منو
سبد خرید شما

قرص دایجستیو اید نچرال ورد | تسکین سوزش معده و مشکلات گوارشی

دایجستیو اید نچرال ورد
دایجستیو اید نچرال ورد
-13 %
دایجستیو اید نچرال ورد
دایجستیو اید نچرال ورد
قرص دایجستیو اید نچرال ورد | تسکین سوزش معده و مشکلات گوارشی
 • موجودی: موجود
 • مدل: Natural World Digestive Aid - 30 Tabs
 • SKU: 526
 • بارکد: 626230810190
116,900 تومان
135,000 تومان

تاریخ انقضا : بیش از 9 ماه

اشتراک گذاری در :

قرص دایجستیو اید نچرال ورد Natural World Digestive Aid یک مکمل مخصوص برای بهبود عملکرد دستگاه گوارش بدن از محصولات نچرال ورد است. قرص جویدنی دایجستیو اید نچرال ورد حاوی مخلوطی از آنزیم های مفید برای دستگاه گوارش است که ترکیب اصلی این محصول را تشکیل می دهد. 

این آنزیم های گوارشی مفید شامل 5 آنزیم آمیلاز، پروتئاز، لاکتاز، لیپاز و سلولاز می باشند که به بهبود هضم بهتر غذا کمک می کنند.  به طور مثال آنزیم آمیلاز می تواند نشاسته را به قندهای ساده و کوچک و قابل هضم تبدیل کند و یا آنزیم پروتئاز می تواند باعث شکسته شدن پروتئین به آمینو اسیدهای قابل استفاده در بدن شود.

 

این ترکیبات به عملکرد طبیعی دستگاه گوارش بدن کمک کرده و مشکلاتی نظیر سوزش معده را برطرف می سازد. علاوه بر این دایجستیو اید مناسب برای بهبود سوزش مری ناشی از ریفلاکس است. قرص دایجستیو اید نچرال ورد به کمک ترکیبات خود سایر مشکلات گوارشی نظیر نفخ را بهبود داده و باعث کمک به هضم بهتر غذا می شود. 

 

از دیگر اجزای مهم قرص جویدنی دایجستیو اید نچرال ورد می توان به وجود پره بیوتیک FOS اشاره کرد که باعث کاهش نفخ و یبوست شده و به بهبود رشد بیفیدو باکتری ها کمک می کند که از جمله باکتری های مفید دستگاه گوارش هستند. 

کلسیم کربنات ترکیب دیگری در دایجستیو اید نچرال ورد است که این ماده به خنثی کردن اسید معده و همچنین افزایش مقدار ph معده می پردازد. برای پذیرش بهتر دایجستیو اید این محصول از طعم دهنده طبیعی با طعم توت استفاده کرده است. همچنین دایجستیو اید فاقد شکر بوده و به صورت قرص جویدنی برای تاثیر گذاری بهتر تولید شده است. 

 

محصولات مختص به دستگاه گوارش را مشاهده کنید.

قرص دایجستیو اید نچرال ورد

 


 

مشخصات قرص جویدنی دایجستیو اید نچرال ورلد:

 • جلوگیری و بهبود مشکلات گوارشی
 • کمک به هضم بهتر غذا
 • جلوگیری از سوء هاضمه
 • کمک به تسکین سوزش معده و مری ناشی از ریفلاکس
 • کاهش نفخ و یبوست
 • حاوی پره بیوتیک
 • حاوی آنزیم های گوارشی مفید برای دستگاه گوارش
 • کمک به خنثی کردن اسید معده
 • فاقد شکر و با طعم توت طبیعی

 

 


 

نحوه مصرف قرص دایجستیو اید نچرال ورد:

1 عدد قرص دایجستیو اید، قبل یا بعد از غذا جویده شود. 

 

 


 

ترکیبات دایجستیو اید نچرال ورد (در هر قرص جویدنی):

نام ترکیب

مقدار

Calorie

0

Carbohydrates

1 g

Sugar

0 g

Calcium ( Carbonat )

200 mg

FOS (Fructooligosaccharides)

40 mg

Digestive Enzyme Blend

15 mg

 

 


 

فواید آنزیم های گوارشی

آنزیم های گوارشی پروتئین های مرتبط با هضم غذا هستند. آنها هر دو به طور معمول در بدن تولید می شوند و به صورت نسخه ای در دسترس هستند، آنزیم های گوارشی نیز به عنوان مکمل های غذایی فروخته می شوند. طرفداران مکمل‌های آنزیم گوارشی تضمین می‌کنند که این آنزیم‌های بدون نسخه می‌توانند به درمان بسیاری از مشکلات پزشکی از جمله مشکلات مربوط به معده مانند:

● سوزش سر دل
● سندرم روده تحریک پذیر (IBS)
● بیماری کرون
● بیماری سلیاک
● کولیت اولسراتیو

آنزیم های گوارشی که بیشتر از پانکراس ترشح می شوند، به بدن در تجزیه چربی ها، پروتئین ها و کربوهیدرات ها کمک می کنند. سپس می تواند در روده کوچک نیز تولید شود. سه نوع اصلی از آنزیم های گوارشی وجود دارد:

1. آمیلازها: کربوهیدرات ها را به قندهای ساده مانند گلوکز تجزیه می کنند

2. پروتئازها: پروتئین ها را به اسیدهای آمینه تجزیه می کنند

3. لیپازها: چربی ها را به اسید چرب و گلیسرول تجزیه می کنند

 

در نقطه ای که کار معمولی پانکراس مختل می شود و باعث تولید ناکافی آنزیم می شود، بدن ممکن است نتواند این مواد مغذی را به درستی حفظ کند. از آنجایی که مکمل های آنزیمی گوارشی از این سوء جذب محافظت می کنند که می تواند باعث کند شدن هضم شود، می توانند از علائم ناراحت کننده مانند گرفتگی شکم، نفخ شکم، نفخ و اسهال جلوگیری کنند. معمولاً افرادی که فاقد کاتالیزور بیولوژیکی لاکتاز هستند، که به هضم لاکتوز، قند موجود در شیر کمک می‌کند، اغلب از مکمل‌های OTC لاکتاز استفاده می‌کنند تا از رفلاکس اسید در هنگام خوردن لبنیات جلوگیری کنند. آنزیم های گوارشی موجود در مکمل ها از منابع مختلفی از جمله لوزالمعده حیوانی (خوک، گاو یا گوسفند) یا از گیاهان منشاء می گیرند. به عنوان مثال، بروملین از آناناس، پاپائین از پاپایا و لاکتاز از مخمرها یا انگل های فیلتر شده تولید می شود. مکمل های آنزیمی گوارشی راه حلی بسیار ملایم تر و غیر تهاجمی برای اختلالات فوق الذکر ارائه می دهند.

 

قرص دایجستیو اید نچرال ورد

فواید آنزیم های گوارشی چیست؟

اگرچه تحقیقات در مورد مزایای سلامتی آنزیم‌های گوارشی مکمل ادامه دارد، مطالعات زیادی وجود دارد که ادعا می‌کنند آنزیم‌های گوارشی واقعاً برای سلامتی مفید هستند. بیایید به برخی از مزایای مصرف آنزیم های گوارشی نگاه کنیم.

 

1. علائم سندرم روده تحریک پذیر را کاهش می دهد:

یکی دیگر از علائم معمول شکسته نشدن غذا در دستگاه گوارش این است که ارگانیسم های میکروسکوپی به ویژه باکتری های موجود در روده شما می توانند از آن بهره مند شوند. زمانی که این باکتری بیش از حد تغذیه می‌شود و احتقان می‌شود، می‌تواند باعث تورم، گاز، مشکلات گوارشی، شل شدن روده و سایر عوارض جانبی رایج IBS شود. پانکرلیپاز که یک آنزیم گوارشی است برای کاهش برخی علائم IBS شناخته شده است. علاوه بر این، بیماری هایی مانند کرون و کولیت اولسراتیو نیز می توانند به التهاب روده شما نسبت داده شوند. مطالعات اولیه نشان داده اند که آنزیم های گوارشی مناسب می توانند به حساسیت های غذایی و شرایطی مانند عدم تحمل لاکتوز کمک کنند.

 

2. جذب مواد مغذی را افزایش می دهد:

این وظیفه اصلی آنزیم های گوارشی در بدن شما است. اگر آنزیم های گوارشی مصرف کنید به شما کمک می کند تا از غذایی که می خورید بهره بیشتری ببرید. بدون این آنزیم های گوارشی، تمام مواد مغذی که مصرف می کنید در روده شما تجزیه نمی شوند، بلکه باعث ایجاد نفخ در شما می شوند.

 

3. انرژی شما را افزایش می دهد:

از آنجایی که مواد مغذی که از غذا به دست می آورید به درستی استفاده می شوند، ممکن است متوجه شوید که انرژی بیشتری دارید. جذب غیرفعال، انرژی بدن را که می تواند برای سایر فرآیندهای متابولیک بگذارد، از بین می برد. آنزیم های گوارشی می توانند به تبدیل کربوهیدرات ها به گلوکز کمک کنند - ذره قند ضروری که بدن برای انرژی از آن استفاده می کند. یک مکمل حاوی آمیلاز ممکن است به شما در تبدیل قندها به سوخت کمک کند.

 

4. جلوگیری از نشت از روده:

مواد مغذی موجود در غذا توسط سلول های کوچکی که روده شما را پوشانده اند جذب می شوند. زمانی که غذا به درستی پردازش نمی‌شود، این ذرات بزرگ‌تر و هضم نشده می‌توانند دیواره‌های سلولی را فشار داده و بشکنند که منجر به تحریک سیستم ایمنی بدن شما برای مبارزه با این «متجاوزان» می‌شود. این می تواند منجر به تشدید پوشش روده شما و حتی سایر نقاط بدن شود که برای سلامتی شما خوب نیست. مکمل های آنزیمی گوارشی می توانند به شما کمک کنند تا غذای خود را به درستی هضم کنید تا سیستم ایمنی بدن شما به دلیل نفوذ مولکول های بزرگتر غذا تحریک نشود.

 

5. پاسخ التهابی سالم:

بروملین، پاپائین، پانکراتین، تریپسین، کیموتریپسین و روتین آنزیم های پروتئولیتیکی هستند که می توانند پروتئین را به پلی پپتیدها یا اسیدهای آمینه کوچکتر تجزیه کنند. این کاتالیزورهای بیولوژیکی که در غیر این صورت پروتئاز نامیده می شوند، به هضم پروتئین های موجود در گوشت، مرغ، ماهی، آجیل، تخم مرغ و پنیر کمک می کنند. از آنجایی که پروتئازها پروتئین را به طور فزاینده ای در دسترس زیستی می کنند، آنها به فعل و انفعالات پروتئینی مختلف، به عنوان مثال، پاسخ التهابی، عملکرد ایمنی و گردش خون مرتبط هستند.

 

6. خستگی و درد مزمن را کاهش می دهد:

مشکلات درد علت اصلی خود را در التهاب پیدا می کنند. مواردی مانند میگرن و سردرد به التهاب روده شما مرتبط است، که در نتیجه می تواند با کمبود مواد مغذی مرتبط باشد. به طور خاص، آنزیم گوارشی لوزالمعده آمیلاز از طریق قندها به گلوکز تبدیل می شود، که یک ذره کلیدی است که بدن ما برای انرژی از آن استفاده می کند. بنابراین اگر همه چیز در هضم شما به آرامی پیش می رود، احتمالاً در بقیه بدن خود نیز تفاوت مشاهده خواهید کرد. از این رو با کمک آنزیم های گوارشی مکمل، می توانید غذا را به درستی هضم کنید که منجر به کاهش التهاب در روده و در نتیجه کاهش درد و خستگی می شود.

 

7. از متیلاسیون پشتیبانی می کند:

متیلاسیون یک روش بیوشیمیایی است که به تقسیم و ایجاد سلول ضروری در DNA ما اشاره دارد. این چیزی است که مسئول طیف گسترده ای از واکنش ها در بدن ما است، همه چیز از سم زدایی گرفته تا کنترل التهاب و ایجاد انرژی. بدن ما از ویتامین B برای این روش استفاده می کند، بنابراین زمانی که هضم ما کم است، یا زمانی که موجودات میکروسکوپی فراوانی در دستگاه گوارش ما وجود دارد، مصرف این مواد مغذی را سخت تر می کند. با مصرف مکمل های آنزیم گوارشی می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام ویتامین B که مصرف می کنید به درستی جذب و هضم می شود تا متیلاسیون مختل نشود.

 

8. مبارزه با اضطراب:

انتقال‌دهنده‌های عصبی - چیزهایی که مسئول وضعیت، سطح انرژی و هوشیاری ما هستند - به پروتئین نیاز دارند. در حقیقت، آنها به اسیدهای آمینه نیاز دارند که با هضم سالم پروتئین ها ساخته می شوند. در صورتی که اندازه کامل پروتئین را دریافت نمی کنید یا آنزیم های کافی برای جداسازی پروتئین به اسیدهای آمینه ندارید، برای انجام این کار به مکمل های آنزیم گوارشی نیاز دارید. سلامت روده می تواند به شدت بر اضطراب تأثیر بگذارد و می تواند به مقابله با مشکلات ناشی از التهاب در سیستم عصبی شما کمک کند، مانند افسردگی و مشکلات خواب مانند بی خوابی.

 

9. تسکین هیپوکلریدریا:

معده شما جایی است که هضم برای تمام مواد مغذی شروع می شود. البته کربوهیدرات ها ابتدا در بزاق توسط آمیلاز تجزیه می شوند. اسید معده یا اسید کلریدریک در این روش شروع به تجزیه پروتئین ها می کند. بعداً توسط کاتالیزورهای لوزالمعده در دستگاه گوارش شما کمک می شود، اما اگر در آن نقطه سطح اسید کلریدریک شما پایین باشد (هیپوکلرهیدریا) همه چیز را مختل می کند. به طور خاص، سطوح پایین اسید هیدروکلریک می تواند باعث سوء جذب مواد مغذی خاص مانند B12 شود که منجر به کم خونی (سطح پایین آهن) و ایجاد خستگی می شود. با مصرف مکمل آنزیم گوارشی می توانید در صورت کمبود اسید کلریدریک به ساخت آن کمک کنید.

 

10. مفید برای حمایت از وزن سالم:

مطالعات انجام شده بر روی لیپاز، کاتالیزور بیولوژیکی که چربی را جدا می کند، به ویژه از نظر تاثیر بر وزن دلگرم کننده است. در سال 2012، محققان این گزینه را داشتند که لیپاز را با کنترل یک "سوئیچ" مولکولی که ترکیب را روشن و خاموش می‌کند، سه برابر موفق‌تر کنند. به طور معمول، کاتالیزورهای بیولوژیکی ممکن است با تسریع روند هضم و حمایت از متابولیسم به کاهش وزن کمک کنند. یک سیستم گوارشی کارآمد می تواند منجر به التهاب کمتر و رکود سمی شود و در نتیجه باعث کاهش وزن فراوان شود. این نتیجه مزایای سلامتی جامع اما نه جامع مصرف آنزیم های گوارشی است. آنزیم های گوارشی همچنین به طور طبیعی در غذاهایی مانند آناناس، پاپایا، انبه، عسل، موز، آووکادو و غیره وجود دارند. این فهرست کامل نیست زیرا تحقیقات در مورد فواید سلامتی مختلف آنزیم های گوارشی در حال انجام است و آنها در کمک به درمان نقش دارند.

 

گرچه تحقیقات هنوز در مراحل اولیه است. وقتی صحبت از داشتن یک زندگی سالم به میان می آید، آنچه می خورید دنیای متفاوتی ایجاد می کند، به خصوص اگر مواد مغذی به درستی هضم شوند. آنزیم های گوارشی اساساً به شما کمک می کنند تا همین کار را انجام دهید.

دایجتسیو اید نچرال ورلد

 


 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف دایجستیو اید:

 • در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • درصورت سابقه سنگ کلیه و یا محدودیت در مصرف کلسیم دارند، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایند.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • آنتی اسیدها ممکن است با برخی داروها تداخل داشته باشند.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

مشخصات کلی
مقدارقرص: 30 عدد
سن مصرفبزرگسالان
کد بهداشتی1688400222482890
جنسیت مصرفآقایان و بانوان
کشور سازندهایران (تحت لیسانس آمریکا)
بارکد6262308101900

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . لطفا ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا زمانی که موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات