی ها بیشترین میزان انرژی را تامین می کنند. یعنی در هر گرم 9 کالری دارند. اگر چه که بدن در وهله آخر برای استفاده از انرژی به سراغ پروتئین می رود زیرا پروتئین عملکردهای بسیار مهم تری در بدن دارد.

هنگامی که پروتئینها در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی مثل حرارت و محیط اسیدی یا قلیایی قرار می گیرند ویژگیهای طبیعی خود را از دست می دهند . به عنوان مثال پختن پروتئینهای غذایی موجب تخریب مولکول پروتئینی آنها می شود

و از نظر فعالیت بیولوژیکی نمی تواند اعمال قبلی خود را انجام دهد. منتها از نظر تغذیه ای مشکلی ایجاد نمی کند و به عنوان یک ماده مغذی برای بدن قابل استفاده است .

قیمت پروتئین کاله

نقش پروتئین کاله در بدن:

 • ساخت آنتی‌بادی‌ها، آنتی‌بادی‌ها در حفاظت بدن در مقابل بیماری‌ها نقش بسیار مهمی دارند.
 • نقش در حفظ تعادل آب و الکترولیت‌ها در بدن، پروتئین‌ها در تنظیم میزان مایعات در بخش‌های مختلف بدن نقش مهمی دارند.
 • رشد و نگهداری بافت‌‌های بدن، بافت‌های بدن مرتب در حال تخریب و ساخته شدن هستند. مصرف مرتب روزانه پروتئین باعث اطمینان از ساخته شدن بافت‌های جدید می‌شود.
 • ساخت آنزیم‌ها و هورمون ها، آنزیم‌های به عنوان کاتالیزوها در بدن و هورمون‌ها به عنوان نقش‌دهنده به آنزیم‌ها اعمال بسیار مهمی را در بدن اجرا می‌کنند.
 • نقش در تعادل اسیدی و قلیائی، پروتئین‌های خون به عنوان مواد خنثی‌کننده عمل می‌کنند تا تعادل اسیدی و قلیائی حفظ شود.
 • تولید انرژی، در صورت کمبود نشاسته و چربی در بدن، پروتئین می‌تواند باعث تولید تولید انرژی در بدن شود.

 

مکمل بدنسازی پروتئین وی

 

 


 

خط آخر:

پروتئین وی کاله Kalleh 100% Whey Protein Powder یک پروتئین با کیفیت و خالص از محصولات کاله است. پروتئین کاله محصولی برای کمک به افزایش توانایی عضلات و همچنین افزایش انرژی در ورزشکاران است. مکمل پروتیین کاله حاوی انواع آمینو اسیدهای شاخه دار یا بی سی ای ای برای حمایت بیشتر از عضلات می باشد. پروتیین کاله به طور کلی حاوی 55 سروینگ است که در هر سروینگ ۳۲ گرمی خود حاوی 24 گرم پروتئین با کیفیت است.

 

پروتئین کاله همچنین حاوی ۴ گرم گلوتامین برای پشتیبانی بیشتر از عضلات و همچنین افزایش سرعت ریکاوری عضلات است. این مزیت به ورزشکاران اجازه می دهد تا مدت زمان بیشتری را بدون خستگی تمرین کنند. ۵ گرم بی سی ای ای نیز در کنار گلوتامین به بدن کمک می کند تا سنتز پروتئین بیشتر شده و عضلات و ماهیچه های بدن قدرت بیشتری برای فعالیت های ورزشی داشته باشند.

مزیت بدون لاکتوز نیز در پروتئین کاله نیز باعث می شود تا افرادی که به لاکتوز شیر حساسیت دارند بتوانند از آن استفاده کنند.

 

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف پروتئین وی کاله:

 • در صورت بروز هر نوع حساسیت یا واکنش خاص مصرف پروتیین وی کاله را متوقف کرده و با پزشک خود مشورت نمایید.
 • افراد زیر 18 سال تنها با مجوز پزشک مجاز به مصرف پروتئین کاله هستند.
 • بعد از استفاده از پروتئین وی کاله درب آن را به خوبی ببندید.
 • پروتیین کاله را در جای خشک و خنک نگهداری کنید.
 • افراد مبتلا به بیماری خاص جهت مصرف وی پروتئین کاله پزشک خود را در جریان قرار دهند.
 • بانوان باردار و شیرده پیش از شروع مصرف پروتئین کاله با پزشک مشورت کنند.

 

مشخصات کلی
مقدارپودر: 1800 گرم
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی2731171149887748
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران
بارکد6260161551931

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات